Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Poczytajcie opinie o ubezpieczeniu unum zanim zdecydujecie.mnie się nie podoba.pzu powinno zostać.bez problemu wypłacają za szkody

Czytałem opinie pracowników unum i ubezpieczonych i masakra !!!! Niech zostaniePZU.

Czy w Inalfa Bialezyce wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak, ale to są jakieś tam bony na coś tam.

Witold

Chodzi ci o bony podarunkowe na święta czy w innymi okresie też dają takie benefity?

Zofia

O to fajna forma nagrody. A o jaki przykładowy problem mogłoby chodzić?

Longer

Tak nagroda jest (usunięte przez administratora)i straszenie zwolnieniami zwłaszcza na tej zmianie gdzie walesiak jest ona powinna być zwolniona żeby oczyści atmosferę i to na juz

Witold
@Longer

Czemu straszą zwolnieniami? Faktycznie atmosfera nie najlepsza jak są takie sytuacje. Przecież to tylko demotywuje ludzi nie?

Kiedy będą podwyżki ?

Dla roboli nigdy tylko ochłapy pokroju inflacyjna, pewnie znowu złotousty wymyśli 5 % inflacyjnej i kolejne 5 % w premii produkcyjnej.

Dobre 5 % super

Mówiąc Inalfowskim klasykiem: pieniądze nie są najważniejsze. No chyba,że jesteś dyrektorem to wtedy są najważniejsze. Pracując jako szeregowy ciesz się, że masz obiad, i owocowy czwartek. A w przerwie będziesz mógł poczytać coś z zakładowej biblioteki. Noi masz to ogromne szczęście brać udział w walce o puchar. Masz to szczęście,że kandydatury nie musiałeś wrzucać do czary ognia.podwyżki dla pracowników produkcyjnych nie przewiduje budżet.

@Piotr

Dla biurowych też nie jest przewidziana podwyżka ;) a o premii produkcyjnej możemy pomarzyć

Może i nie macie premii produkcyjnej. Pensję macie wyższą niż my z premią, bo premia okrajana jest na każdym kroku. Pracownik produkcji nie ma kawy za darmo, musi z tej swojej pensji ją sobie kupić i to nie dobrą z ekspresu a byle jaka z automatu. Latem nie siedzimy w klimie, tylko często w 30° upale. Nie mamy wody butelkowanej tylko ze starego często zabrudzonego lub zepsutego dystrybutora.

Darek
@Piotr

To jeszcze siedzisz jak tak narzekasz.Zwolnij się.

@Darek

Uwierz mi, że gdybym siedział 8 godzin, nigdy bym nie narzekał.

Krisu
@Piotr

trzeba było się uczyć i byś był po tej lepszej stronie, życie

Longer

Premie produkcyjna dostają pseudo inzyniery z koziej (usunięte przez administratora) i te brygadzistka z Miłosławiu walesiak i jej lizusy co nic nie robią cały dzień (usunięte przez administratora) z miloslawia

Zofia

Mam pytanie, czemu jest mniej o 100 niż w roku poprzednim? Co z inflacją?

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Doszły mnie słuchy , że Pani Wiesia chce się zwolnić z pracy . I nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek inny miał zarządzać ta stołówka w firmie. Kiedy Pani Wiesia była na L4 panował tam totalny chaos . Jedzenie było zimne i niedobre . I ten miesiąc właśnie pokazał , że bez niej ta stołówka nie istnieje . Jeśli Pani Wiesia sie zwolni to nie mam zamiaru chodzić na zimne obiady .

Majo

Nie dość że było zimne. To co chwilę czegoś brakowało. Nie oszukujmy się. Bez p. Wiesi mogą zamknąć tą stołówkę i zawijać interes.

Operator

Pani czarna ze stołówki jest bardzo niemiła wiecznie niezadowolona aż się nie chce jeść

Jakie godziny pracy obowiązują w Inalfa Bialezyce?

Linie dachowe 05:00 - 13:00, 13:00 - 21:00, 21:00 - 05:00 Roletki, enkapsulacja 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00 Biuro 08:00 - 16:00

On

Witam Jestem po rozmowie rekrutacyjnej na wózkowego, mówiono mi o jakieś tierach i, komputery ze jak będą ze mnie zadolowony to awansuje na wyższe poziomy. Zaproponowali mi na start właśnie tier 2, wózkowy zaopatrzenie linki. Pytanie jakie są warunki pracy? Ile dostanę na rękę? Ile z nadgodzinami? Było coś o premiach ale ile to faktycznie jest i kiedy one są? Milo by było jakby ktoś z tego stanowiska odpisał. Pozdrawiam

Super Firma .

Były pracownik bmw

Zarobki w tym zakładzie są żałosne za taka pracę jak na akordzie ogóle taki zakład powinien dać pożądane pieniądze bo stać ich na to

@Były pracownik bmw

To po co jeszcze siedzisz jak twierdzisz że mało płacą

Zofia

Może ma nadzieję, że podwyższą skoro napisał, że ich podobno na to stać?

Firma Bardzo Dobra . Polecam

Dx

Co za (usunięte przez administratora) jaka firm dobra robiłeś za czasów pampersa albo Meera to co ty wiesz chyba że lubisz robisz jak na akordzie i mieć 2 500 zł z premią za pierwszy rok potem ledwie 3000zl z premią tyle zarabiało się 10 lat temu (usunięte przez administratora)

@Dx

Do (usunięte przez administratora).To sie zwolnij.Jeszcze siedzisz.

Tutaj nic nie piszcie o firmie bo jest prawda blokowana przez moderatora opłaconego przez in alfę negatywa nie dodasz bo prosi o kod capcha a takiego nie ma. Panie dyrektorze ceny węgla rosną brygadziści i inżynierowie dostali podwyżkę a oczywiście parobki nie dostali nic a przepraszam nie uwzględniono w budżecie na ten rok

Szukam pracy

Jaka obecnie jest stawka na początek dla pracownika lini produkcyjnej? W ogłoszeniu napisane tylko "atrakcyjna", czyli jak wszędzie :-) Ile średniomiesięcznie się zarabia bez nadgodzin, bo pewnie jakąś premia czy inne dodatki są...

Michael Wittmann
@Szukam pracy

koło 3200 netto - z premią, nockami przy 8 godzinach za ok 168godzin pracy, plus ewentualne nadgodziny

Sinfmethatsong

Jedno pytanie - pewnie i tak zaraz będzie usunięte ale cóż - W firmie ma powstać zakładowa biblioteka- na to środki jak widać się znalazły. Kiedy znajdą się podobne na podwyżki dla pracowników produkcyjnych? Budżet tego nie przewidział na ten rok ? To już słyszeliśmy.

Witam serdecznie, w razie jakichkolwiek nieprawidłości, które są zauważone przez Pracownika proszę o zgłoszenie na jeden z 4 podanych niżej sposobów: 1. Informacja do bezpośredniego przełożonego 2. Poinformowanie działu HR 3. Pozostawienie informacji w skrzynce kontaktowej (co gwarantuje anonimość, a odpowiedź zostanie umieszczona na tablicy informacyjnej) 4. Kontakt mailowy nod adres: ContactPL@inalfa.com (informacja zwrotna indywidualna) Jesli mamy reagować na niekomforowe sytuacje i nieprawidłowe zachowania, musimy o nich wiedzieć.

Na prośbę ze strony pracowników, już od pewnego czasu skrzynka dostępna jest w miejscu, które nie jest objęte monitoringiem

Zygi

Chciałbym się zapytać czy miting jest dla wszystkich, czy tylko dla zmian porannych i popołudnioeych? Bo dla tych co nocki mieli to chyba nie dotyczy. Dyrektor zapomniał o tej grupie pracowników, czy uznał,że dowiedzieli sie od kolegów?

Xxx

Tak. Dyrektor myśli, ze ludzie za darmo będą do pracy przychodzić. Coraz gorzej się dzieje, niedługo zamiast wypłaty będziemy kartki na jedzenie i paliwo dostawać.

Tak od 7 marca.

Zaczniecie płacić nad godziny normalnie tak jak było to będziemy chodzić w sobotę i niedzielę nawet. Żaden bank a jeśli nie będzie dla nas pracy to postojowe i tyle firma zaoszczędzi bo 80% jak wypłacą to ile im zostanie.a benefit jeden jedyny z obiecanych to owocowe czwartki maj mniej istotny pozdrawiam

Darek

Tak narzekarz to po co jeszcze tu siedzisz.Nikt Cię tu nie Trzyma

Czy w Inalfa Bialezyce zatrudniani są obcokrajowcy?

Straż graniczna

Jeszcze nie

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce