Opinie o UTOVER INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Kielce

UTOVER INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
1 21 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Stefan Nowy wpis

Czym jest spowodowana ta cisza na forum?

Administrator Nowy wpis

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Budimex Investments? Czy warunki pracy oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

bnn Nowy wpis

a kiedy ostatni raz poszukiwali pracowników @wikar?? orientujesz sie cos w tym temacie? z góry dzieki

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

mz

jasne idź i zatrudnij sie , zawsze to jakieś doświadczeni no i wpis do nowego CV, Poznasz jedo prawą reke Krzyśka też majstra heheh

kasia budowlana

słyszałem że niedawno poszukiwali do pracy jakiegoś majstra budowlanego, czy to jest nadal aktualne? bo ja bym chętnie do takiej pracy poszła. już na kilku budowach pracowałam, także i w takim charakterze. wiecie może czy na takie stanowiska są teraz jakiekolwiek przyjęcia i ewentualnie jakiego wynagrodzenia można się spodziewać?

tir

Oszust co chwile nowi ludzie Zapłaci część pieniędzy jak będzie miał ochote. A w większości wcale bo po co płacić jak przyjdzie następny pracownik Popracuje zrobi robote i tak w kółko

Oszukany

Oszust znowu werbuje kolejnych głupców na stanowisko kosztorysanta,jeśli macie ochotę pracować za friko to właśnie nadarza się super okazja,zastanawiający jest tylko fakt że takim jegomościem nie zajmie się ani PIP, ani Prokurator,okrada ludzi i nic ,to jest nasz kraj,raj dla złodziei,oszustów i tym podobnej maści.

Tak3Nie

zyg

to oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracuje tam ten co nie wie o tej ala firmie pracowałem tam 2 miesiące i z wielką biedą wyrwałem 300 zł z daleka od pana Pawełka ludzie przychodzą popracują miesiąc lub mniej widzą co jest i odchodzą bez kasy

ts

ludzie to jest oszust i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracować trzeba po 14 godzin a co do wypłaty można zapomnieć

gość

Te opinie o tej firmie i tym panu to szczera prawda,i to co najważniejsze trzeba pożegnać się z zapłatą za pracę najlepiej pracować za Bóg zapłać bo ten pan nie zapłaci. Omijacie wszelkie firmy zarządxane przez tego pseudo biznesmema.

Marta

Dobrze, że sprawdziłam KRS. Szkoda nawet czasu na wysyłanie CV. Z tym PANEM można tylko na czarno lub za najniższą krajową, najlepiej po 12h 6 dni w tygodniu. Porażka.

dex

Uciekajcie daleko od tej firmy i od wszystkiego co firmuje swoim nazwiskiem właściciel (usunięte przez administratora)

potwierdzam

Święta prawda

inżynier

Ta firma to tak naprawdę Maximus-dom, a opinii o tej firmie jest trochę. Poszukują inżyniera budowy za 1500zł/mies który by jeszcze fizycznie zapieprzał.

Tak1Nie

Negatyw z kliszy !
@inżynier

Hhahahahahah !! Inżynier to startuje od 15 tyś zł a nie od 1.500 zł ! Kto na bambra będzie tyrał ! Jakie te polaczyny są popier*** i One mają firmy ! Śmiech na sali po całości ! Olek.

Zostaw opinię o UTOVER INVESTMENTS SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie