Opinie o TABOR w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TABOR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TABOR o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABOR w Dębica

Bugi

Cóż? Zgodziłem się na warunki, jakie mi zaproponowali i pracowałem tam prawie przez pięć lat. Kasa, jak na tamte lata, była bardzo dobra. Warunki socjalne gorzej, niż pod psem. Ale podpisując umowę, wiedziałem że tak będzie. Gdy mi przestały odpowiadać warunki, po prostu zmieniłem pracodawcę. Czy żałuję tych lat? Nie żałuję. Potrzebowałem wtedy tych pieniędzy i je zarabiałem.

Byłem widziałem

Jak się wjedzie na firmę bardzo biednie to wygląda śnieg sypie jest na - a pracownicy w niebieskich szmatach które wpijaja wodę jak gąbka. Inni zaś mają jakieś kurtki ale chyba 10 letnie rozdarte brudne . Chyba często ciuchów na zmianę nie dostają. Jaka to jest wizytówka dla zakładu? Dostarczam towar również na inne firmy i całkiem inaczej to wygląda wszyscy pracownicy co pracują na zewnątrz między innymi operator wózka widłowego czy elektryk na awarii mają grube zimowe kurtki odblaskowe i porządne rękawice.

Święty Mikołaj
@Byłem widziałem

ho Ho Ho .prawda to zaiste jest. jakżem tam był to bieda z nędzą po tym łagrze hulają .ten cały ojciec dyrektor to musiał w młodości nauki w Kujbyszewie studiować

Izabela
@Święty Mikołaj

Ciekawa jestem czy pracownicy coś z tym robią. Jeśli im przeszkadza ta odzież robocza to może pracodawca mógłby zainwestowac w coś nowego?

Dionizy Kicajło
@Izabela

,,pracodawca mógłby zainwestować w coś nowego ? " hehehe dobre . Jedyne w co pracodawca inwestuje to jego wlasna kieszeń i gorzoła . pracownicy uprawiają tu rodzaj sztuki przetrwania w warunkach zbliżonych do frontowych lub powojennych gdzie but , kapota czy portki były luksusem znalezionym lub ukradzionym. Tu nawet jak sie człowiek zwalnia po kilku latach pracy to musi oddać stare buty czy ubranie , które kiedyś dawno dawno łaskawie otrzymał od jaśnie pana. A ubranie robocze od jaśnie pana otrzymuje sie tylko w dwóch przypadkach: jak sie jedzie na delegacje , żeby gdzieś wyśmiewali albo gdy jest wypadek to poszkodowanego sie na chypcika przebiera, żeby było że wszystko cacy. Taka ameryka Izabello hehe

Marjan

kocham tabor to moja miłość życiowa

Barbara
@Marjan

No to fajnie że masz takie pozytywne wrażenie, a mogę poprosić o coś więcej, jakieś konkrety? Dlaczego tak kochasz to miejsce? Nie wiem w które opinie na forum wierzyć, niektóre są podejrzane

Dionizy Kicajło
@Barbara

Ja tam kocham Tabor bom sie tu urodził, znaczy sie kiedyś wyrzucili mie na wagon po węglu gdziesik pod Świnoujściem pijanego a jakem sie ocknoł to naloli śklone gorzoły i zaciągneli mie za nogi na baze i kozali prać młotem po krzywym wagonie. I tak pokochołem Marjana

Lobo

Dzień dobry. Czy firma tabor zatrudnia osoby upośledzone i o odmiennej orientacji ? Jaki procent załogi one stanowią ? Czy osoby takie są dobrze traktowane i mają dostęp do wszelkich swoich potrzeb fizycznych i duchownych ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w TABOR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Betlejemski

W naszej rodzinie wszystkie rude i fałszywe no to (usunięte przez administratora) mamy w genach. A w taborku takich naprawdę cenią wysoko. Tu sie można spełnić i być za to dobrze nagrodzonym.

Niewolnik

Najlepiej żebyś umiał wszystko ale w zamian dostaniesz tyle żebyś z głodu nie zdechł i mógł dalej robić. Jak będzie tak dalej to ta firma się rozleci potrzebują fachowców , a w zamian dają parę groszy i jeszcze obcinają za nic Nawet Ukraińcy nie chcą robić w tym (usunięte przez administratora) za tą robotę i umiejętności które musisz mieć powinni płacić przynajmniej 5 000 na rękę ciekawe kto będzie robił jak każdy kumaty się zwolni. Panie M chyba warto się zastanowić nad podwyżkami dla pracowników bo tylko dzięki nim ta firma jeszcze istnieje !!!

Wszystko i nic

Tak jak mówisz tak jest

Majk
@Niewolnik

Pan M. woli nająć kolejną sotnie tryzunów i przy okazji wyprać trochę lewej mamony dla siebie niż inwestować w tubylczego robola. Jeszcze chwali , da ukrainiec dobry , dużo druta spawajet...bo brajet i za płotem sprzedawajet. Ot durak ty M. durak

powrót do żywych
@Niewolnik

omijać szerokim łukiem. smród ,bród i ubóstwo ... Mowa o oddziale w Sosnowcu. który nadaje się kategorycznie do rozbiórki ,ze względu na fatalny stan techniczny ... patrzeć jak się zawali ... oby wtedy nikogo tam nie było.

Za miskę ryżu

Spawaj, szlifuj ,dopasowywuj ,tnij palnikiem, wal mlotem, mierz ,załatwiaj , wspinaj się . Pył, kurz , smród, na wysokości bez zabezpieczenia na (usunięte przez administratora) rusztowaniu i w dziurawym ubraniu jak się sparzysz to zagryz zeby i to masz się wyrobić w 200h a roboty na 1000 a nawet jak się wyrobisz to premi ni ma bo rok temu się nie wyrobiles i jesteś na "MINUS". Jestem wytrwały ale nie za takie marne grosze

Taki typ

Witam czy na firmie jest malarnia i czy firma zatrudnia malarzy ?

Malorz
@Taki typ

No momy malarnie i firma zatrudnia malarzów . Ale trza mieć doświadczenie i praktykie w malowaniu cornom farbom.

Jevrej Amaniuk

A was witam. Czi w zawód tabo r da sja dobre zarabjat zloty aljebo dolar ? Skolko na miesjaca zloty za swarstik ewronorm certikaty . Pazdraw

Jak wygląda sprawa grafiku w TABOR. Czy pracodawca idzie na rękę?

witam

jaki grafik ?jaka renka? hehe

Von Nogaj

Tak , pracodawca idzie na rękę i pozwala pasać owce swoje na torowiskach i aby zła sie nie ulękły grafik jest podciągów pędzących o 15.10 do Yumy .

das Management ist Turbo-Idiot

kierownictwo pionu niższego to turbo (usunięte przez administratora) Management ist Turbo-Idioten the management is turbo idiots

Himen
@das Management ist Turbo-Idiot

bo dyrektywa piona wyższego brzmi : ,, nigdy , przenigdy pion niższy nie może być mądrzejszy od piona wyższego ! bo gdyby tak być miało to robole w na naszym (usunięte przez administratora) myśleć będą , że my głupsze od nich . A to niestety prawda okrutna i bolesna jest "

hej

warto tam sie starać o stanowisko?co teraz jest na topie?,co musiłbym zrobić aby mnie przyjęto?

Ferdek
@hej

Zależy na jakie stanowisko mierzysz. Teraz na topie jest bycie lgbt a najlepi z ukrainy . Jak nie boisz sie wyzwań i cenisz doznania to wal prosto do mania .

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w TABOR?

Beee

Normalnie i klasycznie . Przychodzi człowiek, obiecuje sie mu gruszki na wierzbie. Człek robi , gruszek nima. Człek odchodzi baj baj baj. Czego nie rozumiesz ? Widać, żeś nigdy rączkami nie pracował skoro tak idiotyczne pytania zadajesz.

Maniek

Zbrwych i wesłlych świntt bżego naardzenja fszyskim swfoim pracownikom życzy maniu z rodzinom

Bywaj Zdrów
@Maniek

myślę ze trochę przesady użyłeś czyli przesadziłeś pewnie chodzisz do kościoła i spowiadałeś się na święta JESTEŚ ZACNY BYWAJ ZDRÓW

samodzielna i dużych pytonach

w tym roku powinno udać wam się połączyć pracę i pasję. Zamiast rozmyślać koniecznie skupcie się na działaniu. Niewskazane jest jednak ignorowanie kwestii finansowych. Uważajcie też, by w tym aspekcie nie zostać wykorzystanym przez innych ludzi.samodzielnie i przy dużych nakładach pracy uda wam się osiągnąć to, co zamierzaliście. Warto więcej czasu poświęcić na swoje hobby, ponieważ w tym roku może uda wam się na tym zarobić lub zmienić zawód. Macie szanse poprawić swoją sytuację materialną, możecie znaleźć też dodatkowy dochód. Pieniądze zainwestujcie w siebie, ale nie wydawajcie za dużo - oszczędności mogą się przydać.

są tam takie dziewczyny co nik

Czasami łatwo jest udawać Że świat ciągle się kręci Ale gdy wymyka się spod kontroli Czuję, jak moje życie wywraca się do góry nogami Daj mi nadzieję, tylko trochę nadziei Trochę pocieszenia dla mojej duszy I będzie dobrze Daj mi nadzieję, tylko trochę nadziei Wiem, że zabierzesz mnie do domu I miłość zajaśnieje światłem W niespokojnych czasach potrzebujemy przyjaciela Czekamy na lepsze czasy Pomóż mi, Boże, oto jestem Samotny ze wszystkimi moimi obawami tej nocy Daj mi nadzieję, tylko trochę nadziei Trochę pocieszenia dla mojej duszy I będzie dobrze Daj mi nadzieję, tylko trochę nadziei Wiem, że zabierzesz mnie do domu I miłość zajaśnieje światłem Co się stało z naszym życiem? Widzę puste miejsca, puste drogi Każdej nocy odmawiamy modlitwę I ciągle czekam na znak nadziei Daj mi nadzieję, tylko trochę nadziei Trochę pocieszenia dla mojej duszy I będzie dobrze

Majk

Czy już sie szczepicie ? Pamiętajcie żeby nie cało szczepionke na raz tylko na dwie dawki podzielić no i dobrze szczepionke wychldzoną przyjmować

Lena

@Jo czyli nic nie dają takiego?

Jo
@Lena

Nic .:(

Spaw

Ile można zarobić w firmie jako spawacz?

Jo
@Spaw

minimum krajowe i różnego rodzaju obietnice np. premia niewidka , dziewice w raju , gruszki na wierzbie , lot balonem ...

to jo

kto takoj?

Ja ja good
@to jo

W biurowcu to już takie rozwolnienie poalkoholowe panuje że nawet do toajlety nie chodzą tylko pod drzwiami robią . Żeby chociaż jakie pampersy albo inne tenamajty stosowali. Wstyd.

Zostaw merytoryczną opinię o TABOR - Dębica

• Jak się pracuje w TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABOR