Opinie o PIT-RADWAR w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PIT-RADWAR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PIT-RADWAR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIT-RADWAR w Warszawa

Być może pracownik

Poproszę o informację na jaką pensję można liczyć na produkcji kontaktronów w PIT-RADWAR WROCŁAW.

@Być może pracownik

Jakieś 4-5k na rękę

Być może pracownik

Dziękuję za odpowiedź. Te 4-5k to pensja roczna czy miesięcznie?

Zdzich
@Być może pracownik

tygodniówka

@Zdzich

Z tego co udało mi się dowiedzieć to trochę ponad 2 tyś na rękę ma montażysta kontaktronow miesięcznie ale chciałbym się upewnić bo wydaje mi się że ktoś mnie okłamał dlatego proszę o prawdziwe informacje.

Czy można liczyć w PIT-RADWAR na prywatną opiekę medyczną?

Tak można liczyć pod warunkiem że sobie będziesz sam płacił za prywatne wizyty

Rudy

Czy zaświadczenie o niekaralności jest potrzebne podczas rekrutacji . Niewiem czy składać tam swoje CV?

Jan Kowalski
@Rudy

To zależy na jakie stanowisko.

Robot
@Rudy

Jak aplikujesz na stanowisko dyrektora to nie jest potrzebne ;)

Przykro to czytać. Uważam że wszystko zaczęło się wynaturzac po odejściu z pracy ostatniego Dyrektora z prawdziwego zdarzenia. Potem nastąpiło przyzwolenie na działania niegodne niszczące przyzwoitych ludzi. Zawsze można się jednak zrehabilitować i odejść od czynienia zła. Należy jednak wyznać publicznie grzechy i poprosić o wybaczenie tych którzy zostali skrzywdzeni. Każdy powinien mieć szansę na powrót na łono przyzwoitości.

Niezastąpiony

Który to z dyrektorów był "z prawdziwego zdarzenia"? bo przez ostatnich 20lat było ich ponad 6 więc nie wiem o którym mowa.

GS
@Niezastąpiony

Wydaje mi się "ostatni Dyrektor z prawdziwego zdarzenia" to ten który był ostatnim Dyrektorem zatrudnionym na stanowisku Dyrektora. Po nim nastali pełnomocnicy - którzy Dyrektorami jednak nie są. To tacy namiestnicy Zarządu.

aa
@GS

Zgadzam się z tą opinią w 100 procentach.

GS
@aa

nic dodać nic ująć, kiedyś była opracowywana jakaś strategia rozwoju, plany na przyszłość - bo dyrektor się znał na branży - a od kilku lat tylko spadochroniarze rządzą bez pomysłu, bez polotu a myślą tylko aby czasem nie narazić się zarządowi i zrobią wszystko aby utrzymać się na stołku.

Specjalista Ds. Zakupów

Porażka - etap pisania testów jak do matury. Ich poziom - profesorski, jakbym miał tam być analitykiem.

Oprócz klasyki, w stylu: dlaczego chce pan u nas pracować, obrzydliwie niemiła czarnula zadawała pytania nie związane ze stanowiskiem, takie psychologiczne bardziej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
pit

Mam pytanie oddział Pit Radwar Wrocław - czy na stanowisko Starszy Planista można dostać się tylko po znajomości jak to popularnie w Polsce bywa? czy osoby doświadczone nie mają żadnych szans i dostaje się byle kto, byleby miał znajomości?

kilo gwoździ
@pit

ponoć jak zostawisz kilo gwoździ powiększysz znajomości :D tak na serio, tak musisz kogoś tam mieć więc gamoń może być tu kimś...

anonimowy
@pit

Można sie dostać bez znajomości, polecam :)

Dick
@anonimowy

Oczywiście, że można - ktoś w końcu musi pracować na pasożytów, ja nie polecam !

@pit

jeśli chcesz być normalny to omijaj PIT RADWAR Wrocław szerokim łukiem, kolesiostwo i układy na poziomie republiki bananowej

aaa
@pit

Układy, układy i jeszcze raz układy!. Nie pchaj się tam człowieku. Tam biorą "swoich". Jak jesteś spoza tego kręgu to cię zgnoją i oczernią. Jeśli będziesz lepszy od nich, zaangażowany, kreatywny to Cię zniszczą - towarzystwo wzajemnej adoracji. Wynagradzani są (usunięte przez administratora) i donosiciele. Nie jedną osobę już tam zniszczyli i wszyscy udają że nic się nie dzieje. Jak wskoczysz między wrony musisz krakać jak one i nie ma co liczyć na sprawiedliwe i godne traktowanie.

@pit

Na jakiej wysokości pensje można liczyć na produkcji kontaktronów? Chociaż 3 na rękę jest bez nadgodzin?

kokretny

Do Wrocław Pan pełnomocnik robi co chce od roku z pracownikami bez szaczunku i kultury . Poniżył kilkadziesiąt osób , zwolnił wartosciowych ludzi , i zgłoszano nie raz że przekroczył normy i to w Państwowym zakładzie i nic . Ludzie od roku piszą do dyrekcji do kadr do komisji etyki i NIC . Pan pełnomocnik się bawi w najlepsze i jest nie tykalny

Frustrat
@kokretny

No i pan lub pani kokretny sam sobie odpowiedział gdzie tkwi problem. Ktoś o wszystkim wie i nie reaguje tylko twardo trzyma jednolity front. Należy zrozumieć że odwołanie kogokolwiek wybranego przez "onych" oznaczałoby że ktoś stamtąd dokonał złego wyboru i jest niekompetentny a tym samym do usunięcia. Oczywiście nikt tego nie przyzna. A to że oddział od czasów poprzednika objął kurs na samo (usunięte przez administratora) które juz pewnie widać gołym okiem jest tylko mało znaczącym szczegółem. Na Titanicu też nikt się nie spodziewał katastrofy i tańczono do końca...

Obiektywny

To znaczy układ jest ale jego częścią mogą być ludzie z którymi rządzący trzyma tylko on nie ma zapewne takiej świadomości że jest w odpowiedni sposób sterowany. To są mistrzowie manipulacji. A potem tzw. żołnierze bezwolnie i bez zbędnych refleksji realizują polecenia bo albo będą iść z prądem albo zostaną sami wymienieni.

przykra sprawa

wrocław niestety pan pełnomocnik jest im potrzebny kto pozwalnia ludzi chcą złączyć dwa zakłady jest bezwzględny bez kultury i poziomu i wszystkim wmawia ze rozwiązuje spisek wszędzie argumentuje że jest spisek

frustrak
@przykra sprawa

tak raczej o to chodzi, łączenie - przy okazji likwidacja zbędnych gałęzi, ale spiski i układy tam są każdy tam pracujący wie że (usunięte przez administratora) rządzi ;)

O.O.O

Odział "Do M.M Dyrekcja Wrocław zróbcie coś z tym! Sprawdzajcie swoich pracowników " Sam Pan Pełnomocnik wybrał Pana Ł i zapewniam ze nie daleko padło jabłko od jabłoni , z tego co słychać ma sprawy o mobig , ciekawe czy mu znów się upiecze

Róża

Zapisałam się do Agencji Wywiadowczej, czy w PIT - Radwar jest Komórka wywiadu izraelskiego i rosyjskiego by nabrać wiecej sprawnosci psychotechnicznej i podjąć w tej materii zatrudnienie w celu poszerzenia wiedzy o Iranie i srodkch wojskowych.

M.M.
@Róża

Na pewno jest ;)

M. M.

W odziale Wrocławskim, to Pan pełniący obowiązki kierownik to sobie swoje zaczął rozpoczął grupowanie pracowników, o nie których to mówi że to są jego mamami,, spoufala się z pracownikami, nie wspomnę, że każdy z mistrzów ma tylko szkołę podstowawą nie wspomnę, że żaden z nich nie przeszedł szkolenia zarządzania zespołem, nie ma osob zaufanych! Powstały od kilku lat grupy wzajemności, a młodemu pokoleniu nie można działać! Wręcz kierownik sam odrzuca i nie mobilizuje do pracy młode pokolenie, widoczny jest (usunięte przez administratora) tylko kobiety cicho siedzą, bo zrobił dobie otoczkę wśród starszych pracownic, nie docenia młodszych, które zostały zablokowane, i nie mogą nic zadziałać, bo wręcz są poniżanie, nie poprzez układy nie mogą nawet się zaaangazować w tej firmie albo masz układ z kierownikiem Ł. S. i jesteś mistrzem bez wykształcenia i szkoleń, siedzisz, całymi dniami w pokoju na kawce, czego nie widzi dyrektor odzialu i bawi się dobrze, a co tam produkcja dla takiego, kasa leci, są też kierownicy np jednej osooby haha dobre, no rozdzielnia, gdzie jest kierownik jednej osoby, a siedzi i obgaduje inne osoby nie mając pojęcia o produkcji, przejeżdżając sobie wózkiem po hali, kierownik z taką osobą współpracuje przesiadując. Są też osoby które wręcz obejmują kierownika, który nic nie robi, wciaz widoczny jak przesiaduje na pogaduszkasz, czy tel w ręku, robiąc mobingowe miny do pracowników, czy nikt tego nie widzi!! Dyrekcja Wrocław zróbcie coś z tym! Sprawdzajcie swoich pracowników

Praca serwis

Złożyłem podanie(usunięte przez administratora)oczekuje na rzetelne komentarze bez żadnych nieprawdziwych info.

Martin
@Praca serwis

Super praca, a ty to jesteś normalny i pełno sprytny umysłowo? Przecież temat serwisu tyle razy tu był poruszany i jeszcze zadajesz pytanie o opinie!

Absolwent politechniki

Dzień dobry. Jak wygląda sytuacja w dziale IT- programista? Warto?

Były analityk
@Absolwent politechniki

Nie warto. Tematy na papierze może ciekawe, ale technologicznie specyficznie, wręcz słabo - 10-15 lat długu technologicznego robi swoje. Mimo szkoleń jakie się pojawiły, to niewiele się zmienia bo Ci zdolniejsi i ambitniejsi szybko odchodzą przez słabe pensje. Dużo osób zasiedziałych w mieliźnie - z dala od rynku IT dużo Cię o nowoczesnym wytwarzaniu oprogramowania nie nauczą, no bo skąd sami mieliby mieć takie doświadczenia jak dla nich to też pierwsza/druga praca. Bywało tak, że gość z 3 letnim doświadczeniem uczył tych z 15 letnim.

Halina

Czy moglibyście wymienić jakieś plusy z bycia pracownikiem PIT-RADWAR? Czy oferowane są jakieś benefity lub dodatki do wynagrodzenia? Chciałabym się dowiedzieć czym firma zachęca potencjalnych kandydatów do aplikowania do nich do pracy.

Wiktor

Praca w tej firmie jest trudna - jeśli ktoś z Państwa chciałby pracować tutaj to : 1. trzeba mieć zawsze w tyle głowy , że firmy należące do Polskiej Grupy Zbrojeniowej to firmy o spuściźnie komunistycznej a to oznacza, że większość tam pracujących starszych pracowników była szkolona przez partyjniaków . Nawet dzisiaj na kilku stanowiskach kierowniczych/dyrektorskich są takie osoby, 2. wszyscy kierownicy i większość dyrektorów, których znam w tej firmie to osoby zatrudnione po znajomości właśnie tej partyjnej- jeśli są to młodsze osoby oznacza to tylko, że mama , teściowa, wujek tam pracowali a może nadal pracują / aby tylko dotrwać do emerytury/choć muszę przyznać , że po zmianie rządu na Pis-owski jest zdecydowanie lepiej - w tej materii zatrudniania ludzi dużo zmieniło się na lepsze. Jest kilku wybitnych fachowców na stanowiskach kierowniczych. 3. na rozwój w tej firmie mogą liczyć jedynie: inżynierowie, projektanci, konstruktorzy. Pozostałe osoby to tzw. wypełniacze- szczególnie papierków których jest tu od groma. Jednym słowem jeśli ktoś chce mieć ciepła posadkę- pracować od 8.00 do 16.00 bez spektakularnych podwyżek-choćby zapracowywał się nawet po godzinach, /13 pensji nie ma / nagrody przyznawane są od widzimisię przełożonego-to proszę może aplikować i zacząć pracę. Jednakowoż jak już zdecydujecie się Państwo pracować W PIT RADWAR S.A. to: a. zawsze trzeba pamiętać o tzw donosicielach, których w tej firmie jest pełno w każdym dziale i sekcji b. firma jest pod nadzorem ABW i SKW- co jakichś czas przychodzi Pan ze Służb Kontrwywiadu Wojskowego i przepytuje kierowników / dyrektorów tudzież innych zaprzyjaźnionych pracowników a że jest nikłej inteligencji więc wszędzie szuka dziury w całym. c. w zależności od stanowiska będziecie sprawdzani i prześwietlani- czy tego chcecie czy nie- jak już będziecie Państwo pracownikami nikt Was nie będzie pytał czy wyrażacie zgodę czy nie. czasem będziecie mieć cień jakiejś Pani lub Pana za sobą. Nawet pod domem. Tak wygląda praca dla zbrojeniówki. jak sie komuś nie spodobacie lub podpadniecie - nikt Wam nie pomoże- jak pisałem powyżej większość starych pracowników to znajomi znajomego wujka z KC PZPR, byłego SB lub UB lub WSW tudzież starego WSI- tak tak, przecież ci ludzie musieli pójść gdzieś do pracy- jak nie do ochrony czy na taksówkę to do firm zbrojeniowych przyszli pracować. To co macie Państwo jeszcze ochotę pracować w tej firmie? Ja jak to wszystko odkryłem- zdecydowanie nie, szukam pracy i Wam Państwo dobrze życzę- omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Wszystkiego dobrego.

Wiktor

Kandydat 00

Cześć wszystkim, szukałem informacji we wpisach, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego. Jak wygląda praca w dziale sprzedaży ? Atmosfera, zadania, praca ? Z góry dziękuję.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PIT-RADWAR? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Zależy jakie stanowisko, po zakończeniu zbierania CV, najlepsze osoby są wybierane przez kierowników i zapraszane na rozmowy. Czas ok miesiąca chociaż w czasach koronawirusa może trwać to dłużej.

Kękę

Ja mam info o dwóch etapach (póki co) - najpierw rozmowa, potem test umiejętności, ale to może być kwestia stanowiska.

Jak jesteś znajomym jąkatego, to masz robotę na drugi dzień. Możesz być gł.upi jak wiadro gwoździ i bez rozmowy jesteś przyjęty. Tylko znajomości.

Maruda

Zgadzam się! Obecnie w Warszawie dla specjalistów typu programista czy inżynier są dużo lepsze oferty pracy. Na start można liczyć na zarobki minimum 50% większe i realny szybki rozwój. A tutaj ciągnie się wszystko jak flaki z olejem. Stawka, którą sobie na początku wynegocjujesz ciągnie się za tobą do emerytury. Podwyżki co rok, symboliczne po 100-200 zł, a w tym roku nawet tego nie było bo epidemia. Za to nagrody dla kierowników i ich wafli za walkę z epidemią wysokie. Jeżeli chodzi o zatrudnianie "po znajomości" to raczej na zarządzaniu, produkcji, administracji, marketingu - w tych działach gdzie łatwo zachachmęcić i udawać specjalistę a'la Nikodem Dyzma z namaszczeniem jakiegoś poplecznika. W B+R to rzadkość bo tu od razu widać z kim się ma do czynienia. Podsumowując, jeżeli złożyłeś CV i jest brak odzewu to na 90% masz za wysokie wymagania finansowe, poza tym nie ma czego żałować to nie jest miejsce do robienia kariery.

Były fachura
@Maruda

100% prawdy w prawdzie wiele firm lepiej prosperuje niż ten bajzel

@Maruda

Tylko @Maruda pracuje już 15 lat i ciągle marudzi że źle.

Uciekinier

Moja rozmowa rekrutacyjna w tej firmie na stanowisko specjalistyczne: przyszedł na nią jeden jąkaty, potem drugi - niemowa oraz dziewczynka - chyba kadrowa albo sortownica. Jąkaty zadawał możliwie najtrudniejsze pytania, często wybiegające poza wymagania postawione w ogłoszeniu, aby mieć w razie czego podkładkę, że kandydat nic nie umie, a już napewno mniej niż on - który dostał tę pracę chyba po znajomości. Mimo tego starałem się z całych sił zrozumieć, co jąkaty chce ode mnie i o co właściwie pyta... Niemowa natomiast zadał aż dwa pytania, w przybliżeniu zgodne z kryteriami ogłoszenia. Czasami tylko głowa mu dygotała asymetrycznie w lewą stronę. To chyba były jakieś tajne znaki do jąkatego. Natomiast dziewczynka tylko ładnie się usmiechała, patrzyła na mnie z zachwytem, mrugała oczkami i sprawiała wrażenie względnie normalnej z całego tego towarzystwa. Uciekłem z tamtąd czym prędzej i odmówiłem przyjęcia stanowiska.

pułkownik
@Uciekinier

A byłeś kiedyś w wojsku ? Jak byś był to byś nie miał problemów przy rekrutacji.

GodOfWar

Witam stanowisko ślusarz system zmianowy?

Zostaw merytoryczną opinię o PIT-RADWAR - Warszawa

• Jak się pracuje w PIT-RADWAR?

Zobacz opinie na temat firmy PIT-RADWAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIT-RADWAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PIT-RADWAR?

Kandydaci do pracy w PIT-RADWAR napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PIT-RADWAR