Opinie o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. w Sępólno Krajeńskie

Edi

W biurze pracuje się bardzo dobrze, wystarczy być życzliwym i otwartym ;) Pracowitość jest nagradzana i nie spotkałam się z niekonstruktywną krytyką (ewentualnie informacja, co można zrobić lepiej i w jaki sposób). Inni pracownicy są bardzo pomocni i chętni do współpracy, panuje przyjemna koleżeńska atmosfera, sytuacje sporne rozwiązujemy rozmową. Wszyscy wiemy, że gramy do jednej bramki i działamy jak drużyna! Regularnie organizowane są również szkolenia, nawet osoby doświadczone dowiedzą się czegoś nowego. Polecam firmę osobom zaangażowanym w to, co robią, tutaj zostaną docenione :D

RE
@Edi

No Edyta, ty akurat sobie dobrze ogarniasz manewrowanie w relacjach na drugim poziomie :P

Edi
@RE

Dziękuję za komplement, staram się być uprzejma i życzliwa dla wszystkich ;)

Antoine
@Edi

A co się stało, że już nie pracujesz? Właśnie dziś do mnie dotarła ta przykra wiadomość.

xenia
@Edi

Sorry, ale zwolniono mnie na próbnym, mimo, że doskonale rozumiałam swoją pracę i byłam zafascynowana firmą i wiązałam z Nią wielkie nadzieje. Po ledwie miesiącu usłyszałam, że każdemu tyle czasu wystarcza, by być samodzielnym, a ja nadal pewne rzeczy robiłam wolno (kwestia wprawy) oraz uwaga- usłyszałam, że za bardzo rwę się do pracy. wtf...

Nn

Pracuję na dziale pakowania mebli atmosfera by była inna żeby nie jedna osoba która jest brygadzistka na dziale mowa jest o brunece

Elżbieta
@Nn

i jak pracuje Ci się na tym dziale pakowania mebli? jak atmosfera? jak zarobki? dużo obowiązków masz?

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Beata

Jeśli wynegocjujesz odpowiednio niską stawkę jest szansa że wywalą kogoś kto pracuje dłużej i wtedy przejmiesz jego stanowisko;)

sztywny dzimi

lokalizacja (usunięte przez administratora) ale drzewka w tym roku to (usunięte przez administratora) rosna

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
nigger

ala (usunięte przez administratora) moje plecy

Cell

Ja z pracy jestem zadowolony. Jasne, zarobki powinny być większe, jednak jeśli chodzi o warunki to są fajne, ja pracuje na dziale na którym jest niewiele osób i fajna ekipa. Żeby w miarę dobrze zarobić trzeba mieć coś nadgodzin, to jest spory minus. Żadnych konfliktów nie uświadczyłem, bo nie przychodzę do pracy obrabiać (usunięte przez administratora) ludziom ani szukać wrogów czy kolegów. Od tego jest życie prywatne.

Paulina
@Cell

A jakie są zarobki jak piszesz, że mogłoby być lepiej?

@Paulina

Na większości działów niewiele większe od najniższej krajowej co świadczy o małym zainteresowaniu podjęciu pracy przez Polaków stąd przyjmują Ukraińców lub Gruzinów

To niska wypłata. A nadgodziny o których ktoś wspominał są lepiej płatne niż normalna stawka? Bo wtedy można sobie dorobić:)

Polak

Dochodzi coraz więcej wiadomości od pracowników o zmuszaniu do szczepienia pod groźba utraty pracy. Na szczęście są nagrania i dowody na to a prawnicy zaczynają nad tym problemem pracować. Szykuje się pozew zbiorowy.

@Polak

Nikt nikogo nie zmusza do szczepienia... To w 100% indywidualna kwestia. Ten wpis pokazuje jeden dowód - pańską głupotę.

Dokładnie
@Marcin

Zgadza się, są tylko premie dla zaszczepionych, nie ma żadnego przymusu, tylko dowod uznania dla postawy ktora w wielu krajach jest norma. Niezaszczepieni nie traca nic, zaszczepieni zyskuja. 100 % wolny wybor.

Zaszczepiony
@Marcin

Chyba raczej motywuje… na jutro zamówili busa pod fabrykę. Ja wezmę jutro swoją trzecia dawkę.

Karol
@Marcin

Nie przedłużenie umowy za brak szczepienia to nie jest zmuszanie? Takie słowa pracownicy usłyszeli od przełożonych. Brak awansu również.

@Karol

Oczywiście, że nie. To wolna wola... zawsze jest jakiś wybór.

Nieznany
@Marcin

Niewiem chłopie co bierzesz, ale mocny towar musicie tam mieć :) To nie jest wolny wybór tylko dyskrinacja niezaszczepionych, pracodawcą aktualnie nie ma praw,aby sprawdzić czy dany pracownik się zaszczepił czy nie. Ja osobiście jestem zaszczepiony, z własnej woli i nie popieram takich zachowań, to powinien być wolny wybór człowieka, a nie coś narzucone z góry.

Stary
@Karol

Tak jest brak szczepienia = brak możliwości awansu

@Stary

Niestety w tej firmie nie liczą się już umiejętności ani pracowitość tylko kto jest zaszczepiony . Ciekawe czemu w ogłoszeniach o pracę o tym nie wspominają:)

Urszula

Może dlatego, że "teoretycznie" nie można tego wymagać?

zniesmaczony

Córka po powrocie z wycieczki do MDD gdzie pracuje tatuś mówi, że Pani, która ją oprowadzała powiedziała: " jak nie będziecie się uczyć to będziecie głupi i będziecie pracować w MDD". Nie wiem co mam myśleć. Samokrytykę doceniam ale obrażanie obcych ludzi chyba nie przystoi poważnym ludziom. Chyba, że to sposób na dowartościowanie się przed małymi dziećmi.

Stary
@zniesmaczony

Hahaha to tak jak firma traktuje ludzi.W samo sedno

Damian

Nie polecam. Gorzej czułem sie tylko po ślubie

Marek S

Kpina. Brak premii świątecznej w takim zakładzie. Wola o pomstę do nieba.

Królowa Śniegu

Na rozmowie o pracę z niejaką Panią Marzeną pierwsze pytanie "jesteś zaszczepiona?" nie! "Dlaczego nie" ri rozmowa prowadząca do nikąd... Jakim prawem padają takie pytania? Chce zatrudniać.pracowników czy ratować świat? Nie polecam niezaszczepionym!

Pracownik magazynu

Praca mojego życia, czuję się spełniony. Ludzie i atmosfera cudowna :) Sa ekspresy do kawy , wszystko dla ludzi :) wszystko za wyjątkiem wypłaty. Jeśli chcesz premie wystarczy wykazać się odrobina zaangażowania i zarobić ją sobie w sobote ;)

dziwne miejsce

Pracownice, czyli potencjalne koleżanki z pracy, nawet nie kryły się z tym, że obgadują osobę, która przyszła na rozmowę kwalifikacyjną. Miłe przyjęcie ;) Rozmowa miała mieć dwa etapy, po kilku dniach okazało się, że jest kolejne zadanie rekrutacyjne do wykonania, o czym nie było mowy. Po fakcie oczywiście zero informacji zwrotnej, nikt nie wysilił się nawet, żeby wysłać maila, że wybrali kogoś innego. Widocznie profesjonalizmu wymaga się wyłącznie od kandydatów. Na szczęście już mam normalną pracę.

@dziwne miejsce

Kto robił rekrutacji?

Jackson
@dziwne miejsce

Ta cała firma jest dziwna i śmieszna. Brak szacunku do pracownika. Doświadczony pracownik równa się z tak nazywajac czekającego pod bramą. Pan kierownik Marek ma wszystko jedno kto będzie pracował. Zero rozwinięcia. Nie polecam firmy, pracowałem tam dość długo, na seson zawsze szukają, a po sezonie, wypad, narazie juz nie jesteś potrzebny. Zostawiając Cię na lodzie bez dochodu.

pracownik działu logistyki

Witam, czy orientuje się ktoś czy oferta pracownik działu logistyki jest nadal aktualna? Czy firma przeprowadzała z kimś już rozmowy kwalifikacyjne?

cd act

Pojawiło się nowe ogłoszenie dla Młodszego programisty w Bydgoszczy. Czy moglibyście podzielić się opiniami na temat warunków pracy, przełożonych, atmosfery w firmie?

Odpowiedź
@cd act

Lepiej poszukać czegoś innego

Verify
@cd act

Jeśli dla programisty, to zależy, czy wpiszesz się w ogólną głupawkę panującą wśród świty na drugim piętrze i dasz radę wykrzesać z siebie podziw dla dowodzącej. Jeśli nie, to praca będzie koszmarna. Wszystko więc zależy od giętkości twoich pleców.

He
@Verify

Dowodząca nigdy nie jest zadowolona. Nie ważne jak bardzo będziesz się starać, ona zawsze wie wszystko najlepiej. Wcześniej tu była naprawdę super ekipa, niestety dzięki "Dowodzącej " już ich tu nie ma. Wiem co mówię, bo sama tam pracowałam.

Antek

Czy MDD dzisiaj pracuje czy mają wolne

Teaser

A jak tam angielski w biurze w Bydgoszczy? Czy doszło więcej benefitów?

hencol

przyjmują teraz w mdd na jakies działy?

miły
@hencol

do narzędziowni do form wtryskowych

mily
@miły

z kolegami wszystko możemy

Bożena
@hencol

A jakie konkretne stanowisko pracy cię interesuje? Też jestem ciekawa, czy firma nie prowadzi teraz żadnych rekrutacji, bo nie widziałam akurat żadnych ogłoszeń o pracę do MDD. Daj znać, jeśli czegoś się dowiesz. Dziękuję i pozdrawiam. Miłego dnia.

Brawo mdd

Co dzisija wypadek stanął u was na zakładzie Szkoda pana dobry człowiek pracowity.. Moze wkoncu ktoś z góry zainteresuje sie dlaczego maszyna staje 2 zmianie Nie ma. Mechanika Majster czy Brygadzista robią żeby maszyna ruszyła bo trzeba robić ilość Teraz ktoś zainteresuje z szefostwa Takie zarządzenie polityka tej firmy (usunięte przez administratora) U. P. Y Szkoda zdrowia tego pana życzę ku żeby wyszedł bez większych urazów Co. To na zakład wypłaci 2200 chorobowego i gitara

Jojo
@Brawo mdd

mdd nie jednego tak załatwił dzisiaj kaleka jest sytuacja z 10 lat pa

Ola

Czemu teraz szukają ludzi na tyle stanowisk? Domyślam sie ze na start dają najniższą, ale jakieś premie do tego dochodzą? Soboty są pracujace? Na kompletacji jest ciezka praca?

Pracowałam
@Ola

Rok temu zwolnili wszystkich i teraz szukają :D Pytanie, kto będzie chciał tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 4 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 310 ocen.

Fabryka Mebli Biurowych MDD Sp. z o.o.