2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Green Factory

Ona33 Nowy wpis

Dzień dobry chciałam zapytać o pracę w Niepruszewie jakiś czas temu było ogłoszenie na produkcję czy nadal jest aktualne. Bo ciężko się do nich dodzwonić nikt nie odbiera telefonów.

Wera Nowy wpis
@Ona33

Na pani szczęście że nie odbierają,proszę sobie dać spokój to nie praca to ciągłe obgadywanie,podkładanie kłód pod nogi i to nie Ukraina jest najgorsza,to Polki są okropne a góra tego nie widzi lub niechce widzieć

Janko muzykant Nowy wpis

Kobieto odpuść sobie ten (usunięte przez administratora) w wilgoci,niskiej temperaturze, słabej atmosferze. Starsze panie wiekiem i stażem zjedzą cię przy pierwszej okazji, ta firma jest skończona od kilku lat, typowa piramida w której jesteś na samym dole i tylko podkręcają śrubkę systematycznie do granic wytrzymałości, szkoda nerwów, zdrowia.

Na jakie wsparcie w Green Factory mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzień dobry! Pracująca kobieta w ciąży objęta jest szczególną ochroną oraz uprawnieniami. Dotyczą one m.in. limitowania czasu pracy, szczególnej ochrony stosunku pracy oraz zakazu wykonywania prac uciążliwych, niebezpiecznych lub szkodliwych dla zdrowia. Oczywiście przestrzegane są wszystkie prawa kobiet w ciąży, wynikające z Kodeksu Pracy.

Co wpływa głównie na atmosferę w firmie?

Pracownica
@Paweł

Na atmosferę w pracy wpływają humorki całej kadry ... ogólnie (usunięte przez administratora) klapa... nie polecam. Ciężka atmosfera, czuć presję, to miejsce strasznie truje i psuje psychicznie... mam na myśli Niepruszewo.

Janusz

Firma przedstawia się niby taka ekologiczna, zielona, dba o jakość, bezpieczeństwo żywności, planetę, ludzi, środowisko, atmosferę, wodę oraz glebę i inne dyrdymały tymczasem od lat spuszcza ścieki poprodukcyjne do kanalizy deszczowej a dalej do jeziora Niepruszewskiego.

@Janusz

Green Factory prowadzi działalność z poszanowaniem środowiska naturalnego i planety czego potwierdzeniem jest wdrożona strategia ESG oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wydanymi pozwoleniami wodnoprawnymi w zakresie gospodarki wodno-ściekowej, w tym odprowadzania ścieków. Ścieki powstające w procesie produkcyjnym w zakładach należących do Spółki poddawane są wstępnemu podczyszczeniu w przyzakładowych oczyszczalniach ścieków przed wprowadzeniem do sieci kanalizacyjnej. W przypadku ograniczeń przepustowości sieci kanalizacyjnej, ścieki są gromadzone w zbiornikach bezodpływowych, skąd na mocy obowiązujących umów są odbierane przez uprawnione zakłady asenizacyjne”.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green Factory? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Nieustannie wisi w sieci ogłoszenie na specjalistę ds. utrzymania ruchu. Tak duża rotacja jest w dziale czy dział bardzo się rozrasta?

Jurek
@Marek

Jest rotacja, bo fatalna firma.

@Marek

Specjalista ds. utrzymania ruchu jest nadal poszukiwany.

Jarosław
@Marek

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu jest poszukiwany. Jakie zarobki oferuje firma na tym stanowisku?

Czy Green Factory oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

siergiej

Firma oferuje wszystkie "gatunki" zatrudnienia nawet takie wynalazki jak "umowa o świadczenie usług" bo praca na umowie zlecenie tzw śmieciówce byłaby nielegalna w tych warunkach.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Green Factory? Chętnie zatrudniają?

Kierowca

Firma lekceważąca kierowców którzy przyjeżdżają na rozladunki i załadunki. Czas oczekiwania cały dzień,nawet prośby nie pomagają.Kierowcy jeśli jedziecie do tej firmy weźcie dużo jedzenia.Nie polecam najlepiej unikać jak ognia

Stachu
@Kierowca

Brygadziści obecnie nie ogarniają najwidoczniej, wcześniej było dwóch misiów na dwóch stronach i robota była poukładana, ale kasa słaba mimo wszystko, nie polecam tej firmy obecnie dla nowych pracowników jak i kierowców którzy tam muszą koczować (NIEPRUSZEWO)

Meggie

Powiem tak że 3 tygodnie temu byłam na rozmowie pani Michalina oraz kierownik powiedzieli że na 100 procent będę przyjęta papiery ma już prawie uszykowane a wczoraj pani Michalina wysłała mi smsa że niestety nie może mnie przyjąć

@Meggie

Dzień dobry. Zdarzają się sytuacje niezależne od woli zatrudniającego Pracodawcy. Z taką sytuacją mamy obecnie do czynienia. Jest nam niezmiernie przykro, iż w tym momencie nie mogliśmy Pani zatrudnić. Pozostajemy z Panią w kontakcie, poinformujemy o wznowieniu procesu najszybciej, jak to będzie możliwe.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Green Factory?

Stefan

Tam biorą wszystkich jak leci(usunięte przez administratora)

Felek

Ogólnie firma tragedia, po kilku latach na magazynie w Niepruszewie i użerania się z iwaszkiem jak i z rudym to z czystym sumieniem mogę nie polecać tej firmy nikomu. Social tragedia, kupili kiedyś stół do ping ponga w którego grali ww. panowie bo przecież kto o zdrowych zmysłach z magazynu czy produkcji mając 15-20 min przerwy poszedłby grać jak ludzie piją wrzątek by szybko wrócić do pracy. Nowych pracowników nikt nie wprowadza w strukturę po prostu nie ma dla nowego nikt czasu aby poświęcić i przeszkolić w danym temacie. Wiele by pisać o tym duecie przyjaciół, Ale wracając do samej firmy to po prostu dno które należy omijać szerokim łukiem

Witam,bardzo proszę Was o informację dotyczące pracy w Niepruszewie na stanowisku operatora wózka widłowego. Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają godziny pracy,atmosfera,zarobki itp.Moglby ktoś udzielić mi takich informacji? Z góry dziękuję.

@Kandydat

Zapraszam do działu kadr w celu otrzymania takich informacji, ile kto zarabia to kwestia indywidualna.pozdrawiam

@Kandydat

Dzień dobry, Obecnie do Zakładu Produkcyjnego w Niepruszewie poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier. Zgodnie z zamieszczonym ogłoszeniem oferujemy następujące warunki: • Umowa o pracę okres próbny 3 miesiące / czas określony 12 m-cy/ czas nieokreślony • Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa • Podległość w strukturze Kierownik magazynu • Równoważny system czasu pracy – praca 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) , praca zmianowa • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe oraz pracę w święta – zgodnie z kodeksem pracy • Dodatkowe benefity : opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, współfinansowanie posiłków. W razie pytań zapraszam do kontaktu ww.green-factory.com/kariera/ Dział HR.

Dudus
@Green Factory

Czy praca na magazynie w sobotę i niedzielę jest dodatkowo płatna czy jest liczona jak zwykły dzień roboczy?

@Dudus

12 godzin 4 dni 1 tydzień pracy 2 tydzień 3 dni wypada rożnie przeważnie 2 weekendy wolne

jo
@Kandydat

Praca po 12h, co chwila jakieś zmiany, zmiany grafiku co chwilę, duża rotacja pracowników, nieuczciwy systemy premii, śmieszny system podwyżek, ciśnięcie pracowników do zmęczenia materiału, (usunięte przez administratora) Niezgodne z prawem praktyki względem pracowników z Ukrainy.

Netus
@Kandydat

Praca jak praca, zmiany 2 po 12 h ale nie wszystkie dni w tygodniu, musi być 40h tygodniowo odpracowane czyli w pracy jesteś jakieś 14/15 dni w seriach 3 lub 4 w pracy a reszta wolne w dodatku można się dogadać względem zmian.

Pracownicy są tu zatrudniani na wszystkie możliwe sposoby legalne i nielegalne - umowa o pracę, umowa zlecenie - niezgodnie z kodeksem pracy, umowa o wykonywanie usług - niezgodnie z kodeksem pracy, zatrudnienie przez wątpliwą agencję pracy. Do tego przekroczenia czasów pracy. Ukraińcy trochę traktowani jak niewol..... Że inspekcja pracy na to pozwala to jakiś skandal.

Zosia

Na chorobowe się idzie będąc w ciąży

Pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie. Po przyjęciu do biura produkcji 0 wsparcia w nauce swojego stanowiska. Poirytowanie ze str pani która miała mnie wprowadzić w temat i wszystkiego nauczyć. Po raptem 5 dniach usłyszałam 'jak to nie wiesz? To jak obserwujesz produkcję?' .... na każdą prośbę o pomoc była niechęć i miganie się od wyjaśnienia wątpliwości i odpowiedzi czy pomocy... po 2 dniach pracy do moich obowiązków należało tez odbieranie telefonu od pracujących na produkcji (z reguły Ukraińców, którzy kiepsko mówili po polsku i zwracali się swoim 'slangiem' firmowych) i wprowadzanie poprawek w planie produkcji lub pomoc w rozwiązywaniu problemów, których nie szło zrozumieć lub nie mialam pojęcia jak to załatwić, na co 'pani ucząca' nie miala ochoty udzielać pomocy... chyba najgorsza praca jaką podjęłam i na samo wspomnienie tamtych dni mam ciary. Ciągły stres czy uda się przeżyć dzień w pracy i czy znajdzie się ktoś kto udzieli pomocy w sytuacjach, kiedy nie wiadomo co zrobić... omijać szerokim łukiem....

halny
@Pracownica

dobrze zrobiłaś że się zwolniłaś, a nie dałaś się wciągnąć w to (usunięte przez administratora)

Paddington

Dlaczego ta firma má takie słabe oceny?

@Paddington

Wszystkie firmy na tym portalu mają słabe oceny

Stefan!
@Paddington

Ludzie wam odchodzą i odchodzić będą, nie szanujecie człowieka. Nie potraficie sporów rozwiązać bo są zamiatane pod dywan, pewne osoby nie powinny kierować tymi ludźmi, na produkcję człowiek przychodzi i nie jest przeszkolony tylko podstawiony w miejsce i ma sam się domyślać jak ma kroić. Na magazynach człowiek jest zwykłym (usunięte przez administratora) i marionetka która ma sznurki a pociągają te sznurki osoby które mają służbowe telefony i wydają polecenia. Cdn...

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Green Factory?

odpowiedź

a na jakie stanowisko aplikujesz ? w której spółce ?

MK
@odpowiedź

a tego nigdy nie wiadomo do końca. :) pójdzie na rekrutację to dowiecie się o co mi chodzi.

Witam, Waszym zdaniem warto podjąć pracę w firmie Green Factory ? Jak wygląda praca w nowym zakładzie (szklarnie) ? Jaka ogólna atmosfera w firmie ?

Czy jest możliwość pracy w Green Factory na część etatu?

Green Factory

Oczywiście, że tak. zapraszamy do kontaktu ww.green-factory.com/kariera/ Dział HR

debug

Nie badźcie tacy krytyczni wobec pań z biura (szczególnie finanse, HR). Są takie wyfiokowane bo to jednak firma rolnicza. Muszą wyglądac jak z potańcówki w remizie, zeby trafic w gusty właścicieli. Wiedza, kompetencje - po co??? :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Green Factory?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory?