Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Rozczarowany

2200 zł z premią no kokosy że hej. Najgorsza moja wypłata w tej firmie od roku

Miro

Jaka jest podwyżka z młodszego na operatora?

Ktos
@Miro

z 2800 zł na 3200 zł

Rafał
@Ktos

Netto to jest

Fajnie-Fajowo
@Rafał

Jakby było netto, to nikt by nie uciekał! I ludzie pchali by się oknami i drzwiami.

Rafał
@Fajnie-Fajowo

No to dziekuje za ta prace

Beata

@Miro, pracujesz w Inalfa Bialezyce czy dopiero zastanawiasz się nad podjęciem pracy w tym miejscu? Myślę, że zawsze warto spróbować swoich sił i wysłać swoje CV! @Ktos, @Rafał, jesteście dość dobrze zorientowani w sprawach firmy, rozumiem więc, że pracujecie w niej. Co jeszcze możecie powiedzieć o tym pracodawcy? Jestem ciekawa, jaka atmosfera panuje wśród współpracowników Inalfa Bialezyce.

Aneta

Szukacie kogoś do pracy jakiś kobiet? Bo szukam ogłoszenia do was ale nic nie ma

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Vw

Jak dzisiaj audyt? Wszyscy latali jak że sraczka!!! Enkapsulacja podłogi szorowala!!!!Masakra

Makus

Sorki wszystkim .czym psika enkapskuacja ??bo wytrzymać nie idzie proszę o odpowiedz

WIR
@Makus

Wodny Cyklon B

Krzyś
@Makus

Weglowodory, Cykloalkany. Kilka lat pracy w takim gównie i zdrowie zniszczone do końca życia.

TADEUSZ

Warto skladac cv do Inalfy . jaka kasa

Tika
@TADEUSZ

Najpierw naucz się używać znaków interpunkcyjnych. To pytanie czy reklama dla przyszłych pracowników?

PifPaf
@Tika

Tika wylózój, facet się pyta czy warto składać CV , a nie, czy sprawdzisz mu gramatykę. Każdy przecież wie o co chodzi. Jednym zdaniem Tadziu odpowiem - Nie, nie warto.

Haha
@TADEUSZ

Polonista się znalazł morze muwis że blady som to podkreśla moje te z reklamy hahaha

Gość od reklamy bez interpunkc
@Tika

W miodek ????a kibole sprząta tika napisze z małej bo do dużej ci brakuje i bez interpunkcji

Vw

Na enkapsulacji słyszałem, że brygadzisci straszą, że wiele od nich zależy!!! Kim oni są bogami!!!

Beata

@Obcykany, a pytasz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Inalfa Bialezyce? Na jakim stanowisku chciałbyś pracować i jakie warunki by Cię zadowalały? @Zikzak, możesz powiedzieć, jak wygląda Twój dzień pracy w Inalfa Bialezyce? Jak wygląda kwestia przerw w pracy - czy jest jakaś jedna dłuższa i kilka mniejszych w przypadku, gdy na przykład ktoś jest palaczem? @Madafacka, czyli co Twoim zdaniem powinno zmienić się w tej firmie?

Madafacka
@Beata

Zmienić zarząd na nowy bądź niech wróci stary, bo ten to jest jedna wielka porażka.

Jaxhu

Kiedy będzie podwyżka?bo rozbudowa hali , stołówki,szatni jest w trakcie..a dla ludzi wynagrodzenie śmieszne..nie rozumiem tego

@Jaxhu

styczen 2019

LM
@Jaxhu

Zwalnianie sie jest w modzie, nikt cie sila nie trzyma.

Młody imperator
@LM

No siłą nie trzyma... Ale jak zwalnia się tyle osób i dyrekcja z tym nic nie robi, nie mówię o namowie zostania,ale dla tych co zostali jakieś normalne podwyżki. Przecież jakby była godziwa pensja nikt z starych pracowników by nie odchodził. Tylko nadgodzinami idzie coś zarobic A nie oto w życiu chodzi żeby ciągle być w pracy. Powinno być że jak się przechodzi już na inalfe to dostaje się konkretną podwyżkę na zachętę. Myślę że jakby był dawny dyrektor Purol bądź Molina to by do takiego stanu rezygnacji nie doprowadził, ale to tylko moje spostrzeżenia.

Lol
@Młody imperator

Ale prawdziwe spostrzeżenia obecna kadra ma gdzieś ludzi i produkcję myślą tylko o swojej d.. ie a do tego zero pojęcia o pracy

Tadzik
@Lol

Jesteś dzbanem

St. Op
@LM

Ciebie też pozbruku

Jak dostać się na Kontrole Jakości?

Cintek

Najlepiej przez drzwi

Roman
@Cintek

Ale cwany jestes

Tata romana
@Roman

Jak już to dowcipny, fiucie

Zikzak

W każdej firmie trzeba zapierniczac swoje zrobić ale to co dzieje się w inalfie to brak słów nie polecam nikomu najgorsza firma jaka znam i nie dziwię się że ludzie odchodzą

Madafacka
@Zikzak

A ja myślę że firma nie jest najgorsza tylko zarząd i kierownictwo jest do du...py. Przecież była kiedys ankieta na temat firmy i jakie oni wnioski wyciągnęli? Była ona zrobiona przed tymi wszystkimi zwolnieniami więc no i mieli to głęboko gdzieś ale jak zacznie się palić dopiero się im oczy otworzą. Robota nie jest zła! Tylko zarząd, powinniśmy zrobić strajk i tyle.

