Gestamp Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gestamp Polska Sp. z o.o.

Karol

Witam, czy ktoś może coś powiedzieć, jak wygląda praca w biurze w Gestampie? Jakie są widełki płacowe dla specjalistów? Pytam pod kątem oferty na stanowisko specjalisty ds. logistyki.

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy jako asystentka na recepcji? Jakie zarobki, atmosfera, czy jest okres próbny itp?

Alanek

Jak temperatura i powietrze na spawalniach? Ludzie nadal mdleją?

Robitnik
@Alanek

Jak w każdym innym zakładzie w te upały. Ale dostajemy napoje OSHEE i tabsy z elektrolitami. A u Ciebie Alanek?

Alanek
@Robitnik

U mnie w pracy jest klimatyzacja. Pozdrawiam ;)

Gestampo
@Robitnik

Ah te ciepłe OSHEE... Pić się tego nie dało.

Hh

Witam. Ile może zarobić operator wózka widłowego z doświadczeniem ???

Horse
@Hh

3350 brutto, a bez doswiadczenia to przez agencje, ale tez cos kolo tego (tyle ze z niskim socjalem).

Janusz
@Horse

Poza podaną przez Ciebie kwotą firma Gestamp Polska wynagradza może jeszcze dodatkowo swoich pracowników? Chodzi mi o to, czy występują ewentualne premie bądź nagrody dla najbardziej zaangażowanych osób? Jestem ciekaw, jak firma podchodzi do ewentualnych systemów motywacyjnych, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Abc
@Janusz

Brak dodatków motywacyjnych czy też za frekwencję, nawet nie ma dodatku za lojalność lub wysługę lat. Brak ścieżki awansu, czy też zaszeregowania.

Automatyk

Rozmowa przeprowadzona w sposób profesjonalny, trwała około 1,5h w miłej atmosferze

Przede wszystkim pytania techniczne

Niemen

Operator produkcji. Jak się mają stawki brutto na tym stanowisku?

@Niemen

Przez agencje 15 zł/h po 3 miesiącach 75 gr brutto więcej .

tomek

TO JEST NETTO 15 zl czy jak ile na miesiac mozna zarobic produkcja operator wózkowy

KaROOo

Jaka agencje?

M

Przestrzegam wszystkich przed aplikowaniem na stanowisko Automatyka w Utrzymaniu Ruchu. Treść ogłoszenia nijak ma się do faktycznego zakresu obowiązków. Brak kreatywnych zadań, praca sprowadza się do wymian części i restartowania wszystkiego. Do tego chora atmosfera, brak szacunku do pracownika, przyzwolenie na mobbing.

Fgh

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w UR?Warto przyjść na mechanika do gestampu?

Jerzyna
@Fgh

Najgorszy dzial w Gestampie. Idz i sprawdź sam przyjmą Cię z otwartymi rękoma bo juz prawie tam nikogo nie ma...

Czy we Wrześni na nowej spacialnie są nadgodziny? Jeśli nie to kiedy będą coś wiadomo? Jak ogólnie atmosfera na nowej spawalni i czy warto przyjść do was?

????
@Nowy

Atmosfera taka sobie a nadgodzin nie ma

@????

Atmosfery na spawalni w ogóle nie ma.(usunięte przez administratora)

Tomi

Najlepsze jest to że komentarze które są dodawane i jest w tym 100% racji są usuwane Dlaczego Boicie się czegoś że ktoś w końcu powie prawdę i napiszę Niech ludzie wiedzą że szefowie na spa.. nie nadawają się na szefów tylko (usunięte przez administratora) opowiadają na pracownikówm Przeglądając komentarze na temat Ukrainy że są słabo wydajni że musicie się nimi ratować To po cholerę ich trzymacie Najlepsze jest to że ludziom nie przedłużacie umowy bo jest ich wiele A na drugi dzień dodajecie ogłoszenie Przyjmę do pracy gestamp Manpower to jest po prostu chore potrzebujecię ludzi do pracy a tym dobrym nie przedłużacie umów lub zwalniacię tak wiem jeśli ta osoba byłaby dobra to by miała umowę przedłużoną (usunięte przez administratora) prawda Jeżeli ludzie nie dawają sobie rady na jednym dziale to się go daje na drugi dział tam gdzie byli dobrzy. A nie ludzi przenosić raz tu raz tu. No tak to jest jak szef chce obsmarować pracowników i szef szefowi przekazuje dalej i taki Ukrainiec zajmie jego miejsce no tania siła robocza PS możecie tego komentarza usunąć bo się boicie że ktoś to przeczyta

Tomi

Nie polecam jednego działu ze względu na podejście do pracownika ale Zaznaczam chodzi tylko o 1 dział, jeśli ktoś zapyta jaki napiszę. (usunięte przez administratora) Jeśli jest jakiś problem który powinno się rozwiązać żaden (usunięte przez administratora)z dwóch zmian A bynajmniej ten jeden najgorszy który nie potrafi właśnie rozwiązywać problemów skupia się tylko na tych pracownikach(usunięte przez administratora)Człowiek jest wtedy bezbronny bo nikt nie chce mu uwierzyć jak jest naprawdę bo jest smarowany na całej linii. JEDYNI szefowie jacy mają podejście do pracownika i są spoko ludzie TO dział Tłocznia

Nora

Ile może zarobić pracując na wozku widłowym?

Łon

Maciej

Ile płaci gestamp na 8 godzin.Chodzi mi o produkcję lub wozkowy

Renifer
@Maciej

Najniższa stawka przez gestamp to 3350 brutto.

Horse
@Maciej

Jaka bedzie minimalna w 2019 roku ?

Maciej
@Renifer

Dziekuje za informacje

Hh

Hhh

MIREK

gestamp ile płaci operator wózka chodzi mi o gestamp przez pośredników mnie nie interesuje,

zzz

nie polecam. rotacja non stop. w tym roku byo juz trech kierownikow utrymania ruchu i dwoch kierownikow produkcji. w ur brakuje polowe zespolu.

Becia

Czy warto zatrudnić się w tej firmie jako operator wózka widłowego?

Operator konia

Stawki nie ciekawe

Jacek
@Operator konia

Ile płacą na początek wózek produkcja.

Czy długo czeka się za bhp w tej firmie ?

Wolek

Prawda że skończą się nadgodziny w weekendy narzędziowcom na crafterze bo przechodzą na cztery brygady?

Technik

Na jakim dziale i jakiej zmianie pracujesz?

Technik

@anonymous w2 cos jeszcze chcesz wiedzieć? Chcesz porozmawiać? :D oby to nie była twoja ostatnia rozmowa w tej firmie. Operatora można znaleźć z dnia na dzien

@Technik

w2 znajome tereny...ba nawet bardzo. Mówisz że operatora z dnia na dzień można znaleźć? Hm...ciekawe. Właśnie dzięki takim technikom jak Ty głąbie ludzie się zwalniają. Zero szacunku dla ludzi. Podaj inicjały swoje i będę wiedział kto Ty jesteś.

Zostaw merytoryczną opinię o Gestamp Polska Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gestamp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gestamp Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gestamp Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gestamp Polska Sp. z o.o.