Opinie o PIT-RADWAR w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PIT-RADWAR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIT-RADWAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIT-RADWAR w Warszawa

TO JEST NASZ ZAKON A ZWŁASZCZA

A może by się pozadziewac W końcu W jakieś takie zamiast produkowac mikrofalowki do podgrzewania papki w glowach STARYM babkom I dosrywac do bajzlu farmaceutycznego ZWŁASZCZA że wszystko mamy w Wielkiej Polsce a schizofrenia nie istniejeWiadomo jak sie skonczy jak sie sadza za kierownicą płaszczaka

HEHE
@TO JEST NASZ ZAKON A ZWŁASZCZA

Wpis powyżej idealnie odzwierciedla jaka w firmie panuje niekompetencja, bałagan, chaos, nikt za nic nie odpowiada, wszystko jest niestaranne po prostu kraj trzeciego świata.

treebeard
@HEHE

Ten wpis ilustruje raczej stan umysłu autora.

Interesuje mnie praca na wydziale konstruowania urządzeń elektronicznych i anten. Czy warto tam aplikować? Jakie są zarobki? Jaka jest atmosfera pracy?

Irek

ZAKUPY jak funkcjonuje ten wydział. Zarobki na dobrym poziome. Jak Dyrektor i Kierownik. Proszę o rzetelne odpowiedzi. Dzięki

Edek
@Irek

Niestety nasz Przywódca opuścił nas kilka miesięcy temu. Razem z nim odeszło kilku wybitnych fachowców. Obecnie jest już inny świat, a nam pozostała jedynie nadzieja, że kiedyś wróci do nas i przywróci porządek.

Irek
@Edek

Prosze o więcej szczegółów. Brzmi jak ironia. Nowy Dyrektor posiada wiedzę i nak traktuje pracownikow. Jak wyglada praca? Zarobki dobre?

RR
@Irek

WITAM, Dużo pracy i słaba organizacja a raczej bałagan. Brak szkoleń. Nawet na spotkanie świąteczne typu Jajeczko, Wigilia trzeba się składać bo firma nie za sponsoruje. Tak jak to w każdej państwowej firmie są równi i równiejsi. Dobrze jest mieć znajomości. Trzeba uważać na ludzi. Ogólnie firma fajna, ciekawe produkty, raczej dobra atmosfera, ale zarobki średnie (-). Plusy to praca 7-15. Komuś jednak może się udać i być szczęśliwy, ale ogólnie nie polecam.

Ziomuś
@Irek

Odkąd zwolnił się dyro to panuje dziwny klimat. Czuć dystans i wyższość nowej p.dyr. Kierownicy biegają po spotkaniach, wracają na nerwie i tylko patrzeć jak będą uciekać. Już jeden poszedł. Wsrod pracownikow wszyscy pomocni. Z kasą słabiej niż na rynku, ale ruchomy czas pracy jest ok. Niestety integracje i wigilie zrzutkowe.

Kucharz Doskonały
@Ziomuś

Nowa Pani dyrektor działu zakupów przerobiła ten dział na prywatny folwark. Teraz kierownicy muszą gotować i pisać klasówki. Paranoja.

Bogusz

Dobra firma więc ma swoje wymagania. Nie każda może mieć takie opinie!!

Fuszerka
@Bogusz

A najlepsza jest logistyka i zakupy. Punktualnie, terminowo i solidnie. Sami fachowcy po 8 fakultetach.

@Fuszerka

Najlepszych fachowców z tych działów zdaje się aresztowano w tamtym roku lub dwa lata temu ???? dość głośno było o tym.

