Opinie o olx.pl - OLX Global B.V. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olx. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Olx o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olx w Poznań

Ba890

Znajdźcie mi lepszą firmę po kątem socjalu i traktowania pracownika jak OLX to szczerze pogratuluje bo póki co w 10 letniej karierze i pracy w 6 róznych firmach nic lepszego mi sie nie przytrafiło. Moje sugestie dla Olx: Troszkę wyższe wynagrodzenia. Lubię atmosferę w Olx za: Ludzie.

@Ba890

Widać, że cenisz sobie pracodawcę, jakim jest firma Olx. A powiedz nam, jak długo oraz na jakim stanowisku jesteś w niej zatrudniony? Dobrze byłoby, jakbyś zdradził nam nieco więcej informacji na temat tego, jak się tam pracuje. Większość z nas korzysta bowiem z tego serwisu, ale nie wiemy, jakie warunki pracy mają jego pracownicy. A może poszukują nowych osób do swojego zespołu? Wiesz coś o tym?

Mirek

Portal anonim niema morzliwości dodzwonic sie do nikogo kasujom za ogloszenie iwycofujom je bez powodu czyli normalne okradnie

zaciekawiony bardzo

Nie tej tajemniczej firmie można uzyskać ŻADNYCH informacji.W tym księgowych nt.płatności,faktur VAT,porównania sald itd. Jedyny poznański tel.kontaktowy jest NIECZYNNY.Odnieść można wrażenie,że nie pracują tam ludzie,tylko sprytne robociki o pesudonimach MAGDA,SANDRA.PIOTR,MATEUSZ itp.Ta taktyka,oznacza :zero rzetelności.Prośby o kontakt telefoniczny,by dowiedzieć się o jakiś istotnych detalach,jest NIEMOŻLIWY. Co to znaczy...? Moje sugestie dla Olx: Niech zaczną odzywać się do swoich klientów KOMOPETENTNI i życzliwi pracownicy OLX.Ten wymóg jest po prostu oczywisty,jak obowiązek wystawiania i dostarczania F-r VAT. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zadał sobie trud komunikacji telefonicznej.KONIECZNIE !! To jest łatwe,jeśli się chce.

Co raz gorsze ogloszenia

Dla mnie to nie portal ogłoszenia tylko reklama pracodawców. Jacy to Sąah i oh. Ogłoszenia jak dla mnie nie kompletne- brak miejsca wykonywania pracy czestp brak zarobków. Co najgorsze nie rozumiem czemu sprzeczne z kodeksem pracy_ typu 2-3 dni praca/szkolenie za free albo stawka za 1 zl

Ernest
@Co raz gorsze ogloszenia

Jestem bardzo rozczarowana , uważałam ,że pracują tam uczciwi ludzie .Zgłosiłam kradzież moich zdjęć przez użytkownika OLX ,skandaliczne opisy ,jakie umieszcza obrażając inne firmy i osoby ,jednak olx nie reaguje. Przykre ,że olx pozwala na takie zachowania ,choć regulamin mówi zupełnie co innego.

Aplikowałeś do firmy Olx? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Lemon

Bardzo nieprzyjemny kontakt z przełożonymi. "Urlop" z wielką łaską i wyłącznie bezpłatny. Cisną strasznie na tempo moderacji, rozmowy reedukacyjne, jak nie wyrabiasz, a jednocześnie walą kary za popełniane błędy. Podczas rekrutacji obiecują zlecenie i późniejszą umowę o pracę i przejście na inne stanowisko. Jak po roku upomniałem się o tę UoP, to z marszu zostałem zwolniony. Jeśli chcecie zapieprzać świątki piątki i być gnojeni na każdym kroku to spoko. Nie przez przypadek ogłoszenie na moderatora pojawia się co chwila.

jaa
@Lemon

"Urlop" z wielką łaską i wyłącznie bezpłatny. Przy umowie zlecenia, nie ma czegoś takiego jak urlop i to w dodatku płatny. Pracodawca płaci tylko za przepracowane godziny.

Ekspracownik
@jaa

Przy umowie zleceniu urlop może być - to dobra wola pracodawcy, a tu jej nie ma.

gf

Janusze biznesu nie raczą odpisać o negatywnym wyniku rekrutacji

@gf

Nie masz czego żałować;) szukaj gdzieś indziej, byle z dala od tej firmy

Pracuje ktoś tam obecnie? Podobno znacznie lepsze warunki pracy niż wcześniej? Mają jakieś benefity pozapłacowe? Jak wygląda tam wynagrodzenie?

RALF-MET

Ķasa za ogłoszenia wpłaconą a środków na koncie OLX brak tak jak i kontaktu z jakąś obsługa. Zdecydowanie nie polecam tego portalu

klient

Coraz gorzej z OLX, ogłoszenie zmoderowane (czytaj: usunięte) bo pan/pani moderator uznał, że ogłoszenie narusza zasady, ale jakie to sobie zinterpretuj, kasa za przedłużenie oraz wyróżnienie wzięta. Na pytania brak odpowiedzi od kilku dni, tylko dziękują, że się korzysta i się cieszą. Porażka. Nie wiem ilu klientów już przez tą sytuację mi uciekło.

zgorszony i oszukany

nie polecam olx mija już pare dni a sprawa nie załatwiona obiecanki cacanki ....

Barbara dy
@zgorszony i oszukany

Zapłaciłam dwa razy po 4,92 SMS za wyróznienie.Wzięli kasę i nie wyróżnili.Pisałam do jakiegoś Pana Przemla,ale nikt z OLX nie odpisuje.Naciągacze chyba....

Edyta

@Nick Morelli czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź w bardziej merytoryczny sposób? Czy spośród użytkowników forum gowork jest ktoś, kto miał okazję pracować u tego pracodawcy i zechciałby podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat?

Nick Morelli

rozmowa o pracę to jakaś porażka - "rekruterzy" mieli może po 12 lat, porażka!

Modeee banujjjj

Polecam iść na moderatora tylko na okres próbny, który od jakiegoś czasu jest nawet ok, plus ladna sumka wpada. No ale z minusow to brak mozliwosci przejścia na UoP, tylko śmieciowka, kary za niewyrobienie 2-7% normy (max 1/3 godzinowki jak się kary pozbierają ), piątek światek czy niedziela pracujesz, możesz poprzenosic godziny tak by mieć jakieś wolne, ale i tak musisz wyrobić godziny i norme. Jako klient i pracownik muszę przyznać że takie 4/10, opis rzeczy których nie wolno robić inaczej usuną ogłoszenie jest dość lakoniczny, dopiero jak pomoderujesz to się dowiesz nawet jak ominąć limity (do osób piszacych jak to inni mogą wystawiać wiele tych samych, oni mają sposoby, czy też po prostu ich ogłoszenia nie trafiają do moderacji ręcznej). Z ciekawostek to duzy nacisk jest położony na dogonieniu reszty świata w winikach, czyli wyścig szczurów pełna gębą.

Eryk

Podpowiedzcie czy jest szansa na pracę w firmie?

hwqguygwquygw
@Eryk

jak chcesz być giermkiem korpo-krwiopijców, jak najbardziej ;)

Pracujacy

Totalna patologia. Nie polecam wrogowi. Lepiej iść do pracy do McDonalda.

moderator

pracę w olx zdecydownie odradza. dobra jest jedynie dla desperatów. wprawdzie zapowiadało się obiecująco- miła rozmowa, ładne biuro, perspektywy....pózniej okazało się, że sprzedają głodne kawałki. proponowano umowę zlecenie z możliwością przejścia po pewnym czasie na umowę o pracę i awans na inne stanowisko. jak to wygladalo w rzeczywistosci? ano tak ze nie ma mozliwosci zmiany umowy-caly czas trzeba rypac na zlecenie, wiec niewazne czy weekend, czy swieta, czy choroba- musisz wyklikac norme. normy oczywiscie ciagle sa podwyzszane, premie obcinane, do tego wprowadzają KARY!!! nie ma mowy ani o awansie, ani o podwyzce. chciaz oferują wylacznie umowe zlecenie, sa sztywne godziny pracy z grafikiem do poznych godzin niemalze nocnych.i oczywiscie weekendy. kiedy ktos probuje sie upomniec o lepsze warunki jest zwalniany. za plecami sa rozdawane lepsze stanowsiko, zwykle fumflom.moderatorzy nie mają wlasciwie szans na leszy byt. imprezy integracyjne tylko dla pracownikow z umowami o prace. na swieta zenujace upominki z 5 zeta lub ich brak. jednak jesli sa konkursy, to moderatorzy sa z nich wykluczeni. żal i żenua. ciągła presja i mobbing. trzeba się prosić o wolne. urlopu nie chca dawac nawet bezpłatnego. Najgorsza ze wszystkich jest panna M. lubi sobie podokazywać i tworzyc wlasny kodeks pracy. zastanawia mnie, kiedy odwiedzi ją pip... do tej pory mam zachowane maile, czekają na wysłanie. omijać szerokim łukiem

Upokorzona przez OLX
@moderator

OLX chce wyłudzać dane a jak nie pozwolisz to ma cię w (usunięte przez administratora) i chamsko nazywa botem przedstawiając wkurzające i obraźliwe obrazeczki dla przedszkolaków (uniemożliwia weryfikację po wymuszonym klikaniu w te obrazeczki) oraz blokuje stronę, uniemożliwia nawiązanie kontaktu ze sprzedającym i gdy chcesz się zalogować to nie pozwala i wyświetla się informacja o tym że strona nie istnieje (error 404). Ja mam tam konto i powiem tyle: NIGDY WIĘCEJ NIE ZROBIĘ ZAKUPÓW W OLX. Czyli że prawo do ochrony prywatności zabrania prawa do ochrony prywatności. Napiszę skargę na OLX

klfh

Co za złośliwa krowa tam siedzi. Jedni mogą wstawiać po 20 takich samych ogłoszeń, a inny wstawi drugie i już mu usunie. Wstyd dla olx, że zatrudnia takich podludzi.

Anty-nazista
@klfh

Nie mam nic wspólnego z OLX i zaistniałą sytuacją. Ale jak czytam takie posty, z kretyńskim użyciem rzeczownika "podludzie", to od razu mam chęć dowiedzieć się, w jakiej zbrodniczej formacji (Waffen-SS) lub może w Konzentrationslager Posen - autor posta - "Uebermensch" - chciałby wojować z "podludźmi"? Zanim coś takiego napiszesz - "nadczłowieku" - ochłoń i pomyśl co robisz ze sobą w życiu. I zacznij temperować "bluzgi", bo życie (los) ci przy...pieprzy. Koniec darmowej lekcji.

niezadowolony klient

Dziś czyli 20.10. 2017 po południu na olx moderuje nierozgarnięty leń. Na pojawienie się ogłoszenia trzeba czekać godzinami. Wywalić to z pracy, na jej miejsce czeka 10 chętnych. Przypominam, że działanie złośliwe jest karalne

Gołłorkłorkłork

Lipa.Nie polecam.Robisz dużo,każą ci robić więcej,zrobisz więcej,każą robić jeszcze więcej i tak dalej i tak dalej...typowy korporacyjny twór, w którym jesteś tylko wyrobnikiem.Dookoła niby wszystko cool i otoczka,że wszyscy są extra dla siebie a w rzeczywistości nawet nie wiedzą jak Ci na imię dopóki pewnego dnia się nie potkniesz bądź nie daj Boże gorzej ci pójdzie i nie wyrobisz normy (O czym być może poinformuje kolega czy koleżanka;)) - wtedy owszem- nagle zauważą, że istniejesz. Zgadzam się z powyższymi komentarzami.

zniesmaczona

o co chodzi z tym ogłoszeniami, co miesiąc ponoszą kwotę!!!????

@zniesmaczona

jak była tablica było jeszcze ok jak olx to tragedia krwiopijcy nie dam im więcej zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Olx - Poznań

• Jak się pracuje w Olx?

Zobacz opinie na temat firmy Olx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olx