P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

Mia san Mia

Najlepsza Firma w Europie Jednak po kontrolach nosów nie każdy się dostaje do firmy. Pamiętajcie za alkohol w czasie pracy powoduje natychmiastowe zwolnienie z pracy. Proszę tych z problemem AA nie meldować się u nas tylko prosto do Regalpol. Voss w następnych latach będzie jedną z największych firm w Europie w Intralogistyce i Industrialnym montażu. Pozdrawiam Voss

@Mia san Mia

Może od Ciebie się dowiem jakie szkolenia, uprawnienia itd pomogą w zdobyciu pracy w tej firmie. Dziękuję z góry za wskazówki. Pozdrawiam

Ziel-onka

W firmie od 2,5 roku. Firma rozwija się z roku na rok. Warunki dobre, płaca ok. Tak naprawdę obchodzi cię tylko własne wyżywienie(wyjazd, dojazd do pracy, hotel , ubranie robocze, wszystko ogarnia firma)Najważniejsze jest co SAM potrafisz i jak szybko łapiesz monterkę. Kierownictwo OK idzie się dogadać, nawet jak masz ważne sprawy do załatwienie raczej nie robią problemów. Dodam od siebie że w zeszłym roku chajtałem się, a w tym buduję. Także sami wyróbcie sobie opinie czy da się zarobić czy nie. Pozdro ekipa SILOS :)

zielony w temacie

Jakie certyfikaty/ szkolenia są potrzebne żeby się móc starać o pracę. Ile doświadczenia jest potrzebne? Z góry dziękuję i pozdrawiam

zielony w temacie

Jakie szkolenia i ile doświadczenia miałeś w momencie rekrutacji? Z góry dziękuję

devilmontazu

polecam firma jest spoczko firma spoko mozna duzo zwiedzic poznasz wspanialych ludzi kto sglosi sie do mazec 30 dostanie zasadnicza premie swiateczna na swieta rekrutacja@voss-eu.pl lub p.heksel@voss-eu.pl

Renata

@Wioletka, jakie dokładnie dodatki masz na myśli? Na jakim stanowisku pracujesz w P.P.H.U. VOSS? Planujesz związać się z tą firmą na dłużej? @zielony w temacie, z Twojego komentarza wynika, że jesteś zainteresowany pracą w P.P.H.U. VOSS. Brałeś już udział w procesie rekrutacyjnym do tej firmy czy dopiero się rozglądasz? @Miodziolodzio, fajnie, że przy okazji pracy można też trochę pozwiedzać :) W jakim trybie odbywa się praca?

Wioletka

Firma godna polecenia !!! system pracy pasuje, są też różne dodatki, kasa dobra Pracuję prawie dwa lata a projekty jaka ta firma ma i jakie się zapowiadają są mega potężne pozdrowienia dla przyszłych pracowników VOSS

Miodziolodzio

Pracuje juz w firmie rok i kasa dobra hotele okej dużo nowych krajów odwiedzonych płacone za kilometry

Gal

Firma super pracuję już 2.5 lata i jestem bardzo zadowolony "poinformowany" Ty może o innej firmie piszesz ?? Cymbał skończony z Ciebie pewnie teraz na kuroniu siedzisz i oglądasz z mamą "dlaczego ja" idź zamiataj ulicę może tam spełnisz warunki Pozdrawiam ciepło

Senator

Polecam jak najbardziej, lepszej firmy w PL nie znajdziecie. To nie jest ściema!!! Moja stara zadowolona z gaży i to jest najważniejsze (: Nie wspomnę już o ciekawych miejscach ludziach i doświadczeniach bezcenne.

Firma okej zarobki ok pracuję juz drugi rok w tym roku kroją się dobre inwestycje także trochę świata się zwiedzi i staweczki też będa miodzio

podporucznik

Witam wszystkich. Ogólnie do pracowników zadowolonych z pracy w firmie :) Czy jest duży problem dostania się do firmy ? Czy trzeba spełniać warunki typu znajomość języków? Jak z warunkami na wyjazdach ogólnie?

KRYSTIANEK

praca okej, można zwiedzić dużo krajów zakwaterowanie jest dojazd jest stawki super

Olek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

mireczek
@Olek

Tak

spajdermen

Pracuje w Voss już 3 lata i gdybym kierował się komentarzami z tej Strony to nie podjął bym współpracy ponieważ te komentarze nie mają nic wspólnego z tym co sie dzieje w firmie. Hotel zawsze jest nie ma 5-ciu gwazdek ale nie o to chodzi zawsze jest internet każdy ma swoje łóżko telewizja kuchnia do pracy dojazd służbowym samochodem w firmie jest ich chyba z 70 i najważniejsze bardzo dobre zarobki. Ludzie ogarnijcie się nie potraficie skręcać śrubek i wy chcecie zarbiac nie wiadomo ile a na wejściu w voss macie spokojnie około 6 tysi

Karlos
@spajdermen

A powiedziałbyś jak wygląda transport z Polski na miejsce budów?

Erwin
@Karlos

Albo jedziesz z bazy służbowym samochodem z innymi osobami albo lecisz. Miłe jest to że za to nie płacisz

Karlos
@Erwin

Ja jestem ze świętokrzyskiego. Rozumiem, że musiałbym albo dojechać na własną rękę na bazę do Rokocina albo lecieć z wybranego przez firmę lotniska?

Kamilpe

Witam, chciałbym zapytać jak wygląda kwestia zatrudnienia w tej firmie. Pracuje się cały czas na umowie zlecenie, czy dają po jakimś czasie umowę o pracę? Co ile tygodni zjeżdża się do domu i na jak długo?

Krzysiu Jerzyna ze Szczecina

Praca ok samochody wypłaty hoteke są jak się wykażesz masz wyższą stawkę

Erwin

Wyjazd z dnia na dzień. Nie ma szkody, jeżeli chcesz pracować. Lokum: zależy jak trafisz - zasadniczo prąd i woda jest, czasem nawet sauna czy jaccuzi. Współpracownicy przyjaźni zazwyczaj. Kierownictwo raz lepiej, raz gorzej. Stawka troszeczkę za mała w stosunku do wykonywanej pracy, ale ostatecznie nie jesteś stratny. Godzin sporo ale to plus. Na koniec minusy: NIECIĄGŁOŚĆ PRACY!!! 3,5/5

Big Kiero

Siema, Warunki spoko.! Wyplaty sa w czsie (5dni w ta czy ta) Dojazdy oplacone Hotele sa raczej ok (oczywiscie sa poslizgi) Pozdro Ekipa (Silos)

grubyAr

Hotele spoko zarobki też można zwiedzić trochę świata ważne, że są chęci do pracy

asdasdasdasd

Praca jak praca ok zarobki dobre hotele ok

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS