Opinie o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. w Tychy

www

to nie firma tylko przeczkole same narzekania i obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] innym ale to normalka w tej firmie dorosłe kobiety zajmują się plotami możne potrzebujecie większej dyscypliny i większych norm to nie będziecie mieć czasu na pierdoły bo widocznie wam się nudzi w pracy i szkoda czytać żałosne

*****ms bobas

Dziewczyna (usunięte przez administratora) na p7 a nie jeden mężczyzna miał problem tam się wyrobić i zawsze widziałem ją uśmiechniętą aż miło pracować z taką osobą , a co do nie których to tylko do jednego się sprowadza a może z wami jest coć nie tak !!!

jaaaa

Ten poprzedni tekst jakiś (usunięte przez administratora) pisał a może mu się nie udało i takie brednie wypisuje na temat tej dziewczyny????

???????????

Ludzie co wy tu robicie jak wam sie w tym Zakladzie pracy nie podoba to sie zwolnijcie ciekawe czy w innych zakładach bedziecie mieli lepiej i czy będziecie mogli tak(usunięte przez administratora)tak strasznie żal to dlaczego nikt nic nie robił kiedy jeszcze pracowała co..(usunięte przez administratora).no to chyba daje do myślenia...a rodzina jest do wykarmienia...macie wyrzuty sumienia czy co innego...?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. na stanowisko Operator Wózka widłowego - Tychy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
XXXXXXXXXX

Witam wszystkich drogich (tak chętnie udzielający się na tym forum) pracowników tego zakładu pracy chronionej. Zajmijcie się w końcu robotą swoimi normami i przestańcie [słowo niecenzuralne usunięte przez moderatora] we własnym gnieździe. Przeglądąjąc forum widzę, że trudno wam żyć bez "[treść usunięta przez moderatora]. W końcu nikt nikogo tam na siłę nie trzyma. Przypuszczam, że z Waszymi kwalifikacjami zostaniecie przyjęci wszędzie z pocałowaniem ręki. Więc do dzieła. Nie podoba się? Wypowiedzenie i do nowej pracy. A może was też "coś" tam trzyma? LUDZIE WEŹCIE SIĘ W KOŃU DO ROBOTY BO ŻAL MNIE OGARNIA JAK WAS CZYTAM

XXXXXXXXX

W związku z rozpoczynającą się produkcją Fiata 500 i Forda Ka tyska fabryka Fiata zatrudni ponad 1000 nowych pracowników. Firma poszukuje głównie osób do pracy przy taśmie, mechaników, monterów i lakierników. Rekrutacja już się rozpoczęła, złożono już ponad 3 tysiące podań. Premiera Fiata 500 będzie miała miejsce 4 lipca w Turynie a już dwa dni później Fiat ma zostać oficjalnie zaprezentowany w Tychach. Produkcja nowego Forda Ka rozpocznie się dopiero w przyszłym roku. Na stronie http://www.fiat.pl/index.php?pid=66 znajduje się formularz aplikacyjny firmy Fiat Auto Poland S.A. ale najlepiej próbować się dostać przez znajomych, rodzinę pracującą w Fiacie. Osoba z polecenia ma większe szanse na przyjęcie.

maras

a kto zna(usunięte przez administratora),to podobno konfident,ja kiedys robiłem z nim na fiacie,to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kanalia

nikt

???? No właśnie zwalniają dziewczynę z powodu braku pracy a po paru dniach pracują nowe osoby . Może w końcu ktoś się weżnie za ten cyrk i za [treść usunięta przez moderatora] !!!!!!

zmywak

A ty myślisz baranie że Irlandia to Unimet,że tam czas się zatrzymał w latach 80-tych,zamiast zmywaka są tam zmywarki które obsługują ludzie,za długo pracujesz w Unimecie na zmywaku-zmywaku.

Witam.Generalnie mam zasade że nie udzielam sie na tak bzdurych forach,ponieważ zazwyczaj są to gorzkie żale ludzi którym w życiu zawodowym się nie wiedzie.Dla wszystkich którzy mają wykształcenie wyższe na wszystkich poronionych kierunkach(socjologia,zarządzanie itp.)a mają ambicje nie z tej ziemi mam rade: Zatrudnijcie sie na zmywaku w Irlandii ponieważ takich specjalistów teoretyków jak wy w Polsce jest na pęczki.Koledzy w UK już na was czekają.

somebody

pracowałem troche w Unibublu i nie jest tam najlepiej ale tak naprawde to tylko tam jako niewykształcony człowiek masz szanse na stanowisko kierownika tak jak wszyscy tam obecni kierownicy. A ludzie nie odchodzą ponieważ da sie grać w [usunięte przez moderatora]i zarobić niezle pieniądze za pici[usunięte przez moderatora] i palenie. I tak jest prawda o tej firmie.

O podwyzkach za akord mozna zapomniec. Ciagle takie same stawki. Nic od siebie nie da

rita

kto jest wazelina ten ma fory a reszta do brudnej roboty

matura

A mi się podoba, ostatnio awansowałem... Wystarczyło tylko 3 lata wchodzenia w (usunięte przez administratora) :)

:P

Totalna po raszka jak się to czyta już naprawdę się wszystkim w[usunięte przez moderatora]poprzewracało jak się nie podoba każdy wie gdzie są drzwi....

beznadzieja i żenada. a miałem pracować w tej firmie-miałem chyba b.dużo szczęścia że mnie tam nie ma. a wam WSZYSTKIM PRACOWNIKOM życzę abyście jak najszybciej opuścili te ZOO i podali pana szefa do pip lub nawet do prokuratury. bo z tego co czytam to wnioskuję że [usunięte przez moderatora]na porządku dziennym.

ego

proszę was róbcie ile się da.

xxxxx

Jeżeli komuś żle to proponuje Fiat Auto Poland lub inny makaroniarski zakład,gwarantuje że z łezką w oku będzie wspominał Unimet,jak dostanie po tyłku.

mrok

[treść usunięta przez moderatora] pewnie jesteś z biura?

do (usunięte przez administratora) 3 lata robilam i tylko [usunięte przez moderatora]i normy tylko ich obchodza byle duzo i duzo a czlowiek juz sie nie liczy - tyrajcie dalej mnie juz tam dawno nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. - Tychy

• Jak się pracuje w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.
2.2/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Murarska 17A
    43-100 Tychy

UNIMET AUTOMOTIVE Sp.z o.o. Sp.k.