Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Dawid Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Czy w Inalfie są związki zawodowe ?

Dorian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Witam.Na jakie zarobki można liczyć po okresie próbnym?

łuki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

W jaki sposób pracując na produkcji przechodząc etapy od młodszego operatora do starszego można rozwijać się dalej będąc już starszym operatorem?

Marcelina

Dzień dobry . przyjmują bez posrednio na firmę czy przez agencje ??

Maciej Nowy wpis
@Marcelina

Przez agencję

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Anon

4.5% dla starszego operatora szału nie ma ale spodziewałem się że może być gorzej. Co do nowych zasad premiowania i tak dalej to przyznaje nasza firma, jak żadna inna, nie potrafi zachęcić nowych pracowników do dalszej pracy u nas. Ciekawe ile nowych osób powie adios i poszuka sobie lepszej pracy, brawo brawo

OSTR
@Anon

Czy stary operator ma na czysto bez premii i dodatkow chociaz 4k netto do łapy?

@OSTR

nie ma, 3600 netto

D

akurat ci młodzi nie mają nic pojęcia na temat pracy najlepiej się oprzeć i nic nie robić to starzy pracownicy tak naprawdę nadawali tempa tej linii

A po co stara gwardia ma się starać skoro młody bez podatku będzie miał do ręki więcej od starszego operatora ???

Kiwi

Nie polecam pracy na Volvo załoga jest super ale kierownictwo i zarządzanie beznadziejne tym bardziej na zmianie b

Czy Inalfa Bialezyce organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Franciszek

Jaka zatem szansa, by zostać brygadzistą w firmie? Zaangażowanie w pracę, wiedza i doświadczenie są tu cenione?

A znasz jakieś przykłady takich poleceń? Z którym kierownikiem najlepiej jest dobrze żyć? Czy nie ma szans na etat brygadzisty nie będąc pracownikiem firmy? Tylko po prostu aplikować z zewnątrz.

Czesław

Od razu, bez żadnego szkolenia czy okresu wdrożeniowego? To chyba sporo chętnych tu się zgłasza, skoro ścieżka awansu jest tak łatwa :) Tylko pytanie, czy za zmianą stanowiska idą wyższe wynagrodzenia albo dodatkowe benefity.

Ziutek

Witam was serdecznie . Co sądzicie o wydziale enkapsulacji i roletek? Moja partnerka dostała ofertę przyjęcia na roletki, ja na enkapsulacje

@Ziutek

I co, dowiedziałeś się czegoś więcej już w praktyce? Skoro otrzymaliście ofertę to pewnie znacie warunki. Mogę wiedzieć jaka kasa w ramach obu tych przyjęć? Myślimy z partnerem też nad podjęciem pracy. I czy firma oferuje również dodatkowe bonusy?

Najniższa krajowa plus premia produkcyjna maks. 750 zł i co kwartał 1/4 wypłaty za nie chorowanie.

To możesz napisać, jakie zasady obowiązują, co do uzyskania premii kwartalnej? Zamierzam złożyć w to miejsce swoją aplikację i chciałbym wiedzieć, w jaki sposób mógłbym zarabiać więcej - dostawać dodatkowe pieniądze. Jakie warunki trzeba spełniać?

Dawid

Jestem przed przyjeciem.Mam pytanie odnośnie obszaru volvo. Czy warto się tam udać? Jakieś opinie ? Czy zmiana B jest w początku? Bo nie wiem czy bardziej patrzeć na dojazd Czy zmianę, na której jest dobra atmosfera.

Robaczek
@Dawid

Jak ma każdej zmianie są ludzie którzy są normalni i tacy którym nigdy nie dogodzisz. Jeśli chodzi o samo zatrudnienie w firmie to dziwię się że w ogóle przyszedłeś.

Lewy

Nie wiem o co Ci chodzi. Przeciez to roletki są znane i to nie od dziś,że donoszą na wszystko i wszystkich. To pani z roletek na mittingu "uprzekmie doniosła" ,że inni schodza o dwie min. Wcześniej. To Wy robicie z tego drame. Nam to zupełnie wisi kto i o której schodzi z linki. Jak dla mnie to mozecie nawet schodzić i 15 min wcześniej. Pozytyw tylko z tego będzie bo i miejsca w szatni i cisza. Wy tak gdakacie,że kurnik to oaza spokoju przy was. Także śmiało jestem za tym byście wczesniej kończyły pracę przed liniami dachowymi.

Nie chce zabrzmieć niemiło ale czy te 2 minuty późniejsze kończenie zmiany to największa wada tej pracy? :-) Ogólem polityka firmy opisana na ich stronie nie wyglada zle, takie same chyba spoko benefity bez względu na stanowisko to raczej rzadkość. O ile faktycznie w praktyce tak jest. Jak to wyglada ze strony kogoś kto już tam pracuje?

Wolelibyśmy porządna stawkę w podstawie niż te wszystkie benefity, które nie są równe dla wszystkich bo socjale są uzależnione od zarobków wystarczy, że nie masz rodziny i lądujesz w najniższym progu gdzie stawka jest śmieszna

Zenek

Firma zamontowała dzwonki żeby wszyscy słyszeli kiedy jest czas wyjścia z linii, chodziło o to żeby wszyscy kończyli równo. Mimo tego nadal jest tak że część linii wychodzi wcześniej, chodzi o to żeby było równo w końcu one inalfa

Linia A8 kierownik do wymiany,tutaj nie myśli się o tym że ludzie mają rodziny że pracują na zmiany wymieniają się przy opiece nad dziećmi raz dwie zmiany raz trzy rzucają ludźmi jak i gdzie popadnie

Norbert

Widzę że nie wiecie jak działa duża organizacja. To że wy dostajecie info od kierownika czy brygola że macie zmienione 2 zmiany na 3 albo odwrotnie to nie znaczy że on podjął taką decyzję. Planowaniem produkcji zajmują się planisci i tak naprawdę to od nich zależy czy pracujecie na 1 2 czy 3 zmiany. A to że jesteście przesunięci na inne linie czy zmiany a nie (usunięte przez administratora) z roboty to chyba lepiej co?

Planista
@Norbert

Duża ( NORMALNA ) organizacja, firma ma wypłacane postojowe a nie jak tu.. Bo jeśli nie ma części lub jest inny powód spowodowany przez dostawcę to nie wina pracowników. Po za tym norbert.. inni nie żyją tylko pracą jak ty

Irena

Widziałam profil firmy na portalu ogłoszeniowym i widziałam info o tym, że jest wiele działo np. jakości czy utrzymania ruchu. A czy jest opcja przenoszenia się między działami? Są takie rekrutacje wewnętrzne? Firma awansuje nie tylko wewnątrz działów, ale też właśnie awansować i iśc do innego działu?

Duży Miki

Panie dyrektorze może czas najwyższy zrobić porządek z liderami i starymi pracownikami !. Wystarczy przejrzeć kamery co się dzieje !.

XYZ
@Duży Miki

Gdyby nie Ci starzy pracownicy to ta firma przyjmując takie melepety dawno by padła… A i tak starego pracownika nawet nie potrafią uszanować…

Anka

Witam.Jeśli chodzi o pracę w Inalfie to jakie linie omijać a gdzie jest w miarę do zniesienia? Bo chcę złożyć cv tylko chcę wiedzieć już po rozmowie czy warto dalej w to brnąć jak mi wyznaczają wakat.

Anka

O roletkch odbijało mi się o uszy że jest źle ale volvo również odradzasz?

@Anka

Gonitwa za wynikami i wieczne plecy i nadgodzina Zaakceptowali nieosiągalne zamówienia i jest gonienie króliczka.

Roose45

Jak przed podpisaniem umowy dowiesz się że trafisz na roletki uciekaj! Tam nie liczą się z tym że masz zycie prywatne,umówionego lekarza itp. Potrafią kilka dni przed powiedzieć ci że w weekend musisz iść do pracy bo został zmieniony harmonogram...Nie obchodzi ich to że masz coś zaplanowanego od kilku miesięcy. Co z tego że masz 30 dni urlopu jak nigdy nie możesz go wykorzystać bo produkcja jest zawsze zagrożona.A jak już się zgodzą to najczęściej musisz to odrabiać. Wszyscy na linii narzekają ale nikt się głośno nie odezwie bo się boi i tylko w głowie na wszystko klnie bo nie ma wyboru.Inne linie dachowe jeszcze do zniesienia ale roletki nie dosyc że normy wywalone w kosmos to sposób organizacji pracy jak i zarządzanie ludźmi jest na poziomie zerowym.Na awans np na starszego operatora to jak nie masz znajomości możesz sie nie doczekać bo nie ma funduszy.

@Roose45

Normy same sobie narobiłyście takie pokazując jedna przez drugą, a nie pójdę na przerwę i robię aby zrobić więcej a teraz gwałutrety bo normy wam podnieśli. Sami sobie jesteście winni nakręcają normy i robić durna rywalizację. Ale skoro potraficie kablować same na siebie to o czym my mówimy.

A w jaki sposób ma wpłynąć obecność brygadzisty podczas rekrutacji na nowozatrudnioną osobę, aby nie porzuciła pracy Panie Dawidzie ? Jak trafi do (usunięte przez administratora) i zobaczy co się od niej wymaga za te pieniądze to porzuci pracę. Wy żyjecie tylko dzięki starym pracownikom, których nie potraficie docenić i uszanować.

LC

Raczej taka obecność brygadzisty na rozmowie ma na celu wyselekcjonowanie tych którzy się nadają do pracy a odrzucenie tych którzy będą tylko statystami z problemami ...uwierz mi że bywają takie przypadki że po pierwszej rozmowie masz odpowiedź czy masz do czynienia z (usunięte przez administratora) społeczna czy z człowiekiem chcącym pracować.

IHE
@LC

Hahaha dobry żart, przez tą świetna selekcję przechodzą ludzie którym codziennie trzeba tłumaczyć od nowa co mają robić i goście którzy robią wszystko na (usunięte przez administratora) byleby ilość się zgadzała. Wystarczyłoby dać normalną stawkę na początek to zgłaszali by się normalni kandydaci, a nie okoliczne niedojdy i dzieciaki świeżo po szkole.

Eliza
@IHE

Ale to też dobra sprawa jak ktoś po szkole jest zatrudniony i może nabrać doświadczenia. Czy wtedy takie osoby wraz z nabraniem doświadczenia mogą liczyć na podwyżki? Ludzie nie mogą negocjować stawki podczas rekrutacji?

@Eliza

HA HA HA tutaj masz stalą płaca najniższa krajową potem czort wie ile i na starszym 4690 zł i poza 100 zł inflacyjnego od kilku lat to możesz zapomnieć o czymś więcej. W 2016 rok zarobki były t ok obecnie to dno.

Chętny

Dzień dobry wszystkim, poszukuję pracy, jakie warunki i wynagrodzenie?

Natalka

Firma zatrudnia 750 pracowników, widzę kilka działów do których można aplikować. Interesuje mnie dział logistyki. Jak z atmosferą pracy u was? Pracownicy wpierają się o dogadują? Jako nowy pracownik można liczyć na ich pomoc? Jakie zarobki dla początkujących logistyków?

Obecny
@Natalka

Atmosfera na magazynie jest wporzadku. Dużo śmiechu gorzej z produkcją gdzie każdy każdego podpierdziela i zmiany same sobie podnoszą normy poprzez wyścigi kto więcej zrobi, zmuszanie do nadgodzin z zastraszaniem naganą jednym słowem karierowicze...

@Natalka

Logistyka biuro czy logistyka magazyn ?

Magazynier
@Obecny

Magazyn śmiech zależy od zmiany na 1 pracują na innej nie robią nic a później ty pracujesz za 2 zmiany i nikt tego nie kontroluje i nie rozlicza

Ula
@Magazynier

A to możliwe, żeby za kogoś robić na produkcji, to jakiś dzienny cel jest do wyrobienia? Tak naprawdę to nie mogę znaleźć informacji, co dokładnie tam się robi. Aż tak szczegółowo nikt nie podaje. Coś ciężkiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 174.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce