Opinie o olx.pl - OLX Global B.V. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Olx. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Olx o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olx w Poznań

robert

ludzie uwazajcie na oszustow sprzedajacych podrobki butow i ciuchow szczegolnie na aneta lub verka

Papel

Polecam

Nickx

Proces rekrutacyjny można nazwać żartem

@Nickx

Mógłbyś opisać bardziej szczegółowo rozmowę kwalifikacyjną i wyjaśnić czemu masz takie zdanie? W tym wątku bardzo przydadzą się tego typu informacje.

Jan.

OLX. Hahaha, beznadzieja, serwis ten ogranicza wyświetlanie ogłoszeń, po wylogowaniu się tajemniczym cudem ogłoszenie znika, do tego każą płacić drugi raz za to samo ogłoszenie pomimo że wykupiłem pakiet na 30dni, a po siedmiu dniach ogłoszenie nie aktywne "zapłać 7zł aby aktywować" no kur*a, rzeczy które sprzedawałem były w atrakcyjnych cenach i przez rok nie mogłem sprzedać przez ten pseudo sewiśik, wystawiłem swoje produkty na innym portalu ogłoszeniowym, dwa tygodnie wszystko poszło, I TO JEST DOWÓD NA TO ZE SERWIS OLX WYŁUDZA OD LUDZI PIENIĄDZE I NA DODATEK NIE WYWIĄZUJĄ SIĘ Z UMOWY, OGRANICZAJĄC WIDOCZNOŚĆ OGŁOSZEŃ JAK I ICH CZAS AKTYWNOŚCI. NIE POLECAM!!!!!!

Pesy
@Jan.

Chłopie,odkryłeś AMERYKĘ? To firma widmo.Bez czynnego telefonu(‼️),ani KSIĘGOWOŚCI ‼️‼️‼️‼️ Czyja to tak DZIWNA FIRMA ❓????‍♂️

Aplikowałeś do firmy Olx? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kpt.Sowa

Bardzo ZAGADKOWE „przedsiębiorstwo” spod ciemnej gwiazdy.Zero żywego człowieka. To oczywista lipa i przekręt !!

@kpt.Sowa

Olx działa w ponad 40 krajach na świecie, jest częścią globalnego koncernu Naspers, w samej Polsce zatrudnia blisko 450 osób w dwóch biurach w Poznaniu i Warszawie

Temat dla tvn uwagi

Kiedy TVN Uwaga się tym zainteresuje? Albbo policja i prokuratura!!? Zdjęcia porno w ogłoszeniach i to jest dopuszczane przez moderatorów!! Usługi agencji towarzyskich, prostytucji. Infolinia twierdzi, że to portal dla użytkowników powyżej 18lat.

@Temat dla tvn uwagi

Przypominam Ci, że forum Gowork.pl to forum pracownicze, a nie konsumenckie. Twoja wypowiedź pisana jest z punktu widzenia klienta OLX. Swoje uwagi powinieneś zgłaszać bezpośrednio do tego portalu. Czy odwiedzają ten wątek pracownicy tego serwisu ogłoszeniowego i mogliby przybliżyć warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Tylko dzięki Waszym opiniom poznamy realne warunki pracy, więc zachęcam Was do większej aktywności.

Janusz
@Temat dla tvn uwagi

A co to ma wspólnego z pracą w OLX?

@Janusz

Właśnie też chciałabym się tego dowiedzieć. Może @Temat dla tvn uwagi jeszcze kiedyś zechce nam to wyjaśnić. Całkiem niedawno zastanawiała się, czy w Olx właśnie szukają nowych pracowników. Może Ty coś wiesz na temat ewentualnej rekrutacji? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

re

Przykro to mówić i pisać. Tej firmie przyświeca jeden cel, zerżnąc klienta z kasy za ogłoszenie. Wasze stawki za ogłoszenie to kosmos. Jest to efekt wysokiego mniemania o sobie i dużej poczytalności. LECZ Z DUŻEGO STOŁKA SZYBKO SIĘ SPADA. Ja zostałem oszukany przez was i zawsze będę "wam" wystawiał opinię "0" do potęgi tez 0

Zgorzkniały suweren
@re

To taki TELEGRAF,czy AMBER GOLD,a przynajmniej jakiś tam typ stylu Nikodem Dyzma.Ciekawe,czy za parę miesięcy nie dowiemy się,kto znany w PL pociągał za te sznureczki .....????

Janusz
@re

Nie da się potęgować cyfry 0

Rodzic

Zglaszajcie do prokuratury i na policję- pornografia, prostytucja, nagie zdjęcia, takie są agencje towarzyskie, dopuszczane sa takie ogłoszenia i zdjęcia!! Dosłownie gole piersi, wagina itp. Zero reakcji na infolinii.

klient

Opłaty ostro w górę. Za promowanie miesięczne 1 ogłoszenia ponad 50zł. Za pakiet 50 ogłoszeń bez promowania 850zł. Płaciłem faktury po 400-500zł miesięcznie. Teraz nie dostaniecie ani złotówki. Chciwy traci 2 razy.

lulek
@klient

olx to (usunięte przez administratora) na maxa

głupolki
@klient

haloooo!!! to jest strona do wyrazania opinii pracownikow na tematt pracodawcy!!! w tym wypadku olx!!nie strona poswiecona opiniom klientow!!!!!!

ello
@głupolki

Hej głupolek. Co się tak pieklisz? Co byś czasem nie wyszedł z ekranu i się nie ujawnił (z biura olx nie wyszedł). Dla twojej wiadomości: pracownicy to też klienci - oni tworzą rynek pracy. Niezadowolony klient nie będzie przystępował do rekrutacji, a jeszcze przekaże swoją opinię na temat firmy potencjalnym kandydatom. Tak samo działa to w drugą stronę. Proponuję zapoznać się z nauką zarządzania albo marketingiem: takie informacje, to podstawa. I przede wszystkim wziąć sobie te opinie do serca, a nie wylewać swoje frustracje na innych za to, że mówią prawdę. Widać, kto tu ma problem ze sobą.

Ostatnia Ręka Sprawiedliwego
@klient

POSŁUCHAJCIE CO CHCĘ WAM ZAKOMUNIKOWAĆ WAŻNE! WAŻNE! WAŻNE! Kiedyś firma Tablica wcześniej jeszcze inna ( już się zapomina-czas leci! ) Obecnie to Allegro podzieliło się zanim wystawiło do wiatru dziesiątki tysięcy Biur Nieruchomości,podwyższając sobie ceny bez żadnej sensownej i wytłumaczalnej "opcji" Biura założyły swój portal ( dziwię się że dopiero w XXIw. ) Ale przejdźmy do sedna. Od niedawna wchodząc z komputera stacjonarnego nie można: -Otworzyć i zobaczyć numeru telefonu. Przeglądanie zdjęć ( TYLKO małe okienka ) Jak widzę "osoba-prywatna" a na dole Biuro Nieruchomości to chcę 'zgłosić' Nie da rady,nic się nie otwiera. Potem wybieram nazwę OLX E-mail na ich stronie wciskam E-mail..i pusta rubryka. LUDZIE! LUDZIE! Widzę co się dzieje,żeby zobaczyć cokolwiek w tym kraju z Konstytucją tylko na papierze a nie realną w życiu-codziennym,za moment chleb-powszedni nie kupię bo nie używam Smart.. Wszystko tak zrobione żeby w Googlach się zalogować z numery Smarta się zalogować podać numer i.. I już jesteś po drugiej-stronie REALNEGO-MATRIXA! TAKIEJ INWIGILACJI NIE MIAŁY SŁUŻBY SB..CZY INNYCH MIŁYCH SOCJALISTYCZNYCH I KOMUNISTYCZNYCH USTROJÓW JAK DZISIAJ!! Na razie Wam drodzy czytelnicy to nie przeszkadza ( większości ) ..ale za moment,jak będą mieć pełną bazę co robicie ile papieru-toaletowego,wody,gazu czy dzwonicie i wysyłacie zdjęcia do męża,kochanka będą mieć.. I nie ma potrzeby wypalania na ciele numeru ( VIN ) dla ludzi heh Tylko Wasze Smartfony..one zastąpiły już dowód,metrykę i inne. CZAS NASTAŁ gdy zamiast myśleć,pstrykacie w klawiatury tego urządzenia..beznamiętnie w jakimś obłąkanym-zapędzie..grając czy oglądając wszystko jak leci..byleby "kciuk do góry " I siedzieć bez myślenia-samodzielnego..i to znak że Was już mają..ZOSTALIŚCIE WŁAŚNIE NIEWOLNIKAMI SYSTEMU..i na końcowy napis "zostałeś skasowany" NIGDY LICZYĆ NIE MOŻECIE..bo po Waszej śmierci dane wszelkie ze zdjęciami będą miliony lat..może świetlnych,ale ZAPEWNE nieświetnych!! Z tym tragicznym-spostrzeżeniem żegnam się z Wami..ja na tej planecie długo nie zagrzeję miejsca..ostatni sprawiedliwy rycerz Joda.

@Ostatnia Ręka Sprawiedliwego

Rozumiem, że możesz być niezadowolony z działania portalu OLX, ale takie uwagi powinieneś zgłaszać do administracji tego serwisu ogłoszeniowego. Forum Gowork.pl jest forum pracowniczym, a nie konsumenckim. Szukamy tu przede wszystkim informacji od pracowników firmy i wpisów o obecnych rekrutacjach. Mało jest takich opinii więc proszę osoby zatrudnione w OLX o większą aktywność.

szczerze wk...wiony !
@głupolki

OLX kiedyś się zdekonspiruje.To „FIRMA” N I E T Y K A L N A,jakieś tam konsorpcjum typu „Wiesiek&Towarzysze&Szwagry&Nuworysze”. Produkt podobny do WŁAŚCICIELI praw do autostrady KRAKÓW-KATOWICE.Autorski przepisy wykonawcze w piątek,w poniedziałek SPÓŁKA już zarejestrowana .(usunięte przez administratora)

no błagam
@ello

tu chodzi o to,ze ludzie szukaja pracy i chca uzyskac opinie o firmie pod katem warunkow zatrudnienia, godzin pracy, traktowania pracownikow, stanowisk a tu czlowiek wchodzi i widzi tylko opinie klientow ( bez wzgledu na to czy opinia zla czy dobra - mam to w dupie,nie pracuje tam ale chcialam wyslac CV ) i nadal nic nie wie - sama nazwa i opis portalu GO WORK mowi wyraznie,ze to forum opinii o pracodawcach. na temat firmy jako klient to se piszcie na guglach albo fejsbukach :D bo tuta tylko smietnik sie robi

@no błagam

Masz rację, większość zostawianych tu opinii pochodzi od klientów tego serwisu ogłoszeniowego. Przypominam, że forum Gowork.pl jest forum pracowniczym i szukamy tu przede wszystkim opinii osób zatrudnionych lub mających doświadczenia z pracodawcą. Ważne są także aktualne oferty pracy. Może ktoś zatrudniony w OLX napisze obiektywną i merytoryczną opinię o tym miejscu pracy. Zachęcam Was do tego.

Ida
@Jacek

Szukam pracy na tym portalu. gdzie znaleźć ogłoszenia?

Maciejooo

Witam Słyszałem wiele pozytywnych słów na temat pracy w OLX. Mam dwa pytania, prośby : 1. Napiszcie proszę coś o benefitach jakie otrzymuje pracownik Olx. 2. Jakiego rzędu wypłaty można uzyskać na stanowisku doradcy klienta biznesowego. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

@Maciejooo

Niestety nie znam wysokości wynagrodzenia, ale na stronie https://www.olxgroup.com/careers jest sporo ofert pracy, więc jeśli umówisz się na rozmowę rekrutacyjną na pewno dowiesz się jakie benefity przysługują pracownikom. Niewiele osób wypowiada się tu z punktu widzenia osoby zatrudnionej, więc Twoja opinia jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie będzie bardzo cenna i istotna.

Tak, wczoraj to tam ogłoszenia przepuszczał chyba jakiś upośledzony dzieciak ze szkoły specjalnej bo robił co chciał, a olx odpowie za to przed sądem z art.107 i 212. Nie odpuszczę

ghjgffd

Dziś w godzinach wieczornych moderuje ktoś niespełna rozumu albo złośliwy, bo bezpodstawnie usuwa ogłoszenia. Kogo wy tam trzymacie i za co płacicie? Wywalić to na zbity pysk.

Niezadowolona firma

Fatalna obsługa klienta. Całkowity brak kontaktu. Kupiliśmy pakiet 10 ogłoszeń, których nie otrzymaliśmy, od tygodnia brak odzewu ze strony OLX.

młotki
@Niezadowolona firma

ello
@młotki

Hej młotek. Co się tak pieklisz? Co byś czasem nie wyszedł z ekranu i się nie ujawnił (z biura olx nie wyszedł). Dla twojej wiadomości: pracownicy to też klienci - oni tworzą rynek pracy. Niezadowolony klient nie będzie przystępował do rekrutacji, a jeszcze przekaże swoją opinię na temat firmy potencjalnym kandydatom. Tak samo działa to w drugą stronę. Proponuję zapoznać się z nauką zarządzania albo marketingiem: takie informacje, to podstawa. I przede wszystkim wziąć sobie te opinie do serca, a nie wylewać swoje frustracje na innych za to, że mówią prawdę. Widać, kto tu ma problem ze sobą.

Jacek

Wypowiadasz się jako klient OLX i Twoja opinia jest ważna, gdyż wpływa na wizerunek firmy, ale znajdujemy się na forum pracowniczym, a nie konsumenckim. Skupiamy się tu na rynku pracy i warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy. Niewiele osób zatrudnionych w firmie wypowiedziało się w tym wątku, tym bardziej takie opinie będą bardzo cenne. Zachęcam Was do wypowiedzi o tym jak się pracuje na tym portalu z ogłoszeniami.

Jadwiga S.

OLX jest tworem podejrzanym ! To tylko kwestia czasu,jak dowiemy się kogo SZUKA CBA,CBŚ i INTERPOL.????

Sonia

(usunięte przez administratora) Wystawiłam ogłoszenie o najmie za 96 zł i miało pojawić się na stronie głównej. Kasa pobrana. Ogłoszenia brak i telefonów tez.

Tomasz

Tragiczny portal , ogłoszenia usuwane wg widzimisię administratora .

Naiwny łosiu
@Tomasz

Nic nowego.To firma bez telefonu i księgowości.DRAMAT z Poznania(?)

(usunięte przez administratora) i nic więcej usuwają opłacone ogłoszenie bez przyczyny czy kontaktu z właścicielem konta

wkurzony

(usunięte przez administratora).To jakaś dziwna grupa pod DZIWNYM parasolem.

KLOS

POMAGAJA SIE OGLASZAC OSZUSTOM SPRZEDAJACYM SAME DOKUMENTY OD LAWET/PRZYCZEP /AUT MIMO ZGŁOSZEN NIE ROBIA NIC Z TYMI OSZUSTAMI DLA NICH TO KASA A NIE JAKOSC PORTALU JEDNYM SLOWEM TO SMIECIOWY PORTAL

Aga

Wstawiłam płatne ogłoszenie, kategorię zasugerował automat, która jest zgodna z logiką. Moderator ogłoszenie usunął, środki zostały zaksięgowane na olx a nie oddane na konto - tak jak prawa konsumenta to nakazują. Wypociny osoby, odpowiadającej na moją reklamację, które logiki się nie trzymają: "nie musisz znać wszystkich kategorii, nigdzie nie jest to napisane. Zakładając konto na OLX potwierdziłaś jednak, że zapoznałaś się z naszym regulaminem i akceptujesz go" "szukasz osoby, która podjęłaby się transportu pracowników (...)", więc nie oferujesz usługi przewozu, transportu itp., lecz pracę" - przy czym w nazwie kategorii do której przypisałam ogłoszenie jest słowo: usługi transportowe. "Jeśli chodzi o automatyczne podpowiadanie kategorii, nie jest ono idealne" - no to je usuńcie "zdecydujesz się wykorzystać środki ze zwrotu w naszym serwisie" - kradzież w biały dzień Prawa konsumenta, Kodeks handlowy, powszechnie obowiązujące prawo i zwyczaje - BANAŁ

mateo

Ogłoszenie typu sprzedam kasety vhs w określonej ilości. Zmiana ceny i za chwilę ogloszenie zmoderowane i usunięte. Powód? Złamany regulamin. W jakim pkcie? A no chyba jakimś urojonym. Podobnie jest w przypadku umieszczenia ogloszenia sprzedaży nawigacji samochodowej. Została zakwalifikowana do częściosamochodowych i zostało usunięte....chyba że opłaci się ogloszenie. Kto tam pracuje i z jakiej planety pochodzą te "osoby" ? To jest kpina i robienie ludzi w wała.

Zostaw merytoryczną opinię o Olx - Poznań

• Jak się pracuje w Olx?

Zobacz opinie na temat firmy Olx tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olx?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Olx