Opinie o TABOR w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TABOR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TABOR o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABOR w Dębica

Bazownik

Byłem, widziałem i pracowałem a więc : szczerze to zakład sam w sobie nie jest zły i młodym adeptom naprawdę polecam spróbować. Nie czytać tych beznadziejnych komentarzy, piszących przez ludzi, którzy umieją tylko narzekać. Kto ma łeb na karku i ręce do pracy to wyciągnie lekko 2-3x najniższą krajową w Taborze... Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że w końcu pojawiło się światełko w tunelu, gdyż wyrwano największego CHWASTA tego zakładu, dzięki któremu Tabor Dębica pozbył się tak naprawdę wielu fachowców i dobrych ludzi, którzy nieraz oddawali swoją krwawicę na rewizji czy na spawalni ale niestety nikt tego nie umiał docenić... Dziwi mnie jedynie to jak można było tak bezgranicznie zaufać jednemu człowiekowi, który doprowadził do ruiny personalno-kadrowej DNW. Pracownicy z ogromnym stażem oraz wiedzą niestety (dla Taboru) poszli do konkurencji albo rozjechali się po świecie. Tak właśnie kończy się współpraca z kierownikiem ignorantem, któremu wydawało się, że pozjadał wszystkie rozumy. Tutaj przytoczę jakże trafne powiedzenie Dyrektora, że wojnę wygrywają sierżanci, nie generałowie :) Brawo dla zarządu za podjęcie słusznej decyzji lecz o killa lat za późno... Jeśli chodzi o kwestie zarobkowe to zakładu zawsze będę bronił. Pracodawca jest wypłacalny. Widać, że z roku na rok jest coraz lepiej. Są czynione starania aby pracowało się po prostu bezpieczniej i przyjemniej. To nie jest prawda, że zarabia się tam najniższą krajową.. Fachowiec zarobi bardzo dobrze. Natomiast gdy nic nie umiesz, przychodzisz tzw. zielony nie przejmuj się - nauczą Cię wszystkiego ale musisz wykazywać chęci to odpowiedni ludzie Cię zauważą i pokierują. Zatrudniając się na dzień dobry też zaoferują Ci więcej niż najniższa krajowa. Mam nadzieję, że ta wypowiedź pomoże wielu niezdecydowanym osobom. Po krótce nakreśliłem jak wygląda sytuacja w szeregach Taboru. Wybaczcie mi za tą dygresję o tym pastuchu ale wiem, że on to kiedyś przeczyta... :) i stąd ta wzmianka. Pozdrawiam serdecznie cały dział naprawy wagonów! PS. Panie młody Prezesie tak trzymać! Nie szczędzić pieniędzy na elektronarzędzia i rozwój firmy... Dbać o pracownika, to jest przyszłość!

@Bazownik

Jeszcze raz - 2x, 3x najniższa krajowa? To na jakim stanowisku można zarobić 7,200-10,800 zł brutto według Twoich wyliczeń? A od stycznia 8,484- 12,726 brutto bo najniższa wzrośnie? Czy ktoś tutaj trochę nie odleciał czasem?

Xxx Nowy wpis

Nie podpisujecie umowy zlecenie Czytajcie podpunkt 5!!!!! Nie wyplacaja pieniędzy wogole !!!!!!!! Ostrzegam !!!!!!

Xxx Nowy wpis

Hmm ciężko określić ten zakład Jest to specyficzny zakład pracy Na rozmowie przed podpisaniem umowy mówi o tym kierownik Poniżanie to podstawa więc pasuje się przygotować na to … Praca z alkoholikami i więźniami Jeżeli ktoś chce przetestować swoją psychikę to zachęcam ????

Kamil

Panowie , pracuje w Tabor (usunięte przez administratora) od pół roku ,i mam pytanie . Jak to wygląda z tymi godzinami ?????? Bo przełożeni mówią że się nie wyrobisz to mi nie zapłacą ????? , Czego mi nie zapłacą z mojej najniżesz krajowej mi nie zabierze nic , mam stawkę godzinową i tyle , no chyba żę się nie wyrobię to dostanę zamiast 3000 to 1300 bo się nie wyrobiłem . No chyba że przełożeni biorą kasę od szefa , jemu bajera , pracownikowi bajera kłamstwo itd a sami zgarniają kase dla siebie , BO NA TO WŁAŚNIE TO WYGLĄDA !!!!!!!! może warto by było to sprawdzić jak (usunięte przez administratora)pracowników , A ten kolego co napisał kom... że w Tabor zarabia się 10tyś , to był właśnie tym jednym co kradł i się zwolnił żeby nie ponośić odpowiedzialności . Pora żeby ktoś przeczytał ten komentarz i ruszył to (usunięte przez administratora)

@Kamil

Ale to zabrali Ci przez pół roku chociaż raz wynagrodzenie ? Czy tylko tak straszą ? Skoro mówisz ze tylko najniższa to firma nie oferuje jakiś premii ? To zawsze motywuje pracownika jednak.. ja bym chciał się dostać na mechanika taboru kolejowego ale nie podali info właśnie o zarobkach

@Kamil

A można zostać po godzinach, aby się wyrobić i mieć normalnie wypłacone wynagrodzenie? Często zdarza się nie wyrobić z pracą? Aż tyle jest obowiązków?

t Nowy wpis

Witam, mam pytanie odnośnie warunków pracy bo widzę że potrzebują ludzi do pracy a zastanawiam się nad zatrudnieniem w tym zakładzie. Chodzi też o wynagrodzenia,socjal itp.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w TABOR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Tokarz to w jakich godzinach tam u nich robi w ogóle? Czytałem ogłoszenie na stronie, ale jakoś tak brakuje takich informacji właśnie podstawowych. To to forum znalazłem w końcu, może tu ktoś wie jak się sprawy mają tam w zakładzie?

Bazownik

@Bazownik

Są tu jakieś przyzwoite zarobki jako początkujący spawacz? Można tu nabyć jakieś doświadczenie?

Oliwka
@1111111111

Tez chce się dowiedzieć, bo mój chłopak może by przyszedł, dobrze by jakichś dobrych praktyk się nauczył. Pytanie tylko kto prowadzi jakieś szkolenia? jest jedna osoba od tego czy zależy na którego starszego kolegę się trafi? I jak jest z rotacjami u osób poczatkujących? Często odchodzą czy raczej zostają? Nie chce by stracił czas wiec pytam

Czy ktoś z Was składał cv na ślusarza-mechanika? Mam tylko dwuletnie doświadczenie i zastanawiam się czy to wystarczy.. czytałem tez ze jest premia świąteczna a akurat święta idą, ile można dostać takiego dodatku?

Jaka umowa obowiązuje w TABOR podczas okresu próbnego?

Maniu

Obowiązuje umowa próbna . Za najniższą możliwą stawkę próbują wydoić z robola ile sie da.

Zygi
@Maniu

Próbna, ale w sensie umowa o pracę, tak? A na jaki okres, standardowo 3 miesiące? A potem dalej na czas określony czy już nieokreślony? Co do tej stawki jeszcze, zwiększa się później czy cały czas taka sama?

Jadzia

Ponoć macie premię uznaniową, świąteczną? Tak mąż wynalazł w ogłoszeniu dla ślusarza-mechanika. A jakie stawki dla tego stanowiska są? Widzimy ze starym, że odradzacie przyjść do pracy młodym, no, ale mój ani młody, ani niedoświadczony tak że ten. I jeszcze mamy pytanie, czy ślusarz może ubezpieczeniem i opieką medyczną objąć też najbliższą rodzinę swoją?

Czaro

Szukają mechanika taboru kolejowego z doświadczeniem min. rok. Ktoś wcześniej tu pisał o minimalnej stawce. Teraz to się poprawiło i można wyciągnąć więcej? Dają odpowiedni sprzęt i ubranie robocze? Nie trzeba się prosić?

Fred
@Czaro

Najniższa krajowa + czasem jakaś tam mini premia. Ubranie i buty swoje albo wygrzebane z czyściwa elementy garderoby , narzędzia mile widziane swoje bo tu nawet młotek to kawołek szyny z dospawanom gazrurką ... biedafirma z długoletnimi tradycjami.

Minimajk
@Czaro

Szukają cały czas ale jak chcesz się czegoś nauczyć to nie tam. Bo starzy ci nic nie pokażą kręcą nosem jak mają pracować z kimś nowym

Czy można liczyć w TABOR na prywatną opiekę medyczną?

Michal

Co to się dzieje ze szukają tu kierownika magazynu. Rotacja taka przez zarzad ze nie zadowoleni czy raczej chlop nie wytrzymał cyrku na magazynie i braku ludzi?

Szymon
@Michal

Sam chciałbym wiedzieć, a zwłaszcza, ile mógłbym zarobić, jako tokarz? Zauważyłem, że na stronie firmy wiszą ogłoszenia ale bez stawek.

Paablo

Ile sie czeka na umowę?

Co sądzicie o liderach w Taborze werte są tych pieniędzy co ukradli

Un

Lidery w taborze to takie jakby kapo w obozie. Roboty człowiekowi na grzbiet nałożą , piniendzmi sie podzielo z górom a kolegi podkablujo ze mało zrobione. To poprostu świnie jakich mało.

Stan Umysłu

Macie robotę na innych oddziałach, prócz Sosnowca? Nie licząc Dębicy.

Jedi Master Joda
@Stan Umysłu

Prócz Sosnowca , nie licząc Dębicy to mamy robote .

Stan Umysłu
@Jedi Master Joda

Jakie stawki macie, licząc osoby, które spawają, palą palnikiem, rewizje itp, czyli wszystko...?

Jedi Master Joda
@Stan Umysłu

Licząc osoby, które spawają, palą palnikiem, rewizje itp, czyli wszystko...to stawki mamy najwyższe , jakie maryjan może nam zafundować . Czyli najnizsza krajowa gwarantowana przez maryjana i jego family gang .

Kuki

Lidery to zwyczajne wazeliniarze co za ochłapa potrafią sprzedać , podkablować i zgnoić każdego byle tylko pan po główce pogłaskał ! (usunięte przez administratora) . Jak np. człowiek po wyksztalceniu ,, hodowla pszczół i nawożenie obornikiem kurzęcym" może zajmować sie konstrukcjami wagonów ? Otóż w taborze może !

Kumak

(usunięte przez administratora) ich zadaniem jest tylko kolaboracja , kabling i gnembing siły roboczej. a najbardziej sprawdzają sie w tej roli rude fałszywe betleje co (usunięte przez administratora) i włażenie mają w genach

@Jedi Master Joda

To poco tam pracujesz? Zmień pracodawcę.

Marcin . K

Kradli i pewnie dalej kradną ( dobrze że już tam nie pracuję od roku , i mam gdzieś tą Polskę) , Młodym mówią o godzinach że mało godzin , a godzin na tyle a potem kase biorą dla siebie i swoich a młody nie dostaje nic , nawet pewno Marijan i kierownicy nic nie wiedzą . Starzy nic nie robią tylko sie szwendają i udają a młodym każą robić . Kiedyś jak prawda wyjdzie na jaw to dostaną po (usunięte przez administratora) , jak już nie wyszła .

Witam powiecmy sobie w prost Tabor przyjmuje Ukraińców. Nic do nich nie mam ale Jak nie ma roboty to i tak Ukrainiec może zostać po pracy Polak nie bo nie ma pracy a oni nadgodziny mogą ale co on robi? Biju Kasu tak? Odrabiałem nie raz kilka godzin w miesiącu bo nie chciałem sobie wypisywać urlopu tylko odrobić a oni zapraszają aby siedzieć bo nikogo nie ma kierownictwa liderów itp. i tak już jest od lat 2 .Chore to że kasa leci firmy w błoto za siedzenie za krętactwo nie lepiej pomyśleć jak wydać tą kasę w firmę aby ulepszyć ją

A oni jakoś mniej dostają po prostu, że podobno chętniej to im dają jakieś nadgodziny?

michu ryżu

Bo koń który orze dostaje baty , żeby orał więcej a koń który leży kopytami do góry dostaje siano. Maryjan ma z Ukraińców i tych z Burkina Faso dochodowe źródełko i mało ważne czy taki coś robi czy nie... byle był jako sztuka. Od roboty są nędznie opłacani tubylcy.

@michu ryżu

No właśnie a to dlaczego tak z tym tutaj jest? Co tu dochodowego?

michu ryżu
@Monika

dochód to są różnego rodzaju nieopodatkowane dotacje i kasiora z budżetowej skarbonki na zatrudnianie takich właśnie nierobów . Czysty piniondz dla rodzinki. Za nieroba jest mamona a robola sie pogoni i wykona 200% normy.

Paulina
@michu ryżu

skąd w Tobie tyle negatywnych emocji, co? jakie masz doświadczenia z tą firmą? napisz proszę

Jak wygląda sprawa grafiku w TABOR. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dionizy Kicajło

Co ty ciągle z tym grafikiem i idzeniem na ręke ? Ty pracowałeś gdzieś kiedyś wogóle ?

@Dionizy Kicajło

Ale co w tym pytaniu dziwnego, że pytasz czy gdziekolwiek pracował? Chyba grafik i przychylność szefa w robocie to istotna sprawa, co nie?

Bugi

W taborze nie było grafiku. Jechałeś ile było trzeba.

@Bugi

Nie było jednak? A to kiedy dawali info co i jak? Bo to jednak ktoś musi mieć trochę czasu żeby się przygotować

Fred
@Monika

info dawali na fejsa albo insta a czasem było napisane kredą na murze więzienia naprzeciwko i na przystanku autobusowym.

@Fred

z tą kredą to żartujesz chyba? Bo chyba całe miasto nie musi wiedzieć jak jeżdżą?

Betlejemski

a ja sobie chwalę tabor. tu kablnę , tam kablnę , tam uprzejmie poinformuję , tam doniosę .. i premijka leci.

Dżezus
@Betlejemski

to konfidenci z dziada pradziada ,wywodzą sie z tych rudych co sprzedali przodka mego .

On

Czy w tej firmie, można liczyc na bony swiąteczne lub pieniądze na swięta, czy jest jakis fundusz socjalny ?

Jo
@On

Liczyć zawsze można , tak samo jak marzyć .

@On

Umiesz liczyć? Licz na siebie.

Robert
@Bugi

Czyli nie ma nic takiego? Nigdy nie było czy coś się po pandemii pozmieniało dopiero?

Bugi

Teraz to nie wiem. Ja miałem o dzieło i zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o TABOR - Dębica

• Jak się pracuje w TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABOR