Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Onufry

Jeśli takie macie żarty to atmosfera nie jest zbyt miła. Miałem zamiar aplikować bo słyszałem dobre opinie o firmie al...

Operator
@Onufry

Przyjdź i sprawdź sam, może tobie się spodoba. Jeżeli nie, zawsze możesz odejść :D

Robol
@Onufry

To ktoś cię oklamywal z dobrymi opiniami tu pracownik jest nikim błędy góry przypisywane tobie premie to mity dobre zarobki to bajki żądzą tobą ludzie nie mający pojęcia o wykonywanej tam pracy co jeszcze chcesz wiedzieć

Dlaczego
@Robol

Skąd takie wnioski?

Nikt
@Dlaczego

Rozwiń są odpowiedź

Robol
@Nikt

Przesadzacie wcale nie jest tak źle. Jak robisz swoje to nie ma żadnego problemu

Rollo
@Robol

Robisz swoje ale żebyś był doceniony za tą pracę a nie szukanie tylko błędów a jak ich nie ma to stworzenie o przypisanie tobie

@Rollo

Przecież nikt nie karze Ci tutaj pracować. Chcesz to się zwolnij i się nie mecz. Jak jest tak Ci tutaj źle idź do sąsiada gdzie zaczynają się zwolnienia. To wtedy docenisz to co masz tutaj

Vw
@Zaskoczony

Kto ci te bajki opowiedział że zwolnienia po pierwsze nie zwolnienia tylko przeniesienia po drugie nie wiesz nie siej plot po trzecie jest chwilowy kryzys w przemyśle motoryzacyjnym jak co roku po czwarte wypłaty i premie mamy lepsze niż wy po piąte musisz być biurowym szczurem albo jakims pseudo kierownikiem czy inżynierem o którym tu dużo piszą

Bulwers
@Vw

Proszę bardzo jak się zbulwersowal. Zobaczysz i wspomnisz moje slowa. Do końca roku ma parę osób polecieć bo zostaną one zastąpione robotami także przestań się mazac i panikuj jeśli nie masz umowy na stałe.

Monter_piątego_koła
@Vw

No i potrwiedza się. Już nawet w mediach trąbią o zwolnieniach

HAha
@Vw

No i co? Nawet nie wiesz co się dzieje u Ciebie w firmie, powodzenia jak cię wy**bia haha

@Bulwers

A ty braku co inalfe wychwalasz a tu nie było zwolnien i pewnie jeszcze będą bo buraki nie potrafią zarządzać ta firmą zresztą już jest gorzej a po audycie co będzie

@Dlaczego

Z pracy tutaj

Vag
@Bulwers

Prędzej ty polecisz bo ta firma sądzie a z tego co czytam to ty się zbulwersowales zabolala riposta kolegi z VW czy jakiś kierowniczek kazał tobie tak pisać

Zaskoczony

Wielki plus dla firmy za flagi. Chociaż z jednym pomyśleli i utożsamiają się z tragedia która dotknęła chyba wszystkich pracowników bez wyjątku. Właśnie w takich chwilach warto skłonić się do refleksji nad życiem i naszym zachowaniem względem sobie. Należy się zastanowić nad tym co tak naprawdę jest w życiu ważne...

@Zaskoczony

Nadal nie mogę w to uwierzyć... smutna wiadomość

Major
@Zaskoczony

Możesz napisać co się stało?

Nie
@Major

Nie nie mogę.

Żal. Pl

A ten zryw do komuni to zamierzony PR? Chce swoje winy odkupić? Zdecydowanie za późno Juz na to...

Naj bardziej rozpieprza wszystkich to że nikt z inżynierów jak techników nie potrafi usunąć 2 podstawowe błędy z enkapsulacji żałosne naprawcie maszyny a my pokażemy wam jak się robi normę i jak wychodzą dobre panele a nie wszystko spada na operatora i sami sobie muszą radzić

Zorientowany

Problem niech wam rozwiąże wasz wszech wiedzacy kierownik.. gość którego (usunięte przez administratora)już dawno powinien spuścić w kiblu.. tylko po co go trzyma jak ani wiedzy ani wyglądu..

MaciejR

Rudy proponuje wiecej w kibelku siedzieć i zająć się swoją dziewczyną a nie po nocach latać z Joanną W.

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Wypla

Czy z tą wypłata będzie wypłacona premia za niechorowanie?

Olek
@Wypla

Tak, przynajmniej powinna..

Anioł

Jak nazywa się agencja pracy rekrutująca do Inalfy?

Nikt
@Anioł

Otto

Stary ale jary

Jaka atmosfera na strefie wózków widłowych

Zorientowany

Jaka firma taki "kierownik"????????

Parobek

Serio hahah to już wiemy co on taki przywalony - dusza artysty haha

Jaś

W pracy cyrk po pracy teatr, dobre ????

yesi

ile wynosi premia za lipiec bo jeszcze nie została wywieszone?

yesi
@yesi

na enkapsulacji

Xxx

Zbychu na prezydenta!

Majorek

Zmarł już ktoś od oparów na enkapsulacji?

@Majorek

To jest rakotwórcze i drażniące na drogi oddechowe a laski bezpładne mogą być

Starszy_operator

Podobno technik jacek.

Tania siła Rzeczypospolitej

Jacek technik św. Pamieci

Xxx

Jedna już poroniła ciąże

Ktos

Regul zwolnij trochę bo się przepracujesz ????????????

Rudy
@Ktos

Rzeczywiście bardzo szybko spaceruje

Siekacz
@Ktos

Siekac siekac

Dupakwas

Nie ma pojęcia o pracy na wtryskarce a wymadrza się niech wejdzie i zobaczy jak się robi bo z boku fajnie się patrzy i komentuje i każdego operatora krytykuje i obgaduje a sama nic nie umie tylko rano płyn nalewa i ścieżki roznosi i wate i za to ma lidera i 500 zl

@Dupakwas

A co na to(usunięte przez administratora) ?

(usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o enkapsulacji a normy wymyśla (usunięte przez administratora) wie jakie niech stanie na wtryskarce i zrobi sam w 8 godz. 115 to tego samego dnia zwolnie się z boku fajnie się patrzy maszyny cały czas (usunięte przez administratora) się i (usunięte przez administratora) co umieją naprawić a normy chcą jak na akordzie to niech płacą jak za akord

Ttttt

Przecież to nie kierownik to marionetka nawet z ludźmi nie potrafi rozmawiać a załatwić z nim jakaś sprawę graniczy z cudem. Owsiak już trochę lepiej przynajmniej pozory stwarza jak na kierownika przystało i wysłucha każdego a i niejedno można z nim załatwić

Ron
@Ttttt

Ogolnie zakład może jest spoko tyko góra i kierownictwo jest zjebane mogli by więcej płacić ale nie chcą zmienić Polski zrobili tania siłę roboczą za 2900 jebiesz 3 zmiany i praca jak na akordzie a mądry Meller się wymadrza ze Możona 130 nawet zrobić na wtryskarce powodzenia mu życzę to co mówi ledwie 110 było wyrobione i w przerwy 20 min i 10 min zmieniliśmy się żeby normę wyrobić tego nie widzi i ze co chwile trzeba zawsze coś drobnego zrobić na maszynie żeby dobre panele wychodzimy ale skoro nie robi na tym to co może mieć pojęcie o pracy niech lepiej dobrze płacą to ludzie nie będą odchodzić to nie jest praca akordowa a jak jest to niech płacą jak za akord

Tania siła Rzeczypospolitej

Meeler typowy pajac jak ci z góry ludzie wracają z wolgswagena do inoalfa śmieszne i żałosne do czego mają wracać

Ooooo
@Ron

Nie chciej akordu uwierz mi że to nic dobrego nie wyrobisz i odliczaja od podstawy nie jest różowo ale tragedii też nie ma

@Ttttt

Tacy właśnie są potrzebni. Marionetki bez swojego zdania. Ci co mieli coś do powiedzenia już nie robią za kadencji Pana Bartosza.

TransMeller

Jak macie do mnie jakiś problem to napiszcie na kartce!

korpoludek
@Ron

Ciekawe ile ten cały M....r Zarabia że się tak zmienił, pracowałem z nim w innej firmie i był spoko

Żal.pl
@TransMeller

Trans? Czyli ze transwestyta? Haha Kartki by zabrakło na Mellera... I te jego jeżdżenie po domach jak ktoś jest na L4 dosłownie żal! I pytanie czy jakoś mogę pomóc? Haha..!!

@korpoludek

Tu jest blaznem i pytanie on pracował potrafi bo ja też wczesniej z nim robiłem i jakoś nie umiał

@Ttttt

A ma swoje psy bo ploszaj ma dwa tłuste burki które wysyła na zer choć uważam że to bardziej osly bo zero pojęcia o pracy

Mixtape
@Rrrr

Musisz ich dobrze znać skoro nie wiesz nawet ze jeden jest od frontów a drugi od rearow. Za krotko pracujesz że nie wiesz? Czy już długo ale "tympo szczala" z Ciebie? Don't cry podpierdalaczu.

kiro
@Rrrr

To Ty znasz wszystkich kolo Na enk. kierownika na vag kierownika looooo LC znasz hmmm skąd ich wszystkich znasz? Tak Cię miotają po produkcji gdyz jesteś taki wspaniały? Tutaj tylko można czytać o 2 typach społeczeństwa. Ci najbardziej zajebisci i ci 2 najbardziej zje.... na których jadą Ci mega zaje.... Wspaniały obraz młodych ludzi. Od 10 do 10 i od (usunięte przez administratora) jednemu do opierd.....dupy drugiemu.

Podjebany kolega
@Rrrr

Chyba jeszcze nie. Ploszaj swoje psy dobrze tresowal to teraz się tak dobrze trzymają (nie tylko wagowo). Ale ile się musiały,, napracować '' na swoją pozycję wiernego tłustego burka tego to nikt nie potrafi docenić. Wchodzenie w (usunięte przez administratora) i ciągle (usunięte przez administratora) innych to ciężka praca. U nich na szczęście została doceniona. Po trupach do celu. Dobrze ze dostali posadki po dobrym sprawowaniu a nie na postawie wykształcenia bo wtedy to chyba nawet na maszynę sprzątająca by się nie nadali

Dydek
@Podjebany kolega

A Ty zapewne magister inżynier :) I pracujesz na produkcji... Hahahaha

@Dydek

Przynajmniej umie pracować a nie tak jak oni ssać f... a bo nic więcej nie umieją może przyjdzie taki czas ze slepia się otworzą tym pseudo kierowniczka

Podjebany kolega
@Dydek

Inżynier nie ale maturę mam a nie jak co niektórzy w pomarańczowych :D

Jony
@Tania siła Rzeczypospolitej

Meller zero szacunku do ludzi. Nawet odezwać się normalnie nie umie. Cwaniaczek!!!!

Parobek produkcyjny

Biuro zamknięte, nima kto robić?

Tototo
@Parobek produkcyjny

Każdemu się urlop należy nawet tym z biura

Parobek
@Tototo

Aaa to niewiedziolem bo pomyslolem przecie tam urlop cały rok

Dd

Witam, gdzie we Wrześni jest najlepsza pizza?

podwawelska
@Dd

Najlepszą pizzę podają nad Nilem obok Karuzeli.

Juzio

Mam pytanie, dlaczego w tej firmie jest wszystko zepsute i ciągle wszystkiego brakuje?

@Juzio

Bo jest źle zarządzana (usunięte przez administratora), a po drugie brak kasy na wszystko.

@Juzio

Bo takich mamy przełożonych dbają tylko o siebie a nie o jakość i prace o której nie mają pojęcia

Ziomek
@007

Oo kolejny specjalista na forum, zacznij działac (usunięte przez administratora), może coś z tego będzie

Kamil
@Ziomek

Ziomek bądź jutro w biurze bo 2g amfetaminy na weekend potrzebuje

@Ziomek

Działam cały czas tylko zasada w tej firmie nie odzywaj się bo polecisz a pomysł jako masz jest wysmiany a po czasie przypisany komu innemu

Tak miało być pięknie na fordzie. A skończyło się jak wszystko w tej firmie. A ludzi się o niczym nie informuje bo po co....

Kaziu

A co konkretnie się dzieje? Dlaczego noe jest pięknie?

A co się stało, że się zes...ło ?

Ktoś

Ciekawe, czy to przypadek, że akurat ta zmiana z vaga trafiła na kugę....

Don
@Ktoś

No to się uśmiałem... Jakieś domysły i ploty zamiast podejść i się zapytać... Otóż akurat ta zmiana przyszła na kuge tylko na 2 dni pracy... Na końcu sierpnia i we wrześniu Ford przyjeżdża na audyt i linia musi wyprodukować sporo dachów w 1 dzień... Dlatego będą produkować 2 zmiany. Że wyszkolonych operatorow nie starczy nawet na 1 pełna zmiane dostaliśmy posiłki. Posiłki z a5 maja jeszcze trochę czasu by opanować pracę na linii Ford i będą pomieszani z operatorami kugi tak by stworzyć 2 zmiany. Koniec plot... Nie leny nie załatwił swoim miejsca na nowej linii

Nikt ważny
@Ktoś

Przypadki nie istnieją!. Swoich się zabiera a reszta po kątach rozsyłani. Widzę, że inni są tam traktowani jak intruzi. I ciągle każą na inne linki chodzić a vag choć nie ich linka są tam nie do ruszenia. Cóż tęskni majster za swoimi

Trzeba utworzyć związek Solidarność i odrazu będą lepsze warunki pracy oraz wynagrodzenie każdy

Zdzichu

Już taki jeden był. Długo nie popracował

Rrrr

Trzeba by było ale wiesz jak to się kończy ci co próbują to utworzyć dziwnym zbiegiem okoliczności są zwalniani było już takich 2

Pieniążek

Solidarności po co? Żeby 5 miało dobrze ,a reszta miała 20 groszy podwyżki co rok to już lepiej niech zostaną ci (usunięte przez administratora) którzy są kolejne pasożyty nie są nam potrzebne

Ty
@Pieniążek

A może boisz się o własną (usunięte przez administratora) e i nie jesteś przeciw zwiazka?

Pieniążek
@Ty

Naucz się pisać bo nawet nie potrafisz poprawnie złożyć krótkiego zdania ,a i nie jestem przeciw związkom tylko przeciw solidarności bo po naszym rządzie to największy pasożyt w tym kraju

Ameba
@Pieniążek

Popieram Pieniążka, po opiniach widać jak zacofane i głupie mamy społeczeństwo, współczuję "normalnym" ludziom, którzy na produkcji muszą pracować wśród takich szympansów

BMW

(usunięte przez administratora)skończ już bo niedobrze się robi od twoich żałosnych wpisów jesteś pizda nie operator przenieśli cię na inną zmianę bo w chuja leciałeś kto to widział by brygadzista szukał pracownika bo temu się do roboty nie chciało przyjść na miejscu kierownika bym cię wypierdolił na zbity ryj (usunięte przez administratora)

oko

Jestem Bogusław D. z niepełnosprawnością robię firmę jak chcę i nic na mnie nie mają. Lekarz za drobne wypisze papiery jakie ja chcę i jestem jak król.

Pazdan
@oko

To zawistne cioty, pracować w tym ukropie a nie zazdroscic, matoły po wieczorowych podstawówkach

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce