Green Factory

Opinie o Green Factory

Olewus

uuuuuuuuuuuuu 2 dni wolne w roku łał :) , a co z 24,26.12 czy 31.12 i reszta świat czy dni wolnych, już nie wspominając ze sobota jest płatna jak normalny dzień?. Do pracy rodacy :). A ten kto to pisał to chyba tam nie pracuje fizycznie i pewnie ma Weekendy wolne dlatego tak zachwala bo reszta sadzi coś innego.

olek
@Alfred 06.02.2018 07:29

Chyba u was normlany dzien pracy w innych firmach jest wolne.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się newsów o Green Factory jako pracodawcy.

Nit

Nie polecam tej firmy.

ciekawy

Czy może mi ktoś powiedzieć jak jest teraz ? złożyłem cv, Ale nie wiem czego się spodziewać.

Olewus

Nie warto.szkoda psuć sobie nerwy.kto tam pracował to wie a kto jeszcze pracuje to poszukuje czegoś żeby już tam nie pracować.Praca w święta i weekendy.

Alfred
@Olewus 25.01.2018 12:56

@olewus widocznie masz złych pośredników informacji, wszystkie niedzielę są wolne, co do świąt? 25.12, 1.01 wolne więc nie wiem do czego pijesz. Idź do Auchan na kasę to zobaczysz jak się pracuje w weekendy. Pozdro

Iga

Czy są jakieś zmiany na korzyść? Chciałabym tu pracować dlatego dopytuję.

Handlowy

Zapytanie odnośnie pracy na stanowisku PH: Jaka flota? Jaka kultura pracy ? Jaka baza klientów ? Jak wyglada współpraca z przełożonymi ? Jakie są widełki wynagrodzenia podstawy oraz na jaka premie można liczyć rzeczywiscie ...

Handlowy

A możesz bardziej sprecyzować ?

Perszing

A podwyzek dla magazynow brak od x czasu. A wielce przebudowy robia. Pracownikow na magazyn szukaja ponad rok i kazdy to zlewa, nie potrafia uszanowac tych co maja. Oby to przemysleli nim sie ludzie zaczna zwalniac.

Obecny dyrektor pomimo dużych kompetencji, nie daje rady wszystkiego ogarnąć, naprawdę dużo się dzieje, co chwile nowe inwestycje, rozbudowy - firma mocno się rozwija

Kandydat

Czy ktoś może napisać co się dzieje w dziale technicznym ? Dlaczego firma poszukuje zastępcy dyrektora utrzymania ruchu ? Trochę mnie dziwi, że firma nie chce na to stanowisko awansować któregoś z kierowników ! Będę wdzięczny za informację.

Ktos
@Kandydat 07.06.2017 23:45

Widocznie utrzymanie ruchu wymaga zmian, a obecne kierownictwo nie rokuje ???

ANONIM

Praca na magazynie przyjęć i wydań odbywa się w miłej atmosferze. Kierownictwo również w porządku. Polecam tą pracę, dobre zarobki, bony świąteczne

BYK WZZZ

Ludziom nie chce się pracować albo maja 2 ręce lewe piszą takie komentarze nic po za tym jak to w branży spożywczej weekendy święta praca ale przynajmniej Stawka ok a po za tym premie szefa są jak ktoś się stara zawsze kilka Stów można więcej wyciągną a jeśli nie chce się pracować to zawsze można od rodziców brać i się później słyszy ze młodzież nie nauczona

PeeZeet

Obie strony magazynu na wysokim poziomie, przyjazna atmosfera, kasa adekwatna do wykonywanych obowiązków. Pozdro dla chłopaków

Stefan

Miłą i fajna Atmosfera(Magazyn)Produkcja też nie jest zła jedne z Lepszych Płac w Niepruszewie (Magazyn)z czystym sumieniem mogę Polecić

Zosia

Nikomu nie polecam, a każdy z kim rozmawiałam i tam jeszcze pracuje to szuka pracy gdzie indziej.

alibaba
@Zosia 01.06.2016 22:46

Czy naprawdę jest tak zle? a jak jest na stanowiskach wyższych? jaka atmosfera?

Gra

Ale to jakieś dziwne, bo tutaj też zamieściłeś krytyczną i jakąś ją wszyscy widzimy, więc totalnie nie wiem o co Ci chodzi, nie rozumiem tego do końca

minf

O to nie słyszałem o takich cudawiankach @akacja78. Ciekawe jest, że szukają dostawców z kategorią B. trzeba mieć jednak jakoś udokumentowane doświadczenie.

ona

ale porażka ta firma.... nawet wigili firmowej nie zrobili, 3 paczki ciastek na stołówce i to wszystko. a w święta do pracy bo ktoś musi zarobić na dyrekcje.

wkurzona

Praca w święta, przymusowe nadgodziny i ciągłe marudzenie że coś źle lub za wolno mówią żeby iść do domu a po godzinie dzwonią że trzeba wrócić bo zamówienia spłynęły. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tej firmie na jakimś wyższym stanowisku. Nawet kierowniczka dała wypowiedzenie a to już kolejna, teraz proponuje awansować tą grubą z kartonów. Będzie odpowiednią osobą na to stanowisko wiecznie tylko drze morde na wszystkich a sama jest nikim. Jak już zostanie kierowniczką to wszyscy będziemy musieli jeździć na jakieś idiotyczne zloty którymi wszystkich zanudza i opowiada jak to jej mąż fraje.. idzie spać a ona lata z kwiatka na kwiatek. Zreszta ukraińcom też włazi w gatki, tylko nie mówcie jej że jest gruba bo też się zwolni.

pakowacz

praca w święta wstyd patologia

ktoś inny

Dlaczego tak narzekacie, ruch kadrowy (brygadziści,kierownicy,dyrektorzy) jest imponujący, pewnie będzie lepiej.

m/
@ktoś inny 30.11.2015 18:12

ŚWIĘTA PRAWDA

zdegustowany

Praca na magazynie ok. Dziwię się że wszyscy tak narzekają Jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekać... Łatwo się zorientować kto co pisze bo używacie takich samych określeń jak w pracy. Myślicie że jesteście anonimowi a to nie do końca tak jest...Praca naprawdę w porządku i zarobki przyzwoite. Wiadomo zawsze się znajdzie coś co może nie odpowiadać ale tak jest w każdej firmie.Jak to się mówi dobrze jest tam gdzie nas nie ma :-)

xyz

najgorsza firma w okolicy, zastanawiam się gdzie są teraz tępaki które za wszystko winiły Łukasza? macie teraz lepiej? G.prawda. Czy wy nie rozumiecie że tych ludzi się nie zmieni, tych ze |Zdunowa łącznie z właścicielem? Cieszę się że mnie już tam nie ma jak również wielu innych ,na palcach jednej ręki można policzyć tych którzy tam jeszcze są...

Wszystko zaczelo się psuć generalnie od zajęcia się wysylkami wielmożnych pani K i pani P.Pani P to juz w ogóle porazka,nie szanuja ludzi zachowują się co najmniej jak kierowniczki a jak wyglada ich praca to to wszyscy wiedza.Nizej wymienieni magazynierzy ok i moim zdaniem pracować tam powinni sami mężczyźni

Anonim

Swieta prawda dzieki Rudemu powoli nikt niechce przychodzic do pracy i mysle ze to kwestia czasu jak ludzie z magazynu i kompletacji zaczna sie masowo zwalniac. Nowych ludzi niestety brak wiec sam Rudy bedzie musial to wszystko ogarnac, szkoda ze my tego juz nie zobaczymy.

Wacek

Tak jak powyżej napisano- Rudy przyszedł,, zmienił coś co dobrze funkcjonowalo.ciągle ma jakieś spiecia najpierw z Tomkiem któremu dał umowę by po tygodniu zostać zwolnionym przez niego, potem spiny z Patrycjuszem który nie wytrzymał i sam odszedł. Najgorsze jest to ze sam przylazi i się czepia pracownikom którzy są tu od początku i robią mu najważniejszą robotę na magazynie, mam tu na myśli Krzycha, Radka i Łukasza. Niech nauczy się doceniać bo jak tak dalej pójdzie to zostaną mu tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pijaczki z delegacji którzy chodzą do pracy kiedy im się chce. Podsumowujac, teraz jest bałagan, stres i niechęć pracy na magazynie.

ljwdknm

Jaki koniec firmy? Dajmy Rudemu dokończyć dzieło całkowitego zniszczenia magazynu. Bo jeszcze trochę do rozwalenia mu zostało ;-) Ludzi na kompletacje to szuka odkąd zaczął pracować w firmie i do dzisaj ich nie znalazł a każdemu powtarza że ludzie do firmy pchają się „drzwi i oknami” Później na swoich tablicach na których wywiesza „drzewka hierarchii zatrudnienia” wpisuje te same osoby w dwóch różnych grupach tak żeby ładnie wyglądało że ma pełną obsadę na magayznie. Grafiku też nie ma czasu zrobić i z dnia na dzień dowiadujemy się jak chodzić do pracy. Powymyślał sobie numereki i teraz jestes jak w jakimś obozie „numerkami” a wszystko po to żeby oczywiście odebrać Ci cieżko zarobioną i wypracowaną premię przy nawet najmniejszym błedzie. o tym wstawianiu palet na komorę paleciakiem (zamiast wózkami) nie ma co pisać bo widać że wiedzy magazynowej to on nie ma w ogóle. Tylko by siedział przed laptopem i patrzył cały dzien w kamery zamiast zajmować się swoimi obowiązkami. Ale pewnie dyrektorek jest tak za nim bo tym odbieraniem ludziom pieniędzy więcej zarobił dla firmy niż sama firma na sprzedaży sałatek.

Marian

chciałem coś napisać ale boję się, telefonów : " proszę się przyznać albo usunąć te posty"

kubus puchatek

Firma spada na samo dno i to z dnia na dzień coraz szybciej. Obecnie na magazynie brakuje ludzi to samo też z produkcją i biurami, ludzi chętnych do pracy jest bardzo dużo jak to twierdzi Rudy ( ale chyba w innych firmach ) Załadunki opóźnione o kilka godzin z powodu braku towaru i ludzi mogących go uszykować. Palety na magazynie są ustawiane tak żeby trwało to znacznie dłużej, ponieważ trzeba je ustawiac paleciakami ( pomysl Rudego) ziomek na kompletacji który może jeżdzić wózkiem ma zakaz dotykania i kierowania wózkami ( pomysł Rudego aby ukryć wypadek w pracy spowodowany jego wymysłami) ciekaw jestem ile czasu wspomniany magazynier popracuje bo złożył w firmie pismo z zażaleniem a kiedyś on to ogarniał bez problemu i był ład i skład. Koledzy ze Zdunowa też już mają dosyć zakładu w Niepruszewie i chyba powoli przestaną go odwiedzać dzięki utrudnienią pracy które wdraża Rudy. Dziwi mnie tylko brak zainteresowania totalnym syfem przez wlaściciela firmy który widzial ostatnio co się dzieje i sądze że pamięta jak zakład funkcjonował przed przybyciem Rudzielca który już atmosfere w zakładzie w Bolechowie znacznie zniszczył, tylko że tam się go pozbyli w odpowiednim momencie a tu???? wkrótce zamknięcie???? Pozdrawiam

kubus puchatek

Zostaw opinię o Green Factory - Niepruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Factory