Opinie o PIT-RADWAR w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PIT-RADWAR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIT-RADWAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIT-RADWAR w Warszawa

nick

jak w każdej "zbrojeniówce": (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Tak wygląda realny obraz PGZ i jej składników...

Waldemar

Po rozmowie kwalifikacyjnej opinia negatywna. Nonszalancja dyrektora. Brak wiadomości zwrotnej po rozmowie. Każda ze stron poświęca czas na przygotowanie się do rozmowy. Brak jakiejkolwiek informacji, nie świadczy dobrze o firmie. W mojej ocenie -1. Nie złoże tam już nigdy cv.

@Waldemar

Jakie stanowisko?

Waldemar
@Kandydat

Czy to istotne na jakie stanowisko? Każdego człowieka wypada traktować przyzwoicie.

konstruktor007

Witam Czy może ktoś udzielić informacji jak się pracuje na dziale konstrukcyjnym? Zarobki, atmosfera pracy, możliwość rozwoju, kontrakty zagraniczne ? Będę wdzięczny za pomoc.

Tokarz

Witam, czy warto aplikować na stanowisko Tokarz oddział Warszawa. Jak atmosfera sprzęt i oczywiście płacę.

Specjalista Ds. Zakupów

Porażka - etap pisania testów jak do matury. Ich poziom - profesorski, jakbym miał tam być analitykiem.

Oprócz klasyki, w stylu: dlaczego chce pan u nas pracować, obrzydliwie niemiła czarnula zadawała pytania nie związane ze stanowiskiem, takie psychologiczne bardziej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tytus

Trudno uwierzyć żeby dobra firma pozbyła się dobrego fachowca i długoletniego pracownika bez konkretnego powodu.

rafi
@Tytus

Krótka piłka, w niektórych działach nie patrzy się fachowość tylko na barwy klubowe. Jak należysz do FC Motorowa i Przyjaciele jesteś potrzebny bardzo potrzebny co byś nie dobrego dla firmy robił, a jak w FC Reszta Świata takiego czegoś nie ma chcesz coś zmienić na lepsze w firmie i nie po drodze jest CI z pierwszą drużyna tylko się cieszą jak takich fachowców ubywa w firmie. (usunięte przez administratora) Dotyczy to głównie działów stricte produkcyjnych (produkcja,serwis).

Carlos
@rafi

Serwis nie jest działem produkcyjnym.

Roberto
@Carlos

A tak naprawdę, no to czym się serwis zajmuje ?

Jack
@Roberto

Serwis, uruchomienie oraz koordynacja i planowanie.

Etoro
@rafi

Jak taki fachowiec zaczyna zadawać niewygodne pytania, głośno mówić o brakach i nadużyciach to się mu przydziela „najlepszą” robotę typu wnoszenie 100 kilowych bloków do kontenera albo babranie się w glikolu na mrozie i już gościu wie w jakim kierunku idzie jego inżynierska kariera i sam rzuca papierami i w sumie wszyscy szczęśliwi - fachowiec, że opuszcza Żmijewo a reszta, że niewygodny człowiek nie będzie im bruzdził w machlojkach.

@Tytus

Układy były, są i będą. Od kilkudziesięciu lat tak jest.

Ktoś
@Tytus

No właśnie trudno. Kolesie którzy odwołali wygrali konkurs, ale mało ich kto widzi. Żałosne.

Ktoś

To co się tam odbywa to nie można ubrać w żadne słowa. Nie liczy się wiedza i kompetencje tylko wyrzuca się człowieka po 36 latach nienagannej pracy i stanowiska obsadza się kolesiami z" księżyca". Ile jeszcze tego nikt nie wie , ale prawda się sama obroni. Zarządzający ten układ kiedyś się skończy. Boicie się spojrzeć prawdzie w oczy to jest jak koronawirus, a on zabija wszystkich!!!

coś
@Ktoś

szczera prawda coraz gorsze kolesiostwo i podział na pracowników z układu i poza niego, JARKU zrób z tym porządek, tylko w tobie nadzieja na (usunięte przez administratora) tej komuno-motorowej władzy !!!!

lala
@coś

Potwierdzam coraz większe kolesiostwo szczególnie działy serwisowo - produkcyjne. Swoim się stwarza się komfortowe warunki pracy a reszta niech (usunięte przez administratora) . Ci swoi to najczęściej zakały zakładu !!!!!

nano

Kiedyś to był zakład gdzie produkcja była ważna i tylko to się liczyło. Teraz to jakaś paranoja. Przed rozpoczęciem pracy idziemy do tablicy na spotkanie z fachowcami od propagandy i zamieszania i słuchamy co dziś jest pilne co nie, na drugi dzień to samo. Potworzono jakieś komórki do udoskonalenia produkcji żeby pracownicy szybciej bardziej wydajniej pracowali nie dając konkretnych narzędzi do pracy. Dział logistyki nie robi tego co trzeba bo jeśli trzeba zakupić jakiś konkretny frez ,wiertło lub narzynkę specjalną za 20 zl. zbiera się oferty od 3 firm i za 8 miesięcy ( HURA !!!!) jest w firmie narzędzie . A na allegro kurier przywiezie za 2 dni i już produkcja idzie. Totalny wstyd. Klapa itd. Ja tak myślę że do prezesa tej firmy takie rzeczy nie docierają i nic o tym nie wie bo ja na jego miejscu to bym ludzi odpowiedzialnych za zakupy dawno (usunięte przez administratora) na zbity pysk bo tak naprawdę po co w tej firmie taki dział który generuje tylko straty finansowe dla firmy. Pozdrawiam .

Przodownik radwaru
@nano

Niestety obecnie zakład zamienia się w (usunięte przez administratora) polonistów po (usunięte przez administratora) wie jakich studiach i zatrudnia matołów w każdym możliwym miejscu w tej firmie.

Iza

Na stronie firmy jak i na portalach pracowniczych jest mnóstwo ogłoszeń rekrutacyjnych. Czy w firmie PIT-RADWAR jest dużo rotacja pracowników? Jeżeli tak, to z czego ona wynika?

Przodownik radwaru
@Iza

Kiepska kasa, bałagan, emeryci odchodzący oraz wszechobecny (usunięte przez administratora) dodatkowo sprawdzi Cię ABW oraz twoją rodzinę i zbierze o Tobie każdą informację.

Witam, a jak wygląda praca na recepcji? Właśnie staram się o pracę i nie wiem czego można się spodziewać....

kini
@Ania

nie polecam wyzysk i nie kompetencja

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w PIT-RADWAR?

Edek

Ostatnio prosto po praktykach otrzymuje się awans na dyrektora.

Roman

Jak tyle wymagaja to chyba dobrze się zarobki mają ale nie sądzę bo polscy pracodawcy (usunięte przez administratora) swoich pracowników

TO JEST NASZ ZAKON A ZWŁASZCZA

A może by się pozadziewac W końcu W jakieś takie zamiast produkowac mikrofalowki do podgrzewania papki w glowach STARYM babkom I dosrywac do bajzlu farmaceutycznego ZWŁASZCZA że wszystko mamy w Wielkiej Polsce a schizofrenia nie istniejeWiadomo jak sie skonczy jak sie sadza za kierownicą płaszczaka

HEHE
@TO JEST NASZ ZAKON A ZWŁASZCZA

Wpis powyżej idealnie odzwierciedla jaka w firmie panuje niekompetencja, bałagan, chaos, nikt za nic nie odpowiada, wszystko jest niestaranne po prostu kraj trzeciego świata.

treebeard
@HEHE

Ten wpis ilustruje raczej stan umysłu autora.

Interesuje mnie praca na wydziale konstruowania urządzeń elektronicznych i anten. Czy warto tam aplikować? Jakie są zarobki? Jaka jest atmosfera pracy?

Irek

ZAKUPY jak funkcjonuje ten wydział. Zarobki na dobrym poziome. Jak Dyrektor i Kierownik. Proszę o rzetelne odpowiedzi. Dzięki

Edek
@Irek

Niestety nasz Przywódca opuścił nas kilka miesięcy temu. Razem z nim odeszło kilku wybitnych fachowców. Obecnie jest już inny świat, a nam pozostała jedynie nadzieja, że kiedyś wróci do nas i przywróci porządek.

Irek
@Edek

Prosze o więcej szczegółów. Brzmi jak ironia. Nowy Dyrektor posiada wiedzę i nak traktuje pracownikow. Jak wyglada praca? Zarobki dobre?

RR
@Irek

WITAM, Dużo pracy i słaba organizacja a raczej bałagan. Brak szkoleń. Nawet na spotkanie świąteczne typu Jajeczko, Wigilia trzeba się składać bo firma nie za sponsoruje. Tak jak to w każdej państwowej firmie są równi i równiejsi. Dobrze jest mieć znajomości. Trzeba uważać na ludzi. Ogólnie firma fajna, ciekawe produkty, raczej dobra atmosfera, ale zarobki średnie (-). Plusy to praca 7-15. Komuś jednak może się udać i być szczęśliwy, ale ogólnie nie polecam.

Ziomuś
@Irek

Odkąd zwolnił się dyro to panuje dziwny klimat. Czuć dystans i wyższość nowej p.dyr. Kierownicy biegają po spotkaniach, wracają na nerwie i tylko patrzeć jak będą uciekać. Już jeden poszedł. Wsrod pracownikow wszyscy pomocni. Z kasą słabiej niż na rynku, ale ruchomy czas pracy jest ok. Niestety integracje i wigilie zrzutkowe.

Kucharz Doskonały
@Ziomuś

Nowa Pani dyrektor działu zakupów przerobiła ten dział na prywatny folwark. Teraz kierownicy muszą gotować i pisać klasówki. Paranoja.

Bogusz

Dobra firma więc ma swoje wymagania. Nie każda może mieć takie opinie!!

Fuszerka
@Bogusz

A najlepsza jest logistyka i zakupy. Punktualnie, terminowo i solidnie. Sami fachowcy po 8 fakultetach.

@Fuszerka

Najlepszych fachowców z tych działów zdaje się aresztowano w tamtym roku lub dwa lata temu ???? dość głośno było o tym.

Ilona
@Bolo

A jakieś uwagi co do warunków zatrudnienia w PIT-RADWAR? Dobre są płace w dziale zarządzania produkcją? I jak jest z godzinami pracy?

lolek
@Ilona

Biorąc pod uwagę jakość wyrobów i terminowość realizacji to płace są bardzo dobre :) Z godzinami pracy jest różnie. Pracownicy nie produkcyjni mają możliwość pracy w ruchomym czasie pracy tzn. przychodzisz między 6:00 a 8:30 i siedzisz (ewentualnie pracujesz) 8 godzin. Nikt raczej się nie czepia jak się spóźnisz albo wyjdziesz wcześniej pod warunkiem, że w kwartale masz przepracowane tyle godzin ile powinieneś. Praca jest powolna i spokojna, nikt się nie przejmuje żadnymi terminami i harmonogramami. Wielu osobą to odpowiada. Po prostu chcą na spokojnie dosiedzieć do emerytury. Osoby młode, przebojowe i ambitne mają problem odnaleźć się w tej skostniałej strukturze i często rezygnują ze współpracy.

@lolek

@lolek bardzo trafna odpowiedź! podpisuję się pod tym :)

Bartosz

A z jakim wyprzedzeniem infirmują, że przedłużają umowę po okresie próbnym?

@Bartosz

Z wyprzedzeniem kilku dni (różnie to bywa).

mihau

Czy warto się przyjąć na stanowisko tokarza?Jakie są warunki i ile się zarabia na tym stanowisku?

alek

praca w serwisie najgorsza w całej firmie. Ludzie pracujący na delegacjach zazwyczaj mają mniejsze podstawy od ludzi siedzących na miejscu w tak zwanym planowaniu a poziomem kompetencji odstają od tak zwanych roboli z wyjazdowego serwisu, Odradzam prace tam.

Łukasz
@alek

Rozumiem, że podstawa jest niższa, ale będąc w delegacji powinieneś otrzymywać dodatki do pensji w formie diet, które podwyższają wypłatę. Napisz jak to dokładnie wygląda?

Prezydent Komor
@alek

Nie odpowiada Ci praca? To ją zmień i weź kredyt.

Buchaj

A gdzie się podziały (usunięte przez administratora) i inne magistry? Jak dostali po parę stów dodatków to cicho siedzą. Już im BHP nie przeszkadza. Hipokryci, tylko szczekać potrafią. Kasa poszła i buzie pozamykane.

gogo
@Buchaj

Buchoj zmieniają pracodawcę, w myśl jak ktoś Cię nie docenia niech znajdzie sobie lepszego... Ty zapewne jesteś najlepszym operatorem facebooka więc dasz radę w tej pracy.

kerownik
@gogo

Niech nie myślą sobie że są niezastąpieni. W końcu każdego specjalistę można zastąpić skończoną liczbą emerytów.

Bb
@kerownik

Oni sami nie wiedzą czego chca

Azazel
@Bb

Ale wiedzą czego nie chcą. A nie chcą być zarządzani przez miernoty, co myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Jakby nie mieli powodów to by się nie zwalniali.

Ahoj
@Buchaj

Dokładnie, a jeszcze pare osób przepłoszyły to jak sie pojawia jakaś dodatkowa kasa z gotowosci albo uruchomień to mają wiecej do obdzielenia między siebie.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, pierwsza 3 miesiące, kolejna rok aczkolwiek słyszałam o 2 letnich czasami, kolejna na stałe. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o PIT-RADWAR - Warszawa

• Jak się pracuje w PIT-RADWAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIT-RADWAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIT-RADWAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIT-RADWAR?

Kandydaci do pracy w PIT-RADWAR napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIT-RADWAR