Opinie o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

counter
2 297 458 5 1
Kolo

Co to w tej firmie się dzieje to się nadaje w ręce prawników Tzw mistrzowie tak traktują ludzi jak śmieci, są zastraszani zero szacunku. Pracownik nie ma żadnych praw. A relacje między niektórymi pracownikami też daje wiele do życzenia bo niektórzy to za 5zł by zniszczyli drugiego. A to awanse na wyższe stanowiska to tylko za (usunięte przez administratora) Mdd to tylko wysypisko śmieci społecznych (zarząd, kierownictwo, mistrzowie, brygadziści )

Tak27Nie6
uprzedzona

To co wyprawia się w ostatnim czasie w szanownej Fabryce Mebli Biurowych MDD to czysta kpina z poszanowania pracownika oraz brak poszanowania jego praw. Zaczęło się od nowej Pani z BHP, która wprowadziła przepis niczym z filmów Stanisława Barei, mianowicie wszyscy pracownicy produkcyjni muszą przez cały czas chodzić w długich spodniach, gdy na hali jest ponad 30 stopni, duchota i brak dobrej wentylacji. Pani z BHP ma tak ogromne ego, że nie potrafi przyznać się do błędu. Jak to sama przyznała, jest tutaj nowa i nie chce wypaść przed (łaskawą radą najwyższą chwalmy ją po wsze czasy) na mało wiarygodną. Pomijając kwestię wygody, to uwłacza ludzkiej godności. Zacznijmy od kwestii higieny a skończmy na kwestii komfortu. Nie jest to ani higieniczne ani wygodne. Kolejna sprawa, niedługo kontrola pracownika w tej firmie zajdzie tak daleko, że każdorazowo po wyjściu do toalety pracownicy będą musieli przynosić plastikowe kubeczki z ekskrementami, po to by udowodnić gdzie byli. Absurd, goni absurd. Ludzi należy kontrolować, ale jest wiele rzeczy na zakładzie, których nie przewidują szytwne ramy ustawione przez dyrekcje. W dodatku w fabryce jest coraz więcej Ukraińców. Ludzi, którzy zachowują się jak bydło, kradną, drą się przez cały zakład, wszczynają bójki, łażą grupami i strach przejść obok. Szefostwo chyba zapomniało, że pracują tutaj Polacy, którzy w przeciwieństwie do swoich sąsiadów zza wschodu są przyzwyczajeni do pracy w bardziej cywilizowanych warunkach. Firma ciągle odbiera, kontroluje nie dając nic w zamian. Ukraińców sobie kontrolujcie do woli, to wyjdzie im na dobre. Polecam zapisać ich również na lekcje szacunku do kobiet i Savoir-vivre. Ta firma sprzyja tylko pracownikom biurowym. Zwykłych pracowników produkcyjnych się tutaj nie szanuje. Firma jest prywatna, więc ta opinia jak wszystkie podobne głosy przejdzie bez echa.

Tak65Nie2

Sailor

Czy to prawda,że w weekend w mdd w Bydgoszczy impreza urodzinowa jednego z drugiego pietra trwała do niedzieli?

Tak34Nie
Jack

Nie da się tego czytać... Firma ma produkować za własną kasę i rozdawać za free? No i Was dalej zatrudniać? Proponuję rozwiązanie: w dobie pandemii pokażcie swoje wielkie serce - opłaćcie za siebie ZUSy i podatki (te które płaci pracodawca też), zamówcie materiały do produkcji odzieży ochronnej (na własny koszt), wynajmijcie maszyny od MDD, zapłaćcie za prąd i szyjcie te maseczki! Kto Wam zabroni okazywać serce??? A jak się nie podoba, albo serce jednak nie tak wielkie, to otwórzcie działalność i zacznijcie robić dokładnie to co MDD. Konkurencja będzie większa... Życzę powodzenia! I dotyczy to każdej firmy, która postawiła sobie za cel przetrwanie. A jak jesteście PiSiorami, to proponuję rozmowę z Prezesem. Od niego (jeszcze) zależy ilu z Was straci robotę.

Tak3Nie27
Antek Nowy wpis
Kandydat

Pytanie do pracowników MDD . Czy 2 tygodnie przed Świętami , chodzi mi o ten tydzień OD PONIEDZIAŁKU 07.12 DO PIĄTKU 11.12 CI CO MIELI WTEDY 2 ZMIANĘ ROBILI DŁUŻEJ ??? Słyszałem , że tak

CC Nowy wpis
@Antek

Jak nie. Mój kumpel tam robi miał akurat wtedy 2 zmianę i nie wracał po 22 :00 tylko później

piter Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

CZY MDD DZISIAJ PRACUJE ????

kazik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.
Kandydat

CZY 2 ZMIANA IDZIE DZISIAJ DO PRACY ????????

Tak1Nie1
ON
Kandydat

Czy w zeszłym tygodniu Od 07.12 Do 11.12 Ci co mieli 2 Zmianę robili nadgodziny ????

Tak1Nie1
robol
@ON

2 zmiana przychodzi w sobote na 1 zmianę a 1 zmiana przychodzi na 22 w piątek na nocną zmiane

ON
@robol

Czy 2 zmiana robiła nadgodziny w tygodniu . Słyszałem , ze tak.

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Kandydat

Mam pytanie do pracowników MDD. Osoby , które miały w tygodniu 2 zmianę były wczoraj ( Sobota 12.12. ) w pracy na 1 zmianie ? Czy jest to możliwe. Bo z tego co wiem 2 zmiana nie idzie w Sobotę do pracy

Tak2Nie
mm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.
Kandydat

Mam pytanko. Osoby, które mają 2 zmianę w tygodniu idą w sobotę do pracy?

TakNie2

Czy w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

TakNie2
Ernie
@Pytanie

Nie. Kilka lat temu były paczki dla dzieci na święta, ale z okazji jubileuszu firmy postanowiono je zabrać i już nie przywrócono.

Tak2Nie
Michał277

Nie polecam tej firmy,mam same złe wspomnienia!

Tak4Nie2
Meb
@Michał277

Zgadzam się z Tobą! Firma nie szanuje pracownika. Pani, która tam rządzi najbardziej powinna przejść szkolenia z zarządzania i motywacji pracowników. Jeszcze bardziej przyda jej się szkolenie w jaki sposótraktować ludzi. Tyle z mojej strony.

Tak12Nie
Kandydat

Niestety musze zgodzic sie z bylym pracownikiem co do Artura na dziale laser pracowalismy razem moze nie za dlugo ale dales sie poznac ze nie szanujesz pracownikow dobrych tylko tych co siedza city przypominam (usunięte przez administratora) I nic nie mowia jednym z nich to pan leszek nie zdziwi mniejego awans przeciez ten czlowiek za mojego czasu nie umial stac przypominam zadnej maszynie I Sam nic zrobic. NIESTETY UWAZAM CIE ZA JEDNEGO Z GORSZYCH MAJSTROW. Nie patrzysz na ludzi ktorzy umieja tylko na tych co liza ci (usunięte przez administratora) Pracuje teraz na inner dziale I mam zajebistego majstra I szacun much za to.

Tak7Nie2
@Pracownik

Najgorszy sort pracownika to taki który sra we własne gniazdo a następnego dnia jest do wszystkich słodziutki jak nigdy. Panie Macieju masz najwyższe stanowisko ze wszystkich operatorów na dziale i jeszcze jesteś na tyle beszczelny żeby obsmarowywać innych. Wstyd. Niech lepiej kierownictwo spojrzy na to, że Majster sterczy godzinami za ciebie przy maszynie bo po roku nic nie potrafisz samodzielnie zrobić. (usunięte przez administratora) Życzę aby majster cię docenił między innymi za to, że czytasz maile które wysyła do Kierownika jak nie ma go na hali.

Tak3Nie6
ktos
Klient
@1111

Ludzie czy wy nie macie co robic tylko obrazac jeden drugiego tak naprawde moze tu napisac kazdy i wszystko co chce. Jeden drugiego obraza pisze imieniem a tak naprawde sam nie wie kto to napisał. A pozatym niektorzy nie wiedza do czego słuzy tak strona raczej powinny tu byc opinie o firmie a nie obrazac ludzi. WSTYD I JESZCZE RA ZWSTYD

Tak7Nie
Aktualny pracownik
@ktos

Do byłego pracownika i pracownika to co piszecie o dziale lasera to same kłamstwa wymyślone przez Was. Ja pracuję tam już parę lat i nie widzę problemu który jest tu opisywany. Jeżeli komuś jest źle niech zmieni firmę. W internecie niema anonimowych ludzi to już brnie za daleko denerwuje mni obrażanie ludzi któch znam i szanuje. Myślę że to już jest nękanie i można to zgłosić odpowiednim służbom.

Tak4Nie2
uprzedzona

Tak65Nie2

Czarnula
@uprzedzona

Zgadzam się. Nie polecam firmy. Z rozmów wynika, że pracują tu tylko ci, którzy muszą bo mają np. wzięty kredyt... Za taką ciężka pracę-najniższa krajowa. Na innych bardziej "lajtowych" działach oczywiście lepiej. A warunki pracy z dnia na dzień się pogarszają. Jak koleżanka wspomniała Ukraińców to nie obowiązuje, robią sobie co cha, a można to nawet zauważyć na internecie jak nagrywają filmiki w pracy.

Tak27Nie2

krzyś
@uprzedzona

głupota władz firmy nie zna granic, ciągle tracą najlepszych ludzi a zostają jedynie desperaci, debile niczego się nauczyli, wciąż wiedzą lepiej

Tak23Nie
Byly Pracownik
@krzyś

Zgadzam sie w stu procentach mdd to jedna z gorszych firm w Sepolnie czasy gdzie pracownik byl doceniany minely na dobre.Majstrowie czy brygadzisci wybieraja slabszych od siebie do awansow lub rodzine za moich czasow bylo tak na laserach majster tamtego dzialu zawsze wybieral slabszych od siebie I z tego co wiem jest do dzis tak Teraz pewnie tatus bedzie awansowal . Panie majstrze dlaczego boisz sie awansowac jednego z pracownikow ktory tak samo dlugo jak ty pracuje co??Mam kumpla na produkcji I wiem ze chlopak przy tobie napewno nie awansuje. Pewnie awans dostanie ten co nawet glupiej sruby nie przykreci bez waszej pomocy z tego co wiem to pan ktory ma dostac awans nie umie polowy maszyn Sam obsluzyc.Mam nadzieje ze najlepsi odejda od ciebie panie Arturze I Tylko zostana ci co nic nie umieja jak nie potrafisz doceniac to co masz.

Tak2Nie3
Brat Pitt

Ta firma to jakaś kpina Pracownik zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony zarabiał nie mało Został zwolniony z miesiecznym wypowiedzeniem a po upływie m_ca chcieli go zatrudnic za najniższą krajową. (usunięte przez administratora)

Tak7Nie1
Ejcz

Jeśli już się dostaniesz, to uważaj na Gwyneth Paltrow :D Nieważne, co ci się będzie wydawało z pozoru.

Tak11Nie

Czy w mdd w sepolnie szukają pracowników do biura? I jak tam się dostać?

Tak1Nie16
Banana
@Pracownik

Po co Ci to? Tam nie potrafią normalnie traktować ludzi!!! Głównie Pani "blond hair" Jeśli będziesz w biurze to jest duża szansa, że właśnie ona będzie Twoją szefową i tego Ci nie życzę.

Tak20Nie
Kingkong

Dla kierowników Mdd jeśli to czytacie to zapamiętajcie Że tylko winny się tłumaczy :)

Tak12Nie2
Xxx

Pierwszy dział strajkuje czas na kolejne.

Tak33Nie
Goku
@Xxx

Jaki dział i dlaczego strajkuje?

Okuxxx

Brawo!

Tak15Nie
Przybyl
@Xxx

W ogóle jest jakiś związek pracy w Mdd?

Tak5Nie1
Ryba
@Goku

Magazyn. Nie neguje tego ze strajkuja ale trzeba bylo to robic jak koniunktura byla sprzyjajaca.

Xxx

No i zaczęły się strajki w MDD ????

Tak17Nie

Marcin

Czytając ten i pozostałe komentarze zastanawiam się jak bardzo trzeba mieć smutne lub nudne życie żeby wylewać tak żółć z siebie. O ile potrafię zrozumieć, że można nie lubić przełożonego o tyle nie rozumiem po co czepiać się innych pracowników (których pewnie nie widziało się nawet na oczy). Dzięki temu macie lepszy sen czy co? A co do złych układów z przełożonym to nie możecie po prostu zmienić pracy? Podpowiem, że MDD nie jest jedynym pracodawcą w naszym kraju. A może te komentarze wynikają z bardzo niskiej samooceny / kwalifikacji i tylko dzięki temu czujecie się ciut lepiej bo nie jesteście w stanie nic zmienić w swoim życiu?

Tak7Nie17
Ttt
@Marcin

Po co? Żeby ich ostrożnie poinformować, że dziś jesteś najlepszy, patrząc Ci w oczy mówią, że jest super i następnego dnia już nie pracujesz. W innych firmach są rozmowy z pracownikami, szkolenia itp. W MDD niestety brak szczerości. Ale masz rację Marcin...to nie jedzina firma w Polsce.

Tak12Nie1
Ulala

ale elegancja Francja.. :-) no ale przynajmniej tobie nikt nie zarzuci ze jesteś wyrafinowany/a :-)

TakNie4

Ok :)

Brawo
@Marcin

Dowiedziałam się dziś, że od pewnego czasu w eksporcie nie ma kolejnej osoby, która tu pracowała kilkanaście lat. Brawo! To nazywa się "zniszczyć eksport "

Tak20Nie1
Kolo

Tak27Nie6
@Kolo

Wypraszam sobie, bardzo subiektywna opinia kogoś kto próbuje szkalować dotychczasowego pracodawcę. Nawet nie warto odnosić się do tych argumentów wyssanych z palca. Warto czasem spojrzeć obiektywnie i z dozą dystansu na pewne sprawy a nie wylewać bezmyślnie wiadro pomyj na ogół.

Tak7Nie18
Karol

w tej firmie niczego nie osiągniesz.. mam na myśli jeżeli jesteś sumiennym pracowniem a nie blondyną z wypiętym tyłkiem lub lizodupem Szkoda że jest to firma bez możliwości rozwoju, szkoda że nie ma szans na wybicie się z szarej masy...

Tak19Nie5
On
@Kolo

ciekawe czy sam pracujesz czy tylko o innych tak piszesz. Ludzie pracują z różnych powodów w tym czy innym miejscu i nazywanie ich tak jest bardzo słabe

Tak9Nie6
Racja

Zgadzam się! W grudniu przy spotkaniu wigilijnym nas chwali. Słyszymy jak jest super :-) 4 miesiące później aż 5 osób z ekspor... zostało zwolnionych. To pokazuje, że pracownik jest tylko traktowany jak narzędzie i nie jak człowiek. Również nie polecam firmy.

Tak15Nie2
Znajoma
@Kolo

Mowa o majstrach szok. Lecz kto zajmuje miejsce na wyższych stanowiskach to dopiero katastrofa. Jak mozna być kadrową skoro się popełnia takie błędy. Zastanawiam się czy nie reagować dalej. Słowo przeptaszam nie wynagradza nerwów . Takie błędy popełniać siedzac i zajmujac takie stanowisko to parodia. Może prezespowinien się tym zająć. Może telefon do niego. Po prostu nie kompetentna osoba na stanowisku ksiegowej.

Tak3Nie17
XYZ
@Znajoma

Nie myli się ten kto nie pracuje

Tak23Nie2
@XYZ

Dokładnie tak mówisz :)

Tak12Nie2
Znajoma
@XYZ

Oczywiście ze nie myli się tylko ten co nie pracuje. Dobry cytat prawda. A co powiedział byś gdyby twoj lekarz postawił by ci diagnozę a potem stwierdził by ze się po prostu pomylił

Tak5Nie1
Anonim

To co sie wyrabia w tej firmie nadaje sie do inspekcji pracy i urzedu skarbowego.. Ciekawe czy Prezes i Dyrektor wiedza,jak zachowuja sie kierownicy w stosunku do pracownikow.. Wszyscy kierownicy i niekotrzy mistrzowie to najgorszy sort czlowieka w tej firmie nadajacy sie tylko do obierania cebuli a nie siedzenia przy biurku. Żadnemu czlowiekowi ze zdrowym rozsądkiem nie polecam tej firmy..

Tak18Nie1
Anonim

Caly zakład ma 4/5 etatu a tapicernia ma prykaz od wielce wielmożnego super kierownika by robic po 8 goidzn jak normalnie plus soboty A dac caly etet to nie łaska tylko robic jak woły wiecej za mniej pod bacznym okiem wielce wielmożnego obserwatora

Tak16Nie1
c v
@Anonim

A w sobotę po 10-12-14 godzin... A w tygonidu niby 4/5 a jednak 8 godzin...

Tak3Nie
mietek
@c v

pobobno pracy nie było? ludzi zwalniali, co teraz? trzeba gonić, siwe biedactwo

Tak2Nie3
Vc

A była?

Fff
@mietek

I uważasz, że rozwiązanie to opciąrzanie prącownikow zamiast uzupełnić zespuł.

Tak3Nie
@mietek

Siwe biedactwo doskonale wie jak doić i zastraszać ludzi. Z jego ust wydobywają się same kłamstwa, tu ci słodko gada a za chwilę pieprzy zupełnie co innego Osoba której imię masz w niku jest zapewne idealna dla władz mdd lecz nie dla ludzi, mam nadzieję że będzie tak traktowany jak traktuje obecnie ludzi

Tak8Nie
@Vc

Oczywiście że była i to w tamtym czasie bardzo dużo a wielce wielmożny gdyby mógł to z batem by chodzil byle szybciej, i tak cały czas siedzi i obserwuję cię jak złodzieja...

Tak12Nie
@Anonim

Wielmożny kierwonik z tapicerni ma swoich ulubieńców ktorzy moga robić co im sie podoba moga nawet(usunięte przez administratora)mdd,ale oni mogą...

inny anonim
@Anonim

Kłamstwo! On nie ma ulubieńców, bo nikogo nie lubi.

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 297 ocen.