Opinie o American Systems Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie American Systems Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w American Systems Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o American Systems Sp. z o.o. w Poznań

Cześć, chcę dowiedzieć się więcej o pracy jako programista JavaScript, PHP. Jak kiedyś lata temu szukali takiego pracownika w internecie, rekrutacja miała być stacjonarna. Czy obecnie jest możliwość na rekrutację online lub na spotkanie w biurze dopiero na kolejnych etapach? No i czy w ogóle jest możliwość pracy...

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w American Systems Sp. z o.o.?

Nobody Nowy wpis

Niestety nie, atmosfera jest fatalna, dodatkowo jedna z osób będąca na pozycji leadera ewidentnie ma jakieś problemy emocjonalne które wyładowuje na współpracownikach. Zdecydowanie nie polecam.

Haki Nowy wpis

Brak zapłaty za fakturę, brak sprzętu przez miesiąc, nie polecam. Ostrzegam rekrutujacych przed współpraca w tym miejscu.

Poldek

Dobry pracodawca, fajni ludzie i niezłe zarobki. A dla wiedzy klientów informacja, że wszystkie uwagi do firmy lepiej kierować na właściwy adres

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie American Systems Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Dariusz

firma wykonywała instalację światłowodową w okolicach Sobótki (wieś Michałowice) to tylko zakopała światłowód i nadal tam tkwi na długości 2-3 km . Ani przed inwestycją, ani w trakcie oraz po jej zakończeniu firma nie informowała mieszkańców o celu tej inwestycji i dalszych krokach. Na to, że może być to wykorzystanie dofinansowania unijnego niezgodne z warunkami świadczy brak jakiejkolwiek informacji i działań następczych po położeniu światłowodu. Samo jego zakopanie nie zapewnia dostępu do cyfryzacji co jest celem dofinansowania. Poza tym na stronie internetowej jest brak jakiegokolwiek kontaktu mailowego czy też telefonicznego do firmy a tylko nieprzystający do jej nazwy opis dojazdu tramwajem lub autobusem. Na pewno odradzam podjęcie pracy w tej firmie bo nie jest pro-klientowska co w obecnych czasach powinno być standardem

Norbert

Z cała pewnością na forum nie uda się nic załatwić więc sądzę, że to konkurencja tak inspiruje.

Klient

Witam. Podobna sytuacja do powyższych. Ponad rok temu podpisana umowa na instalacje przyłącza światłowodowego. Pieniądze wpłacone i do dziś przyłącza brak. Kontaktu telefonicznego brak. Albo spławiają, albo nie odbierają. Firma niby z dofinansowaniem z UE...pewnie wzięli kasę i teraz się nie przyznają. Jestem w kontakcie ze swoim adwokatem i tematu na pewno nie popuszczę. (usunięte przez administratora)

Obecnie widzę, że firma American Systems prowadzi rekrutację na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie. Ogłoszenia umieszczane są na oficjalnej stronie internetowej http://american-systems.pl/kariera/ Są na forum osoby, które pracowały w tej firmie i mogą wypowiedzieć się na temat tego, czy warto aplikować do pracy w tym miejscu?

Ewa Lachowicz

Rok temu podpisałam z firmą umowę na wykonanie przyłącza światłowodowego. W umowie napisano, że zamówienie będzie zrealizowane w ciągu 3 miesięcy od wniesienia opłaty. Zapłaciłam 7 miesięcy temu. Przyłącza nie ma. Prosiłam o zwrot opłaty, nie ma żadnej odpowiedzi. Czuję się oszukana.

@Tomasz, możesz opisać szczegółowo, co takiego wydarzyło się, że wyraziłeś taką opinię o firmie American Systems? Jakich dokładnie warunków umowy nie dotrzymała ta firma? Twoja opinia jest z poziomu osób, które współpracują z firmą, której dotyczy wątek główny? Opisz bardziej szczegółowo swój komentarz na ten temat.

Tomasz

Firma niewiarygodna, brak kontaktu. Podpisują umowy i jej nie dotrzymują, na domiar tego pobierają opłaty i nie wykonują zadań zawartych w umowie. Szczerze nie polecam.

@tede, o jakim towarze piszesz w swoim komentarzu? Rozumiem, że brałeś udział w jakiejś transakcji z firmą American Systems, w której to Ty byłeś sprzedającym a firma kupującym? Opisz bardziej, szczegółowo całą sytuację, o której wspomniałeś w komentarzu.

tede

brak kontaktu z nimi- nie płaca za dostarczony towar od ponad poł roku. wiec firma krzak ewidentnej. siedzi tylko jeden na miejscu w poznaniu inudaje ze cos robi. (usunięte przez administratora) z tego wynika

niezadowolony

Nie poważne podejście do pracownika. Zero profesjonalizmu.

Świetne warunki?! (usunięte przez administratora) minimalne stawki...

admin

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie American Systems Sp. z o.o., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o American Systems Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w American Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy American Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

American Systems Sp. z o.o.