Opinie o Bellford w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bellford. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bellford o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bellford w Kraków

Pozdrowionka dla prezesów.

Na głównej stronie podano, że firma BellFord działa od 2005 r. "Wieloletnie doświadczenie". Tymczasem założona została przez byłych pracowników TUnŻ Aegon SA w 2014 roku. Wiem, bo przy tym byłem.

Ggg

Wbrew prawu i ustawie RODO WYDZWANIAJA do ludzi i zameczaja sciemami (usunięte przez administratora).

Czarek

Dobra firma i dobry pracodawca zawsze będzie mieć swoich hejterów!!

FirmaZeroKompetencji
@Czarek

Kompleksy i ułomności mózgowe belfordowców zawsze będą mieć swój widoczny wymiar :D nie ma w nich nic z dobrej firmy, nawet niewiele z firmą mają wspólnego. Takie nieświadomo co wykorzystujące i pracowników i klientów. Coś co budzi wstyd gdy ktoś się dowie, że miałeś z tym coś wspólnego

Jacob
@FirmaZeroKompetencji

O tak, WSTYD to właściwe słowo. Zażenowanie, wstyd, zwykły niesmak na samą myśl o choćby dniu więcej.

Dobre

Doskonały start w branży finansowej Firma oferuję świetny system szkoleń od podstaw w branży finansowej oraz w obsłudze klienta. Praca sama w sobie jest dużym wyzwaniem. Zgadzam się z tym, że kwestia wynagrodzeń jest dość dyskusyjna, bo opiera się na prowizjach, ale tak jest w większości firm świadczących usługi finansowe. Jak się przykładasz i pracujesz solidnie, to można zarobić dobre pieniądze. Atmosfera u mnie panowała akurat bez zarzutu, żadnych spięć z kierownictwem, wszystko do dogadania. I co najważniejsze – multum szkoleń! I to nie takich, żeby je odbębnić, a i tak nic nie wniosą do niczego. Były naprawdę dobrze przygotowane i użyteczne. Myślę, że praca dała mi realną możliwość rozwoju i ogromną dawkę wiedzy, jak komuś zależy na tych rzeczach to jak najbardziej polecam.

Jola
@Dobre

Tak tak, jeszcze dają pracownikom złote kaczki na łańcuchu XD ludzie, dajcie spokój... Trzeba mieć inteligencje poniżej 0 żeby nie rozpoznać, które opinie są prawdziwe, a które pisane pod Pr firmy

Firma Bellford poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Stella

Jak ktoś się wkręci, można dużo zarobić. Roboty jest sporo, owszem, ale im więcej, tym więcej można wyciągnąć oczywiście.

Jola
@Stella

Drugi komentarz w ciągu pół godziny, wychwalający oczywiście? Wy już nawet śmieszni nie jesteście, a po prostu żenujący :D zacznijcie może uczciwie działać, albo zajmijcie się czymś na czym się znacie, a nie majstrujecie przy opiniach żeby to sztucznie pięknie wyglądało

ExitPol

W bellford pewnie żałoba po wynikach sondażowych do parlamentu UE :) jak nic zarząd obetnie pensje o połowę, czyli w tym miesiącu każdy otrzyma 50% z 0 zł podstawy. Nie za dobrze :)

MgrFinansów

Hah! Studiowałem w zeszłym roku na ueku i chciałem coś zacząć, więc spróbowałem tu. Szybko mi przeszło, bo nawet gdybym studiów nie miał to i tak praca jest poniżej nawet najniższych kwalifikacji. Sądzę, że nawet bezrobotny całe życie nie miałby tu uczucia rozwoju. Tyra się za friko, bez podstawy, żadnych pakietów żywieniowych, nic. Prowizje na papierze spoko mogą wyglądać, ale ciekawi mnie czy ktoś je kiedykolwiek zobaczył, poza zarządem oczywiscie. Nie polecam, no chyba że lubisz tracić czas w atmosferze spięcia, wzajemnych animozji i obgadywania każdy każdego. Kto co lubi

Karma

Te Wasze nieduolne próby podniesienia średniej ocen to miód na serce. Karma wraca, jak to się mówi :)

Marian

Nie wiem o co wam hodzi. Jak się pracuje to się zarabia, a jak nie to się nażeka, taka prawda. Mają wymagania, ale i prace dają tylko tym kturzy mają kwalifikacje. Jak dla mnie firma dobra, chodź nie idealna, ale czepiać się można zawsze :)

@Marian

Polecam kupić słownik ortograficzny.

Orto
@Anonim

Słownik by się przydał. Tym komentarzem powyżej udowodnił Pan jakie mają WYMAGANIA :D

Patriotka

Najgorsze z tego wszystkiego jest wyczuwalne upolitycznienie. Brat tam działa i mówił, że prezesi ciągle dają do zrozumienia, że tylko PO, Tusk zbawiciel i tak dalej. Także jeśli ktoś ma jakieś patriotyczne usposobienie to guzik a nie luźną atmosferę będzie miał. Podobno na górze mają redakcję wyborczej, co już mówi dużo

ZdrajcaNarodu
@Patriotka

Słuchaj, no każdy ma prawo do swoich poglądów. Lepsze PO niż kaczor, ale inna kwestia, że jakiekolwiek upolitycznienie miejsca pracy jest słabe. Tak czy siak, duży minus dla Bellford za takie akcje, choć poglądy mamy podobne

@ZdrajcaNarodu

Wbite w poglądy, chociaż rzeczywiście to psuje atmosferę. Mogliby chociaż wypłacać należne pieniądze w należnej wysokości, a nawet tego nie potrafią

Shiiit

Mówienie o dochodach tu to nie to. Tu co najwyżej odchody, z resztą adekwatne do poziomu firmy.

master

Typowa firma finansowa specjalizująca się w problematyce programów inwestycyjnych. Wiec jeśli interesuje Cię rynek kapitałowy lub tematy pokrewne to będziesz zadowolony.

Dżonatan

Aj łas hir fri dejs. Aj fink dat dis kompany is not profeszynal. UNLIKE. Myślicie, że mój angielski jest niewiarygodny? Spójrzcie na pozytywne komentarze na tym forum. Z miejsca dostanę Nobla za odkrycia lingwistyczne :)

maario

Good company to work for and provided necessary support for personal and professional development - good environment and ability to add variety to the daily work. THX

Bliskipokój

Podoba mi się czytanie firmowych komentarzy, które mają siać propagandę sukcesu rodem z PRL. Przy tej okazji widzimy poziom błyskotliwości kierownictwa (a jak wiadomo, jakie kierownictwo taka firma),(usunięte przez administratora)Brawo proszę państwa, brawo :)

Karol

Wydaje mi się, że to dobry pracodawca głównie na początek. Co prawda nie wiem jak tam jest na dłuższą metę, bo po pewnym czasie odeszłam, ale słyszałam, że z jakimś większym rozwojem mogą być problemy. Ale na początku ten rozwój jest jednak duży, zwłaszcza pod względem wiedzy, jaką tam można zdobyć. To mi się przydało i na później, więc cieszę się, że się zatrudniłam w tej firmie. Roboty było sporo, bo ta firma wymaga pełnego zaangażowania w wykonywanie obowiązków, zdarzały się też jakieś nadgodziny. Ale coś za coś, pracowałam ciężko, ale przynajmniej dużo się tam nauczyłam.

ItRoom

Pracuje w tym samym budynku i zdarza mi się posłuchać o czym te chłopaczki z firmy mówią. Zero szacunku dla siebie nawzajem, język z rynsztoku, (usunięte przez administratora)(moja subiektywna ocena po treści ich rozmów). Całym biurem mamy teraz ubaw czytając opinie poniżej, bo mieliśmy okazję poznać część zarządu (usunięte przez administratora)

J

I have been working at Belford company full-time for more than 2 years Pros Great upward mobility for entry level positions. Lots of opportunity to move to various groups within company to learn different specialities (advisory, audit or different industry focuses). Company has invested money in good training programs to not only learn your industry, but to also learn about emerging technology.

Maja

Najzwyklejsze naciąganie. Co interesujące, to naciąganie przede wszystkim nowych pracowników. Nazywanie głosu rozsądku nieudacznictwem ukazuje tylko stosunek ty (usunięte przez administratora)finansistów do swoich ludzi. Szkoda tracić czas i zdrowie na to

Nowak

Czytam i sam nie wierzę w to co opisujecie. Same kłamstwa i zmyślone historie. Oczywiście jeżeli ktoś zostaje wywalony z pracy lub nie dostał przedłużenia umowy to chyba normalne, że będzie się wypowiadał negatywnie o wszystkich pracownikach i sytuacjach, w których nie ma się nic do powiedzenia lub przekazania innym. Płace są takie jaka wiedza pracownika. Czym więcej pracujesz tym więcej możesz uzyskać w latach późniejszych. Atmosfera pracy jest taka, jaką sobie sami stworzymy. Pracuję w tej firmie od 1,5 roku i cieszę się ogromnie z możliwości awansu i otwartej kariery zawodowej. Nieudacznicy zwykle są niezadowoleni z byłych pracodawców więc nie dziwią mnie takie wpisy. Polecam to miejsce wszystkim ambitnym i uzdolnionym osobom z poczuciem humoru i otwartą samokrytyką.

@Nowak

Chyba sobie jaja robisz. (usunięte przez administratora). Nie mówiąc już w ogóle o jakiejkolwiek etyce pracy. RODO chyba też jest Wam obce. Wyzysk naiwnych i mamienie wysokimi zarobkami mimo, że nie ma żadnych podstaw wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) te Wasze konkursiki śmiechu warte i wyścig szczurów. (usunięte przez administratora) Panowie w garniturach wcisną każdy kit w myśl zasady, że lepiej sprzeda ten kto ładnie wygląda. Na rozmowach nawet nie będziecie mieli gdzie usiąść i będą Was przesadzać między jedną salką, a drugą, korytarzem albo kawiarnią (nota bene pełną ludzi). Omijajcie Firmę z daleka.

Maja
@Anonim

Firemka będzie zapierać się, że co złego to nie oni, nazywając każdy rozsądny głos krytyki hejtem, a autorów wpisów nieudacznikami. Prawda jest taka, że jedyni nieudacznicy w tej dyskusji to przede wszystkim prezesi i ich (usunięte przez administratora) wpatrzeni w wizję życia milionerów, nadal żyjący na garnuszku rodziców, bo z tej "perspektywicznej" pracy nie starcza im nawet na wynajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Bellford - Kraków

• Jak się pracuje w Bellford?

Zobacz opinie na temat firmy Bellford tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bellford?

Bellford
2.8/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Os. Górali 15 lok. 10
    31-960 Kraków