Zikzak
@Madafacka

Zgadzam się firma ok praca też nie jest zła ale to co się dzieje tam to w przedszkolu dzieci lepiej się porozumieja niż ludzie w tej firmie a o brygadzistach nie których to nawet szkoda się wypowiadać

Rozgoryczony
@Zikzak

Dokładnie. Maja swoich przydupasow co kabluja i tacy maja dobrze. Lżejsze stanowiska. A ten gorszy niech zap....dala. Zalosne odechciewa się starac bo i tak mają cie gdzieś.

Były
@Zikzak

Potwierdzam robiłem w wielu ale ta inalfa to najgorsza w jakiej pracowałem pracownik fizyczny jest nikim

Zosia
@Były

Niestety ale nie polecam, chyba że na szybko, na przeczekanie lub na czas wyszukania czegoś lepszego. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach, Problem tej firmy

Obcykany

Jak wygląda sytuacja we firmie? Poprawiło się?

Pietus
@Obcykany

Jest kiepsko..niedługo jedyne motto to będzie "szukamy ludzi do pracy którzy twierdzą że pieniądze szczęścia nie dają"" aż brak słów ..ale zawsze jest wyjście więc się zwalniam

PifPaf

Ile osób odeszło i ilu jest na wypowiedzeniu?

The best
@PifPaf

odeszlem i mam spokój!

Forest
@The best

Ja również i mogę powiedzieć że nie żałuję. Wszyscy tak gadają że u sąsiada wyzysk że trzeba zapie... itd A to guzik prawda. Swoje trzeba robić i tyle. Wiadomo początki są trochę trudniejsze bo wszystko nowe ale jak widzę Stara wiarę robi ok roku to naprawdę rękawów sobie nie wyrywają na luziku. Masz swoje stanowisko i je pilnujesz A nie że musisz latać po 3 stanowiskach bo liderowi się widzi mało.... "zrob sobie przygotowke, idź na linię potem idź na inną linię bo tam nie ma ludzi , A wiesz co już się wyrabiamy to idź do siebie ahhaa tu już jest zajęte to idź tam na drugie stanowisko bo tam jest dziura ale najpierw zrób sobie przygotowke. AAAA jak Ciebie nie było to byla puszczona lista na sobote i niedziele. Ja: Ale nie mogę bo ślubuję hmmm A o której masz ślub. Ja: O 16. Aaaa to sie spokojnie wyrobisz najwyzej skonczysz wczesniej o 13.30 też nie będzie problemu " to jest obraz firmy która ma świetną renomę. Szkoda bo naprawdę kiedyś we Wrześni się liczyła.

@Forest

Dokąd poszliscie że nie załujecie? Czasami człowiek boi się zmian

Ktoś
@1234

VW

@Forest

Ta firma za rządów Ziomka sięgną dna i tyle. Ponoć szef szefów z Holandii przyjechać ma czemu taka sytuacja jest u nas w zakładzie :-) Ziomek pewnie wszystko zwali na VW bo tak najłatwiej i wszystko się rozejdzie po kościach, bo po co mówić iż ludzie chcą podwyżek płac...

Specjalista od niczego

Przyjedzie szef szefów aby samemu przeliczyć wszystkich operatorów na hali

Roman miłośnik strzykawki
@Forest

To i tak są postępy, zawsze mogłeś uslyszec: musisz wybrać, wesele czy robota :)

Zdzichu

Widać Inalfa bardzo się lubi z radiem Września http://radio-wrzesnia.pl/inalfa-obsluzy-wielkie-motoryzacyjne-marki/

....
@Zdzichu

a dziwisz się jak normalni ludzie uciekają

Beata

@Karolina, rozumiem, że chciałabyś podjąć pracę w Inalfa Bialezyce. Jakie stanowisko Cię interesuje? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @QI, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tej firmie. Możesz napisać, jak wygląda kwestia umowy oraz szkoleń pracowników w niej?

Jak bardzo różnią się zarobki miedzy kontrola jakości a produkcja?

Kaps
@Karolina

Jest to kosmiczna przepaść ci co najwięcej robią najmniej maja

QI
@Karolina

To są astronomiczne kwoty. 600 zł brutto więcej na każdym stopniu.

Beata

@Karolina, widzę, że jesteś zainteresowana podjęciem pracy w Inalfa Bialezyce. Jakie stanowisko Cię interesuje? Próbowałaś już wysyłać swoje CV do pracy w tej firmie? @Monster, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że niedługo pracujesz w Inalfa Bialezyce. Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Zachęcam do dodania swojej opinii!

Monster

Gdzie odbiera się paski od wypłaty?

Rocky
@Monster

A co miałeś już? I nie paski a całą kartkę i odbiera się w biurze na życzenie pracownika drukuja

@Monster

Otto czy Inalfa ?

posłuszny

no Maciej brygadzista też gnoi pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce