Inalfa Bialezyce

Września

Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Nick

To nie pierwszy przypadek dreczenia pracownika wczesniej były pracownik był na rozmowie z przełożonymi brygadzistek i nic w tej sprawie nie zrobiono.Więc jakie mozemy wyciągnąć z tego wnioski.

Beata

@Junior, wspominasz o mobbingu. To bardzo poważne oskarżenie! Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Inalfa Bialezyce? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? Bardzo proszę o komentarze wnoszące coś nowego na temat pracodawcy!

Beata

@Vw, czyli rozumiem, że złożyłeś już wypowiedzenie. Jakie zmiany powinny zajść Twoim zdaniem w Inalfa Bialezyce, aby praca w tym miejscu była satysfakcjonująca? Oprócz podejścia do pracowników, które już wymieniłeś. @Madafacka rozumiem, dziękuję za odpowiedź i trzymam kciuki za pomyślne zmiany w firmie!

@Beata 29.08.2018 23:32

Zmiany to najpierw docencie robola z dołu potem weźcie się za tych pseudo brygadzistow i śmiesznych liderów bo oni niszcza ten zakład zniechęcają ludzi do pracy nie doceniają ich zresztą kierownicy też nie są świeci liczy się ilość a nie jakość żałuję że się w tej firmie zatrudnilem a robiłem w wielu to jest największe dno jakie osiągnąłem szukam nowej pracy

Gierek
@Robol 30.08.2018 11:41

Docenić pytanie za co

Munio
@Robol 30.08.2018 11:41

Zgadza się, że niektórzy brygadzisci i liderzy zniechęcają do pracy!!! Niektórzy to wogóle nie nadają się na brygadzistow i liderów!!!! Porażka w tej firmie!!

@Munio 08.09.2018 13:11

W tej firmie panuje mobbing i doręczenie pracowników najgorsze jest w tym wszystkim to że samo kierownictwo pomiata i wysmiewa się za plecami pracowników. Więc nie oczekujemy że i brygadzisci będą robili inaczej.

@Beata 29.08.2018 23:32

Nie złożyłem wypowiedzenia bo i tak by nie starczyło. Chciałem się dogadać żeby odejść za porozumieniem stron ale nie dało rady więc porzuciłem pracę. Zmiany od samej góry. Jak polak rzadzi to zawsze jest (usunięte przez administratora)

@Beata 29.08.2018 23:32

Żeby praca była satysfakcjonująca to firma powinna zatrudniać pracowników poza a nie żony inżynierów lub mężów pracowniczek.

Jj
@Junior 11.09.2018 19:49

A zona jednego z inzynierow nie zaczyna czasem pracy niedlugo? Poobserwujcie panowie I panie

@Jj 14.09.2018 18:11

Nie mogą przecież razem pracować? Jak tak to już całkiem cyrk będzie.

@Junior 08.09.2018 23:38

To prawda mobbing szczegolnie na zmianie A roletki Brygadzistka dostała wolną reke nie ma nad nia bata.Dyskryminuje osoby ktore jej zdaniem nie pasują do zespołu poniza i wyklucza z grupy.Na tej zmianie musisz robic za dwóch zeby inni mieli czas na relaksik spacerowanie sciemnianie ze cos robią.Nie zgadzasz sie z ta polityką rządzenia to tak cie zgnębią ze ci sie ode chce pracy w tej firmie.Jedna kobietka odeszła nie wytrzymała ciekawe czy zgłosiła naruszenia jakich dopusciła sie przełożona. Jej pupilek mechanik to dopiero sobie pozwala rzuca częsciami jest wulgarny masakra co to za środowisko. Wizerunek Inalfy upada

Lulu
@Gierek 05.09.2018 20:52

Za to że on robi a nie jak ty obciaga kierasowi i nie umie pracować a takich ty jest multum noszą czarne i pomarańczowe szmaty

pamperini

podobno 100 wypowiedzeń było w ostatnim czasie, a będzie jeszcze wiecej, bo nie dość że nie szanują ludzi to jeszcze nadgodziny zlikwidowali, kto zarabiać 2000 zł do ręki proszę bardzo niech zostawi CV, aaaa no i zdrowie na noszeniu ciężkich glassów i wdychania chemii z produkcji szyb gratis;-)

Driver

To prawda, że linia vag2 będzie pracować tylko na 2 zmiany ?

@Driver 25.08.2018 21:28

tak. 3 zmiana będzie zapasowa.

Tytus
@Nick 26.08.2018 11:23

Czyli 2 beda zapierda...ac na premie a 3 bedzie sie opierda..ac... jakie to sprawiedliwe...

Bamber
@Nick 26.08.2018 11:23

A mógłbym złożyć cv typowo na zmianę zapasową? :)

Atencjusz
@Tytus 26.08.2018 13:12

Idz się popłacz czy coś. Im mniej ludzi na lince tym więcej roboty bo nie stoisz jak slub tylko masz parę stanowisk do nadrobienia

Luźny Andrzej
@Nick 26.08.2018 11:23

Zapasowa jako czas a nie jako ludzie. Będą 2 pełne zmiany i nadgodziny w razie W

Tytus
@Atencjusz 26.08.2018 20:37

Taa i 30 dachow do zrobienia a nie 110 jak inni.

nowy
@Luźny Andrzej 27.08.2018 10:48

będę przyjęty na vag od kiedy będą 2 zmiany?

Zbyszek
@nowy 05.09.2018 15:06

A kto ci tak powiedzial? Teraz to juz raczej nie na vag bo na obu vagach zamowienia maleja i ludzi beda przenosic. Na roletkach tez (nie) jest fajnie :D

Kofola
@Tytus 26.08.2018 13:12

3cia zmiana jest rozbita na dział roletek.

Kaja

Są jakieś ciacha na vag2?

@Kaja 19.09.2018 23:03

Pączki się jakieś znajda

Eni
@Kaja 19.09.2018 23:03

Interesuje cię praca czy ciacha? Ciacha to sobie możesz szukać na półkach w sklepie! Robota czeka a koleżanka szuka przygód.

radzio

jak po pikniku było coś

Posejdon

Jak wrażenia po pikniku???

@Posejdon 16.09.2018 13:52

Maty

Encepence
@Nick 16.09.2018 16:54

Bardzo fajnie i sympatycznie :) Co nie którzy odlecieli konkretnie :)

Pytający
@Encepence 16.09.2018 18:33

Kto odleciał z jakich link?

@Posejdon 16.09.2018 13:52

Było poprostu zarabiscie mogly by być częściej takie imprezy

Mała Megi

Tak piszecie, ale ja przyznam, że niektórzy NASI INŻYNIEROWIE to fajne CIACHA!!! Kto wie Kogo mogę wyrwać???? Piknik niedługo... Oj się będzie działo :) Jest taki jeden co na dwóch kółkach jeździ. Czy zajęty, ktoś coś ???

@Mała Megi 30.08.2018 05:05

Ale nie myślący jedyne co potrafią to chodzić w kółko bo żadnego problemu od przeszło 2 lat nie rozwiązał ????

@Robol 30.08.2018 11:36

Ty to zazdrosny chyba jesteś. Przecież Oni robią to co muszą a wiadomo KTO jest mózgiem. Jak mu w tył nie wchodzisz to wylatujesz!

@Mała Megi 30.08.2018 12:26

O co o to że myśleć nie potrafią ???? rozbawilas mnie a te łaski co u nas robią to wolę być koniobijca

@Mała Megi 30.08.2018 05:05

Mała Megi spóźniłaś się nic już nie wylizesz!!! Niezle zioło z Ciebie!!!

Krzysio M
@Mała Megi 30.08.2018 05:05

Jestem zajęty mam żonę dzieci i harleya

@Mała Megi 30.08.2018 05:05

Utrzymanie ruchu czeka na laski i weź koc że sobą!!!!

@Zajęty 04.09.2018 02:20

TY jesteś "ZAJĘTY", a Ten o którym ja myślę jest łatwy w obsłudze!!! I w dodatku z tego, co wiem WOLNY od niedawna... Lata za Nim co prawda jakaś laska z Jego biura, ale pozamiatam JĄ raz dwa ;) p

@Zajęty 05.09.2018 00:21

ZAJĘTY skoro wiesz to pewnie już tam dorabiasz (w utrzymaniu ruchu) :)p Ja zostaję w INALFIE !!!

Stiven
@Mała Megi 30.08.2018 05:05

bartus kasztan to jest dopiero okaz

@Mała Megi 05.09.2018 06:51

Mała Megi pomyliłas chyba firmy!!!

Inż lulu dwa kółka
@Mała Megi 30.08.2018 05:05

Jaki cennik masz za loda ile i czy połysk jest w cenie mam dwa kółka jak by co he he he. Agencja towarzyska inalfa

@Inż lulu dwa kółka 05.09.2018 22:20

Wszyscy inż zajęci. A reszta już swoje laleczki ma po biurach co im dobrze smaruja...

M

Ale jestes pusta.

Ta Jedyna
@Mała Megi 05.09.2018 04:59

Mała Megi pozamiatać to możesz koło swojej maszyny na roletkach ????????????

Darol

Z tej Inalfy to tych śmiesznych liderów brygadzistów wywalić na produkcję Niech te nieroby zapierdalaj.A oni nic nie robią.Moim zdaniem zmienić tych nierobow

lul

premia na enkapsulacji - 600** reszta - 500 **Tą stówkę to odłóżcie sobie na chemioterapie po tej chemii

Brutto :-)

Miki
@lul 11.09.2018 17:45

Bo premie dostaje ten dział którego liderzy bzykają kierowniczki na wyjazdach integracyjnych :D bzzzzzyyyy

Edwardo
@Miki 11.09.2018 19:55

Tez slyszalem co nieco :)dzieje sie w firmie. Moze podziela los firmy po sasiedzku.? Normalnie (usunięte przez administratora) , kiła I mogiła

F-f
@Edwardo 11.09.2018 20:52

Kto kogo puka? Bo ja już sam nie wiem

Xcccc
@lul 11.09.2018 17:45

Premia na enkapsulacji to 400 zł brutto , 600 tam jeszcze nikt nie widział więc przestańcie pisać głupoty z palca wyssane

Fikus
@Xcccc 13.09.2018 14:28

A szkodliwe ci płacą?czy trujesz się na własne ryzyko?

Xcccc
@Fikus 13.09.2018 15:05

Gdyby mieli płacić szkodliwe to musieliby również za to że pracuje się z wdupowlazami????????????

Szukajacy

Witam, proszę powiedzieć czy warto składać do tej firmy CV? Jaki są plusy i minusy pracy, na jakie pieniążki można liczyć na początek i jakie można później otrzymac. Widzę że firma się rozbudowuje więc myślę że nie jest tak zle jak piszą, a wszystkim się nie dogodzi taka prosiłbym o jakieś konkrety.

Robolek
@Szukajacy 12.09.2018 16:33

Nie polecam Ci ja tu pracuje już 3 lata i 2500 z premia mam czyli 2100 bez a wiem że ta premia zniknie no i zero perspektyw na awans. A tak na boku to złożyłem cv gdzie indziej czekam za odp

Życzliwa

Jeden wielki cyrk inaczej nie można nazwać. (usunięte przez administratora) pracujące tam myślą, że są boginiami na swoim obszarze. Jedna drugiej robi na złość. Zamiast latać za zajętymi facetami, zajmicie się tym co do was należy w czasie pracy. Następnie dostając kosza robi się z damy wielka urażona duma. (usunięte przez administratora) awansu sie nie zdziałasz, no chyba że Inalfa zaczyna zmieniać branże. Prędzej czy później któraś z Was wpadnie w dołek który sama kopie ????

Prorok w jeziorze po pas

Prawda jest taka, że dopóki Pan Bartosz jest dyrektorem nic się na lepsze nie zmieni. Będzie tylko gorzej...

Rozmiar xs
@Prorok w jeziorze po pas 09.09.2018 15:46

Będzie jak u niego w domu, ch*jowo

Odchodzący
@Prorok w jeziorze po pas 09.09.2018 15:46

Coraz gorzej w tej firmie. Od pracownika oczekują dużo, ale od siebie coś dać to nie łaska!!! Zero szacunku dla ludzi!!! Nie dziwię się, że ludzie odchodzą!!!

Natalia

Witam, jaką dają stawkę na start na poszczególnych stanowiskach? są jakieś dodatki premie etc?

Vw

To co wpisują o tej firmie to prawda. Nic się nie zmieni dopóki będą takie rządy. I pomyśleć że inalfa na początku była dobrą firmą a teraz idzie na dno. Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i naprawdę robi się zle. Praca sama w sobie nie jest zła ale brygadzisci, inzynierowie i dyrekcja mają w du...ie ludzi. Są tylko pupilki które maja dobrze. Premia w postaci 500 zł na miesiąc jest nie do osiągnięcia bo trzeba spełnić kilka warunków. Bez konkretnego podejscia do ludzi i bez godziwych wypłat no to niestety ale nie bedzie dobrze. Ja już kończę swoją karierę w tej firmie. Ide do sąsiada. W kazdej pracy trzeba pracować ale żeby dobrze za nią zaplacili i potrafili docenić pracownika. No cóż szkoda.

@Vw 26.08.2018 19:59

Przecież plakat przed firmą mówi dołącz do zwycięzców :-) chyba przegranych...

@Vw 26.08.2018 19:59

To prawda nikt nie docenia pracowników którzy dobrze wykonują swoją pracę tylko tych co do du.... wchodzą maja cudne życie w tej firmie.

Rozczarowany

2200 zł z premią no kokosy że hej. Najgorsza moja wypłata w tej firmie od roku

Miro

Jaka jest podwyżka z młodszego na operatora?

Ktos
@Miro 06.09.2018 22:39

z 2800 zł na 3200 zł

Rafał
@Ktos 06.09.2018 23:49

Netto to jest

Fajnie-Fajowo
@Rafał 07.09.2018 20:07

Jakby było netto, to nikt by nie uciekał! I ludzie pchali by się oknami i drzwiami.

Rafał
@Fajnie-Fajowo 08.09.2018 06:41

No to dziekuje za ta prace

Beata

@Miro, pracujesz w Inalfa Bialezyce czy dopiero zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tym miejscu? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił i wysłać swoje CV! @Ktos, @Rafał, jesteście dość dobrze zorientowani w sprawach firmy, rozumiem więc, że pracujecie w niej. Co jeszcze możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje wśród współpracowników Inalfa Bialezyce.

Zawiedziony

Nie wiadomo czym pryska enkapskuacja ,ale mają przynajmniej efekt w postaci premii 600 na m-c , pozostałe działy "jedna Inalfa" to chyba patologia nie zasługująca na taką kasę. Szkoda słów , mega przekręt.

@Zawiedziony 29.08.2018 20:24

Tym samym czym Vag 1 i Vag 2 swego czasu. Tez mieli tak wypłacane premie tylko wtedy stawka była niska. 300 zł brutto było na 2 miesiące. A teraz sobie wymyślili 500 zł na miesiąc i temu tyle jej dostają.

@Zawiedziony 29.08.2018 20:24

Psikane jest czymś takim białym (usunięte przez administratora) śmierdzi i się rozpala wszędzie. Mają premię i co wyrabiają to mają!!!!

Ficus
@Vw 29.08.2018 22:33

Podobno to bardzo szkodliwe?ktoś coś wie?

Kaps
@Zawiedziony 29.08.2018 20:24

Jakoś nie widziałem takiej premi od kat tam robie... jeden cos powie drugi dopowie i zaś bzdury ludzie gadają

Zapracowany od spryskiwania
@Zawiedziony 29.08.2018 20:24

Jakie 600 zł ostatnio dostałem 800 zł netto. Zainteresowanych zapraszam!!!

Fajnie-fajowo
@Zapracowany od spryskiwania 04.09.2018 02:17

buaahahahaha 800pln? Hahaha to ja na twoim miejscu poszedłbym do biura i sprawdzil czy wszystko ci policzyli bo ja dostałem 970zl premii- na serio, nie kłamię. Dostałem również jak było tak gorąco Coca-cole w puszce i jednego Liona z automatu. Jest super.

Zapracowany od spryskiwania
@Fajnie-fajowo 04.09.2018 18:45

Ja miałem okazję zrobić w gratisie loda i mało tego jeszcze dostałem Johny Walker!!!

Andrzej Rak
@Zawiedziony 29.08.2018 20:24

Pryskają dziadostwem co jest rakotwórcze ale nikt o tym nie mówi, bo po co. Niech pracownik zdycha ;)

Fajnie-fajowo
@Zapracowany od spryskiwania 05.09.2018 00:20

No widzisz jaka to sprawiedliwość w tejże firmie, ty dostałeś whisky i loda, A ja colę i Liona no ale nie ma co narzekać jest super.

Zocha
@Andrzej Rak 05.09.2018 10:35

Rakotworcze co za deb..il to wymyslil... Macie tam jednego od rakotworczych smug za samolotami jeszcze wam nie powiedzial co to jest?

Separator
@Zocha 05.09.2018 17:54

Zocha poczytaj co pisze na butelce od primera np.. i poszukaj sobie info w necie na temat tego czym pryskają.. która chemia nie jest rakotwórcza?

Aneta

Szukacie kogoś do pracy jakiś kobiet? Bo szukam ogłoszenia do was ale nic nie ma

Vw

Jak dzisiaj audyt? Wszyscy latali jak że sraczka!!! Enkapsulacja podłogi szorowala!!!!Masakra

Makus

Sorki wszystkim .czym psika enkapskuacja ??bo wytrzymać nie idzie proszę o odpowiedz

WIR
@Makus 28.08.2018 16:09

Wodny Cyklon B

Krzyś
@Makus 28.08.2018 16:09

Weglowodory, Cykloalkany. Kilka lat pracy w takim gównie i zdrowie zniszczone do końca życia.

TADEUSZ

Warto skladac cv do Inalfy . jaka kasa

Tika
@TADEUSZ 24.07.2018 15:57

Najpierw naucz się używać znaków interpunkcyjnych. To pytanie czy reklama dla przyszłych pracowników?

PifPaf
@Tika 24.07.2018 19:31

Tika wylózój, facet się pyta czy warto składać CV , a nie, czy sprawdzisz mu gramatykę. Każdy przecież wie o co chodzi. Jednym zdaniem Tadziu odpowiem - Nie, nie warto.

Haha
@TADEUSZ 24.07.2018 15:57

Polonista się znalazł morze muwis że blady som to podkreśla moje te z reklamy hahaha

Gość od reklamy bez interpunkc
@Tika 24.07.2018 19:31

W miodek ????a kibole sprząta tika napisze z małej bo do dużej ci brakuje i bez interpunkcji

Vw

Na enkapsulacji słyszałem, że brygadzisci straszą, że wiele od nich zależy!!! Kim oni są bogami!!!

Beata

@Obcykany, a pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Inalfa Bialezyce? Na jakim stanowisku chciałbyś pracować i jakie warunki by Cię zadowalały? @Zikzak, możesz powiedzieć, jak wygląda Twój dzień pracy w Inalfa Bialezyce? Jak wygląda kwestia przerw w pracy - czy jest jakaś jedna dłuższa i kilka mniejszych w przypadku, gdy na przykład ktoś jest palaczem? @Madafacka, czyli co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie?

Madafacka
@Beata 23.08.2018 22:38

Zmienić zarząd na nowy bądź niech wróci stary, bo ten to jest jedna wielka porażka.

Jaxhu

Kiedy będzie podwyżka?bo rozbudowa hali , stołówki,szatni jest w trakcie..a dla ludzi wynagrodzenie śmieszne..nie rozumiem tego

anonymous
@Jaxhu 04.08.2018 11:41

styczen 2019

LM
@Jaxhu 04.08.2018 11:41

Zwalnianie sie jest w modzie, nikt cie sila nie trzyma.

Młody imperator
@LM 04.08.2018 23:20

No siłą nie trzyma... Ale jak zwalnia się tyle osób i dyrekcja z tym nic nie robi, nie mówię o namowie zostania,ale dla tych co zostali jakieś normalne podwyżki. Przecież jakby była godziwa pensja nikt z starych pracowników by nie odchodził. Tylko nadgodzinami idzie coś zarobic A nie oto w życiu chodzi żeby ciągle być w pracy. Powinno być że jak się przechodzi już na inalfe to dostaje się konkretną podwyżkę na zachętę. Myślę że jakby był dawny dyrektor Purol bądź Molina to by do takiego stanu rezygnacji nie doprowadził, ale to tylko moje spostrzeżenia.

Lol
@Młody imperator 06.08.2018 17:15

Ale prawdziwe spostrzeżenia obecna kadra ma gdzieś ludzi i produkcję myślą tylko o swojej d.. ie a do tego zero pojęcia o pracy

Tadzik
@Lol 12.08.2018 13:29

Jesteś dzbanem

St. Op
@LM 04.08.2018 23:20

Ciebie też pozbruku

Karolina

Jak dostać się na Kontrole Jakości?

Cintek
@Karolina 15.08.2018 20:13

Najlepiej przez drzwi

Roman
@Cintek 15.08.2018 21:00

Ale cwany jestes

Tata romana
@Roman 16.08.2018 14:56

Jak już to dowcipny, fiucie

Zikzak

W każdej firmie trzeba zapierniczac swoje zrobić ale to co dzieje się w inalfie to brak słów nie polecam nikomu najgorsza firma jaka znam i nie dziwię się że ludzie odchodzą

Madafacka
@Zikzak 20.08.2018 19:36

A ja myślę że firma nie jest najgorsza tylko zarząd i kierownictwo jest do du...py. Przecież była kiedys ankieta na temat firmy i jakie oni wnioski wyciągnęli? Była ona zrobiona przed tymi wszystkimi zwolnieniami więc no i mieli to głęboko gdzieś ale jak zacznie się palić dopiero się im oczy otworzą. Robota nie jest zła! Tylko zarząd, powinniśmy zrobić strajk i tyle.

Zikzak
@Madafacka 21.08.2018 14:44

Zgadzam się firma ok praca też nie jest zła ale to co się dzieje tam to w przedszkolu dzieci lepiej się porozumieja niż ludzie w tej firmie a o brygadzistach nie których to nawet szkoda się wypowiadać

Rozgoryczony
@Zikzak 21.08.2018 18:01

Dokładnie. Maja swoich przydupasow co kabluja i tacy maja dobrze. Lżejsze stanowiska. A ten gorszy niech zap....dala. Zalosne odechciewa się starac bo i tak mają cie gdzieś.

Były
@Zikzak 20.08.2018 19:36

Potwierdzam robiłem w wielu ale ta inalfa to najgorsza w jakiej pracowałem pracownik fizyczny jest nikim

Zosia
@Były 23.08.2018 20:19

Niestety ale nie polecam, chyba że na szybko, na przeczekanie lub na czas wyszukania czegoś lepszego. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach, Problem tej firmy

Obcykany

Jak wygląda sytuacja we firmie? Poprawiło się?

Pietus
@Obcykany 22.08.2018 14:47

Jest kiepsko..niedługo jedyne motto to będzie "szukamy ludzi do pracy którzy twierdzą że pieniądze szczęścia nie dają"" aż brak słów ..ale zawsze jest wyjście więc się zwalniam

Zostaw opinię o Inalfa Bialezyce - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inalfa Bialezyce