Opinie o Evionica Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Evionica Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Evionica Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evionica Sp. z o.o. w Warszawa

Bardzo źle.

Nigdy w około 10-letnim doświadczeniu zawodowym nie spotkałem firmy z takim brakiem kultury organizacyjnej i szacunku do pracowników. Bardzo mocno nie polecam pracy w Evionica, opinię podzielają pracownicy wszystkich działów.

@Bardzo źle.

mam takie samo wrażenie, był człowiek w zespole i nagle go nie ma, wyleciał bez żadnego uprzedzenia, widzimisię panów rządzących - może spowodowane cięciem kosztów? ale tak z dnia na dzień kogoś wywalić to poniżej standardów cywilizowanych. Nie polecam, bo można się sparzyć.

łza_prezesa

Brak transparentności i niestabilne zatrudnienie. Ich motto powinno brzmieć 'today we're hiring, tomorrow we're firing'. Nie polecam.

niskie_loty

Nawet mi przez głowę nie przeszło żeby dopytywać o takie rzeczy po zwolnieniu tylu osób bez zapowiedzi. Jaką miałbym gwarancję na to, że tym razem popracuję dłużej bez zwolnienia bez zapowiedzi? Czy warto tu pracować? Jeżeli dalej zadajesz sobie takie pytanie po wszystkich poruszanych po styczniu tutaj wątkach...

Jeżeli chcecie pracować w której zwalniają pracowników z dnia na dzień, a przy tym przez cały czas jesteście (usunięte przez administratora)przez swoich przełożonych to polecam Evionice z całego serca.

@Eva

Serio tak jest? Ehh, to nie za ciekawie... Najczęściej po jakim czasie zwalniają? Dopytuję, bo chcę wiedzieć, czy jest sens zatrudnić się tutaj chociaż na przeczekanie, a nie wiem, ile by to potrwało. Tak mniej więcej jesteście w stanie napisać? Z góry dzięki.

Denis Załęcki

Evionica to najlepsza firma w jakiej dotychczas miałem przyjemność pracować. Bez wątpienia największym plusem jest tutaj stabilność zatrudnienia. Dodatkowo, transparentność w kwestii podwyżek pracowników to kolejny atut, który sprawia, że czuję się doceniony i motywowany. Kadra kierownicza i moi współpracownicy są nie tylko profesjonalni, ale również bardzo mili - brak tutaj jakiegokolwiek fałszu czy obłudy. Szefowie zawsze otwarcie komunikują sytuację i nie trzymają żadnych sekretów, co tworzy atmosferę zaufania i współpracy, a nie nagłego zwrotu akcji.

Denis Załęcki Nowy wpis

koko

Czyżby znowu masowe wypowiedzenia, jak rok temu? :D

A z jakich powodów zwalniani są pracownicy? Jest to jakaś cykliczna rotacja pracowników? Kto jednak mógł czuć się tutaj bezpieczny? O co chodzi z tymi kłamstwami, o których piszesz? Nie wiem, nie chce tutaj analizować i się denerwować zwłaszcza przed świętami.

Budżet firmy to sinusoida, mają trochę więcej to zatrudniają, trochę mniej to odrazu zwalniają ludzi, nikt nie może czuć się bezpieczny, każdy może wylecieć z dnia na dzień.

To jaka tam jest umowa, skoro według ciebie można człowieka zwolnić z dnia na dzień? Bo piszesz jakbyś sugerował, że bez powodu, a przecież na umowie to tak nie działa raczej w teorii przynajmniej. Chyba że jakaś inna jest?

Eva Nowy wpis

B2B, płatne od przepracowanej godziny, na zamówienie. Dostajesz informację, że od jutra nie zlecają pracy więc nie pracujesz. I pyk, szukasz sobie nowej pracy.

@Eva

Josef

Dziwię się że ta firma ma ocene 2.7 zamiast 1. (usunięte przez administratora) buta opryskliwość, największemu wrogowi bym nie polecał współpracować z tą firmą że względu na ludzi których kultura osobista oraz podejście do współpracy nie istnieją.

@Josef

Strasznie mocne słowa, napiszesz, o co chodzi? Bo tak bez konkretów, to szczerze nic to nie mówi o firmie. Czym ci tak podpadli?

Josef

Skoro nic ci nie mówi to masz szczęście i tam nie pracujesz lub nie pracowałeś. Poczytaj pozostałe opinie o firmie a zrozumiesz. Mój komentarz jest ich potwierdzeniem. No chyba że jesteś jednym z tych o których piszemy i dalej do ciebie nie dociera więc twój komentarz jest zwykła ironią, czyli tym z czym na co dzień się spotykały osoby tu komentujące i pracujące w tej firmie.

DX

HR to drugi po managmencie najbardziej nieudany dział. Na poczatku twoi najlepsi przyjaciele, a jak przychodzi do zalatwienia czegoś. albo zwolnień to ich nie ma. Siedza na cieplych posadkach nie robiac nic dla pracowników, tzrymając się krzeseł. Więc te komentarze, to pewnie od nich, próba łagodzenia opinii które są jednoznaczne jak zła ta firma jest. Nie polecam!

Bardzo źle.

@Bardzo źle.

Dosłownie wszystkich działów? O jakich w takim razie piszesz? Podkreślali kiedyś w komentarzach płaską strukturę, ciekawił mnie jej zakres, tym bardziej ze wcześniej była mowa o tamtych odejściach… Gdzie teraz wystawiane są oferty? Na portalach, które obserwuję żadnej z teraz nie widziałam

@Bardzo źle.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Evionica Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Evionica Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Matrix

Nie przeczytałem opinii tutaj przed podjęciem zatrudnienia, bo cała rekrutacja poszła bardzo szybko, teraz domyślam się, że to z powodu rotacji.. Zaskakuje mnie tylko, że tak dużo osób jest zwalnianych, zanim same się zwolnią, bo faktycznie atmosfera i przełożeni są jacyś nie dzisiejsi i toksyczni. Ludzie boją się odezwać, nawet jedzenie lunchu w kilka osób w kuchni wzbudza pogardę ML, jak do pokoju wchodzi TW, to wszyscy w panice sztywnieją mimo, że taki niby miły chłopaczek pomagier ML i CEO. Czekam na słynną rozmowę 1:1, nie sądziłem, że gdzieś może być aż tak źle, wysyłam sobie CV i przestrzegam wszystkich, którzy nie są fanami psychopatii - przeczytajcie 3 jej główne założenia - taki właśnie jest 2 najważniejszy człowiek w tej firmie, wypisz wymaluj.

Mirka
@Matrix

Bardzo szybko? To ile trwał cały proces, feedback dostałeś od razu po rozmowie? A o reszcie warunków co uważasz? Atmosfera to jedno, wiadomo, że jest ważna, ale na pierwszym miejscu są u mnie zarobki. Można liczyć na konkretne wynagrodzenie? Są jakieś możliwości awansu czy podwyżki po jakimś czasie?

Niemirka
@Mirka

Jednego dnia pseudo rozmowa rekrutacyjna, na szybko, przez telefon, miałem wrażenie, że po drugiej stronie osoba odbębnia tylko zadanie pytań i nie ma znaczenia co odpowiem, drugiego dnia info, że mogę zaczynać. Zarobki zwyczajne, ani dobre, ani skrajnie małe, a perspektyw na rozwój moim zdaniem brak. I zaufaj mi, nie chciałabyś się rozwijać w firmie takiej jak ta.

Jaga
@Niemirka

To jakiego charakteru pytania Ci zadawano? Trzeba było się czymś wykazać, czy raczej bez większego zaangażowania, skoro miałeś wrażenie, że nie miało to znaczenia, co odpowiesz?

pilot_nielot

Pełna zgoda z przedmówcami. Pod płaszczykiem nowoczesnego przedsiębiorstwa kryje się typowa polska firemka z zarządem zabetonowanym mentalnie w latach 90. Wycisną cię jak cytrynę, a potem zwolnią. Omijać szerokim łukiem.

łza_prezesa

Aleksander
@łza_prezesa

Nie mów że zatrudniają po to żeby zaraz zwolnić bo to trochę bez sensu. Na jakiej umowie jesteś że taka mało stabilna? Czy bez względu na umowę trzeba się mieć na baczności każdego dnia?

@Aleksander

Ja byłem zatrudniony na UoP co też nie przeszkodziło wylecieć przy okazji masowego zwolnienia w styczniu. Mało stabilna jest każda forma zatrudnienia tutaj

@niskie_loty

Dużo osób poleciało od stycznia? Z czego wynikały te zwolnienia i czy dużo wcześniej Wam zakomunikowano, że taka sytuacja może mieć miejsce? Ja sam teraz szukam pracy i chyba tu nie prędko w takim wypadku będą kogoś szukali. Ale ogólnie pod względem warunków, które dają to byś polecił tam pracę?

Bombastic
@Paweł

Oj dużo, coś ok 25 osób. Zarząd sobie nie radzi, przewartościowują swoje plany. Ludzie się dowiedzieli nagle ale mieli może miesiąc wypowiedzenia. Jak szukasz pracy to omijaj to miejsce jak nie chcesz sobie zszargać nerwów i zdrowia. Ogólnie nie polecam co nie @Pracodawca ;)

@Paweł

Jak pisał wyżej @Bombastic poleciało około 25 osób, nie było zapowiedzi - grupowy call na teamsach w ostatni piątek stycznia i od lutego już po zatrudnieniu. Refleksja nadeszła około 3 miesiące później z "ofertą powrotu", ale ja nie jestem fanem adrenaliny w pracy i nie chcę codziennie po pobudce zastanawiać się, czy dalej mam pracę.

niskie_loty

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Evionica Sp. z o.o.?

starszyfront

pracowałem tam kiedyś na froncie i nie mogę polecić - rozliczanie z każdej minuty pracy, nie można wyjść do toalety bez wpisania w zegarek. Zamordyzm. Tutaj na stronie pozytywne opinie wyłącznie od pracownikow - pewnie im kazali :-). Przy rozwiązaniu kontraktu wynajdują jakieś kurczki żeby ci zapłacić jak najmniej i żebyś nie miał okresu wypowiedzenia. Żenada

Evionica Mordownica

Pracowałem w Evionice jako back end. Nie polecam tej firmy. Nie wolno piardnąć zanim nie zapytasz przełożonego o zgodę, inaczej na idziesz dywanik i jest wymyślanie co zrobiłeś źle aby cię upokorzyć o pokazać ci twoje miejsce - jak odpowiesz prawdę, to cię zwolnią. Normalny szanujący się człowiek tam nie wytrzyma. Płaska struktura to kłamstwo, przełożony ma zawsze rację, choćby jej nie miał.(usunięte przez administratora)

Dawid
@Evionica Mordownica

Dzięki za wpis, a co ostatecznie przeważyło szalę, że odszedłeś, coś konkretnego poza tym co pisałeś czy ogół tych sytuacji? Zaciekawiła mnie kwestia tej zgody, na co konkretnie musisz mieć tę zgodę, żeby co zrobić? Podasz może konkretny przykład sytuacji? To ma związek z nadmierną kontrolą ze strony szefostwa, bo trudno mi to wywnioskować?

Dzoana

Pracowałam tam, niestety. Jak ktoś wcześniej napisał, dwulicowość kadry zarządzającej jest wysokich lotów. Miłe uśmieszki z fałszem na ustach i w oczach. Wszechobecne podlizywanie się leadów managerom, podkopywanie dołków pod współpracownikami byleby tylko zapunktować. Praca jak praca, czasami trafi się coś ciekawego a tak to rutyna. Ostatnie zwolnienia to szok dla zwolnionych. Najpierw awanse a później wypowiedzenia co tylko potwierdza wspomnianą dwulicowość. Dobre miejsce dla desperatów którzy nie mają innych ofert pracy.

Wysokie loty

Zarząd zawsze dotrzymuje słowa: miał być lot w ramach integracji? Był. Poleciało 23 osoby, a wcześniej też duża grupa. Zintegrowaliśmy się? No pewnie! Wrażenia z bycia na pokładzie Evionica - niezapomniane: na początku wizja wspaniałych perspektyw, w trakcie wiele turbulencji, a później twarde lądowanie. Polecam wszystkim pasjonatom awiacji!

@Wysokie loty

Czy w takim razie w firmie Evionica Sp. z o.o. Warszawa pozostał ktoś oprócz zarządu? Czy firma nadal istnieje?

expilot
@Wanda

Niestety jeszcze istnieje. Ale zarząd robi wszystko co w ich mocy żeby długo to nie trwało. Może ta nadchodząca "recesja", która podobno jest powodem zwolnień 24 świetnych pracowników, przyczyni się do zamknięcia tej zakłamanej, śmiesznej firmy.

Aviation Unicorn

Hej! Jak wygląda obecnie sprawa rotacji pracowników w Evionica Sp. z o.o.? Czy zatrudnienie jest stabilne i czy pracownicy raczej zostają na dłużej, czy jednak częsta wymiana jest kadry? Ludzie odchodzą samemu czy raczej są zwalniani?

Www
@Aviation Unicorn

Jeśli chcesz zostać wyrzucony z dnia na dzień to bardzo polecam! Ale jak zarząd zacznie Cię unikać w social roomie, to lepiej nie przychodź na 1on1 wrzucone w ostatniej chwili, bo już nie popracujesz. Z resztą tak jak 24 inne osoby które dostają maila i zaproszenie na ostatnie spotkanie.

Expilot
@Aviation Unicorn

Zabawne ze pytasz bo dziś akurat poleciało 23 osób w związku z „nadchodzącą recesją”. Zupełnie nie jest to stabilne miejsce pracy, a wkrótce miejscem pracy może zupełnie przestanie być :)

NigdyWiecej

Dział CBT - po wstępnych zapewnieniach jak cudowna będzie praca rzeczywistość szybo została zweryfikowana. Praca na czas i ilość a nie jakość. Menadżerowie zupełenie nie znający się na zarządzaniu projektami, zero umiejętności zarządzania ludźmi - a udają największych profesjonalistów. Jeden niemiły wszechwiedzący, drugi którego nic nie obchodzi - zero wsparcia. System kontroli pracowników jak w więzieniu, aplikacje do mierzenia czasu, wpisywania ilości zrobionych slajdów, 5 spotkań dziennie. Firma zachwalana transparentnością, ale jednak tylko w jedną stronę, ty masz nam powiedzieć wszystko a od nas nie dowiesz się nic, i w najlepszym przypadku zostaniesz zwolniony z dnia na dzień, chociaż to tu na wyrost - bo firma regularnie zwalnia ludzi w trybie natychmiastowym. Rozmowa - zablokowany dostęp, do widzenia. Czesto bez jakiegokolwiek powodu, bo tak nam się wymyslilo w tym dniu. Dział HR i benefity na poziomie dramatycznym, chcesz cos załatwić napisz a może za pół roku jak się przypomnisz coś z tym zrobimy. Nagminna taktyka - nie odpowiem pracownikowi to może zapomni. Budynek w którym znajduje się biuro, nie wiem czy istnieje gorszy w Warszawie. Jadąc windą modlisz się czy to dziś ten dzień kiedy się zatnie albo urwie. Dwie dobre sprawa sa ludzie, ale ci z działu - normalni,często specjalisci, i wynagrodzenie na czas. Jeśli masz nudne życie i szukasz atrakcji to ta firma jest dla ciebie, jednak jesli chcesz pracowac partnersko z poszanowaniem pracownika , to szukaj dalej!

Maniek
@NigdyWiecej

Wszystko się zgadza i z tego co czytam to nic kompletnie się nie zmienia. Kontrola niezła - odchodzisz od klawiatury - trzeba się odklikać, zapomnisz się odklikać podczas np. śniadania, czy lunchu i nie odpowiesz na komunikatorze przez 10 min - to telefon przywolujacy do biurka. Co do ludzi w zespole, w innych firmach spotkałem się z lepszą atmosferą. Zapowiadało się fajnie, wyszło tragicznie.

@NigdyWiecej

Mówisz, że praca na czas i ilość. Płacone też jest tak samo czyli im więcej zrobisz tym więcej zarobisz? Jakości pracy nikt nie sprawdza?

Bardzo serdecznie nie polecam.

Dwulicowość i fałszywość osób z kadry mngrskiej jest na najwyższym poziomie, atmosfera w pracy jest(usunięte przez administratora)czna, nie można rozmawiać, ludzie siedzą w permanentnym stresie. Żenada, jeśli masz jakiekolwiek możliwości zawodowe i umiejętności, to nie podpisuj umowy w Evionica.

Irena
@Bardzo serdecznie nie polecam.

No nie brzmi to zachęcająco do składania CV.. W czym się te cechy u menagerów przejawiają, co konkretnie robią że taka nieprzyjemna atmosfera się robi?

Tom
@Bardzo serdecznie nie polecam.

Zaryzykowałem, chyba najgorsza decyzja w moim życiu :-( Cóż, zdarza się.

@Tom

Doświadczyłeś tego samego? Czy co się stało? Serio jest tam taki stres?

Zofia
@Bardzo serdecznie nie polecam.

a jak nie ma i chce je zdobyć to ta firma się nadaje aby nauczyć się czegoś?

Ex
@Zofia

Nie. Nikt tu nikogo niczego nie uczy. Wymaga i oczekuje, szybko i doskonale.

Dominika
@Ex

No to trochę kiepsko, no bo jednak jak pracownik ma możliwość doszkalania, to jest w tym dużo plusów też dla firmy. Ktoś próbował tłumaczyć to szefowi? Jaka była reakcja?

Front-end Developer

Rekrutowałem do Evionica na front-end developera, przeszedłem cały proces i otrzymałem ofertę. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę innej firmy, głównie ze względu na sporo wyższą stawkę. Rekrutacja przebiegła bardzo przyjemnie. Rekruterka potrafiła dobrze opisać projekt i używane technologie i metodyki, znała się na temacie. Do tego bardzo przyjemnie się z nią rozmawiało, na stopie koleżeńskiej, bez żadnego nadęcia i z pełną szczerością. Potrafiła odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania, a także zaadresować wątpliwości takie jak negatywne komentarze na goworku. Sama rozmowa techniczna była na bardzo wysokim poziomie. Dwaj front-end developerowie którzy ją prowadzili sprawili wrażenie wyjątkowo inteligentnych i mieli głęboką wiedzę na temat frontowych technologii. Same pytania były najtrudniejsze ze wszystkich rozmów które odbyłem w karierze. Odpowiedź na większość pytań skutkowała drążeniem tematu jeszcze głębiej. Wyniosłem z tej rozmowy bardzo dużo i pogłębiłem swoją wiedzę o wartościowe zagadnienia. Firma używa najnowszych technologii i standardów JavaScript i takich pytań należy się spodziewać. Dostałem ofertę współpracy i dodatkowy czas na podjęcie decyzji, co było dla mnie bardzo pomocne, bo miałem inne rekrutacje na końcowych etapach i czekałem na decyzje. Gdyby nie to że szwajcarska firma na którą się zdecydowałem zaoferowała mi stawkę powyżej górnych granic praktycznie wszystkich ofert na polskim rynku na stanowiska nie-liderskie, to zdecydowałbym się na Evionica.

Wiktoria
@Front-end Developer

A nie masz ochoty zdradzić stawki, którą właśnie tutaj Ci zaproponowano? Podasz też jakieś przykładowe pytania, które padły?

Mar
@Front-end Developer

Zgadzam się, pierwsze wrażenie firma robi bardzo dobre. Równia pochyła zaczyna się w momencie rozpoczęcia pracy i robi się coraz bardziej stromo z każdym miesiącem. Nie polecam.

adrian00
@Wiktoria

@Wiktoria Masz podane w ogłoszeniu, zarówno w rozbiciu na Regulara i Seniora.

@adrian00

A poza podstawą wynagrodzenia macie jakieś premie?

NoT
@Wanda

A wy w Goworku dobrze zarabiacie? Jak wyglądają u Was premie? Warto do Radomia?

@Front-end Developer

Schody zaczęłyby się miesiąc, dwa po zatrudnieniu...

Maciek

Dziś trafiłem na portal i jestem zaskoczony czytając o firmie, w której pracuję i którą znam od wewnątrz. od 5 miesięcy. Należę do działu IT (front-end), więc dział CBT i jego problemy nie są mi specjalnie znane - ale na ostatniej integracji miałem okazję poznać ludzi z CBT i wyglądali naprawdę na świetny zespół, dumny z tego gdzie i w jaki sposób pracuje :) Jeśli chodzi o sam IT, jest to zdecydowanie najlepsze miejsce w jakim do tej pory pracowałem (a mam 12 letnie doświadczenie zawodowe w branży)! Świetna organizacja pracy, działanie skupione według tego co chcemy zrobić, nie tego co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy. Ambitne projekty, niesamowici ludzie, wielka otwartość na zmniejszanie długu technologicznego, podążanie za najlepszymi rozwiązaniami. Czas na robienie POCów, czas na pisanie testów, czas na dyskusje i poszukiwanie. Do tego elastyczne godziny pracy, bardzo duża autonomia, brak dyżurów czy telefonów po godzinach (bo coś się rypło). Polecam wszystkim!

Odpowiedzi
@Maciek

Odpowiedzi pracownika na opinie mówią o firmie przynajmniej drugie tyle co same opinie, profesjonalizm i kultura na poziomie piaskownicy

Barbara
@Odpowiedzi

A to tylko tutaj tak pracownicy pozwalają sobie na takie słownictwo, i ogólnie na pisanie takich rzeczy? :) Podczas pracy jest inaczej?

Kiepsko

W moim przypadku, to ta praca była stratą czasu. Zrezygnowałem w połowie okresu próbnego. Sama firma ma potencjał i produkt jest interesujący, ale dział sprzedażowy pozostawia wiele do życzenia. Od pierwszego dnia nie otrzymałem jasnych instrukcji. Musiałem wszystko we własnym zakresie się nauczyć, a jeśli coś mi nie wyszło, to szef kręcił nosem i nigdy był zadowolony. Ja robiłem A, a on chciał B. Przypominam, że to okres próbny i zachował się, jakbym 5 lat w tej firmie pracował. Uważam, że wyspowiadania się przy wszystkich 3-4 razy dziennie jakie masz plany do południa, po obiedzie i na jutro nie miały żadnego sensu i pracownik przez to czuł się bardziej oceniany przez kolegów. Płaca w stosunku do intensywnych wymagań od pierwszego dnia nie jest adekwatna na rynku. Szefostwo potrafiło być dwulicowe i fałszywe. Typowe podejście jak na Wall Street „come on, come on, push it” a trochę im do tego daleko…zwłaszcza w takim budynku, który wygląda jak po wybuchu Czernobylu.

Jazz
@Kiepsko

Ooo, a może byłbyś w stanie opisać jeszcze również okoliczności w jakich zniknąłeś z dnia na dzień, bez słowa ze z góry ukartowanym planem na L4? Łatwo jest Kolego krytykować i potepiac wszystko w czambul. Zdecydowanie trudniej jest dać cokolwiek od siebie. Cokolwiek…Oj..kiepsko kiepsko, Kolego.

Jazz
@Kiepsko

Każdy kij ma dwa końce a Ty jedynie o swoim kiju.. Goworkowi w to graj !

Wiktoria
@Jazz

A coś więcej o realizacji tego wspomnianego planu?

AB
@Wiktoria

A jak tam z realizacją planów sprzedażowych w GoWorku? Warto u was pracować?

Dużo się zmienia na dobre

i za to lubie Evionice.

Dominika
@Dużo się zmienia na dobre

A co konkretnie się zmienia na dobre? Opiszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Evionica Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evionica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evionica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evionica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Evionica Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleja Stanów Zjednoczonych 51 lok. 620
    04-028 Warszawa