Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

JaTylkoPopatrzeć

Jakiś czas temu po rozmowie kwalifikacyjnej rzuciłam okiem na to forum i wracam co jakiś czas zobaczyć jak szefostwo rozpaczliwie walczy o średnią ocen na GoWork :D

moja opinia

W BE EF byłam na stażu i aplikowanie tam to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. W czasie stażu nauczyłam się więcej niż na studiach przez te kilka lat. Teraz już wiem, dlaczego tak głośno w mediach o tym, żeby koniecznie w czasie studiów zdobywać doświadczenie zawodowe. To są dwa zupełnie różne światy. Dlatego bardzo jestem zadowolona z dobrze spędzonego tam czasu i z dobrego wrażenia jakie udało mi się po sobie zostawić po okresie "testowym". Po stażu zaproponowali mi pracę. Czasem trzeba zostawać dłużej, ale akurat to mi nie przeszkadza. Wszystko na początku było dla mnie nowe, choć teraz już po 5 miesiącach na szczęście coraz mniej jest takich rzeczy. Jak dla mnie jest to doskonały start kariery. Ani na wynagrodzenie tutaj narzekać nie można ani na brak atrakcji ;) Mnóstwo możliwości rozwoju i fajni ludzie.

Zadowolony

Fajne podejście do pracownika W tej pracy sporo zależy od nastawienia. Jeśli chcesz odbębnić 8h a później wyłączyć telefon i nie masz ochoty utrzymywać kontaktów z kolegami z pracy - to raczej nie jest praca dla ciebie. Tutaj jest spory nacisk na integrację, firma organizuje różnego typu imprezy, praktycznie tydzień w tydzień jest wyjście, jasne, że nieobowiązkowe, ale można. To że ludzie mają fajne relacje przekłada się na lepszą komunikację a co z tym idzie na lepszą pracę. Jak dla mnie mega fajne rozwiązanie.

Marzena
@Zadowolony

Integrację? Czy może manipulacje? Tydzień w tydzień to jest myślenie "co my tu jeszcze robimy?"

Mati
@Zadowolony

Jakoś trzeba chłopaków nakręcić do wyciskania kitu, a i pieniądze na to wszystko trzeba mieć skąd brać

Firma pisze piękne komy :D

Jakiś czas temu dodałam tu opinie i z ciekawości wróciłam zobaczyć, czy może jest jakaś reakcja :D(usunięte przez administratora) pytanie do sprawdzających: idziecie do pseudo domu inwestycyjnego, a na cotygodniowym spotkaniu każą Wam siać propagandę na forach. Czujecie rozwój w tej firmie? Te możliwości? :D

Marzena
@Firma pisze piękne komy :D

Hah! Typowe. Oni jeszcze sypią tymi motywacyjnymi głupotami, żeby dzieciaki chcące zarobić parę groszy naciągały nieświadomych ludzi. Nie warto

Mati
@Firma pisze piękne komy :D

Dzwonili do mnie kilka razy i macie rację, nakręcone na pieniądze dzieciaki. Z drugiej strony (usunięte przez administratora)na świecie pełno. Jak ktoś ma łeb na karku to wykiwać się nie da.(usunięte przez administratora)

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Piotrek

Całkiem porządna firma. Na pewno oferują dobre warunki pracy, bo i zarobić można dobrze i ciekawe produkty. I nie ma co ukrywać, to znana marka, więc dobrze mieć ich w swoim CV, to potem bardzo pomaga przy szukaniu innej pracy. Ale generalnie wydaje mi się, że u nich warto się zaczepić nawet na dłużej. To rozwojowe miejsce, gdzie nie stoi się w miejscu, tylko można iść naprzód i zdobywać nowe kompetencje i umiejętności. A minusy każdy znajdzie jak wszędzie. Na pewno nie w necie tylko w realu. Cały czas pracuje w biurze warszawskim to pewnie sie spotkamy. Miłego

Wydaje mi się, że to dobry pracodawca głównie na początek. Co prawda nie wiem jak tam jest na dłuższą metę, bo dopiero zaczęłam. Ale na początku ten rozwój jest jednak duży, zwłaszcza pod względem wiedzy, jaką tam można zdobyć. To mi się przydało i na później, więc cieszę się, że się zatrudniłam w tej firmie. Roboty było sporo, bo ta firma wymaga pełnego zaangażowania w wykonywanie obowiązków, zdarzały się też jakieś nadgodziny. Ale coś za coś, pracuje ciężko, ale przynajmniej dużo się tu uczę.

Strata czasu

Straciłam tylko czas w tej firmie. Zobaczyłam, że ktoś napisał, że w cv dobrze to wygląda. Może jak się pominie nazwę firmy, żeby przyszły pracodawca nie sprawdził o niej opinii w internecie :D

Moja opinia

Fajna znana firma z sympatyczną atmosferą W zasadzie to co napisałem w tytule oddaje prawie w 100% to co myślę o Belford. Wiadomo, że firma jest znana i w branży i ogólnie. Praca w takim miejscu doskonale wygląda w CV (to tak na przyszłość) i daje wielkie możliwości (to tak na "już"). W moim przypadku to była praca na ciekawych projektach (w większości) w fajnej atmosferze (prawie zawsze) i z sympatycznymi ludźmi. Wypłaty jak na branżę dobre.

Niezadowolony

Dość! Jeszcze raz do mnie zdzwonicie to zgłaszam sprawę do uodo i zobaczymy jak będziecie śpiewać, (usunięte przez administratora) Widzę, że to dyskusja o firmie dla pracowników, więc dobrze radzę, szczególnie tym nie do końca zniszczonym, zmieńcie zawód, bo to do niczego nie prowadzi

Kcirtap

Pracuje tu. To nie dla wszystkich. Możesz przyjść i już od 2,3 miesiąca powoli zarabiać, a możesz po pół roku nadal nic nie mieć. Dużo pracy, bo siedzisz na telefonie i dzwonisz do obcych ludzi próbując sprzedać im coś czego albo nie chcą, albo o czym nie wiedzą. Trzeba się spotkać, opowiedzieć i nakłonić. Szanse na pieniądze są, ale jak wspomniałem nie dla wszystkich. Plus: da się z tych pieniędzy wyżyć, choć kolorowo nie jest Minus: współpracownicy bez kwalifikacji, wśród których jest kilku średnio wyposażonych w inteligencję

Pat

Chłopak mojej znajomej tam pracuje i zarabia. Ale inna sprawa co mówi o tej firmie. To co tu widziałam poniżej, że pracownicy piszą pozytywne komy to prawda. W (usunięte przez administratora) też można zarobić i wmawiać sobie uszczęśliwianie ludzi. (usunięte przez administratora)

Mel

Byłem u nich na rekrutacji. Ide dalej. Wrażenie po pierwszym dobre. Dla mnie obca branża ale próbuje.

Ambit

Dlaczego same nie pozytywne komenty dają ludzie którzy jak sami piszą albo wogóle tu nie pracowali albo nawet nie zaczęli. Proszę mi nie pisać nieprawdy jak nawet nie spróbujesz. Przeszłam z banku i dużo się naoglądałam różnych oddziałów, struktur. W każdym narzekali ludzie którzy się po prostu nie nadawali do tej pracy. Nie chcesz nie pracuj. Ale nie hejtuj. Tylko rób karierę tam gdzie Ci odpowiada. Wole 100% stanowisko TU niż w banku. Możliwości, zarobki, elastyczny grafik, zero napinki-lepiej lepiej lepiej.

Rafi

Jest dobrze Mnie się w BF bardzo podoba. Pracuję tu już jakiś czas i większych wad w sumie nie zauważam. Zawsze się można do czegoś doczepić, ale w tym wypadku nie widzę takiego powodu. Bo oferują tu po prostu dobre warunki pracy. Wynagrodzenie mnie zadowala, socjal i benefity zresztą też. Poza tym jest tu fajna atmosfera. Mili i niekonfliktowi ludzie, więc przebywanie w ich towarzystwie jest przyjemnością i zwiększa komfort pracy. Ogółem jest bardzo ok i cieszę się, że trafiłem do tej firmy.

Żenada

Niedawno byłam na rozmowie i jeśli tak wyglądają wszystkie to muszą mieć naprawdę mało bystrych pracowników. "Firma od kilkunastu lat na rynku pod nadzorem KNF", bardzo ciekawe, bo jak sprawdziłam rejestrację działalności to widnieje rok 2014. "U nas zarabia się minimum 4,5 tys na rękę, ale są też tacy, którzy zarabiają 20, a wypłaty są tygodniowe". BZDURA. Jak można mówić o minimum gdy nie daje się podstawy? Tygodniowe wypłaty? Zapomnijcie. Jeden z produktów daje prowizję co dwa tygodnie, w założeniu, że znajdzie się naiwny, który w to wejdzie. Nie chcę mi się pisać więcej, ale STANOWCZO ODRADZAM pracę tutaj,(usunięte przez administratora):D aaaa i jak udało mi się wytrzymać tam niespełna dzień to wyniosłam "ciekawy" trik na klienta, co w sumie jest (usunięte przez administratora). Każą zaczynać rozmowy od wmawiania klientowi, że się kiedyś z nim rozmawiało, żeby robić z niego (usunięte przez administratora)i wciskać co tylko się da

Marlene94

Byłam ostatnio na rozmowie, ale chyba się nie zdecyduje. Ciężko stwierdzić, które z poniższych opinii są prawdziwe, bo z jednej strony rzeczywiście ludzie wydają się być mili, z drugiej dziwi mnie trochę to, że do firmy, która ma być liderem w branży, zatrudnia się tylko tych, co nie mają nic wspólnego z finansami. Inną sprawą jest to, że kiedy zapytałam o negatywne komentarze o firmie, pan Patryk powiedział bardzo niefajnie, że to "nieudacznicy piszą, którzy nie poradzili sobie w działaniach". Nawet jeśli ktoś sobie nie poradził to tą właśnie wypowiedzią Pan na rekrutacji pokazał stosunek firmy do ludzi.... Trochę jak z rodziną, na pierwszy rzut oka wszystko fajnie, a później wychodzą prawdziwe patologie

Hahahaha

Aż skopiuję z innego wątku i dodam tutaj, bo złoto :D Hahahaha widzę, że szefostwo reaguje na komentarze. Drodzy zainteresowani firmą rozważcie uczciwie przed soba: naprawdę wierzycie w te rozbudowane pozytywne opinie o firmie? Nie da się usunąć prawdy, więc próbują ją zagłuszyć. Naciągają klientów na inwestycje, których sami nie rozumieją, grosza podstawy nie ma, a jeśli będzie super wszystko to może za ileś tam miesięcy pierwszą prowizję zobaczycie lub i to nie. Byłem tam na rozmowie i Pan rekruter zapewnił o zarobkach na start minimum 5 tysięcy. Wystarczyło wyjść na papierosa i szczerze porozmawiać z pracownikami, żeby poznać prawdę :D

BB

Wiecie, ze najważniejszy jest człowiek. Trzeba samemu przyjść i sprawdzić. Ja byłam w poprzednim tygodniu i wrażenie odniosłam pozytywne. Wiem ze dla każdego co innego ale szukam miejsca na stałe. Już mi się nie chce zmieniać stanowisk a u nich mysle ze znajdę stabilizację. Zobaczymy w praniu. Ale czekając na rozmowę widziałam wielu spoko młodych ludzi.

Mkr

Dużo wyzwań W Belford praca to pasmo niekończących się wyzwań, dużo ciekawych projektów, a przy tym możliwość realnego rozwoju. Jak się przyłożyć to i na awans można liczyć, bo stawiają tam na zaangażowanych pracowników i jak widzą, że się starasz, to to docenią. Chociaż faktycznie, czasem trzeba włożyć w pracę sporo wysiłku, ale moim zdaniem warto. Minusem jest za to duża dawka stresu przy niektórych projektach, ale na to trzeba się uodpornić jak się chce pracować investach. Ale i tak polecam tę firmę, zwłaszcza jak ktoś dopiero zaczyna i chce zaznać smaku pracy w solidnej branży.

Odradzam735

Co chwilę ogłaszają się na grupach na Facebooku, że umowa o pracę, że wypłaty tygodniowe i tak dalej. Nie ma żadnej podstawy, żadnego zapewnienia, że zarobisz, a jak coś Ci nie będzie szło to przedstawią to tak, że to Twoja wina. Nie wiem co mnie bardziej dziwi: to że ludzie nadal wierzą w ich bajki i inwestują? Czy to, że ktoś się jeszcze nabiera na ich ogłoszenia o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków