Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

TaFirmaToSyf

(usunięte przez administratora)Mydlenie oczu pieniędzmi, a konkretnie wizją ich zarabiania, naciąganie klientów, brak kompetencji kadry zarządzającej. Byłam tam chwilę, a żałuję jakbym spędziła pół życia. Najgorszy menager, ale to tylko czubek (góry lodowej) :)

Katarzyna

Jeśli chcesz się od kogoś nauczyć pracy w tej branży to jest to właściwe miejsce i właściwi ludzie. Kilkanaście lat doświadczenia. Praktycy.

Rafa

Znalazłem ten wątek. Mam wrażenie, że niektórzy nie wiedzą co piszą albo piszą w złej wierze. Po co te negaty rzucane na lewo i prawo. Przecież jak w każdej firmie możesz pracować albo nie i zależy to od Ciebie. Wewnętrzne frustracje wyrzucane w necie nic Ci nie dadzą w szukaniu dobrej pracy. Mnie jako pracownika, podkreślam obecnego pracownika, interesuje tylko dobra wypłata, grubo powyżej średniej krajowej i to tu dostaje. Nie wiem czego wy szukacie zawodowo ale ja pieniędzy. Bo chyba po to pracujemy. Staram się, celuje w duże wypłaty. Dla takich osób ta firma jest odpowiednia. Powodzenia wszystkim :)

Konrad

Poza unikatowym doświadczeniem dostaje się dobrą wypłatę.

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
JDr

POLECAM KAŻDEMU Nie mam większych zastrzeżeń co do pracy w Belfordzie. Dbają o pracownika i chcą, żeby był jak najlepiej przygotowany do wykonywania swoich obowiązków, dlatego inwestują w szkolenia, które swoją drogą są bardzo różnorodne. I nie przekreślają młodych ludzi tylko dlatego, że nie mają doświadczenia, a wręcz przeciwnie, są przychylnie nastawieni i chętnie taką osobę wyszkolą. Atmosfera jest wyjątkowo dobra, mam fajny kontakt ze współpracownikami, a po wyjazdach integracyjnych i imprezach firmowych to już w ogóle można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy.

Janusz

Wspaniała firma, tyle powiem. Szef codziennie robi mi kawę i przynosi lunche. Gorąco polecam tego allegrowicza.

Robbbbb

Pierwsze, co mi przychodzi do głowy, to prestiż. Belford jest znany. Dobrze mieć taki punkt w CV, nawet jeśli to praca na trochę niższym stanowisku. Ja nie narzekam, udało mi się już zawędrować całkiem wysoko ;) A też zaczynałem od niższych stanowisk. W każdym razie, wydaje mi się że to firma godna polecenia. Dobrze zarabiam, mogę w razie potrzeby pracować z domu. To wszystko bardzo okej, tylko niestety takie bajery to dopiero na wyższych stanowiskach. Na niższych jest więcej pracy i mniej profitów, w sumie jakby to ode mnie zależało to bym jakoś te obowiązki inaczej porozkładał. Jest masa młodych ludzi z potencjałem, którzy będą cenni dla naszej firmy. Wysoka kultura pracy, dobra organizacja, elastyczne godziny, bogaty pakiet socjalny, praca w młodym zespole pełnym różnych osobowości, stabilność z wieloma możliwościami dalszego rozwoju kariery, pizza :) oraz życzliwe otoczenie. Ale powiem tak: warto przeczekać i sumiennie pracować, wtedy można piąć się do góry i robić fajniejsze rzeczy ;)

Anka

Ja chciałabym dodać opinie dotyczące pracy w niniejszej firmie. Uważam, że praca jest stresującą, jak w każdej firmie doradczej/finansowej- jest to ogromna odpowiedzialność za sprawy i pieniądze innych ludzi. Jeśli chodzi o szefostwo to faktycznie jest wymagające, ale ma ogromną wiedzę merytoryczną i praktyczną - może dlatego, że ukończyli studia w innych czasach i według nich trzeba sumiennie pracować żeby osiągnąć efekty. Moim zdaniem osoby leniwe i myślące mało logicznie lub nie myślące wcale będą miały w tym miejscu rzeczywiście ciężko. Pozostałym osobom - chętnym do pracy i rozwoju osobistego jak najbardziej polecam!!!!!! Wynagrodzenie moim zdaniem jest jedno z najlepszym jeśli chcodzi o krakowskie firmy. Osobiście wyrażam swoje ogromne zadowolenie z pracy w tym miejscu. Pozdrawiam.

silverJ

Ja jestem jednym z menadżerów i mogę polecić to innym. To nie jest praca jako taka chodzi o to, żeby reprezentować firmę w danym środowisku studenckim. Firma jest na tyle prestiżowa, że super to wygląda w CV. Można od środka poznać jak oni funkcjonują, ma się różne gadżety za darmo, można brać udział w konferencjach, ma się szkolenia, źródło fajnej wiedzy. Moim zdaniem współpraca z BellFord to super przygoda :) Dlatego polecam jak ktoś ma szansę się dostać to naprawdę warto.

Beck

My time at Belford allowed me to develop professionally and personally, and I really enjoyed my role and building strong relationships with both my colleagues and clients. I learnt so much in my 4 years there, acquiring and developing skills for both the workplace and my personal life. My favourite parts of my role was the responsibility we were given to manage projects and our own time. Workplace flexibility was also an important value at Belford which I felt created a dynamic workplace and helped to motivate employees. Management were considerate of their employees and worked hard to ensure that everyone could benefit from the development opportunities available to us. My typical day at work would involve speaking to clients and providing them with advice to their solutions. Internal meetings around ongoing projects and upcoming opportunities. The hardest part of the job was learning what work to prioritise in busy periods, but this is something that I got better at over time and would always keep my managers or clients updated around deadlines and when things would be delivered.

warszawianka

Całkiem dobrze mi się pracuje w BF. Ciekawi ludzie, z którymi można pogadać i którzy nie obgadują za plecami, poza tym ładne biuro i dobra wypłata. Na tamten moment niczego więcej nie potrzebowałam. To porządna firma. Mocną stroną jest na pewno panująca tam atmosfera – jestem w bardzo zgranym zespole, wszyscy się nawzajem wspieramy i w razie potrzeby pomagamy. Czuję, że mogę liczyć na moich kolegów i koleżanki z pracy, bo to są po prostu mili ludzie. Jak tam dopiero co dołączyłam to też nikt się nie wywyższał ani nic takiego. Zarobki w tej firmie są dobre, więc pod tym względem też super trafiłam. Jak na razie to wszystko mi się tutaj podoba i mam nadzieję, że to się nie zmieni, bo chciałabym zostać w tej firmie na dłużej.Są pewne minusy pracy w BF, ale jednak dobrych stron dla mnie więcej. Należą do nich na pewno atmosfera, przynajmniej w moim dziale pod tym względem jest naprawdę świetnie. Zarobki też są zadowalające i przychodzą na konto zawsze na czas. Faktem jest, że pracy jest dużo, ale w końcu jak chce się dobrze zarabiać, to trzeba włożyć w swoje zajęcia sporo energii i zaangażowania.

MCK

Pros A company that really cares about their people. Allows for flexible work environments as long as you communicate and complete your work in a timely manner. Many benefits including reimbursement for certain health and fitness expenses, long summer holiday weekends, and referral bonuses. Most of the people I work with are caring, dynamic, professional, and entertaining individuals. Cons Outside of busy season, it isn't uncommon to have certain periods of heavier work flows, i.e. 50ish hour work weeks. Utilization (% of work charged to billable hours), can be a bit high, though the % varies depending on your work level.

Rozczarowana

Nie polecam ! Zdecydowanie brak podejścia do pracownika. Wszystko wydawało się super! Wszyscy w pierwszym miesiącu zarabiają dobre pieniądze (taka była informacja na rozmowie ). Wszystko wydawało się aż za piękne, a później ? 3 dzień szkolenia, my nadal nic nie wiemy. Za co pracujemy. Ciągle mydlenie oczu, że naprawdę zarobisz kupę forsy, a tak naprawde praca charytatywna. Zero podstawy, ile zarobisz tyle masz. Bardziej naciąganie kilentow. Dzwonisz i za wszelką cenę robisz wszystko aby klient się z Tobą spotkał. A że klienci nie dają się naciągać to już inna bajka i Ty pracujesz za darmo. Nigdy nie spotkałam się z Firmą, która nie daje podstawy. Prowizje prowizjami, ale jak można pracować przez miesiąc za 0 zł ? Wszystko zależy od szczęścia, a jak Go nie masz to marnujesz swój czas. Zdecydowanie nie polecam ! Jakbym wiedziała, że tak to wygląda nigdy bym nie zmarnowała kilku dni na szkolenia, na których osoba prowadząca naprawdę potrafi zmanipulować człowieka. Jedna wielka porażka ! Jak można traktować tak pracowników ? Siedzisz 8h w biurze i nic z tego nie masz ? Naprawdę nie poważne... Jeżeli komuś naprawdę zależy na dobrej pracy i na tym, aby przede wszystkim zarabiać to nie radzę tam iść. Ciągle ogłoszenia o pracę ? To chyba świadczy o tym, że ludzie przychodzą i zaraz odchodzą. Nie wiem skąd tyle dobrych opinii jak nic nie pokrywa się z prawdą... Szkoda, że od razu nie mówią jak naprawdę praca wygląda. Jakby nie to, że ludzie którzy tam są już kilka tygodni i powiedzeli jak naprawdę to wygląda, zapewne wkopalibysmy się wszyscy w niezły cyrk. Dobrze, że dowiedzieliśmy się o wszystkim przed podpisaniem umowy.

GOOD PRACODAWCA Obowiązków jest cała masa to już powiem na wstępie. Bo ciężko czasem było ze wszystkim wyrobić, gdzie się nie obejrzysz to po prostu full niedokończonych rzeczy no i spina, by jednak trzeba dać radę. Ale opłaca się dawać radę, bo pieniądze są dobre a praca ciekawa. No i z czymś takiem w CV kolejnej pracy się nie będzie długo szukało. Są uznani na rynku i nie bez podstawy bo to dobra firma, która zapewnia pracownikowi to, czego potrzebuje. Nie ukrywam, że fajnie jest móc się doszkalać w pracy np jeśli chodzi o giełdę i nieruchomości itp.

PP

Firma przoduje jeżeli chodzi o - ciekawe doświadczenie - poziom marki na rynku - wynagrodzenia dla pracowników - work-life balance - atmosfera w firmie - różnorodność benefitów - ciekawe projekty - prawie nieograniczone możliwości rozwoju - różne ciekawe kursy, szkolenia itp. - wyjazdy integracyjne: Ibiza, Formuła 1, mecz Barcelony itp.

Jurrrek

Doświadczenie w BellFordzie jest praktycznie bezcenne. Powiedziałbym na wagę złota. Firma otwiera wszystkie możliwe drzwi do kariery. Daje tyle w rok ile inne firmy w dwa czy trzy lata. Trzeba być przygotowanym na duży stres i presję, ale w sumie jest to tego warte! Poza unikatowym doświadczeniem dostaje się dobrą wypłatę, pracuje się w elastycznych godzinach i dzięki temu perfekcyjne zachowuje work/life balance :) Nie ma co ukrywać, że to praca z klientem, doradztwo, finalizowanie umów. Ale firma, która bardzo dużo daje pracownikowi. Moim zdaniem pracy w BF można spokojnie pozazdrościć ;) A już głównie wpisu w CV na koniec!

JJ

MOGĘ POLECIĆ KAŻDEMU Nie mam większych zastrzeżeń co do pracy w Belford. Dbają o pracownika i chcą, żeby był jak najlepiej przygotowany do wykonywania swoich obowiązków, dlatego inwestują w szkolenia, które swoją drogą są bardzo różnorodne. I nie przekreślają młodych ludzi tylko dlatego, że nie mają doświadczenia, a wręcz przeciwnie, są przychylnie nastawieni i chętnie taką osobę wyszkolą. Dzięki temu miałam okazję poznać, jak wygląda praca u brokera od środka i dla mnie to było bardzo cenne doświadczenie. W pewnym momencie zmieniłam pracę. Ale wspomnienia mam bardzo dobre i każdemu mogę polecić.

WWA

Odpowiadały mi warunki pracy w BellFord. Na pewno było lepiej niż w większości korporacji w Krakowie. Oczywiście klimat był specyficzny, ale tak to już jest w tego typu miejscach. Mnie większość rzeczy się podobała i jedyne zastrzeżenie dotyczy awansów, bo ścieżka kariery jest dość wymagająca. Ale poza tym ok – od elastycznych godzin pracy, przez miłych współpracowników, aż po wynagrodzenie. Czyli w zasadzie wszystko, co najważniejsze. Uważam, że warto spróbować swoich sił w tej firmie.

toja#
@WWA

Podpinam się.

toja#

Pozytywne rzeczy : wygodny grafik, fajna atmosfera, pieniądze na dobrym poziomie, poczucie samodzielności, możliwość rozwoju, normalne traktowanie wszystkich pracowników, pensja wypłacana o czasie Negatywne rzeczy : trzeba mieć dużą psychiczną odporność i samozaparcie, stres, dużo pracy na jednego człowieka

Peter

Program stażowy rusza tam co jakiś czas. W zasadzie to się nazywa chyba Program Praktyk, ale wszyscy uczestnicy mówią o sobie "stażysta". Gwarantuje, że się bardzo dużo nauczycie. To chyba najlepszy start w karierę jaki można sobie wyobrazić. Znana marka wybiera najlepszych młodych i ambitnych, więc jak się ktoś dostanie to już nawet nie marudzi, że chciał większe pieniądze :D A tak serio rzeczywiście płacą dobrze i ma się benefity takie jak cała reszta. Za to to wszystko czego się można nauczyć nie da się zmierzyć. Jak ktoś szuka miejsca na naukę to będzie super zadowolony tak jak ja :)

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków