Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Lord

Nie rozumie tej firmy , najpierw zwalniali ludzi którzy już pracowali dłuższy czas i mieli w miarę opanowane stanowiska pracy a teraz nabór trąbią w radiu i na portalach . Gdzie tu logika ,no może że nowy dostanie dużo mnie kasy i przez agencję bo nie widzę tu innego racjonalnego wyjścia . Ja już tam pracowałem i drugi raz do tej samej rzeki się nie wchodzi .

Jola

Hej pracownicy potrzebuje pomocy wysyłam CV do Inalfy i cisza. Gdzie jeszcze spróbować?

Kandydatka

Ile wynosi wakacyjne i świąteczne przez agencje? Po przejściu do inalfy jaka kwotę oferują? Jak pracuje się na linii jaguara na rano?

@Kandydatka

300 do 400

Za ten milionowy dach powinniście dać każdemu pracownikowi z Volvo po 500 zł netto w kopercie, to było by coś.

Volvo

Hahaha. Nawet głupiego dziękuję nie usłyszeliśmy. A gdzie tu jakaś kasa. W zamian dostaniemy zmianę harmonogramu i pracę w sobotę na popołudnie za free taka firma dobra dla ludzi. W końcu one inalfa.

Rychu

Albo dodatkowy owoc.

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Witam

Czy z Otto można przejść na inalfe? (Jeśli tak, to po jakim czasie...) Która agencja lepsza Otto czy exact?

@Witam

Exact to zewnętrzna firma do reworków części i kontroli ich.

Milioner

100000 dachów poszło na volvo

Luty

Zakresy obowiązków wypisane dla brygadzistów operatorów starszych i młodszych a do tych liderów obszaru niema żadnych ?

Zniesmaczony

Najlepsze to są oceny roczne... Śmiech na sali. Ludzie pracują po 7 lat, przychodzisz na każde zawołanie,nie chodzisz na l4 piszesz kaizeny i co dostajesz? 3 (jesteś oceniony w ten sam sposób co osoba, którą przerzucają z linii na linię bo nigdzie się nie nadaje i ogarnia max 2 stanowiska).... ,,Bo na 4 i 5 to zasługują ludzie, którzy są na linii i przechodzą do biura bo na produkcji się marnują" słowa kierownika. Czyli wszyscy ludzie, którzy pracują w tej firmie fizycznie są nic nieznaczący dla kierownictwa. Na każdym kroku brak poszanowania pracownika przez LM i PM . Trochę to przykre, bo praca naprawdę przyjemna,ludzie że zmiany tworzą zgrany zespół a góra ma to gdzieś

Rozczarowany
@Zniesmaczony

Szkoda, ze w rzeczywistości w biurach są osoby po znajomosci. Mało kto z produkcji przechodzi do biura. Chyba tylko ci co maja plecy. W tej firmie nie potrafią docenić starych pracowników

To już 5lat
@Zniesmaczony

Racja oceny w tej firmie to jakieś nie porozumienie pracownik pracujący 2 lata na in Alfie ma 3 i ten co pracuje 5 lat i więcej tak samo sytuacja z gd 3 kierownik blokuje 4 bo za dużo ludzi dostało zamiast docenić pracowników którzy zap na 3 a nawet 4 stacje to olać ich, no i nowe warunki premii jak części kiepskie linia ledwie idzie bo dachy odpadają na byle co to i tak premii nie będzie

@To już 5lat

Ciekawe kto to napisał i napisał. Znowu będzie rozkmina na GD 3 ze ja pomimo i tym razem to nie ja.

Przemysław

Dzień dobry na jakie zarobki mogę liczyć na stanowisku lidera ?

OpeA5
@Przemysław

Dzień dobry. Nie licz lepiej na stanowisko lidera.

Kaśka

Brak rąk do pracy,praca na 2-3 stacje. Weekendy pracujące, bo ilości i jeszcze raz ilości. Brak szacunku dla pracownika !!!

The End
@Kaśka

Szacunek maja do nowych pracowników aby za szybko się nie zwalniali widząc taki … Starego pracownika maja głęboko w 4 literach…

@Kaśka

Ale tak jest od lat

Darek

Na jakie zarobki mozna liczyc na poczatek .

Xxx
@Darek

Najniższa krajowa

nie dodaj do niej 200 zł

Xxxxxx

Żadnej rewelacji.

Eryk

Trochę nie w porządku jest że posłużyłeś się czyimś imieniem i nazwiskiem.Mogłes się swoim imieniem podszyć a nie czyimiś jest to możliwe do sprawdzenia kto to napisał więc trzymaj się na baczności.

Ciekawy

Cześć Jak wygląda sytuacja w Utrzymaniu Ruchu? Warto zacząć pracę w tej firmie? A jak z ludźmi, którzy mają doświadczenie? Czy awans w Inalfie jest możliwy?

@Ciekawy

nie warto a Utrzymanie ruchu to obecnie 5 starych weteranów i domowe przedszkole...

Operatorex
@NIck

Gdzieś się muszą młodzi ludzie nauczyć podstaw. Jak już przyswoją wiedzę to znajdą sobie porządną pracę.

Roman

Niewykwalifikowane osoby są również w pozostałych działach. Nie wiem na co się patrzy przy rekrutacji osób, ale z całą pewnością nie na kompetencje. Ta firma schodzi na (usunięte przez administratora) przez takie osoby…

@Roman

u dawno jest w 2016 jeszcze jakieś wymagania były teraz łapanka na maksa.

Mich

Jeden wielki bałagan , nikt tu nad niczym nie panuje .

Zbulwersowany
@Mich

Jak przełożony nie ma kompletnego pojęcia o utrzymaniu ruchu to jak ma to funkcjonować? Dokładnie domowe przedszkole ze starymi wyjadaczami którzy trzymają się dzięki niezłej bajerce którą kręcą z dnia na dzień i każdy w to wierzy;)))

The End

Czas z tej firmy się ewakuować !

Ludzie ogarnijcie się wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma tak źle tak nie dobrze co wy w końcu chcecie.Weźcie się w końcu za robotę a nie każdemu (usunięte przez administratora) obrabiać.Pozdrawiam

Kiwi

W efekcie może dałby rade

Jabucho

On wykonuje tylko polecenia kierownictwa

Śmiech na sali. 5% podwyżki ? To jest jakaś kpina. Tym bardziej teraz gdzie jest najmniej ludzi do pracy w firmie i kazdy musi robić na 3-4 stanowiskach i wyrabiać jakaś (usunięte przez administratora)w kosmos normę. Panie dyrektorze podwyżka i premia to są dwie różne rzeczy i proszę nie wmawiać ludziom, że dzięki podniesniu premii to tak jakby wychodziło że podwyżka to 7,5%, to nie ciemnogród że można takie kity wciskać.

Alan

Ale dlaczego takie oburzenie na forum, na zebraniu z dyrektorem trzeba się wypowiedzieć

Gig
@Alan

Na zebraniu nie ma nikt odwagi a tu anonimowo to wypisują bzdury jak im.im źle i nie dobrze. To po co tam pracujesz???

@Gig

Oczywiście iż ludzie zadawali pytania więc po co piszecie bzdety. Pan dyrektor jest na nie albo nie wie co odpowiedzieć więc taka to była z nim rozmowa.

Gronek

Dlaczego pracownicy z biura sa gorsi i dostaja 3 % zamiast 5 % ich inflacja nie dotyczy. Sa gorsi czy jak. Uczylem sie po to zeby byc gorszy. O co chodzi. Nie rozumie. Poruszylem temat na forum i jest cisza. Bardzo mnie to boli. Panie dyrektorze odnosze sie do naszych fundamentalnych wartosci - one inalfa . Czy te wartosci sa jeszcze wyznawane w firmie , czy inzynierowie i specjalisci to nie jest wazna w firmie grupa ? Czuje ze firmie szczegolnie w tej sytuacji zaczela sie bardzo duza niesprawiedliwosc spoleczna.

Ona
@Gronek

Popieram, co to ma być za podział!? Po co wciskacie nam hasła ONE INALFA jak jedni dostają 5 a inni 3... Jawna kpina. Czy wy naprawdę nie widzicie że ta firma się sypie z takim podejściem!?

@Gronek

Idź tam gdzie dali 5% na Twoje miejsce jest kilku innych...

@Gronek

Od kiedy pamiętam biuro miało niższa inflację norma...

Jas
@Gronek

A Yu wiesz iż te 5 % to stówka z hakiem do ręki wręcz bogactwo.

Lolo
@Gig

Tak jak ty odezwij się na zebraniu to jesteś (usunięte przez administratora) żeby samemu się zwolnić a jak nie zrobisz tego to szukanie haka na dyscyplinarke więc najpierw pomysl co piszesz bo tacy cwaniacy jak ty kończą kiepsko a skoro tam pracujesz bez narzekania to jesteś jednym z tych co oprócz dobrego wślizgu swojemu kierownikowi lub brygadziscie potrafisz kolegów pod.....spać bo pracować wcale

Barbara
@Gronek

Ja myśle że to też nie jest fair że jedni dostaną 5% a inni 3% . Czy produkcja czy biura czy magazyn wszyscy powinni dostać po równo , nawet jeżeli to 100 zł . Zarząd zaczyna kopać głebokie rowy w firmie i dzielić biura od reszty produkcji. Dla mnie to nie poważne ... Dlaczego nie możemy jako fima mieć równych zasad dla wszystkich. Wy myślicie że w biurach , magazynie zarabia się taki gęsty sos. Nie wydaje mi się . Ja zarabiam dużo poniżej tego co moi znajomi zarabiają we Wrześni . Chyba pora odpalić pracuj.pl na produkcji też są super operatorzy i koordynatorzy którzy nie są doceniani, a robią super robotę. Chciałam to podkreślić !

Operatorex
@Gronek

Kolego zamiast " nie rozumie" to nie rozumiem. Nie tylko Ty się uczyłeś. Na produkcji pracuje bardzo dużo osób po studiach, często z wykształceniem wyższym niż przełożony lub osoba w biurze. A dlaczego osoby wykształcone pracują na linkach? Bo niestety taki rynek pracy jest, nie każdy ma znajomości , nie każdy też chce zniżyć się do poziomu (usunięte przez administratora) żeby zostać kimś ...

Mg
@Gronek

Dlaczego posługujesz się moim nazwiskiem brak ci odwagi

19 gr za przepracowany dzień w Inalfie, na tyle nas wycenili za 5 lat pracy...

Lelek

Po co były te kilkumiesięczne spotkania z kadrą jak potem pół godziny monologu o starszym operatorze. A co ze starszym inżynierem Jakości, a co z premiami, co z godną i sprawidliwą podwyżką dla wszystkich!?

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce