Gestamp Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gestamp Polska Sp. z o.o.

Jaka jest kultura pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Stały Nowy wpis

Wszystko zależy gdzie trafisz. Są linie, obszary i zmiany gdzie jest fajna atmosfera mimo ciężkiej pracy ale i są też linie gdzie już po jednym dniu odechciewa się. Osobiście polecam Ci starać się trafić na Linie nr 4 lub 5, tam jest jeszcze ludzko.

@Stały

A tak z ciekawości jest to praca według ciebie dla kobiet ? Myślę nad pracą dla mojej mamy ale skoro tam jest ciężka praca to zastanawiam się czy jest dużo dźwigania ? Przez jaka agencję w ogóle zatrudniają, gdzie oferty mogę znaleźć ?

Kto Nowy wpis

Ja brałem udział w rekrutacji i bardzo miło było sprawnie i wszystko wyjaśnili stawka godzinową i tak dalej szkolenie bhp i ogólne szkolenie fajna atmofera była więc nie wiem z kad te komentarze negatywne normalne w Polsce wszędzie jest najniższa krajowa negatywnie opiniują ci co już nie pracują lepiej samu się przekonać a nie patrzeć na opinie innych kartka wszystko przyjmie

Hej nie widzę ofert żadnych na linie.l ale może warto aplikować bo przyjęcia mimo wszystko są? Ktoś może napisać o tym czy praca jest ciężka? Na czym polega dokładnie? Nie chodzi o to ze jestem leber. Bardziej o to czy mogę sobie poradzić jako mała, drobna kobietka. :) Jest wymagane wcześniejsze doświadczenie czy przyjmują bez niego ?

Stały

Ta Ukrainka z ManPower jest niepoważna. Wzywa pracownika, który skończył 8 godzin pracy o 22 na godzinę 2:00 w nocy do pracy, nie dając mu szans na odpoczynek i tylko dlatego, że on jest z Nepalu. Czy ona myśli, że Ci ludzie to roboty bez limitu sił przerobowych ?!

Mario
@Stały

Przecież ustawowo musi być przerwa w pracy a nie po 4 godzinach z powrotem do roboty. Firma nie boi się że łamie przepisy pracy i mogą być kary jak to ktoś zgłosi? Nie ma wcześniej ułożonego grafiku jak kto przychodzi na zmiany do pracy?

@Mario

Grafik jest ułożony ale oni obcokrajowców traktują wbrew obowiązującemu prawu pracy, wykorzystują ich niewiedzę. Jeszcze gdy Ci odmawiają nadgodzin przez zmęczenie, biurowe z pośrednika jeżdżą do nich na stancje i zaganiają do roboty...

Gruzo
@Stały

Chodzą do pracy nie odbijają karty tylko zapisują godziny na kartkę od ksero a szefowie podpisują. Nie wykazują ich nadgodzin. Gdzie inspekcja Pracy ludzie chodza do pracy bez przejścia 11h

@Stały

A często są tam nadgodziny i ile dłużej trzeba zostać w pracy? Weekendy też? I tylko obcokrajowcy robią nadgodziny? Czyli skoro wykorzystują ich niewiedzę, to rozumiem, że płacą im normalną stawkę, nie są one płatne zgodnie z kodeksem pracy?

Stały

Weekendy są gdy jest to konieczne. Zostać możesz 4 godziny dłużej czyli o pół zmiany, lub przyjść 4 godziny wcześniej przed swoją zmianą. Obcokrajowcy robią najwięcej nadgodzin ale nie mają płaconych setek lub dwusetek tak jak Polacy.

Niko
@Mario

Ci obcokrajowcy nie widnieją w systemie. Mają papierowe kartki z godzinami. Mogą z nimi jechać jdk w 1939

@Niko

No ale papierowe kartki z godzinami też powinny być podpisane przez kierownika i wprowadzone do systemu. Kasę dostają normalnie na konto czy do reki dlatego są poza systemem?

Automatyk

Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny, trwała około 1,5h w miłej atmosferze

Przede wszystkim pytania techniczne

Gonzo

Czy ktoś może wie ile zarabia specjalista w Gestampie? Albo chociaż jakieś widełki?

Gonzo

A czemu ? Aż tak źle? Opowiesz coś więcej? Słabe zarobki czy atmosfera aż tak trudna?

@Gonzo

Po pierwsze: zarobki nieadekwatne do wykonywanych obowiązków Po drugie: atmosfera to zależy gdzie trafisz i jak podchodzisz, mogłoby być ok mogłoby nic być ok Po trzecie: teraz nami wszystkimi rządzi młody Hiszpaniec, którego podobno nie da się nijak wypędzić stąd, który swoim podejściem i pomysłami oderwanymi od rzeczywistości rujnuje atmosferę, niszczy zakład i pogarsza o tysiąc razy już i tak zszarganą opinię o Gestamp. Każdy szuka innej pracy tylko mało kto mówi o tym na głos. Po czwarte: zaczynasz od pośrednika pracy. Kilka lat temu jeśli się starałeś, mogłeś być co miesiąc spokojny, że dostaniesz wydłużenie umowy, a teraz choćbyś pluł "k.r.w.i.ą" i pracował jak należy to oni tego mogą nie docenić i po prostu powiedzieć, że nie wydłuzają Ci umowy... To główne aspekty, przez które zwyczajnie Nie polecam Ci nawet myśleć o Gestamp.. zrobisz jak uważasz ale ja nie życze Ci źle...

@Stały

Rozumiem ale ja nie na produkcję tylko na stanowisko specjalistyczne, to raczej nie przez agencję a przynajmniej żaden normalny specjalista się dziś tak nie da zatrudnić w dodatku za średnią krajową też nikt robić im nie będzie zwłaszcza jak ma już doświadczenie zawodowe

Gumis
@Stały

Potwierdzam, ja sam dałem sobie spokuj z tą pseudo poważną firmą, szkoda czasu i nerwów za tak śmieszne pieniądze, a ful wymagań od pracownika, jeszcze będąc na agencji a wypadnie się wyjazd do gestamu w białęrzycach to nie myśl że ci oddadzą za paliwo jak nie będzie auta firmowego

@Gumis

Rozumiem a zdradzisz widełki w jakich poruszają się specjaliści

@Stały

Byłem na rozmowie, muszę przyznać że jestem zniesmaczony, osoby rekrutujące chyba w ogóle nie czytały mojego CV, rekrutacja prowadzona raczej jak z niechcianym gościem niż kandydatem do pracy zwłaszcza że zachwalali jak to firma się rozwija i jakie możliwość bo będą nowe hale, nowe działy itp. Nawet mi się na wyniki nie chce czekać, generalnie mocno mnie do siebie zrazili tym brakiem profesjonalizmu na rozmowie prowadzonej chyba od niechcenia

Franek
@Gonzo

Jakie stawki proponuja? Nie wiem czy mam sobie wogóle zawracac glowe rozmową kwalifikacyjna czytajac komentarze..

@Franek

Nic nie powiedzą, żadnych widełek, zapytaja ile chcesz i tyle, to cała rozmowa o wynagrodzeniu ale nie dowiesz się nic poza tym

@Gonzo

No i znasz już odpowiedź na wszystko. Tu nie ma co startować. Nie znajdziesz tu pracownika, który pracuje tu z chęcią, jedynie z obowiązku i lenistwa do znalezienia sobie innej roboty. A jeżeli ktoś szuka innej roboty, na głos tego nie powie. Tu minimalnie połowa rzeczy musiałaby ulec zmianie, żeby chociaż jedną dobrą opinię o Gestamp ktokolwiek mógł wykrztusić.

Honorka
@Gonzo

A jaką kwotę zwykle proponuje firma? Odnośnie wynagrodzenia to jakaś tajna sprawa? Jak bardzo można wynegocjować pensję?

@Honorka

Zawsze najniższą, wynegocjować idzie jeśli ktoś wie jak argumentować, bo zwykle i tak mogą Cię czymś zagiąć i tracisz język w gębie.

@Honorka

Brałem udział w rekrutacji, obiecywali że niezależnie od wyników dadzą znać, rekrutacja zakończona, termin minął i cisza, no brak rzetelności na ich konto

Roma
@Stały

Możliwość negocjacji już brzmi spoko, ale zaintrygowałeś mnie. Jak zaginają podczas rozmów o podwyżce? Swoją drogą to jak często takie wzrosty płacy idą z automatu każdemu w firmie? Raz w roku inflacyjnie czy jakoś inaczej?

Czy jest możliwość pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o. na część etatu?

