Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Beata

@Jaxhu, może warto zadać to pytanie podczas rozmowy z przedstawicielami firmy? Długo już pracujesz w Inalfa Bialezyce? Będę wdzięczna za odpowiedź. @anonymous, rozumiem, że skoro posiadasz takie informacje, to pracujesz w Inalfa Bialezyce. Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Myślę, że to może być dość istotna informacja dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie.

To prawda ze ma dość spora premia za lipiec wjechać?

@Karolina

Tak, 500 brutto tylko wtedy gdy wyrobiliscie wszystkie warunki otrzymania premii co raczej jest nie realne do zdobycia. Podejrzewam że z 250 brutto wleci :-D

Zbyszek
@Major

Zalezy gdzie pracujesz... volvo pewnie bedzie dostawac po 500 na miesiac bo oni nigdy nie mieli problemu zeby wyrobic normy, roletki pewnie tez dostana wieksza premie bo sie jakos tam wyrabiaja a na vagach bedzie lipa bo co z tego ze ludzie chca pracowac i robia jak kadra inzynierska ma produkcje w du..ie i nie przykladaja sie do swojej pracy a my obrywamy za to po glowie...

@Zbyszek

Może i tak ale wątpię żeby dostali po 500 zł napewno dostaną wiecej niz VAG ale zeby dotrzymac 100% warunkow uznania ten to naprawde musza sie postarac. Zapoznałes się z warunkami otrzymania takiej premii? tak samo mogliby powiedzieć Dobra od dzisiaj macie 1000zl premii i tak wiedzą że ich nie dostaniemy bo to nie realne.

@Major

Chciałbym się mylić ;-)

What does the Fox say?
@Karolina

Na magazynie podobno piękne, wyjątkowo motywujące do pracy 0 :)

Bum

Oj prawda prawda aż 50 zł może wjechać haha

Driver
@Karolina

I tak będzie lepsza w porównaniu z ostatnimi

Kucyk

Na jaki e-mail można wysyłać CV? Można dopasować sobie zmiany?

nick
@Kucyk

inalfa@ottopraca.pl

Hmmmhmmm

Przepraszam, zwracam honor :-* :-)

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Mechanik

Witam, może ktos opisac czy warto startować do utrzymania ruchu i czy jest zapotrzebowanie?

Stiven
@Mechanik

Pewnie, że warto. Super ludzie, sami profesjonaliści wysoko wykwalifikowani a kierownik do rany przyłóż. Jeśli wiesz na czym praca w UR polega i znasz się na swoim fachu to właśnie na Ciebie czekamy.

haha

Mechanik
@Stiven

Jak najlepiej aplikować cv do UR, nie znalazłem żadnego maila oprócz OTTO???

doc
@Stiven

Haha co Ty Stiwen gadasz jak tam wielka ściema i większość się nie nadaje do roboty.

Beata

@misi, a jakie stanowisko Cię interesuje w Inalfa Bialezyce? Wysyłałaś już swoje CV do firmy? @Mechanik, i jak, zdecydowałeś się aplikować do interesującego Cię działu? @Stiven, długo już pracujesz w Inalfa Bialezyce? Możesz napisać coś na temat formy umowy oferowanej przez tego pracodawcę?

@Beata

Droga Beatko możesz Nam powiedzieć jakie to zauważyłaś plusy pracy w tej firmie. Czekamy i czekamy i doczekać się nie możemy. Jesteśmy Wszyscy ciekawi i ci zatrudnieni i ci co zamierzają do Nas przyjść.

@Beata

Oczywiście czekamy na odpowiedź ;-)

One Inalfa

Zastanawia mnie tylko jak tylu ludzi tu narzeka to po co jeszcze tu jesteście ? Jak jesteście tak fantastyczni i tyle pracy w koło to idźcie gdzieś gdzie będzie Wam lepiej - świat stoi otworem :) To co ma się w życiu zależy tylko od Was i Waszych decyzji !

@One Inalfa

Dlatego że jesteśmy fantastyczni odchodzimy Z tej firmy która nie docenia ludzi. Jest już Nas przeszło stowka gdzie znalazła nowy świat :-D ale czy sie okaże czy lepszy tego nie wiemy i ty tego też nie wiesz! Ale znamy już "One Inalfa" i serdecznie dziekujemy jej polityke bo praca nie byla zla! Mysle ze duzo osob odchodzi przez to że kiepsko płacą, dają nie osiągalną premie i przez politykę A nie przez pracę.

Starszy operator
@Hmmmhmmm

Masz rację. Większość odchodzi przez to, że kiepsko płacą. Kiedyś można było tutaj dobrze zarobić a dziś nie ma żadnych widoków na podwyżki. Dostajesz starszego operatora i koniec. Premie, których nigdy nie zobaczymy też nie zachęcają do pozostania. Praca nie jest zła i to nie przez pracę ludzie odchodzą. Gdziekolwiek nie pójdziesz też musisz pracować. Jeśli w Inalfie nie zmieni się polityka firmy i podejście do pracownika to wypowiedzeń będzie tylko przybywać. Jednak skoro do tej pory nic nie zrobiono, żeby ludzie nie odchodzili to nie sądzę, że się to zmieni.

Haha
@One Inalfa

Bo czekamy za telefonem

uciekinier
@Haha

mądrzy ludzie uciekają a głuptasy wciąż zostają :》 ;》

IHR
@Haha

Czekam tylko za telefonem i wielu innych również, a jestem dlatego bo lepszy rydz jak nic.

misi

Witam wszystkich chciałabym wiedzieć czy przyjmują kobiety ,jestem z kujaw i możliwośc dojazdu ,namiary na telefon do firmy ,czy przez agencje idzie jakąś

Soasa

Dużo osób wręczyło wypowiedzenia po wypłacie w lipcu?

@Soasa

Chyba za mało, aby Szanowna Dyrekcja zrobiła coś, żeby zatrzymać tych, którzy jeszcze tu są. Pora odejść.

obserwator
@Soasa

zostaną tylko (usunięte przez administratora) bo dzięki temu mają zapewnione podwyżki

@Soasa

Jeszcze trochę a z braku ludzi wprowadzą dwie zmiany na większości linek.

Pan Ktoś

Witam piszę do kierownictwa logistyki w sprawie Magazynu wysyłkowego na zmianie Marcina to co się tam dzieje to katastrofa faworyzowanie niby jego zastępcy wpychanie go na każde nadgodziny i chronienie przed przepracowaniem to szczyt a on opierdziela się maxsymalnie jak tylko można w dodatku śpi na nockach bo mu wolno brygadzista ma nad nim piecze a resztę grypy goni do pracy jak kat a ten jego cały zastępca śmieje się reszcie w oczy a w dodatku przesiaduje z kierowcami w kabinach i nic nie robi po dwie godziny lub więcej w ciągu zmian zajmijcie się tym faktem bo dowie się dyrektor o tym wszystkim i poleca glowy

Miras
@Pan Ktoś

No to wlasnie sie dowiedzial bo jak ostatnio mial plant meeting to mowil ze jest na biezaco z tym co sie na gowork wypisuje :-)

Beka z kogucika pana ktosia
@Pan Ktoś

@pan ktoś - Ohh kolejny internetowy kogucik, który swoim małym dziubkiem stuka w klawiaturkę myśląc sobie jaki to on jest odważny, w końcu jest anonimowy. Niestety w internecie od dawna nie jest się anonimowym. Rzucasz imionami z taką łatwością, więc może przedstaw się sam. hmm no właśnie, za grosz honoru, a co dopiero mówić o posiadaniu jaj, bo w twarz wspomnianemu brygadziście na pewno być nic nie wybełkotał, a co dopiero powiedział z tego co tu nawrzucałeś. Żałosna postawa...

ideal
@Beka z kogucika pana ktosia

A sam używasz pseudonimu koguciku

SZAKAL 666

gangsterka on-line !!!

Beata

@Majki, rozumiem, że pracujesz w Inalfa Bialezycez tak? Czy jesteś pewien, że nie możesz dostrzec żadnych plusów pracy w tej firmie? @dark, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w Inalfa Bialezyce. Jakie stanowisko Cię interesuje? Przypominam, że forum jest miejscem publicznym i każdy ma pracować do bycia anonimowym.

Buahahahha
@Beata

Hmm a moze Nam "Beatko" przytoczysz plusy jakie zauważyłaś pracując w Inalfie dla szukających jak i pracujących pracowników. Jesteśmy Wszyscy bardzo ciekawi :-D

The best
@Buahahahha

też jestem bardzo ciekawy

dark

Jak tam plac W INALFIE .Warto isc

omijać szerokim łukiem

dark
@....

Słyszałem ze nie jest żle

2100 do ręki

The best
@Dk24

jak zwykle do kitu

Jedna noga w vw

Dlaczego enkapsulacja od dłuższego czasu dostaje 500-600 złotych brutto premii wypłacanych co miesiac, a reszta firmy musiała jak robaki robić za 300 wypłacanych co 2 miesiące. Teraz kuszą ich nową, nieosiągalną premią która i tak jest wypłacana co 2 miesiące?

Zocha
@Jedna noga w vw

Mogles isc na enkapsulacje kazdy mogl sie zglosic... odchodzisz a na starym podworku zamet siejesz?

Pech

Laska wymiata figurą i uroda a faktycznie jest zajeta przez typka z tej zmiany co ona robi ale powodzenie w firmie ma kazdy się obejrzy nie powiem ze nie

Dfjdsjb

To modelka jest podobno Ania czlowieku nie licz na noc z jej strony za wysokie progi ooooo

M....

Na enkapsulacji też mamy ładne laski na jednej ze zmian!!!

Titu
@M....

Ciekawe na ktorej?????????

Znawca tematu

Na co wy sie grzejecie... plaska z przodu a tyl to juz w ogole dramat... figure do zdjec moze ma ale wyglada na anorektyczke do tego z 3 klasy podstawowki...

@Znawca tematu

Znawca tematu nie zna sie na kobietach hihi a plaska to ona raczej nie jest bo oddychac czym ma :D fajna dziewczyna uroda delikatna i w dodatku bardzo mila szczupla drobna, na enkasulacji tez fajne kobitki w firmie wszystkie ladne nie ma co oceniac nikt idealny nie jest a od innych by chcieli niewiadomo jakie wymagania wszystkie kobitki u nas sa fajne

Magisterdoktorhabilitowany
@Znawca tematu

Kulturalna dziewczyna i bardzo mądra. Urocze jest to, że tak mlodziutko wygląda, naturalna, zadne sylikony botoksy. Aniu tak trzymaj!

ideal
@1234

to się uśmiałem a szkarada to co?też ładna ? gdzie masz oczy ?

@Titu

Masz coś do dziewczyn z enkapsulacji!!!? Na jednej ze zmian fajna taka czarnulka i taka blądynka.

Titu
@M....

Nie nic nie mam byłem tylko ciekaw na której zmianie bo jakoś na mojej żadna nie rzuciła mi się szczególnie w oczy

@Titu

Na zmianie C są fajne laski na enkapsulacji!!!!

Ornitolog

Boze ludzie , to zaden konkurs na wybory miss nie jest i jest to strona o opiniach firmy a nie opisujaca gusta roznych ludzi tam pracujących i kto sie komu podoba. Przychodzicie do pracy raczej pracowac, a nie oglądać się za dziewczynami, a pozniej sie dziwicie ze wam normy podnoszą. Podnoszą bo widac ze nie macie co robic skoro tyle czasu macie na rozgladanie sie po hali produkcyjnej. Zacznijcie w koncu informować ludzi na temat pracy A nie na temat tego kto jak wyglada. Ps: zapewnie osoby tutaj to piszące to faceci mający cycki wieksze niz nie jedna kobieta, a sie wypowiadacie na temat osob ktorym do piet nie dorastacie. Weźcie sie za robote , jakies nadgodziny czy cos jak wam wrażeń mało ;)

Lakiluk

Hehe a teraz to jeblem z krzesla XD az mi sie przypomnial mem gdzie siedzom te malpy janusze i ogladaja te modelki i wybrzydzaja ze ta ma za duzy nos a ta jest za gruba a jeszcze inna za chuda XD a on/ona dobrze mowi ze to strona o firmie a nie o ludziach wiec se idzcie na sotted czy cos XD bo te heyty to smiech w chuii XD

@Lakiluk

Zgadzam się z Tobą. Niektórzy to chyba pomylili strony.

M....

O której blondyneczce mówisz? Bo są dwie na zmianie C?

M....

O jakiej blądynce mówisz na zmianie C? Są dwie!!!

Lol

Polecam serdecznie portal Roksa.pl. Tam na pewno znajdziesz jakąś blondi. Pozdrawiam cieplutko

chętny na chędorzenie
@Lol

nie wiesz może czy dają zniżke dla młodzieży uczącej się???

Majki

Nie polecam aplikować.szkoda czasu.zarobki marne.jeszcze parę dni i wypowiedzenie będzie w biurze.pozdrawiam

jacol

Warto isc do Inalfy. . jaka kasa na poczatek z premia.

wkur...

no to teraz mamy ładną premie aż 800 zł premi miesiecznie nie no eldorado normalnie tylko szkoda że cwaniaki na taki pomysł wpadły jak podniesć płace w inalfie a zarazem zabrać jeszcze wiecej pracownikowi ile miał dotychczas super gratuluje...

Elka farelka
@wkur...

Jakie 800 co ci zabrali? Jakies szczegoly?

vag
@Elka farelka

to ile będziemy zarabiać bez tych je...nych nadg?

Dk

Ile można zarobić jakoś Inspektor Jakości?

Rollo

Podobno papmers zmusza enkapsulacje do nadgodzin??ktoś coś?

Inkognito
@Rollo

To nie prawda na nadgodziny chodzą ci co chcą nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin

spawacz
@Inkognito

Nie wcale nie zmusza :))), ale jak nie przyjdziesz to lata z kodeksem pracy, z którego jasno wynika że max. 8h może

Johny
@Inkognito

Tak jasne..któraś zmiana z enkapsulacjii nie zgodziła się na sobotę popołudniowke..i nagle pampers postraszył i wszyscy musieli przyjść..i to sa dobrowolne nadgodziny??

Lala
@Rollo

Każdy kto był zatrudniony na IHE lub oddelegowany ( na własne życzenie) był świadom pracy 7dni w tygodniu, nie masz chęci? Podejdź do szefa rozwiązać umowę.

Robol z ihe
@Rollo

To prawda, straszy zwolnieniem. Bardzo słaby chwyt z jego strony.

Madafacka
@Lala

Ty tak seriio? Świadomym??? O czym ty wogole piszesz? Rozumiem przyjsc i sobie dorobic ale nic wiecej bez przymusu. Nie ma czegos takiego jak obowiazkowa praca 7dni w tygodniu. To nie zgodne z prawem. A tobie malowana LaLa jak odpowiada przymusowa praca to wyp... do Pekinu tam bedziesz miala warunki jakich chcesz i do tego zdrowe obiady w postaci miski ryżu. ....co za ludzie...

Oh!
@Lala

Ja tylko jestem świadomy że sobota popłudnie jest czas na grilla i miło spedzony czas ze znajomymi i rodziną . A niedziela jest tylko i wylacznie dla dzieci. Skoro chodze na 3 zmiany nie zawsze moge z nimi spedzic czas w powszednie dni. Jak dla mnie to jest i bedzie najwazniejsze a jak ty masz inne podejscie do życia to Wyrazy szczerego żalu i współczucia. Czasami jak brakuje tych pieniążków mozna przyjsc i sobie dorobic zeby troche zreperowac swoj budżet ale to raz na jakis czas a nie non stop. Są rzeczy wazne i wazniejsze. Moze kiedys zrozumiesz albo i nie...

???
@Rollo

Do nadgodzin zmusza się wszędzie. Enkapsukacja to żaden wyjątek. Volvo, rollo czy vag wszędzie to samo. Bo niby to zgodne z kodeksem pracy, bo jak nie będziesz chodził to nie dostaniesz awansu . Wpisują na listę i nawet nie pytają czy możesz przyjść. Są osoby, które chętnie chodzą i bardzo dobrze. Ale dlaczego zmusza się tych , co nie chcą?

Inalfistowski robol
@Rollo

Zmusza. Nie chcesz przyjść jak i większość? Przyjdzie ci kieras i mówi że musisz i tyle w temacie. Jak ktoś się wyłamie to ma rozmowę na osobności. Od pół roku chodzę na każde nadgodziny i jeszcze mu w (usunięte przez administratora) źle że nie chcesz przyjść na popołudnie w sobotę. Zenada. Przychodząc na IHE musisz wiedzieć że WYNIK jest najważniejszy. Nie rodzina :)

Accuweather
@Oh!

Z takim normalnym podejściem zapomnij o pracy w IRS.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce