PIT-RADWAR S.A.

Gdańsk

Opinie o PIT-RADWAR S.A.

pitu pitu

dlatego tak wygląda w Polsce rozwój techniki i jakości... wiekszośc firm preferuje nepotyzm. Pracowałem na zachodzie i takie zachowania są niespotykane

Zbych

Zarobki zależą od stanowiska, ale są raczej marne. Sporo dobrych ludzi odchodzi.

ja

jakie zarobki???

pracuś

Ogólnie firma i atmosfera ok, ale jak nie masz pleców to tak jak wszędzie brak perspektyw mimo wyższego wykształcenia i wszelkich starań. na rozmowie o pracę dużo obiecują potem jest małe rozczarowanie. są dodatki do pensji i bony na święta ale to i tak niewiele, często przyjmują tylko po znajomości i z polecenia, z ulicy ciężko się dostać chyba, że na byle jakie stanowiska.

Zostaw opinię o PIT-RADWAR S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIT-RADWAR S.A.