Misiowy

Czy na część etatu to nie mam pojęcia, ale napewno umowa przez agencje za najniższą krajową

Jertu

Dostaję powiadomienie o nowym wpisie , ale jak wchodzę na stronę to wpisu nie ma , czyżby usuwano niektóre wpisy? A Manpower to dno totalne, zapomnij o umowę na firmę, napiepszaj za minimalną i sie ciesz , że płacą, bywają dni , że nie ma czasu napić sie wody bo wydajność lini jest ważniejsza niż człowiek, firma tylko dla zdesperowanych.

Jaro
@Jertu

Nie masz żadnej przerwy podczas pracy żeby właśnie napić się albo zjeść? Nie ma nikogo kto zastąpi cię na kilkanaście minut? Rozumiem że nacisk na wyniki ale chyba chwila odpoczynku każdemu jest potrzebna, nie?

@Jaro

Jest tylko regulaminowa przerwa 20 minut i może czasem z dobrej woli ktoś Cię zmieni na pakowaniu tylko po to, żebyś poszedł się wyszczać, a jak zbierze Ci się na "dwójkę" to to już za długo...

Soje
@Jaro

Gonią wyniki a eskalacja za eskalacją. Nowy Zakład Dno Damian G z Logistyki ogranicza nadgodziny dla wózkowych wykazuje się w weekendy ludzie z linii mają nadgodziny a wózkowi zero. Nie polecam iść na nową hale Damian G i Sławek J nie maja pojęcia o robocie tworzą nie miła atmosfere zero szacunku Do Pracowników szefowie robią wszystko szefują pakują stoją na jakosci jeżdżą wózkiem i suwnicą (usunięte przez administratora)

Albi
@Soje

A co jest powodem tego, że jedni mają nadgodziny a drudzy nie? To tylko na nowej hali takie zasady, czy pod tym względem na starej też? No i co do tej atmosfery i szacunku o którym piszesz, to podasz jakieś przykłady, które potwierdzą i wyjaśnią, że tak jest, jak napisałeś? Ciekaw jestem bardzo.

Banan

Witam polecają się a ludzi zwalniają z manpower. A na ich miejsce przychodzą inni na nadgodziny nie odbijając karty tylko chodza na tak zwany zeszyt. Brak słów nowy dyrektor 30 parę letni niby rodzina z szefem robi nie miła atmosfere wózkowych zwalnia a potem dzwonią i proszą się by wrócił. Odkąd on jest brak organizacji zero nadgodzin dla pracowników Gestamp tylko chodzą na tak zeany zeszyt bez wykazywania ludzie nie mają motywacji do pracy padają głupie pytania czemu nie ma jakosci a sam się nie przyzna co wyparawia ,myśli że ludzie są (usunięte przez administratora) Brak słów

Giewont
@Banan

Płacą najniższą, zatrudnienie przez agencje, umowa co miesiąc na miesiąc i jeszcze do tego 3 zmiany, taka poważna firma a tak nie poważnie traktują ludzi, śmiech totalny za takie pieniądze no i jeszcze wymagania mają, a na naorawach za taką stawkę gdzie wymagają jakiś umiejętności plus trzeba sporo samemu ogarniać to już całkiem porażka, jeszcze tekst że umowę na gestamp dostaniesz może po 2latach, jak potem ktoś ma mieć motywację do pracy albo pokazywać na ci go stać, ja sobie dałem spokuj, nawet premii nie dostaniesz jakiejkolwiek, zero nadgodzin "bo trzeba sobie zasłużyć" nawet na jeb... młotek bo wszystkie rozje... albo nie ma, szkoda czasu na tą nie poważną firmę

Janusz
@Giewont

Nie ma jakiegoś określonego czasu po jakim dostać można umowę o pracę przez firmę a nie przez agencję? Piszesz, że przedłużana jest tylko z miesiąca na miesiąc, co na pewno nie jest komfortowe, bo każdy jednak potrzebuje tej stabilizacji. Jak jest tylko goła pensja to ciekaw jestem, czy o podwyżkę po jakimś czasie można iść? Te 3 zmiany to też i nocki tu są? Pytań sporo ale wiesz wolę zapytać niż błąd popełnić aplikując w ciemno.

Giewont
@Janusz

Są 3 zmiany, rano, popołudniu i nocka

@Janusz

Umowę możesz dostać najwcześniej po 18 miesiącach przepracowanych przez agencję o ile Cię wcześniej z byle powodu nie wyleją na pysk... Wcześniej niż po 18 miechach, np po 12 możesz dostać jeśli dajesz się wykorzystywać jak beduin, czyli robisz wszystko co chcą, zapie....asz bez obiekcji na cokolwiek, a nawet chory i osłabiony przyłazisz do roboty... Czyli w skrócie: musisz się podporządkować w 200 % żeby liczyć na umowę na gestamp....

