Inalfa Bialezyce
2 309 1881 5 1
Dama

To prawda, ze na enkapsulacji romans z brygadzista zaowocował awansem na liderkę?

Karma
@Dama

Niestety prawda

qp Nowy wpis
@Dama

na enkapsulacji wszystkich w d...e r.uuuuą wiec norma

Janina
Nazwa działu: HR

Nie jest źle, nie ma co narzekać, A jak Ci źle to wyXXXrdalaj

Tak1Nie3
Ron
@Janina

A ty co robisz w biurze czy jesteś pseudo inżynierem bo jest tragicznie złożyłem parę cv w innych firmach czekam na odpowiedź i spadam z tego kolchozu gdzie nie ma jak zarobić

Mixtape
@Ron

musisz mieć zajebi.... CV skoro złożyłes i czekasz..Normalnie jak się komentuje i krytykuje firmę w ktorej sie pracuje to przy składaniu cv do innego zakładu będąc pewnym swoich umiejętności, nie czeka się aż zadzwonią hahahahahahah ale musisz być pener hahahahahah

Toto Nowy wpis
@Mixtape

Jeśli był byś inteligentny a czytając to nie jesteś to wiedział byś że narazie jest przestuj w branży motoryzacyjnej a inne branże maja za dużo ludzi którzy odeszli z inalfy że chwilowo nie przyjmują a tak serio jest koniec roku więc jest przestuj na rynku pracy poza jedną firmą gdzie ludzie uciekają i desperaci składają tylko cv ale na czas żeby przetrwać ten kryzys a ta firma jest ta inalfa gdzie podejrzewam pracujesz i jesteś zerem która nic nie osiognie

dark Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

witam jak sie konczy umowa dlaczego dalej nie przedłużaja.

Tomek

Ile dają na produkcji ? z góry dzięki

Jarek
@Tomek

1900 plus premia 500brutto

Ooooo
@Jarek

Max 500 może być mniej

@Ooooo

A normalnie jest mniej tej premi bo uzyskać max to nie możliwe wynajmują błędy których my nie robimy starają się żeby nie zrobić normy a potem problem do roboli

Ron
@Jarek

Ale ta premia 500 to jest mit z reguły koło 270 więc zarobki takie jak w sklepie a może gorsze

Bob Nowy wpis

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Jolka

A co przeszkadza wam że później przychodzimy. W korkach nie stoimy przynajmniej. Lepiej kierownictwo niech się przyjrzy pracy liderom bo nic nie robią oprócz brania pieniędzy za noszenie naszywki,, lider,,. Na zm c ihr liderka tylko sprawdzi karty albo się pyta czy wypełnione. Wszystko musi być do niej odrazu i nikomu nie pomoże. Najbardziej pracowita i pomocna to lider na szyciu.

Sfrustrowana

Hejt na kierownictwo roletek za chaos i zmuszanie do nadgodzin bez konstultacji z pracownikiem. Wyciskacie z ludzi a później dyrektor zdziwiony, ze ludzie chorują i przynoszą zwolnienia.

Tak14Nie
Rysiek

Ile osób zostało na GD3 na 2 zmiany?

@Rysiek

Tylko Ciebie Rysiu wywalili za całokształt pracy.

Volvo
Nazwa działu: Produkcja

A ja mam pytanie. Czy jest możliwość zmiany godziny 10- minutowej przerwy na I-wszej zmianie? By powrócić do tej,która była z przed rozbudową stolówki tj 8:30 na 9:10. Mamy duże ilości dachów i nie ukrywam ( jak większość pracowników na tej linii), że pracować niemal 3,5 godz jednorazowo jest dość długo przy tej ilości jakie robimy. Bardzo prosimy by zwrócono nam przerwę o 9:10. Myślę,że chyba nie jest to zbyt wielki problem.

Tak7Nie2
Operator volvo
@Volvo

Zgadzam się z tym. Byłoby super,gdyby przerwa wróciła według starego porządku. Ciężko jest zasuwać 3,5 h zważywszy,że robimy ok 40 dachów na godz. Pomyślcie troszkę o nas

Tak6Nie1
Zyd
@Operator volvo

3,5h pracy bez przerwy.. Haha (usunięte przez administratora) normalnie ty chyba wcześniej tylko do szkoły chodziłes

Tak2Nie3
Operator volvo
@Zyd

Zdziwiłbyś się. Czytaj ze zrozumieniem a później komentuj.

Gonzo
@Volvo

A ja bym chciała żeby nocki nie zaczynać w niedzielę i żeby pracę zaczynać o pełnej godzinie jak inne działy a nie 30 minut później jak to jest na rollo. Proszę o spełnienie mojego marzenia.

Tak4Nie1
Mieczysław
@Gonzo

A możesz powiedzieć jak pracujecie? Tzn. w jakich godzinach i czy w weekendy?

Cyc
@Mieczysław

Pieniędzy tyle na początek że przy pierwszych wyplatach, jeden z przodu, ogólnie zapierniczasz na dwa etaty w jednym bo produkujesz plus prowadzisz kontrolę przedwstępną części które dostajesz a są one kiepskiej jakości a widać że dostawcy maja nas gdzieś, głęboko gdzieś jeszcze kontrolujesz to co zrobiles a gdy coś jest źle zawsze Twoja wina. Jedyne co się w miarę w tej firmie udało to obiad.

Volvo
@Operator volvo

Dokładnie. Człowiek zadał grzecznie pytanie a sraluch który nie rozumie co czyta komentuje. Mama nie nauczyła grzeczności a szkoła zrozumienia tekstu?

Volwo
@Gonzo

Tu żeczywiście się z tym zgadzam bo też nie chciałbym zaczynać pracy 30min. później

Nazwa działu: Produkcja

Każą pracować po 12 w weekendy pracować a może sami by stanęli na linkach i porobili ale nie bo te imitacje kierowników inżynierów nic nie potrafią nawet zarządzać ta firmą jedyne co potrafią to zastraszac pracowników zbieraniem premi zwolnienjiami to tylko potrafią

Tak12Nie
Jan15

Czy to prawda, ze pracownicy są przymuszani do nadgodzin??? Następuje losowanie jak w przedszkolu osób które nie, ze powinny ale MAJĄ ZOSTAĆ na nadgodzinach i podobno ta osoba nie ma nic do gadania.. Czy takie sytuacje się tam odbywają? Jeśli tak to dlaczego nikt z pracowników nic nie powie? Czy w tym kraju każdy się tylko wszystkiego boi? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Tak21Nie
Zalando
@Jan15

Na rollo to już normą są nadgodziny najlepiej codziennie jak byś chodził po 12 godzin plus weekend. Kierownictwo niema sobie nic do zarzucenia bo skąd oni mają wiedzieć że pracownikowi należy się urlop wolny weekend na zregenerowanie sił spędzenie czasu z rodziną nic się nie należy # co roku ta sama sytuacja z tym zmuszanie * a wina oczywiście pracownika bo nie chce zostać po godzinach.. Może to kierownictwo powinno lepiej zaplanować produkcję żeby niebyło takich sytuacji a nie ciągle straszyć pracowników.

Tak19Nie
Toto
@Zalando

Ale co oni mogą zrobić jeśli nie potrafią nic a ten gostek w przymalych ciuszkach to jest totalne zero ale zawsze jak Polak dojdzie na stołek to niszczy firmę bo myśli tylko o sobie i o swoich kolezkach a nie o tym co się robi ta firma to totalne dno

Smutne
@Zalando

Każą pracować po 12 godz a potem zdziwieni że kobietą zdrowie siada!

Tak10Nie
Oooo
Nazwa działu: Produkcja

Premia na enkapsulacji to jakaś porażka co ma wspólnego Daimler z bmką. Przez tę premię podcieliscie nam skrzydła . Jaki sens ma teraz zieloną tablicę skoro i tak jesteśmy zależni od daimlera? Nie zdziw się ziomek jak na bmce zaczną być problemy bo zwyczajnie brak nam motywacji do pracy. Uważam że jest to niesprawiedliwe każdy powinien być rozliczamy za swoją pracę.

Rollo fan
@Oooo

Co ma wspólnego weź nie żartuj... Ihe to jeden wspólny dział czy bmw czy Daimler czy co wy tam jeszcze robicie... Premie zawsze były naliczane dla działów nie dla poszczególnych projektów... To tak jakby zapytać co ma wspólnego mini z Jaguarami czy wind deflectorami na IHR. Wszyscy pracują na jedną premie i tak powinno być by nikt nie wbijal sobie noża w plecy.

@Rollo fan

To wam powiem coś śmieszniejszego na vag-u 1 macie 2 liki. GD 2 i GD 3, wszystko jest rozdzielne poza scrapem i tak GD 2 ciągnie scrapem w dół GD 3 i byście się dwoili i troili 500 zł na GD 3 nie wyciągniecie bo scrapem GD 2 ciągnie was w dół.

Enkaps

Wyróżnienie dla IHE było? Było i co? I cisza.. nagroda niby dla działu a kierownicy nawet nie chcą nic na ten temat powiedzieć.. Sami juz planują jak te pieniądze wydać.. A dla pracowników zostanie nędzne 20 zł lub mniej na głowę.... Czy juz je podzieliliscie między siebie?? Śmiech na sali, albo hali haha

Tak6Nie

Jaka umowa obowiązuje w Inalfa Bialezyce podczas okresu próbnego?

Roleta
@Pytanie

Jest to Agencja Pracy tymczasowej Otto

Pir
@Pytanie

Umowa przez pośrednika otto przejścia na Inalfa raczej nie realne w tym czasie chociażby. Praca nie jest zła ale trzeba mieć świadomość ze mnóstwo substancji szkodliwych tam się wdycha typu separator czy primer i inne takie. Często da się zauważyć u pracowników podrażnienie dróg oddechowych

Rudy
@Roleta

Idź na mechanika, tam nima nikogo

Enkapsulacjaaaa
Nazwa działu: Produkcja

Kosa... Przestań udawać znawce bo wkur... Niewiele wiesz o pracy na enkapsulacji a najwięcej do powiedzenia. I te chamskie miny i usmieszki podczas rozmowy z operatorem czy nawet operatorką... Nazista!

Tak18Nie1
Heinrich
@Enkapsulacjaaaa

Proszę nie wymawiać imienia Nazi nadaremne

Bmw
@Enkapsulacjaaaa

Kosa najlepiej jak by zasady pisowni sobie powtórzył bo gościu błędów robi masakra

Praciwnik
Nazwa działu: Produkcja

Super praca w młodym towarzystwie, pomocnym i zaangażowanym.

Tak1Nie10
Ok
@Praciwnik

Laaaaaaa ale jaja zaangażowana dobre uśmiałam sie

Maras
Nazwa działu: Dział Logistyki

Kierownictwo nie ma pojęcia co się dzieje na produkcji. Ziomek nie jest w stanie tych inżynierków ustawić jak należy, a rodzinie (usunięte przez administratora)to się wydaje, że wszystkie rozumy zjedli, zwłaszcza temu Kasztanowi i jego kuzynowi (usunięte przez administratora)co mają kompleksy, że z koziej...(usunięte przez administratora)inżynierkom nie dorastają

vw
@Maras

kalsztan tylko sie nadaje do rozkladania skrzynek na magazynie, inżynier to żaden z niego, a kamiles to w utrzymaniu ruchu tylko po rodzinie sie znalazl, bo inaczej nikt by gamonia nie przyjal, nawet nie wie w ktorą strone brzeszczot na pilce do metalu ustawic

LOD
@vw

Przepraszam według Ciebie ci co rozkladaja skrzynki na magazynie to są gorsi i nie mają wykształcenia? Tak mam to rozumiec?

Ja
@Maras

Jaki szef tacy inżynierzy Wszyscy managerowie chyba z łapanki spod urzędu pracy

Tak8Nie
Rolo
@Maras

Te inżynierki to tanio musiały dyplomy kupić, zwłaszcza ten co za dyplom wytatuował sobie nazwisko tutora na dolnej części plecow

dsda
Nazwa działu: IT
@LOD

na magazynie to nawet po studiach robią :P

Maras
@LOD

Jak ktoś po logistyce pracuje na magazynie to jest to całkiem normalna droga kariery. Jak ktoś po politechnice idzie skrzynki rozstawiać to pokazuje, jak jest dobry w swojej dziedzinie. A kasztanek jest tak dobry, że we Flexie raz dwa się na nim poznali.

@Maras

Oni dobrze wiedzą co się dzieje ale są tak pochlonieci nabijaniem swoich kabz mamonom że nie obchodzi ich co się dzieje na dole adyt miną i co lina a5 znów zdechla i co robią nic przejmują się jakimiś bzdurami

Kakstein
@Maras

jestem mondry i wiem co robie jak karzdy z inżynierów w tej firmie dokładamy staranności do wykonywanych obowiązków, ale jak kadra na produkcji została przez vw wytrzebiona to niewiele da się zrobić z tym co się ma

Tak2Nie3
Boniek
Nazwa działu: Produkcja

Odwaga i męstwo, cechuje tego trolla :)

Pol
Nazwa działu: Handlowy

Bo nikt nie jest tak głupi jak ty były dystrybutorze

kiro
@Pol

kolejny zakompleksiony osioł? Zapraszamy do reszty drużyny pod nazwą " mnie jeszcze mama podciera" Pol.... czy może pół powinno się czytać ukierunkowujac się tym co masz w głowie?

Nazwa działu: Produkcja

Myślisz iż ktoś uwierzy iż jesteś Adamem Krawczykiem brygadzistą z GD 3 naprawdę człowieku lecz się na głowę.

Toto
@kiro

A ciebie kto podciera czy może już wiek dojrzewania gdzie d.. y dajesz każdemu i opierdzielasz kabla każdemu żeby coś osiągnąć taki sam jak każdy który niby coś osiągną i niby uczciwie bo pracując w tej firmie to zauważyłem że uczciwościa nic nie osiągniesz

Bezstronny
@Toto

Czytam trzeci raz i nadal niewiem o co Ci chodzi :)

Tak3Nie2
E. T
@Bezstronny

To rusz głową bo teraz to zachowujesz się jak nasi pseudo inżynierowie oni też nie wiedzą a chodzi o to że osiągniesz coś w tej firmie jak będziesz totalnie tępy leniwy ale będziesz dobrze w d.. e wlazil

wiem
@E. T

Jeżeli widzisz wszystkie błędy które popełniają inżynierowie oraz inni kierownicy to dlaczego nie użyjesz Kazena i nie pomożesz im? Przecież jesteś mądrzejszy i o wiele więcej potrafisz. Kazen jest anonimowy, nikt nie będzie wiedział kim jest ten bohater który dużo muczy ale mało mleka daje.

Tak1Nie2
Loli
@wiem

Co jest anonimowe a nagrody za ten kazen to kto dostał anonim zlowieku co ty mówisz to że pracujemy na linkach to nie znaczy że nie myślimy bo jest wręcz odwrotnie myślimy bardziej niż ta pseudo wykwalifikowana elita bo ta produkcja jeszcze idzie dzięki nam

Alicja
@Loli

Osoby, które szukają opinii o Inalfa często nie są wtajemniczone w życie firmy. Byłoby super, gdybyś napisała jakieś info o pracy tam tak, żeby wszyscy wiedzieli, o co chodzi. Na czym polega Twoja praca?

Ozo
@Alicja

Nie ma co wiele pisać lepiej nie pracować w tej korporacji szczególnie na enkapsulacji gdzie żądza przygłupi pracownicy a kierownictwo nie ma nic do gadania, ale czego można się spodziewać po ludziach którzy nie maja pojęcia o tym co tam się dzieje i podstawach produkcji. Brak poważania do kierownika i dyrektora robienie ich w konia przez techników oraz pracowników świadczy o jakości kadry zarządzającej

Ptryk

Co to za AS ten Damian z Enkapsulacji?

Tak1Nie5
Blondi
@Ptryk

AS Damian i AS Tomek bez chłopaków encapsulacja polega buziaki:*

Tak36Nie2
Wi
@Ptryk

Damian to as który nic nie wie

Parobek produkcyjny

Przez te zasrane bramki człowiek potem pół h w korku stoi

kiro
@Parobek produkcyjny

Wyjdź wcześniej jak inne zmiany/działy to robią i po problemie.

Skoczek
@Parobek produkcyjny

Bramki jak bramki ale kiedy planują uruchomić je tak jak powinno czyli bez TimTell, bo na wyjściu spęd gorszy niż w zoo. Najważniejsze, że biurowy nie musi przez to przechodzić, bo ma swoje wyjście. My możemy przeskakiwać jak małpy. Brakuje tylko by ktoś nam banany rzucał.

Tak9Nie
pindol
@Skoczek

banany za drogie , ale czereśnie są przystepne

A8
@kiro

Nie możemy jestem z A8... Dwa debile w pomarańczowym kolorze dostaliby szału... Wszyscy wychodzą jak ludzie tylko nie my :)

Rollo
@Skoczek

Biurowi nic nie muszą nawet wyjeżdżać drugim wjazdem parkować na pierwszym parkingu chodzić na stołówkę kiedy chcą siedzieć pół godziny i podejrzewam że dużo innych rzeczy o których my nie wiemy a zarobki ciekawe o ile wyższe majaj niż zwykły robol

Ryszard
@Rollo

trzeba było skończyc podstawówke w terminie i kontynuować edukacje !

Vol
@Rollo

nawet biurowe z magazynu siedzą po pół godziny na przerwie

No
@Ryszard

No właśnie i jakim cudem pracujecie w biurze to jest zagadka

No
@Ryszard

Czyli ci biurowi z tobą na czele nie skończyli bo nie znają się na zegarku i nie wiedza jak trzeba wjechac prawidłowo na teren firmy no gościu szacun za szczerość nad swoim niedorozwojem

Gul
@Ryszard

Czyli mam rozumieć że ty i ta banda nierobow jesteście tylko po edukacji przedszkolnej tak bo przy zwykłych robolach jesteście totalnym zerem nie potraficie nic

Nick

Ziomek weź się za tych idiotów inżynierów bo inaczej pójdziesz z nimi na dno jak Tytanic.

#nicniezdzialasz
@Nick

Po co piszecie tu swoje zale odezwij się na zebraniu jak jesteś taki kozak pisząc tu nie wplywasz na nikogo to tak jak byś chciał komuś naje..bać przez internet bez sensu masz problem podejdź powiedz a nie jak piz..da cisniecie po każdym jaki to nie jest każdy wykonuje swoją pracę czy to brygadzista kierownik czy pracowniki tyle w temacie yoo

TakNie3
@#nicniezdzialasz

I co odezwiesz się powiesz co cię boli i jak długo jeszcze popracujesz człowieku za idiomów masz pracowników z linki a jak ci z góry byliby mądrzy to by czytali to co tu jest napisane i w końcu by coś zrobili ale oni mają to gdzieś bo ich obchodzi tylko własny stołek i jak nabić sobie kieszeń a tak na marginesie byli tacy co się odezwali i gdzie są teraz ockni się

Ali
@#nicniezdzialasz

Jesteś żałosny gościu nikt nie jest samobujca

Nazwa działu: Produkcja

I zaczynają się nagany bez sensowne błędy żeby tylko obniżyć premie albo ja zabrać wogule i jak wy chcecie coś osiągnąć jak zamiast motywować załogę wy ja demotywujecie upokarzacie a powinniście spojrzeć na siebie brak towaru brak części błędy Lini awarie co z tym robicie tylko przed audytem trzesiecie porami a po macie do gdzieś jesteście żałośni

Nick

Czy to prawda że linia Forda to pomyłka.

Tututu
Nazwa działu: Produkcja

Czego kris szuka na bmce? Czyżby kolejny konfident?

Wtryskarka
@Tututu

Szuka haków na brygadzistów

0 le
Nazwa działu: Produkcja

Nie każdy patrzy na siebie

Lider ihr

Milena niedługo wszystkich nas tak poopisuja nie przejmuj się

Roleta
Nazwa działu: Produkcja

A na roletach znowu się dzieje...

TakNie2
Ciekawy
@Roleta

Co się dzieje? A czy tam się kiedyś nie działo?

Ciekawsky

Ile u was zarabia się na wózku widłowym? Słyszałem o kwotach 6 tys. na rękę z dwiema sobotami?

TakNie2
Mag
@Ciekawsky

Na dwa miesiace .HA ha

Witold
@Mag

Czyli wynagrodzenie jest na średnim poziomie. Możesz napisać jakieś konkrety dotyczące benefitów? Takie dodatki także wpływają na pensje, więc dobrze by było się o tym dowiedzieć.

Pani inzynier
Nazwa działu: Produkcja

Witam, moim zdaniem najlepsza firma w jakiej pracowałam. Tak, ma swoje problemy, jak każda inna. Jednak ludzie pracujący tam starają się te problemy rozwiązać. Tak, oczywiscie wychodzi to raz lepiej raz gorzej... Ale to chyba rzecz ludzka. Polecam nie słuchać malkontentów, tych zwykłe cechuje także marazm...

Tak3Nie7
Jarząbek
@Pani inzynier

Po pierwszym fuckupie ci oklapnie entuzjazm córuś :))

Wtryskarka
@Pani inzynier

Akurat rozwiązywanie problemów wychodzi im źle albo beznadziejnie A Udoskonalanie procesu produkcji dno dna zmiany nie mają na celu poprawy procesu ,przyspieszenia go czy odciążenia pracowników o nie lepiej utrudnić robotę jak tylko się da i mieć pretensje że coś jest nie zrobione

Marazm
@Pani inzynier

Marazm to idealne określenie dla dwóch najwyższych stolkow w tej firmie

Lupi
@Pani inzynier

Chyba jedyna firma w jakiej pracowałeś

@Marazm

Dwóch kogo masz na myśli?

Haha
@Pani inzynier

Najlepsza firma to żart!? Jeszcze chyba nie pracowałeś w dobrej firmie!!! Jak tacy ludzie, rządzą to masakra!!!

Robo

Ten wjazd rowerem tamta bramą to największa beznadzieja tylko blokowane wjazdu autom a rowerzysta to chyba na złość zrobili

Casual
@Robo

No trochę lipa z tym akurat, te parę rowerów to już by mogli puścić przez bramę przy ochronie. Trochę mi żal rowerzystów jak widzę gdy muszą taki kawał objazdu robić xd

Robi
@Robo

najgorsza rzecz to kołowrotki są trzy po czym przechodzisz na pojedynczy timetell, kocioł niesamowity, no ale kogo to obchodzi, ważne że biuro ma drzwi przesuwne przez które na fajkę przechodzą po pięciu a jeden się odbija..

Operator
Nazwa działu: Produkcja

Kto wygrał akademie czarnych koszul?

@Operator

Ten kto powinien :-)

Korupcja
@Nick

Wygrał(usunięte przez administratora) A dlaczego każdy w tej firmie wie. Tak tu się to odbywa.

Hmm
@Korupcja

Kto to jest???

Krzyś
@Hmm

Kolega szefowej

Krzyś
@Operator

Wygrał ten, o kim plotki chodziły ale dali wygrać też drugiemu, żeby plotek nie było.

Hmm
@Krzyś

Ten drugi to smierdziel chata? Bo nosi się w tym czarnym jak jakiś król

Nicklkkkk
@Hmm

Na tablicy wszystko jest

Beata
@Nicklkkkk

Czym jest wspomniana przez was "akademia czarnych koszul"? Widzę, że to emocjonujący temat dla pracowników firmy Inalfa Bialezyce, jak to się odnosi do warunków zatrudnienia w firmie?

jajobrody
@Beata

Becia prosze nie wtykaj tego swojego garbatego nochala w nie swoje sprawy . Akademia koszul oznacza że osoba która wygra dostanie co miesiąc jedną flanele za darmo !

Onufry

Jeśli takie macie żarty to atmosfera nie jest zbyt miła. Miałem zamiar aplikować bo słyszałem dobre opinie o firmie al...

Operator
@Onufry

Przyjdź i sprawdź sam, może tobie się spodoba. Jeżeli nie, zawsze możesz odejść :D

@Onufry

To ktoś cię oklamywal z dobrymi opiniami tu pracownik jest nikim błędy góry przypisywane tobie premie to mity dobre zarobki to bajki żądzą tobą ludzie nie mający pojęcia o wykonywanej tam pracy co jeszcze chcesz wiedzieć

Tak9Nie
Dlaczego
@Robol

Skąd takie wnioski?

Nikt
@Dlaczego

Rozwiń są odpowiedź

@Nikt

Przesadzacie wcale nie jest tak źle. Jak robisz swoje to nie ma żadnego problemu

Rollo
@Robol

Robisz swoje ale żebyś był doceniony za tą pracę a nie szukanie tylko błędów a jak ich nie ma to stworzenie o przypisanie tobie

Zaskoczony
@Rollo

Przecież nikt nie karze Ci tutaj pracować. Chcesz to się zwolnij i się nie mecz. Jak jest tak Ci tutaj źle idź do sąsiada gdzie zaczynają się zwolnienia. To wtedy docenisz to co masz tutaj

Vw
@Zaskoczony

Kto ci te bajki opowiedział że zwolnienia po pierwsze nie zwolnienia tylko przeniesienia po drugie nie wiesz nie siej plot po trzecie jest chwilowy kryzys w przemyśle motoryzacyjnym jak co roku po czwarte wypłaty i premie mamy lepsze niż wy po piąte musisz być biurowym szczurem albo jakims pseudo kierownikiem czy inżynierem o którym tu dużo piszą

Bulwers
@Vw

Proszę bardzo jak się zbulwersowal. Zobaczysz i wspomnisz moje slowa. Do końca roku ma parę osób polecieć bo zostaną one zastąpione robotami także przestań się mazac i panikuj jeśli nie masz umowy na stałe.

Monter_piątego_koła
@Vw

No i potrwiedza się. Już nawet w mediach trąbią o zwolnieniach

HAha
@Vw

No i co? Nawet nie wiesz co się dzieje u Ciebie w firmie, powodzenia jak cię wy**bia haha

@Bulwers

A ty braku co inalfe wychwalasz a tu nie było zwolnien i pewnie jeszcze będą bo buraki nie potrafią zarządzać ta firmą zresztą już jest gorzej a po audycie co będzie

@Dlaczego

Z pracy tutaj

Vag
@Bulwers

Prędzej ty polecisz bo ta firma sądzie a z tego co czytam to ty się zbulwersowales zabolala riposta kolegi z VW czy jakiś kierowniczek kazał tobie tak pisać

Zostaw opinię o Inalfa Bialezyce - Września

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie