Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Beata

@Junior, wspominasz o mobbingu. To bardzo poważne oskarżenie! Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w Inalfa Bialezyce? Czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? Bardzo proszę o komentarze wnoszące coś nowego na temat pracodawcy!

Zixi
@Beata

Tak właśnie tak tam jest....

Haha

I ten śmieszny crs haha

Na jaki e-mail można wysyłać CV?

Szymek

Którego Września maja być awanse?

@Szymek

Pewnie już żadnego

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Enkapsulowicz

Szanujcie się na tej enkapsulacji a nie pracujecie w rakotwórczym środowisku i się cieszycie z premii 580 zł brutto .zastanowice się czy zdrowie jest ważniejsze czy ta śmieszna wypłata z premia 2500 netto

Ooooo
@Enkapsulowicz

Rakotwórcze opary roznosza się po całej inalfie i też to wdychacie tyle że bez premii

chętny na chędorzenie
@Ooooo

hahahahahah

Pracuje tu od poczatku

Na tablicy zawislo podziekowanie dyrektora za audyt chinskiego wlasciciela firmy. Poczynilismy wielkie postepy ktore zostaly dostrzezone... w sumie fajnie tylko co to oznacza dla szarego pracownika produkcji? W biurze wiadomo, audyt wypadl ok to mozna rozdac kilku osobom nagrody za przygotowanie zakladu do wizyty. A czy pracownicy produkcji tez na tym skorzystaja? Czy jedyna "korzysc" dla nas bedzie taka ze teraz codzien bedziemy pucowac cala linke i po kolanach oklejac zolte linie?

Swiezak

Skończ studia zrób staż naucz się języków nie będziesz musiał zapieprzac i będziesz lepiej zarabiać, wszystko jest w Twoich rękach po co marudzić i krytykować innych trzeba się wziąć za siebie

Bester
@Swiezak

Tylko że ten zwykły pracownik pozwala ci tak dobrze zarabiać. Dzieki jemu ciezkiej pracy, wyprodukowanych dachow masz cash. Wiec troszke szacunku tez sie nalezy zwyklym pracownikom bo bez nich nie bylo by niczego.

To nie pierwszy przypadek dreczenia pracownika wczesniej były pracownik był na rozmowie z przełożonymi brygadzistek i nic w tej sprawie nie zrobiono.Więc jakie mozemy wyciągnąć z tego wnioski.

Beata

@Vw, czyli rozumiem, że złożyłeś już wypowiedzenie. Jakie zmiany powinny zajść Twoim zdaniem w Inalfa Bialezyce, aby praca w tym miejscu była satysfakcjonująca? Oprócz podejścia do pracowników, które już wymieniłeś. @Madafacka rozumiem, dziękuję za odpowiedź i trzymam kciuki za pomyślne zmiany w firmie!

@Beata

Zmiany to najpierw docencie robola z dołu potem weźcie się za tych pseudo brygadzistow i śmiesznych liderów bo oni niszcza ten zakład zniechęcają ludzi do pracy nie doceniają ich zresztą kierownicy też nie są świeci liczy się ilość a nie jakość żałuję że się w tej firmie zatrudnilem a robiłem w wielu to jest największe dno jakie osiągnąłem szukam nowej pracy

Gierek

Docenić pytanie za co

Munio
@Robol

Zgadza się, że niektórzy brygadzisci i liderzy zniechęcają do pracy!!! Niektórzy to wogóle nie nadają się na brygadzistow i liderów!!!! Porażka w tej firmie!!

@Munio

W tej firmie panuje mobbing i doręczenie pracowników najgorsze jest w tym wszystkim to że samo kierownictwo pomiata i wysmiewa się za plecami pracowników. Więc nie oczekujemy że i brygadzisci będą robili inaczej.

Vw
@Beata

Nie złożyłem wypowiedzenia bo i tak by nie starczyło. Chciałem się dogadać żeby odejść za porozumieniem stron ale nie dało rady więc porzuciłem pracę. Zmiany od samej góry. Jak polak rzadzi to zawsze jest (usunięte przez administratora)

@Beata

Żeby praca była satysfakcjonująca to firma powinna zatrudniać pracowników poza a nie żony inżynierów lub mężów pracowniczek.

Jj
@Junior

A zona jednego z inzynierow nie zaczyna czasem pracy niedlugo? Poobserwujcie panowie I panie

@Jj

Nie mogą przecież razem pracować? Jak tak to już całkiem cyrk będzie.

@Junior

To prawda mobbing szczegolnie na zmianie A roletki Brygadzistka dostała wolną reke nie ma nad nia bata.Dyskryminuje osoby ktore jej zdaniem nie pasują do zespołu poniza i wyklucza z grupy.Na tej zmianie musisz robic za dwóch zeby inni mieli czas na relaksik spacerowanie sciemnianie ze cos robią.Nie zgadzasz sie z ta polityką rządzenia to tak cie zgnębią ze ci sie ode chce pracy w tej firmie.Jedna kobietka odeszła nie wytrzymała ciekawe czy zgłosiła naruszenia jakich dopusciła sie przełożona. Jej pupilek mechanik to dopiero sobie pozwala rzuca częsciami jest wulgarny masakra co to za środowisko. Wizerunek Inalfy upada

Lulu
@Gierek

Za to że on robi a nie jak ty obciaga kierasowi i nie umie pracować a takich ty jest multum noszą czarne i pomarańczowe szmaty

pamperini

podobno 100 wypowiedzeń było w ostatnim czasie, a będzie jeszcze wiecej, bo nie dość że nie szanują ludzi to jeszcze nadgodziny zlikwidowali, kto zarabiać 2000 zł do ręki proszę bardzo niech zostawi CV, aaaa no i zdrowie na noszeniu ciężkich glassów i wdychania chemii z produkcji szyb gratis;-)

Driver

To prawda, że linia vag2 będzie pracować tylko na 2 zmiany ?

@Driver

tak. 3 zmiana będzie zapasowa.

Tytus

Czyli 2 beda zapierda...ac na premie a 3 bedzie sie opierda..ac... jakie to sprawiedliwe...

Bamber

A mógłbym złożyć cv typowo na zmianę zapasową? :)

Atencjusz
@Tytus

Idz się popłacz czy coś. Im mniej ludzi na lince tym więcej roboty bo nie stoisz jak slub tylko masz parę stanowisk do nadrobienia

Luźny Andrzej

Zapasowa jako czas a nie jako ludzie. Będą 2 pełne zmiany i nadgodziny w razie W

Tytus
@Atencjusz

Taa i 30 dachow do zrobienia a nie 110 jak inni.

nowy
@Luźny Andrzej

będę przyjęty na vag od kiedy będą 2 zmiany?

Zbyszek
@nowy

A kto ci tak powiedzial? Teraz to juz raczej nie na vag bo na obu vagach zamowienia maleja i ludzi beda przenosic. Na roletkach tez (nie) jest fajnie :D

Kofola
@Tytus

3cia zmiana jest rozbita na dział roletek.

radzio

jak po pikniku było coś

Posejdon

Jak wrażenia po pikniku???

@Posejdon

Maty

Encepence

Bardzo fajnie i sympatycznie :) Co nie którzy odlecieli konkretnie :)

Pytający
@Encepence

Kto odleciał z jakich link?

@Posejdon

Było poprostu zarabiscie mogly by być częściej takie imprezy

Mała Megi

Tak piszecie, ale ja przyznam, że niektórzy NASI INŻYNIEROWIE to fajne CIACHA!!! Kto wie Kogo mogę wyrwać???? Piknik niedługo... Oj się będzie działo :) Jest taki jeden co na dwóch kółkach jeździ. Czy zajęty, ktoś coś ???

@Mała Megi

Ale nie myślący jedyne co potrafią to chodzić w kółko bo żadnego problemu od przeszło 2 lat nie rozwiązał ????

@Robol

Ty to zazdrosny chyba jesteś. Przecież Oni robią to co muszą a wiadomo KTO jest mózgiem. Jak mu w tył nie wchodzisz to wylatujesz!

@Mała Megi

O co o to że myśleć nie potrafią ???? rozbawilas mnie a te łaski co u nas robią to wolę być koniobijca

@Mała Megi

Mała Megi spóźniłaś się nic już nie wylizesz!!! Niezle zioło z Ciebie!!!

Krzysio M
@Mała Megi

Jestem zajęty mam żonę dzieci i harleya

@Mała Megi

Utrzymanie ruchu czeka na laski i weź koc że sobą!!!!

@Zajęty

TY jesteś "ZAJĘTY", a Ten o którym ja myślę jest łatwy w obsłudze!!! I w dodatku z tego, co wiem WOLNY od niedawna... Lata za Nim co prawda jakaś laska z Jego biura, ale pozamiatam JĄ raz dwa ;) p

@Zajęty

ZAJĘTY skoro wiesz to pewnie już tam dorabiasz (w utrzymaniu ruchu) :)p Ja zostaję w INALFIE !!!

Stiven
@Mała Megi

bartus kasztan to jest dopiero okaz

@Mała Megi

Mała Megi pomyliłas chyba firmy!!!

Inż lulu dwa kółka
@Mała Megi

Jaki cennik masz za loda ile i czy połysk jest w cenie mam dwa kółka jak by co he he he. Agencja towarzyska inalfa

@Inż lulu dwa kółka

Wszyscy inż zajęci. A reszta już swoje laleczki ma po biurach co im dobrze smaruja...

M

Ale jestes pusta.

Ta Jedyna
@Mała Megi

Mała Megi pozamiatać to możesz koło swojej maszyny na roletkach ????????????

Darol

Z tej Inalfy to tych śmiesznych liderów brygadzistów wywalić na produkcję Niech te nieroby zapierdalaj.A oni nic nie robią.Moim zdaniem zmienić tych nierobow

lul

premia na enkapsulacji - 600** reszta - 500 **Tą stówkę to odłóżcie sobie na chemioterapie po tej chemii

@lul

Brutto :-)

Edwardo

Tez slyszalem co nieco :)dzieje sie w firmie. Moze podziela los firmy po sasiedzku.? Normalnie (usunięte przez administratora) , kiła I mogiła

F-f
@Edwardo

Kto kogo puka? Bo ja już sam nie wiem

Xcccc
@lul

Premia na enkapsulacji to 400 zł brutto , 600 tam jeszcze nikt nie widział więc przestańcie pisać głupoty z palca wyssane

Fikus
@Xcccc

A szkodliwe ci płacą?czy trujesz się na własne ryzyko?

Xcccc
@Fikus

Gdyby mieli płacić szkodliwe to musieliby również za to że pracuje się z wdupowlazami????????????

Szukajacy

Witam, proszę powiedzieć czy warto składać do tej firmy CV? Jaki są plusy i minusy pracy, na jakie pieniążki można liczyć na początek i jakie można później otrzymac. Widzę że firma się rozbudowuje więc myślę że nie jest tak zle jak piszą, a wszystkim się nie dogodzi taka prosiłbym o jakieś konkrety.

Robolek
@Szukajacy

Nie polecam Ci ja tu pracuje już 3 lata i 2500 z premia mam czyli 2100 bez a wiem że ta premia zniknie no i zero perspektyw na awans. A tak na boku to złożyłem cv gdzie indziej czekam za odp

Życzliwa

Jeden wielki cyrk inaczej nie można nazwać. (usunięte przez administratora) pracujące tam myślą, że są boginiami na swoim obszarze. Jedna drugiej robi na złość. Zamiast latać za zajętymi facetami, zajmicie się tym co do was należy w czasie pracy. Następnie dostając kosza robi się z damy wielka urażona duma. (usunięte przez administratora) awansu sie nie zdziałasz, no chyba że Inalfa zaczyna zmieniać branże. Prędzej czy później któraś z Was wpadnie w dołek który sama kopie ????

Rozmiar xs

Będzie jak u niego w domu, ch*jowo

Odchodzący

Coraz gorzej w tej firmie. Od pracownika oczekują dużo, ale od siebie coś dać to nie łaska!!! Zero szacunku dla ludzi!!! Nie dziwię się, że ludzie odchodzą!!!

Natalia

Witam, jaką dają stawkę na start na poszczególnych stanowiskach? są jakieś dodatki premie etc?

Vw

To co wpisują o tej firmie to prawda. Nic się nie zmieni dopóki będą takie rządy. I pomyśleć że inalfa na początku była dobrą firmą a teraz idzie na dno. Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i naprawdę robi się zle. Praca sama w sobie nie jest zła ale brygadzisci, inzynierowie i dyrekcja mają w du...ie ludzi. Są tylko pupilki które maja dobrze. Premia w postaci 500 zł na miesiąc jest nie do osiągnięcia bo trzeba spełnić kilka warunków. Bez konkretnego podejscia do ludzi i bez godziwych wypłat no to niestety ale nie bedzie dobrze. Ja już kończę swoją karierę w tej firmie. Ide do sąsiada. W kazdej pracy trzeba pracować ale żeby dobrze za nią zaplacili i potrafili docenić pracownika. No cóż szkoda.

@Vw

Przecież plakat przed firmą mówi dołącz do zwycięzców :-) chyba przegranych...

@Vw

To prawda nikt nie docenia pracowników którzy dobrze wykonują swoją pracę tylko tych co do du.... wchodzą maja cudne życie w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce