Green Factory

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Green Factory

ciekawy

Czy może mi ktoś powiedzieć jak jest teraz ? złożyłem cv, Ale nie wiem czego się spodziewać.

Olewus

Nie warto.szkoda psuć sobie nerwy.kto tam pracował to wie a kto jeszcze pracuje to poszukuje czegoś żeby już tam nie pracować.Praca w święta i weekendy.

Alfred
@Olewus

@olewus widocznie masz złych pośredników informacji, wszystkie niedzielę są wolne, co do świąt? 25.12, 1.01 wolne więc nie wiem do czego pijesz. Idź do Auchan na kasę to zobaczysz jak się pracuje w weekendy. Pozdro

Iga

Czy są jakieś zmiany na korzyść? Chciałabym tu pracować dlatego dopytuję.

Handlowy

Zapytanie odnośnie pracy na stanowisku PH: Jaka flota? Jaka kultura pracy ? Jaka baza klientów ? Jak wyglada współpraca z przełożonymi ? Jakie są widełki wynagrodzenia podstawy oraz na jaka premie można liczyć rzeczywiscie ...

Handlowy

A możesz bardziej sprecyzować ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green Factory? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Perszing

A podwyzek dla magazynow brak od x czasu. A wielce przebudowy robia. Pracownikow na magazyn szukaja ponad rok i kazdy to zlewa, nie potrafia uszanowac tych co maja. Oby to przemysleli nim sie ludzie zaczna zwalniac.

Obecny dyrektor pomimo dużych kompetencji, nie daje rady wszystkiego ogarnąć, naprawdę dużo się dzieje, co chwile nowe inwestycje, rozbudowy - firma mocno się rozwija

Czy ktoś może napisać co się dzieje w dziale technicznym ? Dlaczego firma poszukuje zastępcy dyrektora utrzymania ruchu ? Trochę mnie dziwi, że firma nie chce na to stanowisko awansować któregoś z kierowników ! Będę wdzięczny za informację.

Ktos
@Kandydat

Widocznie utrzymanie ruchu wymaga zmian, a obecne kierownictwo nie rokuje ???

ANONIM

Praca na magazynie przyjęć i wydań odbywa się w miłej atmosferze. Kierownictwo również w porządku. Polecam tą pracę, dobre zarobki, bony świąteczne

BYK WZZZ

Ludziom nie chce się pracować albo maja 2 ręce lewe piszą takie komentarze nic po za tym jak to w branży spożywczej weekendy święta praca ale przynajmniej Stawka ok a po za tym premie szefa są jak ktoś się stara zawsze kilka Stów można więcej wyciągną a jeśli nie chce się pracować to zawsze można od rodziców brać i się później słyszy ze młodzież nie nauczona

PeeZeet

Obie strony magazynu na wysokim poziomie, przyjazna atmosfera, kasa adekwatna do wykonywanych obowiązków. Pozdro dla chłopaków

Stefan

Miłą i fajna Atmosfera(Magazyn)Produkcja też nie jest zła jedne z Lepszych Płac w Niepruszewie (Magazyn)z czystym sumieniem mogę Polecić

Zosia

Nikomu nie polecam, a każdy z kim rozmawiałam i tam jeszcze pracuje to szuka pracy gdzie indziej.

alibaba
@Zosia

Czy naprawdę jest tak zle? a jak jest na stanowiskach wyższych? jaka atmosfera?

Gra

Ale to jakieś dziwne, bo tutaj też zamieściłeś krytyczną i jakąś ją wszyscy widzimy, więc totalnie nie wiem o co Ci chodzi, nie rozumiem tego do końca

minf

O to nie słyszałem o takich cudawiankach @akacja78. Ciekawe jest, że szukają dostawców z kategorią B. trzeba mieć jednak jakoś udokumentowane doświadczenie.

ona

ale porażka ta firma.... nawet wigili firmowej nie zrobili, 3 paczki ciastek na stołówce i to wszystko. a w święta do pracy bo ktoś musi zarobić na dyrekcje.

wkurzona

Praca w święta, przymusowe nadgodziny i ciągłe marudzenie że coś źle lub za wolno mówią żeby iść do domu a po godzinie dzwonią że trzeba wrócić bo zamówienia spłynęły. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tej firmie na jakimś wyższym stanowisku. Nawet kierowniczka dała wypowiedzenie a to już kolejna, teraz proponuje awansować tą grubą z kartonów. Będzie odpowiednią osobą na to stanowisko wiecznie tylko drze morde na wszystkich a sama jest nikim. Jak już zostanie kierowniczką to wszyscy będziemy musieli jeździć na jakieś idiotyczne zloty którymi wszystkich zanudza i opowiada jak to jej mąż fraje.. idzie spać a ona lata z kwiatka na kwiatek. Zreszta ukraińcom też włazi w gatki, tylko nie mówcie jej że jest gruba bo też się zwolni.

pakowacz

praca w święta wstyd patologia

ktoś inny

Dlaczego tak narzekacie, ruch kadrowy (brygadziści,kierownicy,dyrektorzy) jest imponujący, pewnie będzie lepiej.

m/
@ktoś inny

ŚWIĘTA PRAWDA

zdegustowany

Praca na magazynie ok. Dziwię się że wszyscy tak narzekają Jeśli komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekać... Łatwo się zorientować kto co pisze bo używacie takich samych określeń jak w pracy. Myślicie że jesteście anonimowi a to nie do końca tak jest...Praca naprawdę w porządku i zarobki przyzwoite. Wiadomo zawsze się znajdzie coś co może nie odpowiadać ale tak jest w każdej firmie.Jak to się mówi dobrze jest tam gdzie nas nie ma :-)

xyz

najgorsza firma w okolicy, zastanawiam się gdzie są teraz tępaki które za wszystko winiły Łukasza? macie teraz lepiej? G.prawda. Czy wy nie rozumiecie że tych ludzi się nie zmieni, tych ze |Zdunowa łącznie z właścicielem? Cieszę się że mnie już tam nie ma jak również wielu innych ,na palcach jednej ręki można policzyć tych którzy tam jeszcze są...

Zostaw merytoryczną opinię o Green Factory - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Green Factory?

Zobacz opinie na temat firmy Green Factory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Factory?

Green Factory