Opinie o MDD Design Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MDD Design Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MDD Design Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDD Design Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Nelka Nowy wpis

Po tych dwóch latach chyba coś się jednak pozmieniało w warunkach pracy, bo chociażby spotkania integracyjne są już bezpośrednio wpisane w aktualne oferty. ja akurat spoglądam na te dla specjalisty ds. obsługi klienta. mam już doświadczenie z pracy na dziale handlowym. wiem po opisie, że to opcja mile widziana, czy dzięki niej może być proponowana wyższa podstawa? ile zwykle wynosi?

Czy pracownicy MDD Design Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

dobry żart Nowy wpis

jeśli pani blond jest na tyle łaskawa to można dojeść pizze po handlowcach

Czy w MDD Design Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

dobry żart Nowy wpis

Nigdy, można za to otrzymać uścisk dłoni w najlepszym przypadku

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w MDD Design Sp. z o.o.?

True

It's not good at all.

Janek

Nigdy tam nie była dobra atmosfera. Do póki nie zmieni się pewna osoba, to zawsze będzie (usunięte przez administratora)

Henc

Czy przyjmują teraz w mdd do eksportu?

Sharks are back

The atmosphere is going to be very heavy now :-) Someone is going to be stressed a lot. Old Managers are back .....but in competition. Those Managers are VERY experienced!!! Those Managers know the local markets!!! Those Managers know the dustributors!!! Dustributors know them very well and trust them very well !!!! Now, after one year the person who fired them will regret their decision. Time to start the party !!!

Ha
@Sharks are back

Teraz więcej ludzi z starej ekipy przechodzi do konkurencji. Stres będzie coraz większy.

Foka

Jest wyśmienita. Podobno jeden z programistów morsuje :)

Zofia Nowy wpis
@Ha

a stres to taka straszna rzecz? ja tam się stresem nie przejmuje, przecież praca to praca, to nie przedszkole :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MDD Design Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Key Account Manager / Business Development Manager? Podziel się swoimi wrażeniami!

Czy rozmowa kwalifikacyjna do MDD Design Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

xx

Różnie - albo w Bydgoszczy albo w Sępólnie Krajęńskim

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w MDD Design Sp. z o.o.?

ccc

Po żadnym. Spółek jest tyle, że dadzą ci najwyżej umowę na czas określony w innej spółce.

SunAj

Ostatnio zauważyłam że żółte kubki z "prześmiewczym" napisem / memem są głęboko pochowane - chyba ktoś podlizuje się Mrs. Blondii :-). Albo po prostu ktoś nie potrafi złapać dystansu do siebie.

Blondii
@SunAj

Tu się podlizuje tylko 1 osoba. Wszyscy wiemy kto to :D

Czy dyżury międzyświąteczne w MDD Design Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

jakub

Obstawiam ja, czyli nie najmłodszy już :)

fer

MDD Design to żadne Sępólno. Biuro się mieści w Bydgoszczy.

Brown

Co to za matoł pisze tekst o targach oświetlenia? To są chyba targi sprzetu oświetleniowego! Czy mdd produkuje lampy czy meble? Chyba, że ta lampa ma oświecić autora tych wypocin Dlaczego "tfurca" tych wypocin nie podpisał się. Wstyd!

aaaaa
@Brown

Śmiesznie, że autor komentarza wzywa "tfurcę" do podpisania się, samemu nie podpisując się pod komentarzem. Taka trochę podwójna moralność, co?

Zostaw merytoryczną opinię o MDD Design Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w MDD Design Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MDD Design Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDD Design Sp. z o.o.?

MDD Design Sp. z o.o.