Ilona
@Bolo

A jakieś uwagi co do warunków zatrudnienia w PIT-RADWAR? Dobre są płace w dziale zarządzania produkcją? I jak jest z godzinami pracy?

lolek
@Ilona

Biorąc pod uwagę jakość wyrobów i terminowość realizacji to płace są bardzo dobre :) Z godzinami pracy jest różnie. Pracownicy nie produkcyjni mają możliwość pracy w ruchomym czasie pracy tzn. przychodzisz między 6:00 a 8:30 i siedzisz (ewentualnie pracujesz) 8 godzin. Nikt raczej się nie czepia jak się spóźnisz albo wyjdziesz wcześniej pod warunkiem, że w kwartale masz przepracowane tyle godzin ile powinieneś. Praca jest powolna i spokojna, nikt się nie przejmuje żadnymi terminami i harmonogramami. Wielu osobą to odpowiada. Po prostu chcą na spokojnie dosiedzieć do emerytury. Osoby młode, przebojowe i ambitne mają problem odnaleźć się w tej skostniałej strukturze i często rezygnują ze współpracy.

@lolek

@lolek bardzo trafna odpowiedź! podpisuję się pod tym :)

Specjalista Ds. Zakupów

Porażka - etap pisania testów jak do matury. Ich poziom - profesorski, jakbym miał tam być analitykiem.

Oprócz klasyki, w stylu: dlaczego chce pan u nas pracować, obrzydliwie niemiła czarnula zadawała pytania nie związane ze stanowiskiem, takie psychologiczne bardziej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Bartosz

A z jakim wyprzedzeniem infirmują, że przedłużają umowę po okresie próbnym?

@Bartosz

Z wyprzedzeniem kilku dni (różnie to bywa).

mihau

Czy warto się przyjąć na stanowisko tokarza?Jakie są warunki i ile się zarabia na tym stanowisku?

alek

praca w serwisie najgorsza w całej firmie. Ludzie pracujący na delegacjach zazwyczaj mają mniejsze podstawy od ludzi siedzących na miejscu w tak zwanym planowaniu a poziomem kompetencji odstają od tak zwanych roboli z wyjazdowego serwisu, Odradzam prace tam.

Łukasz
@alek

Rozumiem, że podstawa jest niższa, ale będąc w delegacji powinieneś otrzymywać dodatki do pensji w formie diet, które podwyższają wypłatę. Napisz jak to dokładnie wygląda?

Prezydent Komor
@alek

Nie odpowiada Ci praca? To ją zmień i weź kredyt.

Buchaj

A gdzie się podziały (usunięte przez administratora) i inne magistry? Jak dostali po parę stów dodatków to cicho siedzą. Już im BHP nie przeszkadza. Hipokryci, tylko szczekać potrafią. Kasa poszła i buzie pozamykane.

gogo
@Buchaj

Buchoj zmieniają pracodawcę, w myśl jak ktoś Cię nie docenia niech znajdzie sobie lepszego... Ty zapewne jesteś najlepszym operatorem facebooka więc dasz radę w tej pracy.

kerownik
@gogo

Niech nie myślą sobie że są niezastąpieni. W końcu każdego specjalistę można zastąpić skończoną liczbą emerytów.

Bb
@kerownik

Oni sami nie wiedzą czego chca

Azazel
@Bb

Ale wiedzą czego nie chcą. A nie chcą być zarządzani przez miernoty, co myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Jakby nie mieli powodów to by się nie zwalniali.

Ahoj
@Buchaj

Dokładnie, a jeszcze pare osób przepłoszyły to jak sie pojawia jakaś dodatkowa kasa z gotowosci albo uruchomień to mają wiecej do obdzielenia między siebie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, pierwsza 3 miesiące, kolejna rok aczkolwiek słyszałam o 2 letnich czasami, kolejna na stałe. Pozdrawiam.

edek

Interesuje mnie praca na stanowisku technika uruchamiania i serwisowania obiektu . Co można powiedzieć o pracy na tym stanowisku ?

@edek

Człowiek do roboty, kasa średnia ale da się wyżyć i na waciki zostanie. Uruchomienie - praca na miejscu 6:30-14:30 (to polecam, jest spokojnie), serwis - tułaczka po Polsce, praktycznie same wyjazdy jak to w ogólnopolskich serwiasach.

@edek

Człowieku daj sobie spokój z pracą w tym dziale, no chyba że jesteś kolegą kierownika. Jedynie koledzy kierownictwa mogą liczyć na godziwe warunki pracy: brak wyjazdów, brak odpowiedzialności za co kolwiek a pieniądze i nagrody większe niż dla pracowników którzy cały czas w Polsce na delegacji. Ogólnie duże kolesiostwo i nie sprawiedliwość. W skrócie jeden wielki forwark grupy cwaniaczków, którzy nie dotrzymują danego słowa.

@bolo

Dużo nie prawdy w tym co piszesz: "daj sobie spokój z pracą w tym dziale" tak naprawdę to 2 działy 1)SERWIS 2)URUCHOMIENIE, "brak wyjazdów, brak odpowiedzialności" pisałem w dziale uruchomienia nie ma wyjazdów, a odpowiedzialność tu i tu jest mała, bo napewno nikt nie dostał za niewywiązanie się z czegokolwiek kary...dalej bzdury. Nagród jako takich nie ma więc nie wiem o czym mówisz chyba że o świątecznej/rocznej, tej nie komentuje w normalnych firamach masz większą co kwartał, "Ogólnie duże kolesiostwo" mam bardzo dużo kolegów i koleżanek w tej firmie, tak jest kolesiostwo ;D "W skrócie jeden wielki forwark grupy cwaniaczków, którzy nie dotrzymują danego słowa" tu już chyba twój żal i irytacja wychodzi, jeżeli ktoś Ci coś obiecał lub zasługujesz na więcej idź do niego a nie płaczesz na internetach bo to nadaje się idealnie na pierwszą stronę żal.pl

@JaKuba

coś czuję że mam przyjemność z osobą z motorower

@JaKuba

A zapomniałem dodać żal.pl to jest kto jest kierownikami w dziale WS są Masażyści i dziennikarze.

@bolo

Weź ten motorower, rozpędź się najszybciej jak da i walnij w drzewo... może to coś Ci pomoże :) a swoją drogą ciekawe kto Tobie załatwił pracę?

JaKóba
@JaKuba

nie powinno paść pytanie Kto tylko za co

@JaKóba

Jestem tolerancyjny, zresztą pracy w Warszawie jest dużo nie podoba Ci się to zmień ją. Wyraziłeś swoją żałosną nic nie wnoszącą opinię, obrażając innych za co chyba można wyciągnąć konsekwencje wobec takiego pracownika?

Łukasz
@JaKuba

Firma poszukuje obecnie nowych magazynierów. Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś na temat tego stanowiska. Czy ktoś z Was mógłby napisać, czy warto aplikować?

Bobo
@edek

Nie polecam pracy w serwisie i uruchamianiu. Zero pracy, tylko jakieś tam improwizowanie zlecanych zadań przez Kierowniczka, który ma problem z własnym "Ja". Nuda i dziwny klimat tam panuje. Dla "wypalenia" czasu w całej dniówce kierowniczek "obdarza" cię jakimś zadankiem bez sensu typu: rozkręcanie regałów, które następnie chciał "$prywatyzować".

RogoP
@edek

Unikaj tej firmy. Przyjmą Cię, później nie będą mieć dla Ciebie zajęcia i się zacznie wymyślanie bzdur przez PR. Taka to z nimi współpraca.

bb
@Łukasz

Jeśli chodzi o Wrocław to jest to proforma magazynów.

Magazynier

Witam, Możecie mi coś powiedzieć o pracy Rozdzielca – wydawca III

Gustaw

Witam, interesują mnie opinie na temat stanowiska: specjalista ds. zakupów - ktoś coś jest w stanie powiedzieć o tym stanowisku? Jakie finanse, obowiązki w praktyce itp?

Edi
@Gustaw

W tym dziale zatrudniają tylko najlepszych fachowców. Bardzo przestrzegają terminowej realizacji prac. Super dyrektor, którego uwielbia cała firma.

Gustaw
@Edi

A jak finansowo, coś wiesz? Dziękuję za informacje cenne zarazem :)

Gerard

Patologia jeżeli chcecie aby wasza rodzina była sprawdzana przez urząd skarbowy i ABW w celu zdobycia poswiadczenia bezpieczenstwa ( które na niektorych stanowiskach jest obowiazkowe) i tlumaczenia sie z każdej złotówki to zapraszam do wysyłania CV. A opieka medyczna to w kostnicy jest lepsza, kto choć raz ją odwiedzi a oczywiscie badania do pracy sa w niej to zobaczy że to firmowa placowka w której dają tylko ziółka i domowe sposoby leczenia które nie zaszkodzą i nie pomogą.

Leon
@Gerard

Z jakich pieniędzy na kontach będziesz się tlumaczyl !!! U nas w firmie się nie zarabia tylko klepie biedę więc urząd skarbowy nie będzie miał czego sprawdzać .

Inżynier masażysta
@Leon

Nie wiem jak ty, ja zarabiam dobrze.

Gabrysia
@Inżynier masażysta

Potwierdzam zdanie @inżyniera masażysty

Wujek Albert

Ostatnio Zosia jest mało aktywna, czyżby została przekupiona jakomś nagrodą.

Magister Inżynier
@Wujek Albert

Zosia pilnuje nadajnika. Zgodnie z BHP oczywiście.

Jurek
@Magister Inżynier

To wcześniej praca w nadajniku była nie zgodna z BHP ma się rozumieć.

Krysia
@Jurek

Jak się tam jadło, piło i spało to tak.

Zosia

W ostatnim czasie w jakże bogatej i przestrzegającej zasad firmie, rozdawano nagrody za wzorowe przestrzeganie obowiązku który wynika ze stosunku pracy, jakim jest BHP. Głównym problemem firmy, jaki i Pani BHP jest przestrzeganie owych zasad na obiekcie. Pracownik nie jest sam w stanie określić czy przebywanie w strefie promieniowania mikrofalowego jest bezpieczne czy nie. Firma nie wyposaża pracownika w sprzęt, który powiadomi o zagrożeniu. A jak wiemy takie promieniowanie jest niebezpieczne. Ale spokojnie tylko dla osób które posiadają techniczną wiedze, bo oczywiście występują częste wyjazdy nie tylko w serwisie, gdzie osoby spędzają połowę swojego życia w hotelach, ale także w innych działach, o których wszyscy zapominają, że też takowe wyjazdu, występują. NIKT NIE WIDZI PROBLEMU

Maciek
@Zosia

A Twój kierownik nie wyposażył Cię w taki sprzęt? Przecież to on odpowiada za Twoje bezpieczeństwo, a nie bhpowiec. Zgłoś temat do niego, a jak sprawy nie załatwi, to do niej. U mnie ta droga zawsze się sprawdza.

@Maciek

Moim zdaniem tak jak @Maciek napisał trzeba sprawę zgłosić do kierownika jego PSIM OBOWIĄZKIEM, jest wyposażenie pracownika zgodnie ze zajmowanym stanowiskiem pracy. A jeżeli przytaczany sprzęt do pomiaru promieniowania mikrofalowego jest zbyteczny to niech KIEROWNIK bądź FIRMA podpisze się, że gwarantuje całkowite bezpieczeństwo w tym temacie. Według mnie jeżeli byłoby to bezpieczne to bez podstawy nikt by tego nie opisywał w Dzienniku Ustaw Rzeczpospolitej Polskiej ale chyba jeżeli ciągle odbywają się wyjazdy na obiekty radiolokacyjne to jest to bezpieczne. W innym bądź razie wszystkie prace z dnia na dzień byłyby wstrzymane bo zdrowie jest najważniejsze.

@Maciek

Kierownik o powyższych problemach został powiadomiony już w 2014 roku. Od tego czasu nic nie posunęło się na przód, w ostatnim miesiącu prace ruszyły z miejsca jak zostały powiadomione osoby zajmujące się bhp w firmie – zostaliśmy zdyscyplinowani przez kierownika bo oczywiście mają miejsce poszukiwania kto to zgłosił w celu pogratulowania mu przez kadrę zarządzającą, że dba o bezpieczeństwo wszystkich osób a nie tylko swoje :D. Wyjazdy i narażanie życia nadal ma miejsce bo firma nie jest w stanie określić czy jest bezpiecznie czy nie. Ale to chyba i tak za mało jeżeli nie zostaliśmy powiadomieni o zagrażaniu panującym na danym stanowisku pracy i nie zostaliśmy wyposażeni w sprzęt zapewniający bezpieczeństwo. Do pracodawcy należy określenie zagrożeń panujących na danym stanowisku i zapewnienie mu pełni bezpieczeństwa jak także wyposażenie w adekwatne środki ochrony. Mam nadzieję, że po e-skardze do PIP prace ruszą w szybszym tempie.

Trololololo
@Zosia

Nie ma co przeżywać już niedługo serwisanci będą wyposażanie w profesjonalne amulety, talizmany i eliksiry mając za zadanie wytworzenie aury ochronnej przed promieniowaniem mikrofalowym. Dodatkowo każdy zostanie wyposażony w rolkę foli aluminiowej celem sporządzenia sobie ochraniacza na gonady męskie.

@Trololololo

„Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania” - takich informacji można uzyskać na stronie firmy, poza tym konsorcjum już w 1953 roku oddało do użytku pierwszą stacje radiolokacyjną. A nadal nie potrafi określić czy promieniowanie mikrofalowe jest niebezpieczne czy nie. Tutaj wyżej kolega/koleżanka @Trololololo parioduje trochę zachowanie firmy bynajmniej tak to wygląda, i niby śmichy-chichy ale jest to całkowita prawda. Ps. Wiem, że moje wpisy przykuły dużą uwagę w firmie tak więc pragnę wyjaśnić, że celem moich wpisów była chęć dotarcia do kogoś wyżej z przedstawionymi problemami, niż kierownictwa i dyrektora. Których nikt inny nie obchodzi jak znojami. Nie była to chęć hejtowania firmy czy danej jednostki jak uważają inne osoby, tylko otwarcia oczu na pewien niewątpliwie duży mankament, który w firmie(dziale) niepodważalnie występuje. A jest nim, narażanie pracowników na do końca niewiadome czynniki zewnętrzne, które nie zostały nam w pełni przedstawione i omówione. Pragnę tylko bezpieczeństwa w pracy dla siebie i moich kolegów, dodam że załatwienie sprawy „macie pisemko jest bezpiecznie” NIE WYSTARCZY!!! Nie opisuje tutaj innych problemów działu, tylko najważniejszy czyli zdrowie. To już oddzielny temat, który były już opisywane przez, @vihaister, @Yras, @yuri, @Wielki Elektronik itp..

mari

Hej, co możecie powiedziec na temat stanowiska jako kontroler jakości?

Kontroler
@mari

Kontroler jakości, głównie praca paierowa pomiędzy firmą a wojskiem, uczestniczenie w badaniach wyrobów(od pakietów do całych radarów). Wyjazdy raczej sporadycznie, z tego co widzę w dziale kontroli jakości atmosfera jest ok. Co do wynagrodzenia nie wypowiem się bo nie mam wiedzy na ten temat.

Hubert
@mari

To co napisał Kontroler dotyczy głównie kontroli finalnej, choć tu także zdarzają się wyjazdy i to na poligony lub lotniska, gdzie testowane są całe stacje radiolokacyjne. Kontrola często uczestniczy też w przekazywaniu sprzętu użytkownikowi, co także wiąże się z wyjazdami. Mogą się również trafić wyjazdy do filii PIT-Radwar w Gdańsku, gdzie nie ma kontroli etatowej. Najczęściej wyjazdy są kilkudniowe do tygodnia. W Kontroli dostaw są realizowane wyjazdy do kooperantów, najczęściej jedno, dwudniowe, może być ich kilka w miesiącu. W pozostałych działach kontroli zdarza się to zupełnie sporadycznie. Jeśli przychodzisz na specjalistę, to praktycznie nie masz możliwości dalszego awansu - firma ma strukturę poziomą. Ile wywalczysz pensji na wejściu, tyle praktycznie potem będziesz miał, to co napisane niżej w zakresie wynagrodzeń, dotyczy praktycznie także i kontroli. Jedna premia w roku (około 70% zasadniczego), 2 razy bony (Boże Narodzenie i Wielkanoc), karta Multisport, "służbowa" przychodnia zdrowia.

jacek

zastanawiam się nad pracą w firmie PIT-RADWAR w dziale serwisu, proszę o opinie

Grażyna

szkoda czasu Jacku

yuri
@jacek

kierownictwo chyba najgorsze w całej firmie ale i chyba największe kolesiostwo, zamiast zajmować się realnymi problemami działu (bezpieczeństwo pracy, sprawiedliwy podział obowiązków i wynagrodzenia i można by jeszcze długo wymieniać) debatują tylko jakie tu sobie dobre posadki przydzielić, naprawdę lepiej będzie jak poszukasz sobie pracy gdzie indziej, pracownicy pracujący po 30 lat są traktowani gorzej niż młodzi pracownicy bez doświadczenia

Patafian
@jacek

Serwis jest jednym z najlepszych działów. Oprócz zarządu i IT pensje są tutaj zdecydowanie najwyższe. Zarządzanie przemyślane - widać, że kierownictwo wie co robi. W sam raz dla młodego człowieka. Polecam z czystym sercem.

waldek
@jacek

no motorowa kształci najlepsze kadry kierownicze, po co w Warszawie SGH i inne uczelnie

Rafał
@waldek

Wpis Yuri odzwierciedla to co pracownicy serwisu myślą o swoim kierownictwie, co potwierdzają różne wpisy w tym serwisie. Pod psedonimem Patafian zapewne sam szef się ukrywa, bo to niewątpliwie zdecydowanie odosobniona ocena pracy w tej komórce.

geniek
@jacek

co wy chcecie od kierownictwa serwisu, porządni ludzie którzy wiedzą co robią, lepszych ze świecą szukać

andrzej
@geniek

swoją postępowaniem tworzą pomnik trwalszy niż ze spiżu, zastali serwis drewniany a zostawili murowany !!!

pete
@yuri

Tak właśnie jest, nie dbają o ludzi ani o dobro firmy tylko o swoje interesy i swoich popleczników, traktują dział jak swój prywatny folwark.

Doświadczony
@jacek

Jeżeli jest tutaj tak, źle to dlaczego nie postaracie się poszukać czegoś odpowiedniego do waszych ambicji. Dla mnie praca w tej firmie jest ciekawa wiadomo nie zawsze zarobki idą w tym samym kierunku co umiejętności ale, nie zawsze o to chodzi. I nie ma co przesadzać nie zarabia się w cale tak źle. Mając do dyspozycji różne dodatkowe benefity, i umowę na stałe. Dla młodej ambitnej osoby jest to odpowiednie miejsce gdzie tuż po studiach może dostać pracę za rozsądne pieniądze i nie śmieciówkę nie wspominając o wiedzy jaką zyska. Bo tego to nikt nie może zaprzeczyć, że kadra pracownicza ma bardzo dużą wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktyczną.

IT

Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję. Opinia 2 razy w złym miejsu napisałem :)

IT_SPECJAISTA
@IT

Ty jesteś programista jak ćwierć buraka za krzaka...5 razy ten sam post... kopiuj wklej gamoniu dla ciebie to podstawa. Odwołaj swoją aplikacje bo miejsca na Ciebie szkoda...

@IT_SPECJAISTA

Gamoń dostał pracę w Samsungu i od lutego zarabia 12k brutto... Pozdrawiam :)

@IT

A i jeszcze jedno "SPECJAISTO" muliodpowiedź wystąpiła przez problem z RECAPTCHA.

Zostaw merytoryczną opinię o PIT-RADWAR - Warszawa

• Jak się pracuje w PIT-RADWAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIT-RADWAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIT-RADWAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIT-RADWAR?

Kandydaci do pracy w PIT-RADWAR napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIT-RADWAR