P.P.H.U. VOSS

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o P.P.H.U. VOSS

Honorata

Jesteś pewien, że nie mają wykształcenia? Przecież nie można pracować jako kierownik budowy bez studiów kierunkowych

Krzysztof

Czy jest możliwość pójścia na urlop tacierzyński i jak to wygląda?

@Krzysztof

Witamy, oczywiście, że jest taka możliwość, wystarczy złożyć stosowny wniosek i skontaktować się z działem kadr, gdzie udzielą Panu wszelkich informacji. Pozdrawiamy!

adam

Macie ogłoszenie o pracę i widełki są od 8 - 12 tysięcy netto kwota zależy od przepracowanych godzin i czy jest jakaś dieta ?

Ania Rekrutacja
@adam

Witam Panie Adamie, wszystko zależne jest od kraju projektu, ilości przepracowanych godzin i doświadczenia. Jeżeli jest Pan zainteresowany współpracą, to zachęcam do aplikowania CV na adres mailowy- a.sokolowska@voss-eu.pl. Skontaktuję się z Panem i przedstawię ofertę współpracy. Pozdrawiam,

Ogólnie firmy nie polecam! Ciekawe czy pan prezes wie co się dzieje w Montrealu na budowie Jak kierownictwo sobie od godozny 16 pije alkohol w biurze (kontener) dzień w dzień, ludzie muszą czekać nawet po 40 min żeby państwo kierownictwo mogło się upić wystarczająco dzień w dzień piją w czasie pracy! Butelki wody nawet nie można wziąć bo nie ma, kierownictwo zwraca się ogólnie strasznie do pracowników jak by oni byli tam Bogami!

Prezes

Witam, wiem co się dzieje, bo widzę progres. Dziwne ze nie doszły wcześniej takie informacje tylko po zwolnieniu pana. Nie jest nasz obowiązek butelki wody pracownikom dostarczać. Robimy to z naszej grzeczności dla naszych pracowników. Jak zawsze marudzenie i narzekanie po fakcie. Nieraz może i kierownikowi nerwy puszczają, sytuacja jest taka że nasz kierownik musi nie których pracowników niańczyć. Nie tylko ma na głowie budowę ale owszem wszystko około budowy loty, przeloty, przejazdy, kwatery, meetingi, zaliczki, paliwo, sprzęt i oczywiście co najważniejsze budowanie jednych z największych na świecie. W moich oczach i na skali światowej to nasze kierownictwo jest w pierwszej piątce na świecie i za tym stoi jak mur. Może zacznę wypisywać zachowanie niektórych pracowników na Montażu. Łatwo się pisze bez imienia i nazwiska. Szczerze to nawet nie macie odwagi się przestawić, wielce mi coś wypisywać Incognito. Szkoda ze niema takiego GoPracownik dla pracodawców. Wtedy my byśmy może opisali zachowanie niektórych pracowników. Pozdrawiam K.v.O

dziki dzik

Krzysiu odpuść sobie, wszyscy wiedzą co naodwalałeś na budowie i za co cie wywalili.

jurgen
@dziki dzik

ci co zawinili zawsze mają najwięcej do powiedzenia!!! a sami ze sobą mają problemy!!!

Klaudiusz

Wszystko jest nie prawda, własciciele nie szanuja ludzi, nie maja zasad, maja wszystkich daleko gdzies wystraczy spojrzec na opinie na google, podobno zrobili impreze firmowa i grali do rana , na złośc ludziom . Z pracownikami tez tak postepuja, zero empatii

@Klaudiusz

Panie „Klaudiuszu”, skąd Pan może wiedzieć, że właściciele nie szanują ludzi i nie mają zasad? Przecież nigdy nie pracował Pan u nas, a jeśli chodzi Panu o imprezę firmową, to właśnie zrobiona była dla pracowników. Gdybyśmy mieli pracowników „gdzieś”, to nie organizowalibyśmy NIC. Uroczystość była nie tylko dla nich, ale też dla wszystkich sąsiadów z okolicy, którzy byli stosownie wcześniej uprzedzeni o wydarzeniu oraz zaproszeni na nie osobiście. Zdajemy sobie sprawę, że mogło się to komuś nie podobać, ale nie urządzamy takich imprez co weekend, ani co miesiąc, a już tym bardziej na złość! Skąd ten pomysł?? Takie wydarzenia organizuje się po to, aby ludzie mogli się zintegrować, poznać, pobawić i miło spędzić czas… a dodatkowo pomóc, bo dla Pana wiadomości – impreza miała również charakter charytatywny. Jeśli kogoś to boli z nie wiadomo jakich powodów (może właśnie z powodu braku empatii), to niestety wylewa swe żale publicznie na forach internetowych jak Pan. Proszę się zastanowić, czy faktycznie ma to sens? czy nie lepiej byłoby po prostu porozmawiać jak ludzie na poziomie? Lub jeśli nie porozmawiać to po prostu zająć się swoim „ogródkiem”. Do opinii na google nie będziemy się odnosić, bo wiadomo skąd i od kogo się wzięła.

Nika
@Klaudiusz

Masz 100 % racji. Niestety brak szacunku do ludzi również w biurze to standard. Omijać tą firmę szerokim łukiem!

Prezes
@Nika

Dzień dobry, Szczerze mówiąc to szacunek sobie chyba trzeba wyrobić. Następny delikwent bez imiona. Mamy w biurze wieloletnich pracowników którzy sobie na szacunek zasłużyli. To jest na całym świecie tak. Nie wystarczy po prostu siedzieć przed komputerem i się bawić w nim. Nieraz się długo szuka ale po czasie się znajduje odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku. Pozdrawiam Biuro Voss.

Normalny Pracownik

żeby każdy wykonywał normalna prace to by sie nikt nie zwalniał i nikt by nie był zwolniony, najwięcej szacunku oczekują cwaniaczki którzy myślą ze zjedli wszystkie mozgi. Szacunek raczej jest ale brak jego w dwie strony. Znamy nasze społeczeństwo, narzekających ludzi na wszystko ale żeby cos dać z siebie to ciężko w ta stronę. Pozdrawiam NORMALNYCH

Tomi

Jak ktoś chce pracować to będzie pracował w tej szy innej firmie a godzinowy pozostaną godzinowvcami taka prawda

BOBBY
@Tomi

prawda, karzdy jest kowalem swojego losu, nie ma co narzekać

Bożena
@BOBBY

To jak się tu uczciwie pracuje to można liczyć na docenienie?

BOBBY
@Bożena

No raczej! Jak sie dobrze uwijasz w pracy, to widzą to.

Kaja

Hej, czy ktoś może napisać jak się pracuje w biurze? Jaka atmosfera i zarobki?

@Kaja

Sam chętnie bym się dowiedział, jaka w firmie panuje atmosfera. Poprzedni wpis sugeruje, że są z tym jakieś problemy. Co do zarobków, to akurat są one podane w ogłoszeniu, dotyczącym pracy montera konstrukcji stalowych. Sama praca odbywa się w delegacjach i na podstawie umowy na okres próbny. Może dowiem się, jak długo ten okres trwa, oraz jak długo trwają same wyjazdy?

MrsPracowniczka
@Kaja

Hej, "chwilę" już tu pracuję i jest ok! Wiadomo, że są stresujące sytuacje, gdzie trzeba szybko coś załatwić na już, albo na wczoraj, ale wszystko jest kwestią wypracowania sobie systemu pracy i ustalenia priorytetów zadań... wszystkiego można się nauczyć :)

Rekrutacja
@Paweł

Witam Panie Pawle, atmosfera pracy będzie inna w biurze jak i na budowie... Wszystko zależy od ludzi. Co do zatrudnienia: jeśli chodzi Panu o stanowisko montera - tak, zgadza się, praca jest w delegacji i zgodnie z kodeksem pracy okres próbny może trwać do 3 miesięcy, następnie zawierana jest umowa o pracę. Drugą opcją jest umowa zlecenie. Do pracowników podchodzimy indywidualnie i z każdym ustalamy warunki przed podjęciem pracy. Jeżeli chodzi o długość wyjazdów delegacyjnych: - na terenie Europy - wyjazd od 6 do 8 tygodniu za granicą, zjazd do Polski na tydzień bądź 2 tygodnie, - za Oceanem - minimum 2 miesiące w delegacji, 2 tygodnie w Polsce. Jeśli ma Pan jeszcze jakieś pytania/wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, lub zapraszamy do biura :) Chętnie udzielimy wszelkich informacji! Pozdrawiamy! :) Dział rekrutacji

HANSKLOS

najlepsza firma ever! robota nie jest lekka, ale reszta sie zgadza!

Andy123

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy jako kandydat. Nie mam doświadczenia strikte w konstrukcjach stalowych, ale pracowałem w Norwegii przy stawianiu rusztowań, w Polsce pracowałem przy kilku projektach stawiania namiotów, aktualnie jestem monterem okien. Oprócz tego kilka innych fizycznych prac, ale mniej związanych z montażem jakichkolwiek konstrukcji. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe ÌÌWJO. Czy taka osoba jak ja, ma szanse by dostać pracę? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Rekrutacja
@Andy123

Oczywiście, że ma Pan szansę na pracę w VOSS. Tak jak Pan wspomniał, nie ma Pan doświadczenia w konstrukcjach stalowych, ale to nie stanowi najmniejszego problemu. Na budowie monterzy z wieloletnim doświadczeniem wszystkiego Pana nauczą. Zachęcam do aplikowania CV poprzez maila- rekrutacja@voss-eu.pl. Skontaktuję się z Panem i przedstawię ofertę współpracy.

M.J.

Leprzej firmy na Polskim rynku nie znajdziecie.

Sławomir
@M.J.

Wow, a czemu tak ją chwalisz? Wymień lepiej jakieś plusy

@Sławomir

Jest to proste, Dobra organizacja ze strony Firmy !!! Hotele i Mieszkania na normalnym poziomie !!! Ekipa na miejscu jak najbardziej OK !!! Oczywiście nie jest to wszystko na 100% ale dobre 85% zadowolenia. Starczy normalnym tempem pracować i wszystko jest OK. Sam zauważałem ze jest parę Osób które nie dają z siebie nic a maja największe oczekiwania a sa to osoby co popracują 2-3 miesiące. Z każdym chłopakiem który pracuje dłużej w firmie rozmawiałem i oni mówią ze się dużo polepszyło w ostatnim czasie, podobno dlatego ze dużo nierobów zwolniono i ekipy lepiej funkcjonują. Pozdrawiam

@Sławomir

Bo kolega poszedł do innej firmy i widzi dopiero teraz co stracił!!! Ja jestem osobiście zwolennikiem tego ze podróżujących nie ma trzymać i każdy powinien sobie sprawdzić NIBY lepszego pracodawcę ale nie palic mostów na wszelki wypadek. Z drugiej strony szacunek za wpis. Pozdrawiam Normalnych ????

Sylwia
@Normalny Pracownik

powiedz, te hotele to jakie sie zdarzaja, 2-3 osobowe czy wiecej osob mieszka, cala brygada na wyjezdzie w jednym pokoju, czy jednak jest zapewniony jakis standard ?

@Sylwia

To wszystko zależy od miejscowości, odległości na dany projekt i właścicieli którzy nam to wynajmują, oczywiście ze są kwatery nawet po 4 Osoby w pokoju, aczkolwiek to mało kiedy się zdarza, w ogóle to 1 do 3 osób na pokoju plus kuchni i łazienka. Pozdrawiam

Czy można liczyć w P.P.H.U. VOSS na prywatną opiekę medyczną?

Prywatnej opieki medycznej nie mamy, natomiast posiadamy grupowe ubezpieczenie w Warcie, w którym jest uwzględnione kilka wizyt u specjalistów.

Aloizy
@Ania

Np jakie to jest ubezpieczenie??a jeżeli komuś się coś stanie to płacicie w szpitalu za wizytę?Czy ubezpieczenie pokrywa koszty?

@Aloizy

Jest to ubezpieczenie na życie. Jeśli będzie Pan zainteresowany przystąpieniem do grupowego ubezpieczenia, chętnie przedstawimy cały pakiet, nie sposób opisać wszystko... W przypadku konieczności leczenia w UE wszyscy pracownicy otrzymują karty EKUZ, na podstawie, których są przyjmowani nieodpłatnie w placówkach medycznych, natomiast dla pracowników, którzy są delegowani za ocean, wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie, które obejmuje bardzo wiele krajów z poza UE. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu - Ania tel. 888 435 773.

Jan
@Ania

A czemu wszyscy nie dostają karty !

@Jan

Dla wszystkich są wyrabiane karty, więc jeśli Pan jej nie otrzymał to proszę o kontakt w celu załatwienia sprawy. Jeśli zgubił Pan kartę, to też nie ma problemu, aby wyrobić nową, wystarczy zgłosić sprawę.

Jurgen

Co wy tu wypisujecie to jakiś śmiech na sali. Normalna firma, normalne wynagrodzenia, normalna praca... trzeba przyjechac, popracowac i się przekonac, a nie siać ferment, bo kolega opowiadał, bo kolega słyszał... Pozdro Vossiarze :D

chomiczus__jejejeje
@Jurgen

takich co opowiadaja jest dużo, ale to zwykle pionki... co zazdroszcza.

Bałtyk

Ile dla początkujacego na rękę?

@Bałtyk

Nikt tu nie napisal jeszcze ile dostal na poczatek ..ale mysle z doswiadczenia w innej podobnej firmie ,,ze bedzie to najnisza krajowa plus diety zagraniczne... przewaznie te janusze biznesu tak placa ... czyli 2300 netto plus 49 euro za dzien pobytu we EU albo 30 zl w kraju..latwo obliczysz ..przypominam ze diety sa platne za kazdy dzien lacznie z sobota i niedziela.. Co do nadgodzin zapewne oszukuja jak sie da..trzeba uwazac co podpisujesz ...bo czesto pracujesz 10 -12 godzin a w liste wpisuja 8-16 ..to norma wtym kraju dzikim

@Piter

Prawdziwy Janusz pisze głupoty (tak ty Piter)!!! Po pierwsze dieta w Unii jest 28€ a nie 49€. Po drugie kogo interesuje kto ile zarabia, przecież każdy wie ile zarabia po rozmowie rekrutacyjnej!!! Po trzecie stawka wzrasta przy odpowiednim zaangażowaniu!!! Czyli lepiej nie zabieraj normalnym ludziom miejsca Januszku. Zresztą każdy musi sam zobaczyć i będzie najłatwiej bo Internet jest pełny narzekających (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Monter
@Normalny Pracownik

Dieta w każdym państwie jest inna, zależna od jego przepisów.

Bożena

serio 13 tysięcy na ręke to takie złe pieniądze dla Ciebie?

@Monter

Niby tak, ale ze 90% prac wykonujesz w Niemczech to dalej 28€

Normalny Pracownik

Ty dale zarabiasz więcej jak prezes Orlenu i się nie chwalisz, już się pytałem gdzie mogę aplikować o prace przy tych warunkach, ale cisza i głupoty o 49€...weź zostaw już ta klawiaturę bo nawet z Google masz problem a to w 4 klasie podstawówki się uczy...A dieta jest nadal 28€ w Niemczech...

@Bożena

Czego pani oczekuje jak pan Piter ma magistra w trzymaniu łopaty... Pozrawiam

@Normalny Pracownik

Ja rozumiem ,ze nie umiesz kozystac z google to pomoge...https://pl.europa.jobs/art-diety-zagraniczne-stawki-2022/ Pracownikom oddelegowanym do pracy w innym miejscu nie przysługują diety, bowiem nie znajdują się w podróży służbowej. ....jesli nie zostal ,,to nalezy mu sie dieta z tytulu podroży sluzbowej w wysokosci 49 euro za kazda dobe pobytowa za sobote i niedziele tez...Jesli firma placi mnej to (usunięte przez administratora) pracownikow...

@Monter

Hahaha kolejny dobrze poinformowany...a umowe o prace podpisujesz gdzie ? w danym kraju czy w PL? jestes pracownikiem firmy Polskej ? czy w kazdym kraju inna firma? Jak was czytam to mam wrazenie ,ze macie niewielka świadomość zycia . Oto moja ostatnia oferta z pewnej pseudo firmy polskej... ktora tak naprawde jest tylko agencja pracy... Jest także możliwość zatrudnienia na umowę o pracę: Podstawa: 3100 zł brutto dla wszystkich + nieopodatkowane diety zagraniczne (netto) (https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-diety-zagraniczne) - zazwyczaj 50 EUR netto w krajach skandynawskich czy na zachodzie Europy (za każdy dzień pobytu za granicą (również te wolne) Dla samodzielnych specjalistów: 120-200 zł brutto/dzień. Przy przepracowaniu całego miesiąca to ok. 11,5-13 tys. złotych na rękę. W przypadku USA ok. 13-16 tys. zł. 3) Oferta na umowę zlecenie: Dla pomocników: stawka godzinowa: 20-22 zł brutto (w zależności od doświadczenia, wykształcenia) + diety zagraniczne = min. 10 tys. złotych "na rękę" Dla samodzielnych elektryków i mechaników: stawka godzinowa: 29-40 zł brutto (w zależności od doświadczenia, wykształcenia) + diety zagraniczne = między 11,5-13,5 tys. złotych "na rękę" Dla koordynatorów 40-44 zł/h + diety zagraniczne Dla team leaderów: 48-55 zł brutto/h + diety zagraniczne Projekty w USA to + 8 PLN brutto do każdej przepracowanej godziny, czyli miesięcznie ok. 1300 zł więcej "na rękę". I teraz uwaga wtakim USA stawka godzinowa srednia dla montera to 24$ na godzine..tyle w temacie... a np w Irlandi od 19 do 25 euro na godzine..

@Piter

No ciekawy fantasta z ciebie!, zostań przy miotle lub spróbuj aplikować o prace jako bajkopisarz????, człowieku zejdź na ziemie????. pozdrawiam

Czy P.P.H.U. VOSS oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Normalny Pracownik

Jak sobie to wyobrażasz, umowa o Prace dla początkującego Montera to strzał w własne kolano, przecież to nie realne na start przy takich ludziach.(Normalni wiedza o co chodzi)

Patryk

Rzeczywistość jest zupełnie inna!! Pracuję ponad dwa miesiące to co ustalałem przez telefon w ogóle jest niedopełnione. A mianowicie miały być wypłacane diety do każdego dnia pracy (usunięte przez administratora)€ za pierwszy miesiąc, w drugim miały być (usunięte przez administratora)€ za dzień a w trzecim miesiącu (usunięte przez administratora)€ za dzień. Jak narazie nie ma nic wypłaconego. (usunięte przez administratora) Aby było prawidłowo to może być podana stawka najniższa krajowa w Polsce plus aneks z umową o oddelegowaniu pracownica ze stawką godzinową brutto tak powinno to legalnie wyglądać. Stawka ta nie może być niższa niż minimalna krowa w danym kraju w którym się jest oddelegowanym. Dlatego są takie dziwne umowy w tej firmie. By ominąć przepisy i nie dać tego pracownikowi co się mu należy. Co do pracy to praca jak praca robić trzeba wszędzie nie jestem leserem i nigdy nie byłem ale tutaj szybko i ciągle mało i mało a to za sprawą pedała jakim jest " brylant" jest to specyficzna osoba bo dostał stanowisko po rodzinie więc nic nie umie a wymaga niesamowicie od innych on tylko patrzy nic tu nie robi (by robić trzeba umieć) ogólnie to typowy rzeźnik to nie tylko moje zdanie ale całej ekipy. W rekrutacji mówią że każdy ma swój pokój i w pokoju jest lodówka tak samo mówił kierownik. Ale jak przyjedziesz to śpisz z trzema chłopami w pokoju ( próbujesz spać tak naprawdę bo jeden chrapię drugi łazi itp. Jest tragedia) często jest tak że nie ma zamrażarki, czajnika też brak na mieszkaniu. Jak kablujesz na innych to jesteś cacy- jak kablem nie będę. Ja wiem że nikt mnie nie zmuszał do tego by tu pracować, ale jak przyjechałem 225km poniosłem koszty różnego typu test na covid, itp więc odrobiłem to i odchodzę z tej firmy nie przedłużając dalej umowy okresu próbnego czyli do świąt wielkanocnych. Pozdrawiam.

@Patryk

Czy to nie ten pan który przyjechał na Projekt i pierwszego dni miał WYPITE, opisałeś człowieku sytuację która jest w 100% nieprawdziwa bo przepracowałeś 2godziny i zostałeś zwolniony dyscyplinarnie!!! Wyślij CV do Hollywood bo dobre scenariusze piszesz,pomyłka w powołaniu... Tacy są ludzie w naszym społeczeństwie że żyją hejtem... Pozdrawiam normalnych...

Elkomendante

Następny nierób i bajkopisarz się znalazł,co dobre że mogę was dzięki IP wyłapać i oskarżyć o fałszywe opisy co do mojej osoby... Każdy z was ma mój nr telefonu i może się ze mną skontaktować,ale na to brak charakteru,jesteście (usunięte przez administratora) i tylko internet was słucha bo normalny człowiek by tego nie wytrzymał... Pozdro dla normalnych...

@Patryk

Dieta jest stala 49 euro na dzien.. nie rozumiem jak mozna dawac mnej to jawne zlamanie kodeksu pracy i najlepej zglosic to do PIP ,spanie po 3 albo 4 to norma w polskich firmach.. do tego dochodza rozne (usunięte przez administratora) ,menele, inne dziwadla... kablowanie ale po co i na kogo? jakas chora ta firma .. Wracajac do diet na terenie EU ..diety reguluje kodeks pracy ..ktory mowi jasno jak maja byc wyplacane a to ze firma robi jak jej sie podoba to lamie prawo..i bez problemu pracownik wygrywa w sadzie pracy...

Elkomendante

Normalnie mam problem z przeczytaniem twych głupot w języku (niby to polski ale bardziej wiejska zerówka)...język to nie temat tego czatu! Właśnie to moja praca pozbywać się takich ludzi jak Ciebie... Napisz człowieku jaki masz problem i znajdę odpowiednią instytucję dla twych potrzeb... Pozdrawiam

Zegarek

Witam. Jakie realne zarobki na rękę oraz co z tymi dietami ? Zamierzam skorzystać z oferty pracy ale czytając niektóre komentarze trochę się waham. Pewno piszą je osoby zwolnione bądź mające jakiś uraz do pracodawcy jednak daje to do myślenia.

Robert
@Zegarek

Może masz racje. Ja też chce aplikować bo wypłaty chyba na dobrym poziomie jak ktoś napisał że 10 tysi się wyciągnie. Jakbyś był na rozmowie to daj znać tutaj czego się dowiedziałeś. Będę wdzięczny za info.

Fenix

(usunięte przez administratora)firma !! Przelewy (usunięte przez administratora) wysyłają przed weekendem a tym gorszym dopiero po weekendzie firma dnoooo

Finansy
@Fenix

Nie możliwe!!! Przelewy wychodzą jedna paczka kolego. Zmień bank a nie w skoku dalej siedzisz.

@Fenix

W naszej firmie wypłaty zawsze są przelewane tak samo i tu nie ma "lepszych i gorszych". Po prostu inny termin jest dla osób zatrudnionych na umowę o pracę, a inny dla osób, które jeszcze są na zleceniu - niezmiennie działa to od kilku lat. Mamy nadzieję, że sprawa jest już dla Pana jasna. Pozdrawiamy

@Fenix

Kolego ogarnij się bo masz problem sam z sobą...a ze nie było co napisać to trzeba zhejtować... Jesteś kolejnym prostakiem który w domu ma zakaz się odzywać weź odbij... Pozdro dla Ekip

@P.P.H.U. VOSS

Jakoś jeszcze nie ma tych wypłat

Stary

a co w konkurencji rekrutacja słabo idzie?

Jas

2,7 chciałeś napisać hahahah

RUDY

Jedym słowem omijajcie ludzie ta firmę szerokimi łukiem Żerują na ludzkim nieszczęściu Nie jest firma stojąca twardo na rynku pracy Oferują 8 dają doseiadczinym6 pracownika umowę zlecenie i bez diety haha wstyd i hańba tak żerować na ludziach napiszesz że znasz warunki przed pracą? To pionier w światowym rynku daję umowę zlecenie? Nie wypłaca dieta? Tak dba o komfort pracowników? Ze czasami muszą spać po 2 w jedynym łóżku lub po 3 w pokojach? Spóźnia się z wypłaceniem wynagrodzeń Wstyd dla Takiego Pioniera haha nie potrafił zadbać o pracownika odradzam no opinie maja znaczenie nikt nie pisze sobie tego bez powodu (usunięte przez administratora) W Niemczech najniższa stawka jest 12.50 b dla nie doświadczonego pracownika a wy macie samych specjalistów przecież więc czekam na konkretną odpowiedz z biura by się wypowiedział szczerze bez wypocin jak jest naprawdę

@RUDY

Witaj "RUDY", Nie rozumiemy Pana oburzenia w stosunku do firmy...? a oszczerstwa, które rzuca Pan w naszą stronę są nie na miejscu, ponieważ nie żerujemy na niczyim nieszczęściu, a wręcz przeciwnie. Do dnia dzisiejszego żaden Pracownik przedstawiający się jako "Rudy" nie zgłosił do biura jakiejkolwiek sprawy, obiekcji, czy problemu do rozwiązania, dlaczego?? Przecież od tego jesteśmy, aby pomóc, udzielić informacji, czy rozwiązać sprawę... Jeśli ma Pan jakikolwiek problem lub niejasność to śmiało może się Pan ze wszystkim skierować do Pracowników z biura, bo publiczne wylewanie swoich żali na forum i rzucanie hejtem w naszą stronę RACZEJ nie pomoże i nie rozwiąże Pana bolączek. Dla Pana wiadomości: wszystkie warunki są ustalane i jasno przedstawiane przed podjęciem pracy, a umowa zlecenie, której tak bardzo Pan się czepia jest jedną z lepszych form zatrudnienia NOWEGO Pracownika w tej branży dla OBU STRON. Dodatkowo: mimo, że jest to umowa zlecenie, to jest w pełni oskładkowana, proszę nam wskazać podobną firmę, która tak postępuje przy tej formie zatrudnienia? Jeśli ma Pan jeszcze jakieś zagadnienia to zapraszamy do kontaktu z biurem. Szanujemy zarówno Pana czas jak i swój, więc załatwiajmy takie nieścisłości sprawniej. Co do naszej pozycji na rynku - jesteśmy o nią spokojni :)

Rudy
@P.P.H.U. VOSS

Wszystko ładnie, pięknie, super wyjaśnione, szkoda że jak się faktycznie dzwoni do biura z problem to jest totalnie odwrotnie. Pozdrawiam.

@Rudy

Proszę wybaczyć, ale wnioskujemy, że miesza się Pan w swojej opinii, ponieważ z jednej strony wg Pana wszystko jest jasne, a z drugiej strony cały czas istnieje jakiś problem. Z doświadczenia już wiemy, że jeśli ktoś będzie chciał znaleźć problem, to go znajdzie nawet w powietrzu... także Panie "Rudy", więcej empatii, wspólnego zrozumienia, a będzie się wszystkim łatwiej żyło i PRACOWAŁO :) Pozdrawiamy!

Love Voss
@RUDY

Następny bohater internetowy!!!! nikt nie żeruje na nikim i nie rozumie czemu piszesz nieszczęściu. Firma kolego jest na bardzo twardym gruncie! Nie wiem skąd masz takie informacje ale fantazja ciebie pobiera. Każdy co ma chęć do pracy u nas może dużo osiągnąć. Nie zatrudniamy ludzi co są wyuczeni w naszym fachu tylko my ich musimy wyszkolić. Ale takie rzeczy są dla ciebie nieistotne. Co do wynagrodzenia to nie wiem skąd to masz albo kto każe tobie to pisać ale na pewno się nie spóźniamy z wypłatami kolego, widzę tutaj specjalnie oczerniasz naszą firmę i nie wiem jak na to patrzeć, ale to co piszesz to są bzdury wyciągnięte z palca i zastanawia mnie to kim ty jesteś, bo tak jak czytam tą opinię to wygląda na to że w ogóle u nas nie Pracowałeś. A do twojej stawki w Niemczech, najniższej 12.50€ to bym radził tobie zadzwoń sobie do urzędu jakiegokolwiek w Niemczech i poinformuj się a nie piszesz tutaj takie bzdury które przeczytałeś na Facebooku albo w jakieś kreskówce. Jak chcesz mogę tobie podać stronę internetową albo telefon do urzędu niemieckiego W którym udziela tobie informacji co do stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. VOSS - Rokocin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. VOSS?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. VOSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. VOSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U. VOSS?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U. VOSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U. VOSS