Zbigniew

Czemu? Pracowałeś przez tą agencje i masz złe doświadczenia? Czytałem że umowa jest przedłużana z miesiąca na miesiąc Też taki miałeś? Nie można było dostać czegoś bardziej stabilnego?

@Zbigniew

Nie dość że trzeba się nagimnastykować to przez długi czas jedyne co dostaniesz to najniższa krajowa, szkoda zachodu za takie śmieszne pieniądze, już nie mówiąc o tym że na na prawach taka stawka, gdzie wymagają jakiś umiejętności to jak napluć komuś w twarz, no i na 3 zmiany, widzę że nawet wypowiedz jednej osoby została usunięta, widać że kasują niewygodne wypowiedzi, niestety tka jest prawda, ta firma to porażka, zatrudniają przez agencję, w tym miesiącu jesteś, a w następnym może cię nie być, coś ci się stanie i dowidzenia, szkoda zachodu za takie pieniądze na 3 zmiany

Czy w Gestamp Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Qbk

Daj sobie spokuj, przyjmują tylko przez agencję za najniższą z umową co miesiąc na miesiąc, a wymagania jakbyś 4-5k dostawał, tymbadziej na naprawach, najnizsza a by chcieli abyś robił jak za 4-5k, jeden wielki bajzel w tej firmie jest

@Qbk

Dzień dobry. Serdecznie zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną do biura Manpower w Gestamp Polska. Z chęcią przedstawimy realne warunki pracy na stanowiskach: Pakowacz, Operator, Operator Wózka Widłowego, Operator Suwnicy oraz Operator Napraw! Do zobaczenia :)

Zbigniew
@Qbk

Dają zlecenie i co miesiąc przedłużają? To trochę słabe warunki. Nie da rady ominąć agencji i przyjąć się bezpośrednio? Chyba pracują tu ludzie z dłuższym stażem co mają normalną umowę, co?

@Zbigniew

Owszem są pracownicy którzy mają normalną umowę, z tym że zanim zostali normalnie zatrudnieni, musieli się męczyć z agencją sporą ilość czasu, niektórzy mieli umowę co tydzień na tydzień kiedyś, teraz jest co miesiąc na miesiąc, rozmawiałem z niektórymi osobami, musieli pracować 2lata na agencji aby dostać normalną umowę a i tak musieli się upominać o tą normalną umowę, ani normalnych pieniędzy, ani stabilności, bo w tym miesiącu jesteś, a w następnym ci podziękują i dowidzenia

@Zbigniew

A, no i fak że chociaż dają teraz UOP ale co z tego jak oferują śmieszne pieniądze plus 3 zmiany

@Manpower

Jeśli chcecie przedstawić realne warunki pracy to powiedzcie otwarcie jak traktujecie zatrudnionych na agencji. Niezależnie od narodowości pracownika, macie wszystkich za nic, okłamujecie ich, nie zapewniacie niczego stabilnego, wywalacie ich z pracy, nawet jeśli pracują bardzo dobrze. Każdy pracownik jest dla was tylko numerkiem. Myślicie, że wam tak wolno? Opinia o was już dawno poszła w eter, nikt dobrego słowa o was nie powie.

@Qbk

Dzień dobry. Zgodnie z art. 20 Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych - Agencja może skierować daną osobę do wykonywania pracy tymczasowej na podstawie umowy o pracę oraz umowy prawa cywilnego na rzecz jednego pracodawcy użytkownika przez okres nieprzekraczający łącznie 18 miesięcy w okresie obejmującym 36 kolejnych miesięcy. Jest to zapis w ustawie, który ma sprzyjać pracownikowi.

@Stały

Nikt nie chce traktować ludzi przedmiotowo - nikt też nie ma na to zgody. Agencja pracy jest formą zatrudnienia elastycznego, być może stąd brak oczekiwanej stabilności.

@Manpower

Nie chcecie traktować ludzi ale tak ich traktujecie. Albo to jakimi bajkami ich karmicie przy zwolnieniu, czyli brak roboty, rzekome złe opinię od liderów, podczas gdy zwalniacie ludzi, nawet częściowo, nie patrząc kto pracuje rzetelnie a kto jawnie ściemnia. To żadna sprawiedliwość, a już na pewno nie jest to należyte traktowanie ludzi. Pomyślałyście o tym chociaż raz? Czy tylko jak dyrektor chlapnął "zwolnić ludzi" to wy od razu byle na akord byle się cyferki zgadzały?? A na olx piszecie jak to u was jest wspaniale. Potem zdziwione, że opinia o was krąży i wszyscy omijają Gestamp dużym łukiem.

@Manpower

Czekam już 18 dni na świadectwo pracy, pracując tam spotkałem się z sytuacją kiedy będąc po nocnej zmianie, nie raczyliście się zorientować na jaką zmianę idę danego dnia, godzina ok 10-11 a wy dzwonicie do mnie, zostałem zapytany dopiero po odebraniu telefonu na jaką zmianę idę, oczywiście ani przepraszam ani u ci w du

@Manpower

Zapomniałem dodać że nie otrzymałem listy płac, niestety jestem zmuszony zgłosić sprawę do państwowej inspekcji pracy, ponieważ upominałem się o świadectwo ale jeszcze nie otrzymałem

Stary pracownik

Pracuje w firmie już dobre parę lat. Na produkcji jest coraz to gorzej normy idą w górę, od pracownika wymaga się coraz wiecej. O urlop trzeba się prosić a najlepiej brać go tylko jak pracodawca będzie tego chciał ;) O awansie tam można pomarzyć chyba że ma się dobre plecy. Atmosfera już od lat nie jest przyjemna....

Rafik
@Stary pracownik

Jak ci się nie podoba to uciekaj. Co tam jeszcze robisz? Mało jest ofert na rynku?

@Stary pracownik

a w której korporacji normny co roku nie idą do góry? na tym polega ten świat

Teresa
@glo

„Ciągły rozwój” czy jakoś tak… No a ogólnie to te normy są nie do wyrobienia czy jednak jakoś ma szansę dać radę człowiek? Daj znać, jaka sytuacja.

@glo

Jak wszędzie, cele są istotne, pytanie tylko jakim kosztem? Czy nie lepiej poszukać optymalizacji w procesie, a nie narzucać większą normę? Co tu się później dziwić, że opinia o firmie zaczęła znacznie kuleć, skoro wykresy nad głowami zarządu otwierają bicze nad podwładnymi...

@Teresa

Co prawda już nie jestem pracownikiem tej firmy, jednak kiedy odchodziłem normy były znacznie zawyżone przez pracowników z za granicy, którzy przyjechali na chwilę. Plus jeśli jako nowy pracownik nie dawałeś z siebie wszystkiego, to po kilku dniach słyszałeś, że się nie nadajesz.

Czy w Gestamp Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

tak

Qbk

Daj sobie spokuj, przyjmują przez agencje na najniższej krajowej

Ban

Za te pieniądze nie warto na 3 zmiany, dobrze że 4 brygadowki jeszcze nie ma, jeszcze zanim dostaniesz umowę na gestamp to najpierw menpower za najniższą z umową na miesiąc co miesiąc i tak przez kilka miesięcy zanim uda Ci się wybłagać umowę na gestamp

Krol
@Ban

Na nadgodzinach można druga pensje dorobić.

Ban
@Krol

Na agencji?

Her
@Krol

Nie wiem gdzie można zarobić jak na nadgodziny mogą chodzić tylko ukraincy i manpower. Pracownicy z Gestamp mają zakaz a Ukraina może walić po 380 godz w miesiącu na tak zwaną kartkę. Brak słów

Rost

Rotacja ludzi jak na Giewoncie, większość osób na pakowaniu gdzie sprawność fizyczna jest kluczowa zwalnia sie po miesiącu; nawet osoby z Azji rezygnują.Gdy się zatrudniasz na agencję masz najniższą płacę krajową, te bzdury na ogłoszeniach, że są benefity jak : multisport i opieka medyczna prywatna to kłamstwo. Jeśli chcecie pracować za płacę minimalną nie adekwatnie do powierzonych zadań to zapraszam.

RELO
@Rost

Zwłaszcza L11 tylko liczą się zielone kwadraty na tv nic więcej, atmosfera dno z strony osoby zarządzającej, na pakowaniu kobiety nie dają rady szybkość linii robi swoje na chwile staniesz odpoczniesz już pretensje że wakacje się skończyły!!

Lore
@Rost

Ludzie odchodzą nie ma kto pakować , nic dziwnego jak na Nowej Hali dzwonią gitarę Ci zawracają byś robił dłużej by linia szła a co do czego przychodzi nie potrafią zapłacić wynagrodzenia. Nie Polecam Tej Firmy

@Lore

potrafić może i nie potrafią ale chyba są zmuszeni co do tego. Chodzi o jakieś opóźnienia lub płacenia na raty?

Oli
@RELO

L11 wielkie dno, ludzie z biura nie poważni a siedzi ich tylko aż dwóch. Nikt już nie może patrzeć na Damiana G wielki planista a wciąż mu części brakuje interesuje się tym czym nie powinien pisze się za Kierwonika Logistyki ???????? chłopacy z logistyki tylko czekają by szybko rozwijać skrzydła i uciekać z L11 pracowałem chwile tam nie polecam.

@Oli

dwóch? tylko dwóch Panów w biurze tu jest, a gdzie jakieś kobiety? to one tu tylko na pakowaniu pracują?

Ale
@Oli

Witam jak wyżej napisane nie polecam tej firmy bałagan zero organizacji (usunięte przez administratora)

Malina

Nie polecam zatrudniać się w tej firmie, ani nie zarobicie normalnych pieniędzy ani nie dostaniecie normalnej umowy bo firma przyjmuje tylko przez agencje, będziesz podpisywał umowę co miesiąc na miesiąc za najniższą, wymagania nieadekwatne do tego jak pracujesz albo co robisz bo na jeden dział obok l5, najnizsza to jak napluć komuś w twarz, biorąc pod uwagę że oczekują jakiegoś doświadczenia, inna stawka na ogłoszeniu a co innego na umowie

MANPOWER WON

Nigdy więcej nie pójdę przez manpower, lepiej was potraktują w Niemczech niż tutaj Polak Polaka przez tę agencje, te baby to porażka

@MANPOWER WON

a ja tam nie narzekam. baby trochę zwariowane, ale problemu nigdy nie robia. zawsze zalatwia co potrzebuje

daj żyć
@MANPOWER WON

Manpower nie jest taki zły. Miewałam gorsze kontrakty. Czasami trzeba za czymś poczekać, ale zawsze załatwią.

Manpower ok
@MANPOWER WON

Ja lubie do nich zaglądać, zawsze smiesznie, nie sztywno, vzlowiek nie boi się o nic zapytać bo są takie normalne traktują jak kolege jest stmpatycznìe

Dzwonią do ciebie o ok 11 po nocnej zmianie, ani przepraszam ani uj ci w du

A jak obecnie wygląda praca/atmosfera w logistyce/zakupach?

Sep
@Kandydat

Nie polecam wogóle pracy w tej firmie. Balagan straszny co chwile ktoś się zwalnia nadgodzin zero tylko sami ukraincy maja Polaków zwalniają a za 2 tyg dzwonią po Ciebie.

Jak wyglada z premia wakacyjna dla nowo zatrudnionych ? Wyplacaja cos i kiedy ?

Sylwia

A pytasz o jakies konkretne stanowisko?

zalezy od stażu pracy, po 3 latach jest 90% podstawy

@glo

A przed 3latami stażu ile wynosi wakacyjne?

@glo

czyli warto trójkę przebić? a jeszcze coś dzięki niej tu przysługuje? benefity czy coś?

@Iza

Jeszcze musisz przedrzeć się przez agencje a to nie jest wliczane do tych 3 lat

SBT

Czy w tej chwili trwa rekrutacja ? I na jakie działy przyjmują? I

Qbk

I to jeszcze zatrudniony na agencje za najniższą na 3 zmiany z umową co miesiąc na miesiąc

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Romeo

Rękawiczki

@Romeo

w sumie to tylko rękawice byłyby potrzebne czy jednak czegoś brakuje? jak często je wymieniają w razie czego?

galileo

.tyre

Praca przez agencję, płacą najniższą krajową i oczekują niewiadomo czego a pot po (usunięte przez administratora) leci, pracownicy Gestampu są bardzo nadgorliwi w stosunku do agencyjnych, nie polecam.

Beata
@.tyre

Co kryje się pod słowami "oczekują nie wiadomo czego"? Możesz napisać wprost czego oczekują?

.tyre
@Beata

Że załapiesz w mig wszystko.

@.tyre

A to nie zależy od tego przypadkiem co na swoim cv napiszesz? Oni nie powinni się właśnie tym sugerować?

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Polska Sp. z o.o.