Opinie o Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów w Morawica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów w Morawica

MT Nowy wpis

Świetni ludzie i atmosfera, ale zarobki już nie zachwycają. Mam nadzieję, że to ktoś to przeczyta i zastanowi się nad tym.

gość

Pozytywnie, sprawnie, szybko Nic dodać nic ująć

. Nowy wpis
@gość

Miałem kupić u nich samochód, ale ze wzgledów osobistych musiałem zrezygnować. Do transakcji nie doszło z mojej winy, ale firma zachowała się bardzo w porządku dlatego dodaję pozytywną opinię tutaj.

Ja Nowy wpis
@.

Ja obierałem swoje auto w zeszłym miesiącu. Sprawa się trochę przedłużała ale ostatecznie udało się to przed końcem roku na czym mi zależało. Obsługę oceniam na 4 z minusem, ale cenę mieli najlepszą.

To jedyne miejsce gdzie komuś chciało się znaleźć auto jakiego poszukiwałem. W każdym innym salonie Forda mówiono mi, że najwcześniej za 3 miesiące a okazuje się że samochód mógł być właściwie od ręki.

@Piotr

Byłem w identycznej sytuacji i z podobnym finałem. Szukałem konkretnego auta i tylko tutaj nie zostałem olany.

@klient1111

W innych salonach twierdzili, że takiego auta nie ma i trzeba zamawiać do produkcji i czekać 3 miesiące.

@klient1111

Dlatego warto poszukać w różnych miejscach zanim podejmie się dezycję

@klient1111

Dziękuję i na pewno gdy będę znowu kupował samochód to najpierw zapytam u was

Ja Nowy wpis
@klient1111

Niedawno odebrałem samochó zakupiony w Krak Motors i postanowiłem podzielić się opinią. Plusy to cena jaką otrzymałem i atrakcyjny leasing. Minus to przeciągający się czas dostawy - odebrałem auto prawie dwa tygodnie po ustalonym terminie. Na szczęście był w miarę dobry kontakt ze sprzedawcą i zostałem uprzedzony o kłopotach z terminami dostaw. Poza tym raczej bez uwag.

Klient

Nie polecam. Krakmotors/ Krakplanet itp. Tak jak ktoś w na forum Forda napisał „krzakmotors”. Wracając do tematu. 1. Auto miało być do odbioru w Warszawie, okazało się ze niedoczekanie... odebrane w Gliwicach... 2. Dodatkowe akcesoria o których zapewniał (usunięte przez administratora) Krakmotors okazało się, ze nie ma. Dla pocieszenia tylko dywaniki... 3. Kontakt 24h/ 7 ale tylko do czasu przelania zaliczki. Po przelaniu szkoda gadać.

Krzysztof
@Klient

Wypowiadasz się jako klient firmy, a na tym forum szukamy przede wszystkim opinii osób zatrudnionych w Krak Motors. O działalności firmy można dowiedzieć się pod linkiem http://www.krakmotors.pl/ Niestety nie ma tam aktualnych ofert pracy. Proszę osoby pracujące w firmie o informacje dotyczące specyfiki pracy, umów zawieranych z pracownikami i wynagrodzenia. Każda uwaga dotycząca pracodawcy będzie pomocna.

@Klient

Jako pracownik moge tylko odpowiedzieć, na powyzsze uwagi. Klient zdecydował sie odebrać samochód z innej lokalizacji z uwagi na szybszy termin. Gratisy jakie klient otrzymal były takie na jakie pozwalaly warunki cenowe. Celem jest przede wszystkim aby klient dostał jak najlepsza ofertę. Rozumiemy, ze każdy chcialby dostać jak najwiecej bonusów, ale nic z tego co Pan oczekiwał nie bylo ustalone przed zamówieniem. Mimo wszystko mamy nadzieję, ze samochód będzie dobrze służył. Pozdrawiamy.

Tess
@Klient

Dzień Dobry Mam podobne wrażenia. Po przelaniu zaliczki dealer wykonawca, który ma dostarczyć auto mówi, że może za 2 miesiące. Nie polecam.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Pracowałem dość krótko, ale mam dobre doświadczenia. Bardzo pozytywni ludzie i dobra atmosfera.

Czy praca w tej firmie jest na pełny etat, czy to praca dorywcza ? Jaką umowę dają na start?

Rozmawiałem z przedstawicielem firmy i narazie nie ma rekrutacji na stanowiska handlowe

Wojtek

Szkoda, że tylko klienci zamieszczają opinie na forum, który jest przeznaczony dla pracowników!

ElSolutions

Ze trony klienta polecam zakupy w tej firmie. W moim przypadku wszystko odbyło się szybko i zgodnie z ustaleniami. Dziękuję i pozdrawiam

Ada36

Polecam gorąco i zostawiam pozytywną opinię.

Warrior34

Rzetelna firma. Wszystko profesjonalnie zorganizowane. Polecam

Klient W

Polecam Krak Motors ze względu na miłą obsługę i rzetelność w stosunku do klientow. Czas odbioru samochodu od chwili zamówienia był rewelacyjny. Udało mi sie zdążyć zakupić jeszcze w 2018 roku a w innych salonach odsylali mnie z kwitkiem.

ByłyPracownik

Pracowałem dla Krak Motors przez kilka miesięcy. Mogę polecić pracodawcę ze względu na uczciwe podejście i możliwość zdobycia doświadczenia. Plusy to miła atmosfera i fajni ludzie, wynagrodzenie zawsze na czas w oparciu o w pełni legalne umowy. Minus to niezbyt duże zarobki i dość duże wymagania co do pracowników. Zrezygnowałem dlatego, że trafiła mi się oferta pracy w innej branży za lepsze pieniądze.

Julia

@Pablo, możesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów. Jakie dostrzegasz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Karol, to, że opinie nie są zamieszczane, nie znaczy, że firma przestała funkcjonować ;) Jesteś zainteresowany pracą?

Pablo

Firma nie wyróżnia się niczym na tle innych w tej branży. Według mnie całkiem OK.

Karol

Czy firma normalnie funkcjonuje? Tak przestaliście pisać!!

rafał

trafiłem na ofertę pracy w Krak Motors i zastanawiam się @mon można liczyć na umowę o pracę??

gość

Z perspektywy klienta wystawiam wysoką ocenę. Jestem zadowolony z samochodu

motoArtur

Tak to możliwe. Wszystko zależy od tego ile pracy się włoży i jakie osiągnie się wyniki. Właściwie w każdej branży handlowe tak jest. Średnio jednak w branży motoryzacyjnej ( sprzedaż samochodów ) zarabia się 2500-3000 zł netto. Dla jednych będzie to mało dla innych dużo, ale konkurencja na rynku jest duża i niewielu zarabia po 5000 zl i więcej.

Samozatrudniony

Niestety praca w Polsce jest bardzo opodatkowana dlatego firmy szukają oszczędności i zatrudniają na umowy zlecenia lub na kontrakty z samozatrudnionymi. Ja pracuję prowadząc działalność i sobie chwalę ale wiadomo, że nie każdemu będzie to pasować. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów - Morawica

Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów
4.8/5 Na podstawie 156 ocen.
  • 303
    32-084 Morawica

Krak Motors - Wielomarkowy Dealer Samochodów