Opinie o TABOR w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TABOR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TABOR o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABOR w Dębica

Mad Maks

macie takie problemy nie podoba się TO ZWALNIAM SIĘ I PO PROBLEMIE ALE WY TU WOLICIE PIER6OLIĆ FARMAZONY ZE TO ZE TAMTO sramto MOŻE STRAJK SPAWACZY STRAJK MECHANIKÓW STRAJK DUPO LIZÓW strajk w białym domku ITD!!!

Roman

Piszecie tutaj wiele niezrozumiałych rzeczy, które w żadnym stopniu nie mogą nam nic powiedzieć na temat współpracy z TABOR. Wypowie się ktoś z pracowników i przedstawi kwestię pracy w tej firmie?

Ukrainiec

Temu 5z temu 2z temu 10 i tak na tira wacików się uzbiera

KK

Ciiii bo anakonda

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w TABOR spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
witam serdecznie

skoro jesteś aż tak pokrzywdzony to opłaty proponuje przenieśc na 11 tego i masz problem z głowy.podpowiadam ci też abyś nie zapomniał oddychac-możesz sie udusić hehhe.mogłbym ci jeszce w czymś pomóc?

el doopa
@witam serdecznie

Potrafisz zrobić klocka bez zdejmowania gaci ?

niewolnik

aaa i nie jest to pierwsza taka sytuacja bo jak pieniądze docierają na konto 10 owszem ale po zamknieciu banku to można je sobie w d ,,, wsadzić a opłaty przelozyc na następny dzien i nie jest to pierwsz sytuacja

Wnerwiony

Jeśli jest napisane że wypłata do 10 na koncie ma być. To ma być do 10 a nie 11 czy 12 bo się w kadrach nie wyrobił. Jeśli tak dalej to będzie wyglądać trzeba będzie zgłosić to do PIP

Wiktoria
@Wnerwiony

Czy opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzeń zdarzają się regularnie w firmie TABOR? Czy może była to pierwsza taka sytuacja? Czy pracownicy otrzymali już wynagrodzenia?

Optymalny
@Wiktoria

Pierwsza taka sytuacja.

Gonzo
@Optymalny

Nie pierwsza , w zeszłym miesiącu było podobnie...

Rumcajs

Słyszałem że (usunięte przez administratora)zakazał połowów na wieloryby i Pewna Pani się zwolniła. ???? Z sekcji przewozów bo już łowiona nie będzie ? Czyż to prawda?

@Rumcajs

Nie bardzo zrozumiałem Twoją wypowiedź. Jak sam wiesz na tym forum rozmawiamy o warunkach zatrudnienia i obecnych rekrutacjach, więc może przybliżysz swoje zdanie na temat wysokości wynagrodzenia i atmosfery w pracy. Na stronie http://www.tabor-debica.pl/contents/contentsContent/view/slug/kariera jest sporo zróżnicowanych ofert pracy. Jeśli kogoś zainteresuje jakieś ogłoszenie niech napisze na forum, czy zdecyduje się na złożenie CV.

Rumcajs
@Łukasz

Drogi Łukaszu. W skrócie sytuacja w firmie jest do (usunięte przez administratora) Ludzie się zwalniają Ukraińcy się panoszą a czytając komentarze i Twoje odpowiedzi powinieneś się zatrudnić w tej firmie na "umysłowego"

@Rumcajs

Dziękuję za sugestię. Jednak chciałbym, abyś wiedział, że przed podjęciem zatrudnienia w danej firmie dobrze jest poznać opinie osób, które już tam pracują bądź pracowały wcześniej. Wspomniałeś, że w firmie mamy pracowników z Ukrainy. Wiesz może, czy decyzja o zatrudnieniu osób zza granicy ma związek, z tym że brakowało chętnych pracowników z Polski?

@Łukasz

Ukraina, panoszy się to prawda. Brak pracowników z Polski to prawda. Ale dlaczego brak to pan nie pisze. Nikt nie będzie pracował .... Odpowiedź jest we wcześniejszych komentarzach które nawet 20% nie opisują jak tam jest. Nadzieja przyszła z nowym prezesem który widzi gdzie lub z kim porządek zrobić aby ludzie nie zwalniali się lub wrócili ci co odeszli. Przyszedł ktoś kto słucha pracownika z produkcji i bierze się za "psa" i kilku wielkich umysłowych "fachowców" którzy nie wiedzą co mają robić to ścigają ludzi.

@Rumcajs

No bo ona potrzebowała fest przynęty i porządnego hoka . Wieloryba na pendroka nie złowisz, tu trza solidne wędzisko no to popłyneła na głębsze wody

Met

Specjalista da. Zaopatrzenia Jak wygląda rekrutacja na to stanowisko ? I czy polecacie tą firmę wogole ?

@Met

No ...przychodzisz i pytajo sie ciebie czy mosz doświadczenie w tym . Ty mówisz że nie chuchu. A oni ... jesteś przyjęty.

Met
@Beee

Już po rozmowie , pracowałeś w tej firmie ?

@Met

No pracuje...jako Macgajwer . Czyli na przykład za pomocom starych szmat, kawołka druta , pudełka po margarynie i corny farby potrafie wyremoncić każdego wagona. A jak mnie zatrudniali to umiołem ino grać na kobzie

Sławomir

Część tu Sławomir Pozdrowienia z Zakopanego dla tabora całego przesyłam ja i moja piękna żona która właśnie z misiem gzi sie Miłość miłość na taborze trututu Siedzi piesek w swojej norze trututu I po nogach liże pana trututu To jego praca od rana trututu Heeej ????

@Sławomir

Jaki związek ma Twoja wypowiedź z pracą w firmie TABOR? Proszę, aby dodawać wpisy, które dotyczą tematów zgodnych z tematem wątku, w którym dyskutujemy. Tego typu wypowiedzi nie są w żaden sposób pomocne czytelnikom odwiedzającym ten temat. Jeżeli Twoja wypowiedź ma jakieś ukryte przesłanie, to zachęcam do tego, abyś sprecyzował swój wpis tak, aby był bardziej zrozumiały.

@Łukasz

No cześć Łukaszek to znaczy Andrzej. Jak to co ma wspólnego Sławomir z taborem ? To ty nie wisz że Sławomir zanim zaczął kariere discorocko to pracował w taborze. Co prawda włosy mu wylazły z łeba bo se je mył w guci ale wąsa do dziś podmalowuje cornom farbom. Roz sie pytosz co robimy na świenta a potem sie znowu dziwisz że nom Sławomir piosenka zaśpiwo. Nie pytej, nie zrozumisz . Kiedy sie u nos zatrudnisz? Chcielibymy cie przyjąć do naszego kolektywa.

@Beee

Są może obecnie przyjęcia do pracy w firmie TABOR? Napisałeś, że chętnie przyjęlibyście kogoś w swoje szeregi, dlatego chciałbym wiedzieć, jakie stanowiska wymagają obecnie obsady oraz czy bez doświadczenia zawodowego również są szanse na zatrudnienie? Proszę o odpowiedź.

@Łukasz

A ty to Łukaszku jakiś nietryb jesteś czy coś zażywasz ? Chciałbyś sie zatrudnić sam czy wraz z zespołem...Downa ? Swoimi głupimi pytaniami dowodzisz tylko że nie jesteś zbyt jarzący skoro nie potrafisz zrozumieć co ludzie piszą. Oczywiście zaraz sie obrazisz i usuniesz ten wpis .houk

Zwalniam_sie
@Łukasz

Wszyscy co tutaj piszą klamią, zmyślają, nie wiem czemu tak piszą. Napewno nie dlatego ze to prawda...

@Zwalniam_sie

To dlaczego sie zwolniosz ?

Zwalniam_sie
@Jo

Bo... wali mnie to..

Bidok

Piesek dziś wyniuchał coś po swojemu wyszczekał i do pana swego poczłapał ... Pozdro dla Sławomira piękny utwór nucę go sobie co dzień ???????? miłość miłość na taborze siedzi piesek w swej noże ......hahaha piękne

Olo

Całkiem jak w Indiach, do harmonii że szczura i tylko fletu brakuje. Tak jest w każdym oddziale: Dębicy, Trzebini, Sosnowcu, jedna zbójnia z grzybnią i smażony i burakami, zawijanymi w czyściwo.

Zwolniony Niewolnik

Siedze sobie teraz u siebie w domu na porcelanie i tak przypomina mi sie trauma jak na ,,bazie'' musiałem walić kupsztala na małysza z takim stresem, że do dziś mam ciary. Dlaczrgo? Sroc wygląda tam tak jakby (usunięte przez administratora) tam z dwie atomówki nai raz i na prawdę trzeba uważać żeby nie wpaść tam w otchłan oka Saurona. Jedynie co wyniosłem z tego pierdolnika to tylko nałóg... do teraz mam odruch jak otwieram lodówkę to myślę, że to szafka a w niej gorzała, która będzie niedługo płynąć w krwioobiegu. PS. Szukajcie lepszej pracy bo jest jej pod dostatkiem. Pozdrawiam wszystkich niewolników Maryjana!

@Zwolniony Niewolnik

Musze przyznać że rozumie kuolege i to bardzo. Wiem co to za przypadłość. To zespół stresa taborowego. U mnie oprócz nałogowego alkoholizmu, objawio sie to panicznym lenkiem przed psami i odstawianiem fuszerek w domu. Ostatnio jak mi żona kozała naprawić lodówke to wyklepołem jo młotkiem, napchołem do ni starych szmatów i pomalowołem cornom farbom...

...

Jak to się dzieje że nik nie potrafi rozmawiać o naprawdę poważnych problemach tej firmy tylko naśmiewanie lub obracanie w żart tu naprawdę trzeba zacząć rozmawiać i działać bo jak nie to wszystko się w tym bagnie tak bardzo że nikt z niego nie wypłynie

...
@...

A z kim i o czym chcesz rozmawiać ? Z Maniem ? ze stróżem na bramie? ze sprzątaczką? Ci co by chcieli rozmawiać nic nie mogą a ci co coś mogą to rozmawiać z nikim nie będą bo by sie maniowi narazili i stołki stracili. Czy zeby pracownik w XXI wieku mial mieć zapewnione ubranie robocze buty i jako takie warunki socjalne to trzeba z kimś rozmawiać ? Nawet psu w zimie należy sie ocieplona buda bo inaczej właścicielowi grozi kara . Pozostaje tylko śmiać sie z tego dziadostwa i albo pogodzić sie i robić swoje albo znaleźć sobie inną robotę. Bo w taborze nigdy już lepiej nie będzie. Można jeszcze ruszyć z widłami na biuro i spróbować porozmawiać...ale nikt w taborze nie ma wideł niestety.

Edek z fabryki kredek
@...

Oglondasz truuudneee spraaaawyyyy czy co ?

K K
@...

" jak to się dzieje..." No a jak sie ma dziać ? Pomyśl... z kim sie da porozmawiać ? Wyobraź sobie na przykład założenie związku zawodowego w firmie tabor . Idziesz do Mania z takim pomysłem i co ? Tutaj coś zmieni się dopiero jak stanie się jakaś tragedia, ktoś odpukać zginie albo dojdzie do jakiś katastrofy i zajmie sie tym tabu prokuratura.

Aj
@...

Rozmowa tutaj nic nie da. Ludzie nie mają jak żeby zaprotestować a "głaskanie przez Marjanka" swoich przydupasow którzy sami podburzania ludzi a potem lecą do swojego Pana. Ten kto miał jaja to odszedł... A reszcie osób nie współczuję a szkoda kilka osób które się tam marnują

Assassin's

No trudno żyć i pracować w tym zakładzie albo się żyje albo tam tyra. Słyszałem że brać ukraińska się rozpanoszyła... Kolomotywy klękają, ludzie się zwalniają, a piniędzy jak nie było dla robotników tak nie ma. Dobrze że uciekłem z tego kołchozu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć ten kołchoz

Assassin's

A panowie wiecie co z Gienkiem po wypadku jak mu stopę przygniótł podnosnik?

@Assassin's

E tam , Gienek mo sie dobrze ale bedzie musioł zapłacić za skrzywiony podnośnik. Bo Maryjan takiego psucio narzendziów nie toleruje. To som drogie rzecy Panie.

Z UK

W Firmie jest ,, inaczej '' - to nie jest problem... A tak na prawde każdy tylko narzeka a u Mańka dalej siedzi... jo nie narzykom ! hału Hau hał hał !

Mitte

NA PEWNO POWINNO BYĆ INACZEJ i duzo dużo Lepiej rozumie obruszenie sie co niektórych osób zawsze jest możliwość wybrania innej pracy nie u Dybowskiego a u Bronka spod Pcimia gdzie bronek płaci w ratach przez miesiąc po stówce albo i nie .Czemu nie powiecie kierownikom lub bezpośrednio do Pana Mariana Dybowskiego a żalicie sie i piszecie głupoty przecież zawsze mozna odmówić pracy w takich warunkach albo sie po prostu postawić . Tez bym chciał zarabiać jak każdy DUŻO DUŻO DUŻO sęk w tym ze W Taborze Dębica nie ma odpowiedzialnych za konkretną pracę czy nawet zamówienia materiałów potrzebnych do wykonania roboty bo większość kładzie lagę na wszystko.Owszem jest kilka Pracowników którzy mają ochotę działać i pracować i są odpowiedzialni za swoją pracę ole hamuje ich ta tak zwana biurokracja w tej firmie gdyż jak pisałem nikt nie odpowiada za siebie .Dziękuję i przepraszam urażonych za wpis

Zoo
@Mitte

Człowieku co ty bredzisz ? biurokracje w tej firmie stworzył i mnoży do granic absurdu właśnie sam Dyb i jego family gang. Skąd ci przyszło do głowy że zwrócenie sie bezpośrednio do Mania coś zmieni na lepsze ? To jak by skazaniec w łagrze poprosił Stalina żeby mu kupił kufajke i buty bo jest zima. A że gdzie indziej jest gorzej bo płaci Bronek w Pcimiu na raty to czy to znaczy że trzeba się z tego cieszyć ? Tak rozumując można być wdzięcznym panu że batów nie daje bo przecież tak było za cara.

Rasputin

Spadł śnieg przyszły mrozy wszystko jest oblodzone i za śnieżne , koksiokah nie wyrabiają zimno śnieg leży praktycznie wszędzie na placu lodowisko że zabić się można nie ma różnicy czy pracujesz na chwali czy na polu bo mróz jest wszechobecny klucze przymarzają do rękawiczki a ludzie są upaprani w śniegu i smarze takie są realia naszego potentata kolejowego. Chłopy seta na rozgrzewkę i do roboty ????????

zoo

Podonżaj Łukaszu drogom swojom i zła sie nie lenkaj albowiem czyny twe nagrodzone bendom i pan cie usty swojemi pocałunek złożywszy na czerepie twym błogosławić bendzie po wsze czasy a połowice swą w posiadanie odda ci. Jamen

Zostaw merytoryczną opinię o TABOR - Dębica

• Jak się pracuje w TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABOR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABOR