Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Damian

Poproszę adres mail na który mogę wysłać CV. Z góry dziękuję.

Jola
@Damian

Chętnie się dowiem również, hce złożyć cv przez internet.

Jw
@Jola

Złóż gdzie indziej bitu oszukuja a ludzie stąd uciekają a te teksty że idź do VW czy że to super firma to pseudo menadżerowie wymyślają lub ich(usunięte przez administratora) włazy . Ja odeszlem niedawno i nie żałuję

Darek

Ile można zarobić na produkcji.Lub operator wózka widłowego.

@Darek

Po co spamujesz ? 2900 brutto

H00$E

Bez wyższego wykształcenia można awansować znacznie wyżej. Firma potrafi docenić zdolnego pracownika z potencjałem.

H00$E

Nieprawda. Ja od początku daje z siebie 100% i jestem doceniony przez przełożonych.

@H00$E

Ta ty dajesz wszystko szczególnie informację na temat współpracowników na 100% informujesz kogo trzeba

Killl
@H00$E

Chyba głęboko i łykasz sumiennie

Lacky Luck

Pięknie firma załatwiła pracowników z nadgodzinami. Proponuję by w soboty przychodzili do pracy kierownicy, pracownicy biura. Będą mieli nadgodziny w grudniu wypłacone. I będą szczęśliwi. Ludzie dziękują za takie podejście.

dżizys
@Lacky Luck

kierownicy co do zasady nie mają płaconych nadgodzin,

Kilim

Mam pytanko. Dlaczego blondi z kugi chodzi non stop z telefonem rozglada sie po bokach siedzi non stop w lazience. Czy ona ma jakies względy w tej firmie? (usunięte przez administratora)

;)
@Kilim

I piszesz to tutaj z nadzieją, że ktoś się za to weźmie ? Jeśli tak, to bardzo mi Cię żal ;)

Klim
@;)

O widze ze blondi odpowiedziala na komentarz. To kiedy Wezmiesz sie do pracy?

:-)
@Klim

Nigdy:-) dobrze Mi jest tak jak teraz. Najważniejsze, że ma kto na mnie pracować. Pozdrawiam

Klim
@:-)

Szkoda tylko ze to inni robia na Twoja premię a ty nic nie robisz. Leń to leń. Masz dobre wtyki w tej firmie

Lolo

A robisz buraczku to samo co oni ????

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Hosee

Pamiętajcie o maseczkach na nosie buraczki kochane

WG

Jak wyglada sytuacja z nadgodzinami w weekendy?

Pili

Magazyn przyjec nie spac tam na nocce. Wozkowi do roboty a nie po regalach spicie. Masakra

Alan

Firma nie jest najgorsza , płace ok , dwie przerwy to rzadkość w firmach , socjal ok , chociaż zawsze będzie się wydawać że mogłoby być więcej ale nie ma co narzekać .Pracować trzeba wszędzie i wszędzie rosną normy , taki mamy klimat niestety.

Oj już nie kłam iż podwyżka nie istnieje. Inflacyjna ;-)

Toto
@Alan

Gościu jakie ty masz dobre prochy daj namiary na swojego dilera . Firma nie jest najgorsza albo dobry diler albo kiepski lekarz

Pina
@Alan

To kiedy przerwa urlopową, może dowiem się od ciebie?

@Pina

Każdy bierze kiedy chce ;)

@Alan

A tak naprawdę to nie polecam tej firmy , to po prostu żenada nie firma

Hegemon
@Alan

Uwaga to spam to co tu jest pisane to nieprawda . W skrócie jest to (usunięte przez administratora) pracy gdzie pracownik fizyczny nie ma szacunku od przelozonych

Loki

Kiedy pisana jest prawda o przełożonych i o tym jak traktują ludzi o wyzysku i jaki ten zakłady jest zły to opinia jest momentalnie usuwana dziwne

Kinek

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest płaca na początek. Kiedy jest przerwa urlopowa, dokładnie kiedy czy stoi się tak jak w Volkswagenie i jakie są mniej więcej dodatki na święta i urlop. Zastanawiam się nad pracą. Za dziwne kim podziękuję.

Zatrudniony
@Kinek

2900 zł brutto premia na wakacje i święta to 300 zł dla Otto co robią od 2021 roku dla tych co robią od 10.2020 to 500 zł. Inalfowi dostają jeżeli mają dochód 3 miesięczny powyżej 5000 zl - 550 zł, a CI co mają 800 zł na miesiąc to 1250 bodajże. Firma może być zarząd wymaga wymiany. Firma potrzebuje jednej wielkiej czystki w kadrach zarządzających. POdwyżek poza inflacyjna 4 % nie ma i nigdy nie było więc jak dojdziesz na najstarszego stopniem to do reki bez premi będziesz mialł 2979 zł + maks 350 zl premii do reki wiec szału nie ma.

Ki ek
@Zatrudniony

Czy przyjęcia są bezpośrednio do inalfy czy przez pośrednika?

@Ki ek

Pośrednik Otto

Bongo
@Kinek

Tu placa na początek i wtrakcie jest żałosna

Jahooj

Uwagę zwrócić możesz mamie w domu, nie pasuje do widzenia!

@Jahooj

Co tam liderko zwracasz dalej uwagę swojej mamie czy matka wstydzi się że poczęła takie coś

Basia

Kiedy odbędzie się rekrutacja na nowe linki? Złożyłam papiery i cisza

@Basia

Nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) tu pracownik jest nikim dla przełożonych szacunku nie mają żadnego

Będzie impreza firmowa ?

A o której tej ostatniej czy tej sprzed kilku lat ?

Taka była 5 lat temu , niestety

Jozef

Darek zajmij się swoim życiem

@Alan

To nie wiem ja znam tylko tą z 2 rozbudowy hali czyli sprzed 2 lat około.

Józef

Ty też wiesz tylko szukasz taniej sensacji (usunięte przez administratora), współczuję ci z powodu twojego choojowego życia

Były pracownik magazynu

Posejdon zrób sobie foteliki na Instagram

ja ja ja

Proszę się od łukasza odczepic

Xyz

Czarna mamba na zdjęciach z kaszanka

Agata

Czy macie ubrania robocze czy chodzi się w pracy w swoich ?

@Agata

dostajesz od firmy 2 t shirty 2 pary spodni i buty + bluza

Nick Ty naprawdę mu zazdrozdzisz

Kiki

A co zazdrość Cię zdrzera że On liże (usunięte przez administratora) a Ty nie, płaczesz jak dzieciok idź mamie naskarżyć, może Cię przytuli

Kiki

Posejdon przynajmniej porządny bo (usunięte przez administratora) jak Ci szmaciarze

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce