Opinie o TABOR w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TABOR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TABOR o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABOR w Dębica

C.Ereśniak

Wszystko co jest napisane poniżej to prawda. W firmie istnieją przynajmniej dwa systemy ewidencji pracy. Jeden "oficjalny" a drugi "prawdziwy ", wewnętrzny wg niego czas pracy dla administracji dziennie wynosi 8,5 godziny. Część wynagrodzenia zawsze wypłacana jest pod stołem (w kopertach). Większość rodziny właściciela posiada swoje firemki-krzaki, które na koniec miesiąca obciążają się wzajemnie za "remont wagonów" czy"malowanie wagonów "... BHP nie istnieje. Ogólnie dziadostwo, dziwne, że ktoś jeszcze korzysta z ich usług tym bardziej, że oszukują na naprawach co potwierdziła kontrola UTK z tamtego roku.

Zenek
@C.Ereśniak

Łukaszu zachęcam do dyskusji o karuzelach vatowych, jak to wygląda u Ciebie ?

@Zenek

Widzisz Łukaszek karci tylko innych za złe wypowiedzi ale jak ktoś zadakonkretne pytanie to siedzi cicho!

Jo

Mojem sumieniem targajo wyrzuty. Tyle lot robie w taborze a dopiro teroz sie dowiedziołem że zarobiom średnio kasiore. Dzienkuje ci Maniek mordo ty moja kochom cie. Nawet w srocu mom twoje zdjencie, bardzo pomogo mi przy wypróżnianiu.

Wojciech

Witam państwa szukam właśnie pracy czy w waszej firmie są jakieś przyjęcia i jakich stawek można się spodziewać ? proszę o odpowiedź z góry dziękuję .

Menagement
@Wojciech

Dzień dobry Panie Wojciechu. Jeśli jest Pan osobą z poważnym podejściem do pracy i posiada Pan umiejętności przydatne w branży którą zajmuje się nasza firma to jak najbardziej zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście stawka zależna jest w dużej mierze od kwalifikacji kandydata na pracownika. Jednak nie jest to wbrew krążącym kłamstwom stawka bardzo niska, można śmiało uznać ją za średnią. Pozdrawiamy i zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Menagement

Gorzała

Mariuuuusz wesołych!

@Gorzała

Mariuuuuszku kochasz bardziej pana czy swojom staro ? Lubisz lizać jaja no to odpowiedź jest oczywisto.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w TABOR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Idą święta jakie życzenia i postanowienia noworoczne chcieliście by wymienić między sobą kolegami z pracy i kadrą zazodzajacą ?

@,

Jo na przykład cały naszy kadrze zażondzajoncy z okazji świont zyce miłego ich spendzenia i wielu sylwestrów ryż w tym przytulnymi ośrodku wypoczynkowym na przeciwko tabora. A co , niech majom, niech nie godajom że wszystkie robole im zyco ino źle. W świenta zyczenia casem sie spełniajom

K+M+B

Z okazji zbliżających sie świąt bożego narodzenia życzymy ci maniuś nachlania się w święta wódy tak żeby ci wylaziła wszystkimi otworami w ciele w postaci kału moczu i żygów. Niekoniecznie we właściwych miejscach. Uchlej sie za naszą krzywde i głośno śpiewaj w kościółku żeby bozia widziała że świnia do żłobu przyszła

Jes Mikołaj co waszym dzieciom zorganizowała ta wspaniała firma czy jakieś paczki a może impreze lub benefit pieniężny

@,

E tam panie my w taboże na wigilijo to malujewa pisanki cornom farbom , poliwomy sie wudkom robiwa kulik po torach ubirowa sie odświentnie w nowe czyściwo i czasem sie myjewa jak jest woda i gucia. Bałwanuw nielepiwa bo śnigu nima a tysz ich pszecie dość momy . Zato wszendzie stojom szopy betlejemskie a miendzy nimi chodzo narombane turonie i muwiom nieludzkim głosem : " mo kutry jeszcze pułlitra ?

...

Oczym wy mówicie przecież firma daje kiełbaskę świąteczną i bony za 100% roczną frekwencję nic tylko zaciągnąć rękawy i pracować do upadłego

@...

I takich właśnie ciołków maryjan potrzebuje. Za kawałek kiełbasy i bon do marketa rowa panu lizać będą i imie jego po wsze czasy wychwalać . Używasz wazeliny czy stosujesz mieszanke guciopaścianą ?

Hej chłopaki idą mrozy firma przygotowała was do pracy czy dalej ubieracie futra z czysciwa w Narzedziowni i palicie czyściwo że smarem i szfele w koksiokah na halach ???

@,

Widzę że ta firma nigdy nie będzie normalna dalej wszystko jak w PRLu albo gozej totalna masakra

@Anonim

Dlaczego tak uważasz? Pracowałeś kiedyś w tej firmie? Jeżeli tak, to może masz informację o tym, czy firma z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia organizuje spotkanie wigilijne wszystkich zatrudnionych pracowników, czy raczej pracownicy sami umawiają się, co do ewentualnej wigilii? Ciekawi mnie, jak to wygląda.

@Anonim

To niestety nawet nie jest PRL. W PRL-u co jak co ale robol to buty i ubranie robocze miał, narzędzia też . To co jest w taborze to taki mix XlX wiecznego feudalizmu z biedą po obu wojnach światowych. Czyli obdarci, brudni i zmarznięci pracownicy. Plus do tego narzędzia znalezione na złomowisku , przywiezione z ziem odzyskanych po wojnie lub porzucone przez ruskich . A wszystko kierowane przez kadre która nigdy nie trzeźwieje.

Borygo
@Łukasz

Wigilia w taborze ... uahuahuahua. Tabor i wigilia ... łehłehłeee... Chyba 12 rodzajów wódki w biurze u starego dziada i dzielenie sie kopertami z kontrolami.

ancymon

TAK PANIE ŁUKASZU pracuje w tej firmie to takie moje przekleństwo ....wigilia zakladowa cos takiego może szefostwo bo co do zwykłych pracowników to normalny dzień pracy chyba ze zyczenia zlozymy sami sobie ....

Hahar

Z okazji imienin Andzeja chopy ze Ślonska pozdrowiajo wszystkie Andzeje z Dembicy. Te wasze fajfusy to takie same chamcioki jak i te nasze.trzymcie sie chopy

.....

Ogrzewanie wygląda tak: piecyki z jakiś starych beczek do których wzuca się wszystko to co się pali lub jakieś wynalazki na olej przepalony z lokomotyw co zamiast grzać to kopci że oddychać się nie da i piecze w oczy normalnie średniowiecze szkoda że jeszcze ogniska nie palą że szweli

niewolnik

Panie Łukaszu otrzumujemy jedne spodnie i jedna bluze na 18 miesięcy zadnych koszul kaleson czy BUTOW jak człowiek marznie to idzie do czyściwa cos wygrzeba na grzbiet ubrać a buty hmmm jak ma tasme to dziury zaklei sylikonem podklei czasem to sa tenisówki czasem buty robocze co kto ma utnie rękaw ze starej bluzy na glowe wciągnie .... zadowolony z zycia liczy na posiłki cieple a tu niespodzianka dopiero na mikolaja od 1 szego grudnia dostanie zamiast od 1 szego listopada kolejne ciecia w firmie najlepiej na pracowniku:P bo nie ma gdzie się poskarzyc zapraszam pana w odwiedziny w wolnej chwili obojętne do którego dzialu może za wyjątkiem biur bo tam galanteria i szczyt mody a na halach tez rewia tyle ze ci co zlom zbierają się lepiej ubierają a jak się wspomnie panu z BHP o ciuchach zimowych butach jest odpowiedz od razu panowie ja bym wam dal... ale pan DYREKTOR się nie zgodzil .....ale tez z drugiej strony to szefostwo dba o pracownika żeby nie zamarzl wprowadzili akord żeby lepiej się pracownik ruszal to nie zamarznie co mam dodac więcej .... taborowe realia bardzo się roznia od tego co przedstawione jest w gazetkach naszej firmy....

@niewolnik

Czy w związku z tym, co napisałeś na temat chłodnych warunków pracy na hali w firmie TABOR, pracownikowi przysługują jakieś dłuższe przerwy? Czy pracodawca zapewnia, chociażby jakieś urządzenia, które ogrzewają miejsce pracy?

Gall
@niewolnik

Niewolniku taborowy Czy ty jesteś tak naiwny i myślisz że jakiegoś Łukaszka co siedzi przy klawiaturce obchodzi w jakich warunkach pracujesz ? Tylko wypytuje żeby mógł tworzyć to forum i a tak naprawdę to śmieje się z twojej nędzy.podpuszcza i udaje dobrego Łukaszka... proszę napisz... proszę podaj... proszę wypowiedz się ... a ja Łukaszek będę miał wyniki... hehehe Chcesz naprawdę zmienić swoją sytuację na lepszą ? to poprostu zmień robotę. Taki (usunięte przez administratora) jak Tabor sie nie zmieni. Odpowiada to kierownictwu i co dziwne odpowiada to też wielu pracownikom. Znajdź sobie inną robotę i zapomnij o tym bagnie. Trzeba sie tylko zdecydować a nie żyć w obłudzie że koledzy , że przyzwyczajenie , że poza taborem to ziemia jest płaska i żyją dinozaury. Pozdrawiam

@niewolnik

Nawet z czyściwa nima co już wybrać na przyodziewek bo jak sie pojawi nowo dostawa to już tam som pirsze te zagrzybione pochwy z biura i wybirajo co lepsze szmaty. Cza bedzie napisać do Mikołaja albo do Owsiaka to może pomoże albo jeszcze do czerwonego krzyża to może by choć jakie kalisony i gumofilce przysłali .

mechanik
@Łukasz

tak przysługuje Ci kawałek szwela troche starego czysciwa i resztki wegla ktore wydlubierz z weglarki :D a przerwa? najlepiej jak bys jadł przy wagonie i lewą reką odrazu blachę prostował,

Trole

Siema Łukasz. Odpowiedz nam o swojej pracy. Opisz w jakich warunkach pracujesz,czy otrzymujesz ubrania robocze,buty? Czy w pracy masz WC ,czy też załatwiasz sie pokątnie ? Czy masz pijanych przełożonych którzy cie szykanują i wyzywają? Opisz czy na przerwie możesz zjeść jak człowiek czy jesz na ziemi jak pies. Czy w zimie masz w pracy ciepło czy musisz palić nielegalnie ognisko żeby sie zagrzać ? Prosimy Łukaszku , zachęcamy do dyskusji

ancymon

spawacz ma około 14-16 zl na reke coz większość to samouki bo kursy na zakładzie to rzadkość większość u nas papiery robila samemu przedluzenie na wlasny koszt firme to mało interesuje rotacja hmmm ogłoszenie wisi w urzędzie pracy od wiekow chętnych brak a jak ktoś przyjdzie to zaraz zwiewa

@ancymon

Stawka, którą przedstawiłeś, nie jest wcale najgorsza, dlatego zastanawia mnie, co jest głównym powodem tego, że osoby, które rozpoczynają pracę w firmie TABOR, za chwilę odchodzą? Ma to związek z atmosferą, która panuje w tym miejscu, czy może są to zupełnie inne czynniki? Jeżeli jesteś w stanie odpowiedzieć, to zachęcam do dyskusji.

Konrad
@Łukasz

Nie pracuję tutaj już 8 lat ale z ciekawości czasem zaglądam żeby poczytać opinie. Jednak jak tak czytam i czytam, a potem widzę pańskie pytania to się zastanawiam czy pan czasem się zastanowi zanim coś bezsensownie napisze czy wkleja gotowce zapisane w notatniku na pulpicie żeby sztucznie podtrzymać rozmowę w wątku? Parę osób jasno się wyraziło jakie są warunki pracy, a pan z uporem maniaka zadaje te same pytania tylko w innej formie i innej osobie. Ciężko u pana z czytaniem ze zrozumieniem?

9547362 i

Swego czasu w firmie można było otrzymać taką laurkę spawacza napisane tam było że wisz co to spawarka. To znaczy np. przychodzi gościu i pytają sie go : co umiesz ? ..no jestem piekarzem ... wisz jak sie spawo? ..no widziołem jak sąsiad spawoł kolca do pługa... ...to weź se znajdź spawarke i idź ło tam ło...ten wagon spawać...ino szybko bo dzisioj mo być gotowy... ...ale jo nie umie... ... idź i spawej tam ci jaki więzień abo ukrainiec pokoże

Ktoś_tam
@9547362 i

100 prc prawda

Panie Łukaszu czy ty nie czytasz innych opinii to wszystko co poniżej są to berdziej lub mniej humorystyczny sposób opisane realia tej pseudo firmy ????????więc poco takie pytania lepiej zrobić coś żeby to zmienić!!

Ooo
@,

Pan Łukaszek poprostu ma to głęboko w odbycie. Nigdy w życiu ręcami nie pracował i nie ma pojęcia co to praca ,siedzi przy kompusiu w ciepełku,zadaje idiotyczne pytania i myśli że ciężko pracuje:powiedz,napisz,wypowiedz sie,podaj,opisz... A tak naprawdę to nawet nie potrafi sobie wyobrazić o czym ludzie piszą.dla Łukaszka to niewyobrażalny kosmos.

Ojciec Dyrektor

Firma Tabor zatrudni byle kogo na stanowisko byle kto. Rodzaj wykonywanej pracy -byle jak , warunki pracy- byle jakie, miejsce wykonywanej pracy-byle gdzie. Wynagrodzenie- byle co

Oto typowy profesjonalny strój spawacza w firmie tabor: -spodnie od pierwszej komunii lub od ślubu -bluza to marynarka od wyżej wymienionego kompletu tudzież sweter dziecięcy czy też piżama ewentualnie sutanna z czyściwa lub mundur milicjanta -puchowa kurtka damska w kolorze burgundzki róż fajnie sie jarająca - buty typu partyzant to znaczy trampki,lakierki,adidasy,klapki,gumofilce, drewniaki. - rękawice ogrodniczki,szmacianki plecione ,gumowe do kibla, lub też gołe ręce jak już mima nic. I wpierjod dawaj wio wio wio firma na was liczy , firma jest w potrzebie,firma to wasza rodzina

@9547362

Czy w firmie TABOR panuje duża rotacja wśród zatrudnionych pracowników? Możesz napisać, jak obecnie wynagradzane jest stanowisko spawacza w tej firmie? Aby pracować na tym stanowisku, należy mieć ukończone kursy spawania, czy może pracodawca daje możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia na tym stanowisku? Przedstaw, jak to wygląda z tego, co wiesz na temat tego miejsca pracy.

Hehe

We łbie trociny a w żyłach gorzała Tak kierownictwo w taborze działa

Zostaw merytoryczną opinię o TABOR - Dębica

• Jak się pracuje w TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABOR