opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

PIT-RADWAR

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 279 ocen
Opinie(894)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(894)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Oferta
  • .
  • Kariera
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Oferta

Kariera

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Siedlce
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Warszawa - Pit-Radwar S.A.
Wrocław - PIT-RADWAR S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o PIT-RADWAR S.A.

Opinie

Opinie o PIT-RADWAR Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o PIT-RADWAR S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    IT

    15.01.2019 09:08

    Inne

    Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję. Opinia 2 razy w złym miejsu napisałem :)
    ReviewUserIcon
    IT

    21.01.2019 16:25

    Inne

    Gamoń dostał pracę w Samsungu i od lutego zarabia 12k brutto... Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    IT

    22.01.2019 10:55

    Inne

    A i jeszcze jedno "SPECJAISTO" muliodpowiedź wystąpiła przez problem z RECAPTCHA.
    ReviewUserIcon
    IT

    15.01.2019 09:07

    Inne

    Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję. Opinia 2 razy w złym miejsu napisałem :)
    ReviewUserIcon
    IT

    15.01.2019 09:05

    Inne

    Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję. Opinia 2 razy w złym miejsu napisałem :)
    ReviewUserIcon
    IT

    15.01.2019 09:05

    Inne

    Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję. Opinia 2 razy w złym miejsu napisałem :)
    ReviewUserIcon
    IT

    15.01.2019 09:04

    Inne

    Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję. Opinia 2 razy w złym miejsu napisałem :)
    ReviewUserIcon
    MUT007

    16.01.2018 15:52

    Inne

    Chciałbym aplikować na stanowisko inżyniera ds. uruchomienia i serwisu. Jakich pytań mogę się spodziewać? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest po angielsku? Czy są jakieś testy do rowiązania? Z czego powinno sie przygotować? Jakie języki programowania? Jak wyglądają warunki pracy i na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy firma zapewnia samochód słuzbwy? Czy jest karta multisport?
    ReviewUserIcon
    Wacek

    10.01.2019 23:19

    Inne

    Potwierdzam, typowa spółka skarbu państwa... zarząd polityczny a niżej całe rodziny, osiedla i garstka ludzi do pracy... inżynier/technik to to ostatnie. Dodam jest to firma gdzie pracujący zarabia mniej nież nie pracujący... Pie"...truszki sadzę" nie robie i tak zarobię - taki paradoks PRL.
    ReviewUserIcon
    IT

    15.01.2019 09:03

    Inne

    Witam, złożyłem CV na stanowisko programista i teraz przeglądam opinie o firmie, narazie czekam na odowiedz ale zastanawiam się czy naprawdę jest tak źle w tej firmie? Prosił bym o rzetelną opinie kogoś kto pracuje na podobnym stanowisku. Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Pracownik1

    10.01.2019 17:18

    Inne

    Ostatnio wszyscy żyją aferą NBP, jest to idealny przykład tego co dzieje się w tej firmie. Zarobki na krajowym poziomie tylko dla wybranych, wiadomo według jakich zasad. Jeżeli masz kogoś znajomego na wysokim stanowisku załatwi Ci pracę bez problemu, nawet bez podstawowej wiedzy i wykształcenia potrzebnego na danym stanowisku. Oczywiście są wyjątki, ściśle techniczne stanowiska gdzie jest problem z rekrutacją, bo politolog lub pedagog nie będzie pisał w C++ ale w kadrach lub na jakimś kierowniczym stanowisku jak najbardziej może już pracować(ps. dziwne że na takie stanowiska firma nawet nie prowadzi rekrutacji :) zdaża się przekazywanie stanowisk w rodzinie taka"sztafeta pokoleń"). Osoby które zdecydują się na techniczne stanowiska są wyłącznie przewidziane do pracy, pomijane przy szkoleniach, nagrodach, podwyżkach, awansach. W moim dziale na 4 osoby z kadry zarządzającej 2 są zatrudnione po znajomości bez rekrutacji a z tych 4, 3 są bez kompetencji na dane stanowisko.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    22.11.2018 15:07

    Inne

    Czy ktoś wie jakie są szanse rozwoju na stanowisku Administratora sieci i systemów serwerowych?I jakie szanse na podwyżkę po okresie próbnym
    ReviewUserIcon
    Były Admin

    08.01.2019 17:22

    Inne

    Pracowałem w tej niby renomowanej instytucji i cieszę się że pisze w formie przeszłej trzy lata, nie wspominam miło, szkolenia to temat TABU dla kierownictwa, podwyżka obowiązków to na pewno, na rozmowie złote góry a w realu szkoda słów
    ReviewUserIcon
    MiędzyPITEMaRADWAREM

    09.01.2019 20:06

    Inne

    Szkolenia, oczywiście dla pachołków wsadzonych przez "swoich dyrektorów". Co chcesz to masz. Taka polityka kumoterstwa i kolesiostwa prędzej czy później zemści się na firmie. Dla mnie jest to wielka szkoda bo zostawiam tu sporo serca i mnóstwo swojej pracy, szkoda bo jest sporo ludzi którzy pracują tak jak Ja. Ale ręce opdają jak stado nierobów, operatorów długopisów i facebooka codziennie opierdziela się a ty zapier... na nich. Może piszę to trochę rozżalony bo początek roku, nagrody nie dla pracujących tylko dla swoich, awanse nie dla pacujących ale dla swoich, najgorsze jest to że... że człowiek zgadza się na taką kolej rzeczy i akceptuje to. Światełkiem w tunelu są dobre zmiany w zarządzie gdzie burzy się stare betony, może zmiany te dotrą niżej i zostanie przeprowadzona weryfikacja umiejętności załogi i nagle okaże się że 3/4 jest (usunięte przez administratora) warte.
    ReviewUserIcon
    Q

    12.12.2018 10:59

    Inne

    Właśnie czytam Wasze wypowiedzi a siedzę w Pit Radwar i czekam na rozmowę. Dziękuję będę miał większy pogląd na tą rozmowę. Opowiem jak było Jestem mgr niż. Mechatronik z 12 letnim doświadczeniem w różnych firmach. Czekam z nadzieją że to co piszecie to kłamstwa ;-)
    ReviewUserIcon
    Anka

    14.07.2018 13:21

    Inne

    Proszę o opinie na temat pracy na recepcji ,godziny pracy,zarobki ? Czy często jest nabór do pracy na recepcję ?
    ReviewUserIcon
    hack

    08.07.2018 21:47

    Inne

    Dzień dobry, czy mogą Państwo opisać jak wygląda praca na stanowisku samodzielny kontroler jakości k/m? Jakie są obowiązki, czy jest to, praca zmianowa, jakie zarobki? Będę wdzięczna za Państwa odpowiedzi.

    Kontakt - PIT-RADWAR S.A.

    Warszawa

    https://www.pitradwar.com

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconYoutubeIconLinkedinIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Dziennikarz

    05.07.2018 12:07

    Inne

    Jeżeli tutaj zajrzałeś to znaczy, że szukasz pracy ze znanych portali, i nie wiesz co ma do zaoferowania firma. Dział uruchomienia, produkcji i serwisu to totalna patologia, jeżeli masz nerwy ze stali, i nie interesuje Cię dalszy rozwój, większa pensja, nie przeszkadza Ci, że egzystują tu osoby na które trzeba pracować (zatrudnieni poloniści do działów technicznych mających takie samo nazwisko jak kadra zarządzająca), to idealna praca dla Ciebie. Inne działy w mniejszym czy większym stopniu nie odbiegają od zaprezentowanych pensją jak i biurokracją z prlu, firma produkuje tak skomplikowane urządzenia, a nadal korzysta z niebieskich czy zielonych kartek pamiętających zimną wojnę.
    ReviewUserIcon
    Emeryt

    27.06.2018 10:15

    Inne

    Z tego co czytam od 10 lat nic się nie zmieniło. A 25 lat tam przepracowałem. Zatrudnienie stabilne gdzie cię zatrudnią tam do emerytury będziesz pracował. Dobra praca dla studiujących. Super praktyka ale z mądrymi ludźmi. Zarobki nadal małe dla pracujących. Dobry socjal i przychodnia pod ręką. Firma z rodzinną atmosferą - zależy nie co umiesz ale czyj jesteś. Aby nauczyć się życia i twardym być warto zaliczyć tę firmę.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    10.06.2018 15:59

    Inne

    Co możecie powiedzieć o aktualnym rozwoju firmy PIT-RADWAR? Czy ten pracodawca zwiększył zatrudnienie w ostatnim czasie, a może właśnie teraz prowadzi nowe rekrutacje? Zachęcam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy najnowsze wieści dotyczące pracy w tej firmie!
    ReviewUserIcon
    Gumiś

    24.06.2018 19:26

    Inne

    Piszesz tak bo może masz wykształcenie ale nie utożsamiasz się z firmą, zdarzają się sytuacje że ktoś jest przyjęty po znajomości ale tak jest wszędzie. Prosta rada nie pasuje to sektor prywatny czeka na takich rekinów biznesu chyba że przyzwyczaiłeś się do tych kiepskich warunków i nie chcę Ci się (usunięte przez administratora) ruszyć, ale to już świadczy o Tobie.
    ReviewUserIcon
    Pjoter

    27.06.2018 07:45

    Inne

    Z tą firmą utożsamiają się jedynie kierownicy i kadra zarządzająca (zatrudnieni po znajomości), będący beneficjentami tego patologicznego układu. Skoro jest tak wszędzie to nie znaczy, że należy akceptować zachwowania takie jak tworzenie nowych stanowisk kierowniczych tylko i wyłącznie dla tego, że jest się winnym przysługi mamie przyszłego kierownika. I często kierownikiem zostaję osoba nie znajaca się, ale w pełni oddana kadrze dyrektorów.
    ReviewUserIcon
    Pyza

    16.06.2018 12:41

    Inne

    Pomimo wszystkich swoich wad, to jest dobra firma. Taki PRL w nowych realiach. Jest stabilnie, solidnie i na ogół pieniądze też na przyzwoitym poziomie. Jeżeli nie zniechęca kogoś atmosfera na niektórych działach rodem z PRL i wszechobecna biurokracja, to cała reszta trzyma poziom.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.05.2018 07:09

    Inne

    Kierownictwo nie myśli o dalszym rozwoju, tylko na obsadzaniu swoich znajomych i pociotków gdyż zwyczajem jest zatrudnianie rodziny i znajomych, na etatach specjalnie dla nich stworzonych, i nikogo to nie dziwi. Jak nie masz znajomości jesteś traktowany w firmie jako zło koniczne. Zatrudnili by kogoś z rodziny ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wśród znajomych i rodzin nie ma ludzi wykształconych z umiejętnościami.
    ReviewUserIcon
    2gi sort

    07.05.2018 21:32

    Inne

    Rodzynki, rodzynki i jeszcze raz rodzynki, to się tylko liczy dla majstra, kierownika reszta to tło, mięso armatnie...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.04.2018 19:12

    Inne

    Witam wszystkich. Przestrzegam ludzi przed pracą w tej firmie. Szczególnie na produkcji. Praca niby luźna nikt nie siedzi ci nad głową. Ale finansowo bardzo kiepsko. Podejście do pracownika jest takie jak za PRL , starsi pracownicy mówią jak będziesz miał 30 lat pracy to bedziesz zarabiał. Nie patrzą na umiejętności tylko na starz. Przez co nie ma co liczyć na podwyżkę . Ewentualnie 100 brutto co parę lat. W biurach jest zatrudnione wiele osób które nic nie robią, a zarabiają 4000 zł w górę. Jest wiele stanowisk stworzonych tylko po to by zatrudnić syna , córkę, wujka, ciotkę itd .dużo by pisać o tej firmie. Ogólnie kumoterstwo, poziomki . Firma produkcyjna, biurowych jest 5 razy więcej od fizycznych. Z tad takie koszty produkcji. Przez co w firmie nie opłaca się produkowac i większość produkcji wojskowej jest wysyłana w kooperację. Nie polecam tej firmy szczególnie na produkcji gdzie mają ludzi za nikogo. Za robola który musi robić na darmozjadów siedzących w biurach. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    pracuś

    28.04.2018 18:12

    Inne

    Warto zwrócić uwagę, że rekrutują tylko fizycznych i naukowców. Stanowiska biurowe i kierownicze rozdają bez rekrutacji po rodzinie i po znajomych. Tak samo rozdzielają pieniądze - dla siebie i swoich ludzi kokosy a dla reszty ochłapy na odczepne. Na stronce chwalą się jakie to cuda techniki produkują. Tylko, że nic w terminie, jakość fatalna i psuje się na potęgę. Wojsko kupuje to tylko dlatego, że musi bo taki jest nakaz polityczny. Z zagranicy nikt tego nie chce, bo już mają takie same, z tą różnicą, że nie trzymają tego na poligonach tylko w muzeum techniki. Jest tak jak kolega pisze – bez znajomości kariery w tej firmie się nie zrobi.
    ReviewUserIcon
    IT Manager

    12.03.2018 17:05

    Inne

    Przepracowałem 3 miesiące okresu próbnego, brak porozumienia w kwesti finansowej poskutkował moim odejściem.Nie jest to korporacja, atmosfera rodzinna, praca bez deadlineów, są fajne projety, wyrozumiali ludzie od których można się nauczyć wiele ciekawych rzeczy, mój kiero bardzo spoko (sam powiedział że nie rozumie polityki tej firmy i nie może mi więcej zaproponować finansowo - ta sama stawka co pracownik z 10 letnim stażem). Praca dobra do trybu "studia + praca", ja niestety skonczyłem studia na PW z stopniem mgr inż. i mam większe ambicje finansowe. Co do powyższych wpisów ciężko mi się bardzo jakoś odnieść niestety krótko pracowałem. Firma rekrutuje sporo osób, bardzo polecam na okres studiów. Zalety: atmosfera, ciekawe projekty, socjal, sprzęt do pracy. Wady: bardzo słabe finanse
    ReviewUserIcon
    Panna

    13.03.2018 10:24

    Inne

    Bardzo niskie finanse podyktowane są faktem iż na jeden etat merytoryczny (techniczny) przypada jeden lub dwa etaty polityczne (operator długopisu i facebooka). Dzieje się tak ponieważ rozwój firmy nie jest mierzony jakością produkowanych wyrobów, a ilością pracowników zatrudnionych na etacie. Wynikiem tej sytuacji jest odejście zdolnych i ambitnych pracowników oraz trudności w pozyskiwaniu nowych.
    ReviewUserIcon
    Inżynier

    23.01.2018 10:31

    Inne

    Z punktu widzenia inżyniera zatrudnionego w działach badawczych i projektowych praca może być dość ciekawa. Nie robi się "na półkę" ale dla konkretnego klienta. Praca jest od wstępnej koncepcji, do gotowego wyrobu, szkolenia użytkownika, serwisu. Wymaga odporności psychicznej (trudny klient, wysokie, często sprzeczne wymagania). Wymagana dyspozycyjność - częste wyjazdy w teren, choć hotele obecne są dość przyzwoite i jedzenie niezłe. Część pracy jest przy komputerze, ale trzeba też popracować fizycznie i to często "w polu". Wymagane jest ciągłe uzupełnianie wiedzy - nowy sprzęt, nowe oprogramowanie, nowe przepisy i zarządzenia. Kto nie nadąża ten wypada z gry. Firma umożliwia i finansuje dodatkowe szkolenia. Narzędzia pracy na niezłym poziomie. Warunki lokalowe niezłe, choć daleko odbiegają od standardu w biurowcu. Zarobki inżyniera w znacznym stopniu zależą od stażu pracy. Natomiast bardzo słaby jest system motywacji finansowej - małe premie za terminową sprzedaż, pieniądze gdzieś się "rozmywają". Irytujący jest przerost biurokracji, ogromna ilość regulacji wewnętrznych oprócz licznych regulacji klienta. Firma zapewnia podstawową opiekę zdrowotna i sporo rzeczy socjalnych (pożyczki mieszkaniowe, wysokie nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, talony świąteczne, pikniki, parking, odzież robocza). Zwolnienia z pracy (redukcje) wśród inżynierów są rzeczą wyjątkową. Natomiast często pracę porzucają młodzi, nastawieni na szybki zarobek w firmie prywatnej. Praca w firmie jest atrakcyjna dla inżynierów nastawionych na pracę stabilną, wieloletnią, aż do emerytury.
    ReviewUserIcon
    Szary pracownik

    22.02.2018 07:36

    Inne

    Ostatnie zdanie mnie rozwaliło "...dla inżynierów nastawionych na pracę stabilną, wieloletnią aż do emerytury." Ja rozumiem to jako mało ambitnych lubiących pracować za psi grosz. Dlaczego firma ma problem z naborem nowych pracowników? Inżynierowie nie są zwalniani masz rację, sami odchodzą jak zobaczą co się dzieje i ile będą zarabiać do emerytury. Ta firma wymaga głębokich zmian strukturalnych, organizacyjnych i kadrowych.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w PIT-RADWAR?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pan Kierownik

    12.01.2018 08:15

    Inne

    Co wy tu piszecie, praca w fajnym zespole, kilka szkoleń dodatkowych w roku wystarczy zgłosić się. Kasa bardzo dobra, w moim przypadku awans i podwyżka 25% miesięcznego wynagrodzenia. Bony premie co roku. Dobrze że mama powiedziała mi żebym przyszedł do jej pracy.
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.01.2018 11:38

    Inne

    Praca bez prespektyw, niskie zarobki. Przydzielanie zadań poniżej kwalifikacji. Kumoterstwo i nepotyzm, prawdziwa państwowa firma - zasady działania jak w PRL.

    Zostaw merytoryczną opinię o PIT-RADWAR S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.