Gestamp Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gestamp Polska Sp. z o.o.

jpg

strach się bać w obecnej sytłacji , pan dyr, P i pan dyr, Ch,. sieją strach na chali chodzą i szukają ludzi do zwolnienia , wypłaty aż bolą bo strasznie obcięte , worki wyleciały w pierwszej kolejności , teraz ludzie którym się kończą umowy , taka polityka firmy zwolnić a jak się ruszy ciekawe kim będą pracować . moim zdaniem to to chodzenie po hali dyrektorów to nic innego jak mobing bo wiedzą dobrze żę pracy jest dużo mniej a jeszcze teroryzują łapanką żeby (usunięte przez administratora) i zrobić z robola malutkiego .

Batonik
@jpg

Ile płacą w dziale technicznym pracuje w innej firmie jako starszy technik utrzymania ruchu i spawania zarabiam 3500 na rękę dostanę u Was jest szansa

Sjp
@Batonik

Z taką interpunkcją na pewno nie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

nie wyglądają

Edek

Wszystko zależy na jakim dziale się pracuje. Zależy od szczęścia i kwalifikacji. Tu raczej można awansować jak ktoś odejdzie i zwolni się miejsce. Teraz już nie są tworzone stanowiska pracy, bo projekty nie są w fazie początkowej, gdzie jak wiadomo potrzeba więcej ludzi. Ale nie można powiedzieć, jeżeli ktoś ma wiedzę techniczna i jest ogarnięty to na produkcji można awansować, ale nie od razu. Trzeba czasu by się wykazać i pokazać. Może być tak, że nie tyle, że się awansuje co się dostanie więcej obowiązków, a jak dobrze potrafi się negocjowac to i jakąś podwyżka za to wpadnie, niestety nie zawsze i nie taka jakbyśmy sobie tego życzyli. Teraz w dobie kryzysu to raczej ciężko będzie i jakiekolwiek pieniądze, skoro wszędzie szukają oszczędności, a nawet byli zwalniani ludzie. Nie koniecznie ci słabi, tylko nawet kumaci.

2020
@Edek

ile zarobi starszy technik?

Yolo

Jeżeli chodzi o atmosferę to spoko. Zarobki nie najgorzej, ale mogłoby być lepiej. Szkoda, że przez corone wyleciało sporo dobrych i ogarniętych pracowników, bo akurat byli zatrudnieni przez pośrednika, albo kończyła się im umowa. A Ci co już dawno powinni wylecieć grzeją dalej posady. Więc pewnie przyjdzie czas, że będą się prosić by powracali na stanowiska. Te szukanie przez dyrekcję ludzi do zwolnienia jest żenujące i słabe. Niech się dyro P zastanowi nad swoim beznadziejnym zachowaniem. Dziwię się, że jeszcze nikt z nim porządku nie zrobił.

Kik

Czy wiadomo co z pracownikami Manpowera którym nie została przedłużona umowa? Czy mają szansę na ponowne zatrudnienie?

Automatyk

Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny, trwała około 1,5h w miłej atmosferze

Przede wszystkim pytania techniczne

Witajcie, moze ktos z was sie orientuje czy Gestamp bedzie przedluzal umowy pracownikom w obecnej sytuacji? Jestem zatrudniony na umowe na czas próby na 3 miesiace, konczy mi sie na koncu czerwca.Nie wiem czego mozna sie spodziewac

@Nowy

nie wiadomo nic, ale myslę, ze każdy się boi jak to bedzie praca. czy będa jakies podwyżki czy zwolnienia czy nowe miejsca pracy, ja mam pytanie też- kiedy wracamy do pracy?

Pracownik 2

Najwięcej mówi ten, kto najmniej zna się na temacie. Na zazdrość nie ma rady, ale ważne, że można się wyżyć na forum anonimowo. Gdyby naprawdę był czas tylko na korzystanie z telefonu, to praca pewnie nie byłaby wykonana, a pracownikom nic nie wiadomo na temat tego, aby coś było nie zrobione w terminie albo nie było zrobione dokładnie. ;)

Utrzymanie Ruchu

Nie polecam szczególnie działu UR Spawania, co tam się dzieje woła pomstę do nieba. Zero części zamiennych. Wymagają od ciebie żebyś wiedział wszystko. Zero szkoleń. Zero perspektyw. Jak już są nadgodziny dowiadujesz się w piątek 5 min przed zakończeniem zmiany. Nie polecam nikomu. Zresztą niedługo na UR będą robić Hindusi i Ukraince bo nikt za te marne grosze nie chce pracować. Kolejna sprawa przychodzą tutaj na UR blokujesz możliwość pójścia do vw. Firmie omijać szerokim łukiem. P.S Nie wierzcie w te bajki co mówią na rozmowie..

...
@Utrzymanie Ruchu

Jak na UR ? warto składać papiery ? Jaka praca, atmosfera, coś się poprawiło ?

KK

Mam pytanie jak wyglada praca w jakości? Jakie sa zarobki? Czy praca jest stresująca? Czy sa jakieś szkolenia?

Pat
@KK

To wszystko o czym piszesz zależy od zajmowanego stanowiska oczywiście. Jakie konkretnie masz na myśli?

Jarek

Jak wygląda praca pakowacza, dostałem propozycję pracy na tym stanowisku i jestem ciekaw jakie są opinie?

Pakowacz

alo alo
@alo alo

polacy na manpałer

Pracownica

Hmmm w gestampie wszystko po znajomości jak masz bardzo dobry 'kontakt' z dyrektorem to bez problemu wskoczysz na dobre stanowisko będąc nawet Ukraińcem, przykre to bo stałych, sumiennych pracowników nie doceniaja, ciekawe tylko czy 'gora' wie że w zakładzie takie zasady i wszystko tak jest przedstawiane żeby ładnie na wykresach wygladalo, szkoda też że dawna sytuacja z molestowaniem została zalagodzona a wszyscy wiedzą kto i co narozrabial, jak mają inne pracownice się czuć skoro oskarżana osoba cały czas sobie pracuje , teraz powinna się tym powazniej gazeta zainteresować

Mareczek

Wyjdzie na spawalni ale sprawcie jak był materiał pakowany po 18.00 ????????

Norbi

Witam. Obserwuje ta firme, widze ogloszenie na operatora wozka widlowego. Czy ktos jest w stanie podac mi jakie to faktycznie sa pieniądze? Proponowane jest 3500brutto podstawy + 400 premii za frekwencję + 600 co kwartał. Prosze o szczere opinie bo bardzo mysle zeby tam przyjsc.

Kasa
@Norbi

Pierwsze słyszę o jakiejś premii za frekwencję.

@Kasa

Jakie są realne pieniądze w tej firmie?

Gestampowiec
@Norbi

3500 brutto podstawy + 400 premii produkcyjnej (nie ma frekwencyjnej) + 160 ryczałt tzw. płacą za dojazd do pracy. No i oczywiście czterobrygadówka , trzy zmiany , dwie zmiany zależy gdzie trafisz no i jak się uda to nad godzinki można złapać.

@Gestampowiec

Ok dzięki za odpowiedź. To w sumie nie jest źle. Ale ogloszenie cały czas wisi, widocznie nie ma chętnych.

Wózkowy

3528 brutto na firmie Na agencji godzinowa 21 brutto

norbi
@Wózkowy

a tego mi nie powiedzieli xD praca ciężka, faktycznie tylko na wózku?

norbi
@norbi

i jak często soboty wychodzą dodatkowe?

Widlak
@norbi

Zależy gdzie trafisz i przede wszystkim to trzeba umieć jeździć ????

hej.
@Widlak

Nie polecam pracy w tej firmie, na rozmowie wstępnej wszystko ładnie wygląda i mydlą oczy aby mieć kolejnego jelenia a na produkcji traktują tam ludzi jak murzynów, wózkowi muszą (usunięte przez administratora) nie przestrzegając BHP bo inaczej linia ma postój. Prędzej czy pózniej dojdzie tam do poważnego wypadku w takim tempie pracy. Jeśli chodzi o kase to szału nie ma podstawa + premia co 3miesiace.( około 500zł brutto)

Garnek

Wystarczy wejść na GoWork gestam Wrocław i tam jest tak samo jak we Wrześni tylko że tam ludzie ochoczo o tym informują.

Krzysztof .

Nepotyzm przy zatrudnianiu i obsadzaniu stanowisk.

karamba

jak tam oceniacie gestampowicze obecną sytuację? Spadek zamówień... Podobno Filipiny i Nepal out. Część Ukrainy też. Słyszałem, że nawet Manpower będzie częściowo ucięty. I ta propozycja odrbku w soboty i niedziele za pauze w grudniu dla tych co im nie wystarczy urlopu, ciekawe co jeśli ktoś się uprze i nie będzie odrabiać- przymusowo nie można wysłać na bezpłatny... Ciekawe jak sytuacja będzie wyglądać po nowym roku jeśli utrzyma się taki niski poziom zamówień...

szukający

Witam Ma ktoś jakiś adres e-mail do Gestamp w Wrześni kiedy ma ruszyć nowy zakład w Białężycach

Czy przyjmują nadal przez agencje bo obija się o uszy ze już zatrudniają przez gestamp?

(usunięte przez administratora) mac kłamstwa że z butów się wylewa i to z fumofilców

August

O co chodzi?

NEW Old

Witam jak atmosfera i płace na wózkach widłowych

Stary ale jary

Ile płacą za operatora wózka widłowego i jaka atmosfera wózkowych

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Polska Sp. z o.o.