Opinie o Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska w Sępólno Krajeńskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska w Sępólno Krajeńskie

Ewelina

Próbowałaś zgłosić reklamację? Albo skontaktować się w tej sprawie z firmą? Czy zostawiłaś ten temat na boku?

Ja to widziałam jak ktoś w kwietniu pozew sądowy deklarował ale temat chyba ucichł... Co macie zamiar z tym zrobić? I ogólnie zastanawiam się jak to możliwe, że po tylu wcześniejszych opiniach osób wciąż tu przybywa. :/

Jacek Latzke właściciel firmy Nowy wpis

Klient kłamie. Sprawa jest w sądzie, ale z mojego powództwa. Mój prawnik zajął się też ciągłym wystawianiem negatywnych opinii. Robi to jedna osoba, która podpisuje się na różne sposoby.

no ale skoro jest umowa to nie ma o czym mówić, nie? Czy jednak dopłacałeś te dodatkowe pieniądze, których sobie właściciel zażyczył?

@Marta

Dopłacać nie mam zamiaru natomiast zamierzam odzyskać pieniądze które zapłaciłem za materiały z umowy a które zostały podmienione bez moje wiedzy na budowie. Przykład to konsole aluminiowe za 15pln które ostatecznie zostały zastąpione kątownikami ciesielskimi za 3pln czy wiatroizolacja za 17pln/m2 a na budowie pan Latzke zamontował taką za 5pln/m2. Takich kwiatków jest więcej, zwykle (usunięte przez administratora) Dobrze ze mam umowę na papierze. A i jakość nie najlepsza, niby taki fachowiec deski uszkodzone, nie zaimpregnowane miejsca, obróbki stalowe złe zamontowane.

@Marcin

minęło trochę czasu od twojego komentarza czy udało ci się odzyskać te pieniądze za produkty nie takiej jakości jak w umowie?

@Monika

Niestety pan Latzke ignoruje moje wezwania także sprawa zakończy się w sądzie.

@Marcin

Czyli jeszcze żadne ruchy w tym kierunku nie zostały poczynione? Jak Pan przewiduje, jak długo może o wszystko tak naprawdę jeszcze trwać?

Teraz już niedługo:)

@Marcin

Czemu teraz już niedługo? Pozew poszedł i sprawa w toku?

Marcin Nowy wpis
@Marta

Skończylismy w sądzie. Jak ktoś chce sobie oszczędzić biegania po sądach to lepiej nie współpracować z panem Latzke.

Jacek Latzke właściciel firmy Nowy wpis

Klient umieszcza negatywne opinie na temat mojej firmy w wielu serwisach internetowych pod różnymi nickami. Nie zgadzam się z jego zarzutami. A ponieważ nie pokrył kosztów wykonania usługi, złożyłem pozew w sądzie. Sprawa jest w toku. Zamierzam też domagać się zaprzestania działań, naruszających dobre imię mojej firmy.

Marcin Nowy wpis
@Jacek Latzke właściciel firmy

Pan Latzke nie złożył żadnego pozwu natomiast toczy się sprawa sądowa z mojego powództwa o zwrot prawie 25000pln. Czekam na opinie rzeczoznawcy ale już wiem że kwota będzie wyższa. Za wykonaną usługę zapłaciłem zgodnie z umową i terminie - niestety Pan Latzke odmówił ostatecznego rozliczenia kosztów materiału za który zapłaciliśmy przed rozpoczęciem prac a okazało się ze na budowie zastosował materiały niezgodne z umową. Szczytem bezczelności tego pana było zamontowanie desek elewacyjnych zwykłymi wkrętami zamiast takimi ze stali nierdzewnej (10x droższych) czy zainstalowanie 3 razy tańszej membrany. Wszystkie wady usługi zostały wypunktowane w odbiorze prac i w dzienniku budowy wiec to się są moje widzimisie. Na negatywne opinie zareagował wezwaniem prawniczym - chyba zapomina że w naszym kraju obowiązuje wolność słowa. Moja opinia jest prawdziwa, mam dowody na to że usługę nie wykonał zgodnie z umową. Jeśli ktoś chce uniknąć takich perypetii jakie mamy teraz my niech poszuka rzetelnego i uczciwego wykonawcy.

AniaK

Zapłaciliśmy zaliczkę i kontakt sie urwał :( Pan Latzke nie odbiera telefonu i nie odpisuje na emaile.

@AniaK

A czytali już Państwo może poprzednie opinie? :(

Magda34

Wzieli zaliczkę i nie pojawili się na budowie! Nie ma kontaktu, nie odpowiadają na telefony. Zwykła firma "krzak"!

Gabriela
@Magda34

A długo już to wszystko tak przeciagają?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Ewelina

To ile godzin spędza się w robocie, skoro tak jak pisaliście na sam dojazd zajmuje 2-3h?

Kamil

Czy firma wciąż zatrudnia za minimalną pensję? Czytam, że kilka lat temu za taką stawkę się pracowało.

Wiecie może czy ta firma miała kiedykolwiek problem z inspekcja pracy?

Cz.

Nie polecam, najniższa z możliwych jakość meble. Na udokumentowaną fotograficznie i opisaną reklamację odpowiadają, że wyślą w ramach gwarancji montera ale będę musiała zapłacić za wszystko. A więc gwarancja fikcyjna. Od początku pomiędzy szufladami różne szczeliny , wymiary o kilkanaście centymetrów różniące się od oferty, elementy nie dochodzą do siebie, szczeliny. Bardzo żałuję, że dokonałam zakupu mebli tej firmy. Odradzam.

Andrzej.

Absolutnie nie polecam i ostrzegam dalszych potencjalnych klientow przed Firma H&J Latzke. Ta wlasnie firma montowala dla mnie kompletna kuchnie na wymiar. Jakosc wykonanie i wykonczenia mebli bardzo slaba .Obicia lakieru Krzywo ustawione szafki i drzwi ,a najgorsze to to ze szuflady juz po kilku dniach (fronty ) luzopwaly sie z polaczen srubowych .Takrze jeszcze raz nie polecam tej firmy .

Swój
@Andrzej.

Gościu dużo mówi mało robi. Wykonanie prac na poziomie szkoły zasadniczej wiele niedoróbek dużo szkód. Wystawia faktury kiedy roboty jeszcze nie są skończone Na dodatek źle wykonane

Z całą pewnością nie polecam H&Latzke jako pracodawcy. Praca za minimalną pensję - dojazdy (2-3 godziny) nie wliczane w czas pracy, nie odpłatne. Brak socjalu... PORAŻKA

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska - Sępólno Krajeńskie

• Jak się pracuje w Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska?

Jacek Latzke H&J Latzke Pracownia Stolarska
  • Bojowników O Wolność I Demokr. 12