Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Pasjonat

Pani fotograf zostanie z nami na zawsze?

Patryk

Dlaczego w lutym i marcu firma pozwalniała tyle ludzi, ze teraz musza szukać i zatrudniać nowych? O co tu chodzi...

Adam Małysz
@Patryk

Kryzys na rynku a co za tym idzie cięcia finansowe i redukcję etatów ✌️. Normalka w tej branży

Kupcia
@Adam Małysz

Szkoda ze dyro zachwala jna zebraniu załogi jak jest pięknie, jak się rozwijamy, po czym tego samego dnia stoi cała fabryka z braku części a następnie wywalaja ok 70 osób, no chyba że dla niego to sukces, postój tylko jedna noc i tylko 70 osób...

@Patryk

Przecież ktoś wrzucał artykuł z holenderskiej prasy iż Inalfa ileś 5 pracowników zwalnia na całym świecie.

Pokrzywa

Na rollo to samo z tymi liderkami niemają pojęcia o swoim obszarze tylko wykorzystują innych jeszcze naiwnych ludzi którzy żeby się tylko podlizać zrobią wszystko a one się śmieją z nich i uważają że tak powinno być. Może Radziu powinien sprawdzić co się dzieje i kwalifikacje tych pseudo liderek bo naradzie to biorą kasę za nic.

Zenon

Jak już pisałem ale(usunięte przez administratora) najgorsza sprawa jest w tej firmie donosicielstwo oraz kiepska relacja między pracownikami skaczą sobie do szyi z byle powodu co sądzi o ich inteligencji ja już nie pracuje w tej firmie od ponad roku i cieszę się bardzo

nie odbyła sie

zapytanie o prace

korporacyjny szczur

Jaką stawkę można wynegocjować na początku w produkcji ?

@korporacyjny szczur

2800 z hakiem brutto, szału nie ma, na operatorze 3200 zł a na starszym po podwyżce w lipcu ma być 4013 zł brutto.

Robol
@korporacyjny szczur

Wynegocjować? A co to przedszkole że chceż negocjować, może zmienić ci pieluche dzieciaku????

Nie ma negocjacji

17,8 zł brutto za godzinę bez negocjacji

Taka prawda

co za bzdury piszesz, na początku nie masz stałki tylko na godzinę przez pośrednika, teraz 17,80 zł brutto na godzinę od lipca 18,50 zł za h, więc ile zarobisz to zależy ile dni popracujesz, do tego dochodzi dodatek za pracę na nockach około 100 zł brutto za cały tydzień, po 3 miesiącach pracy czyli tak naprawdę w czwartym dostaniesz premię produkcyjną która w zależności od działu wynosi 400-540 zł brutto, co 3 miesiace masz premię kwartalną za niechorowanie czyli za brak L4, po minimu pół roku pracy mozesz ubiegać się o awans na operatora na ktorym zarabia się około 2 zł więcej na h na Otto albo jak będziesz miał szczęście przejdziesz na inalfe i bedziesz miał stałkę nie na godzinę i wtedy około 2500 zł na rękę plus dodatki

@Taka prawda

2500 zł na rękę plus dodatki uśmiałem się skąd Ty wziąłeś te 2500 zł chyba na starszym skoro na operatorze gołej pensji do ręki jest 2240 zł i dopiero do tej kwoty dodaje się nadgodziny, premie kwartalne i całą resztę.

Taka prawda

Zapomniałem dopisać że po lipcowej podwyżce 4 procent no i że prawie tak czy siak nie wiem jak ty liczysz ja na operatorze mam ponad 2350 do ręki A po podwyżce 4 procent będę miał 2450 na rękę podstawy

@Taka prawda

Po podwyżce masz 3321 zł na operatorze odejmij sobie od tego 965 zł. To masz samej gołej wypłaty 2356 zł o ile nie masz ubezpieczenia dodatkowego, nie jesz obiadów, nie masz karty multisport.

Anonimm
@korporacyjny szczur

Powiedzcie mi jaka panuje atmosfera na enkapsulacji i czy to trudna praca

Separator
@Anonimm

Było fajnie a teraz coraz to gorzej.. zmuszanie do nadgodzin straszenie naganami.. No i teraz jeszcze ta sauna

@Separator

Zmuszanie do nadgodzin, straszenie brakiem awansu lub nieprzedłużeniem umowy to w tej firmie standard od kiedy pamiętam, a robię tu 3 lata.

superowner

ale fajnie macie chyba się tu przeniosę z VW Poznań Z2

@korporacyjny szczur

Stawkę hmmm im mniej robisz sciemniasz to masz wyższą jak parę osób tu

Tototo
@656

To prawda im bardziej się starasz tym bardziej cię wykorzystują najlepiej nie rzucać się w oczy i nie wykazywać chęci do pracy a nikt nie będzie od co nie nic wymagać

Operator
@korporacyjny szczur

W 3 lata od firmy, w której każdy chciał robić do firmy z której każdy się śmieje, pomysl ziomek czy to aby na pewno idzie w dobrym kierunku. Może warto dać sobie spokoj?

Jeleń
@Operator

Jak idzie przez hale mam wrażenie że niesie dwa baniaki kameny pod pachami:)

Ziomek
@Operator

Paranoja i desperacja ogarnely Pana..

Ciekawe czy jutro również będą takie przerwy w pracy jak dziś. Czy to tylko było jednorazowo dla oczu głównego zarządu Inalfy. Nie ukrywam,że peacowało się o wiele lepiej pomimo takiego gorąca.

Zgrzany

Oczywiście, ze nie będzie ( choć chciałbym się mylić). Słyszeliśmy już od swojego kierownika, ze jutro będzie chłodniej......

Zenon

Najgorsze w tej firmie jest donosicielstwo każdy na każdego masakra, ludzie tak fałszywi ze kolega koledze za 5 zł by nóż wbił w plecy. Bardzo niezdrowa atmosfera, I jak już ktoś pisał ze ten co pracuje uczciwie niczego tam nie osiągnie lepiej przywłaszczać pomysły innych i ich gnoić wtedy cie docenia

Witam, ile dostanę do ręki jako wózkowy na inalfie ? ... czy warto?

Bęk
@Nowy

Przez pierwsze 3 miesiące do 2100 max po 3 miesiącach o 200-300 zl więcej

Spragniony

To skandal nie ma wody do picia

Wku**iony
@Spragniony

To jest przegięcie, wyciskają z ludzi resztki energii a sami nie potrafią zadbać o tak podstawowa rzecz jak woda zdatna do picia! Wymagania rzucają jak w robocie za 5 koła a prawda taka, ze wszyscy powinni stanąć i wtedy by się może ziomek obudził! Tylko zapier***** a od siebie to nic!

@Spragniony

Ta wodę z tych nieczyszczonych od miesięcy dozowników po której ma się problemy żołądkowe...

Robol
@Spragniony

Skandalem jest ta firma i zarządzający kierownicy inzynuerzy a szczególnie brygadzisci to są ludzie którzy nie mają pojęcia o pracy którą wykonujemy

Nienażarty

Wczorajszy obiad to już przesada ziemniaki stare aż sine a ta "ryba" to już kpina sama panier no ale kapusty to nie żałowali okropne nie wspominając o tych ich kompotach... i takie danie kosztuje 10zł ??? to nie jest warte 1zł !!!!

@Nienażarty

Nikt normalny w piątek ryby nie bierze przecież to jest niejadalne ......

Kolorowa

Czy przyjmują kobiety do pracy?

@Kolorowa

Tak

Do foodie

Niedługo to obiady bedziecie podawali na małych tależykach do ciasta bo coraz mniejsze porcje podajecie.

Nie najedzony
@Do foodie

Tu się zgodzę kompoty dają rozrobione wodą, a bon żywieniowy taki sam co na to firma????

Olek
@Nie najedzony

Obiady to temat rzeka..a to ciągle coś brakuje, bo kucharz sie pomylił z ilością, a to żle coś policzone. Zup nie ma tylko jakieś badziewne kompoty. Jak było czegoś mało czy brakowało dań to chociaż zupą człowiek dopchał a tak to trzeba głodnym chodzić często.

Niezadowolony
@Nie najedzony

Dokładnie. Na drugiej zmianie nagminnie czegoś brakuje. Ci, którzy idą jako ostatni na przerwę obiadową (vag) dostają to, co zostanie. Po co są zapisy? Surowe potrawy też się zdarzają, np. niedawno tak było z pierogami. A słowa "przepraszam" to nigdy nie słyszeliśmy. Ale policzone jak za normalny obiad.

@Niezadowolony

Może jak tą kuchnię w końcu uruchomią będzie inaczej

Waldek

Witam chciałem sie dowiedziec jakie zarobki proponuja na początek operator wózka widlowego i na produkcje,

komando

Siemanko, mam pytanie czy setki za nadgodziny są wypłacane co miesiąc czy co dwa?

@komando

Za weekendy co 2 miesiące za te od pn do pt co miesiąc

Biały ZĄBEK

Źle się dzieje na zmianie "A" rollo. (usunięte przez administratora) Przełożone umywają od wszystkiego ręce odcinają się od całej grupy co ma zły wpływ na atmosferę która staje się nie do zniesienia. Liderzy wbrew złotym zasadą mają wszystko i wszystkich gdzieś..... ostatnie awanse pokazały ich prawdziwą fałszywą twarz... Podkładanie kłód pod nogi to codzienność.

Nero
@Biały ZĄBEK

Ale bzdury co do liderki i jej kolezanki nic nie jest prawdą.

Rrrr
@Nero

To wszystko jest prawdą a coś więcej o tej firmie to żeby coś tu osiągnąć to trzeba jak najwięcej sciemniac jak najmniej umieć i nie wiem mieć znajomych na stolkach

Amica

Ile dodatku do pensji ma linefider na ihr

@Amica

line feeder piszemy tak

Amen
@Amica

150 brutto

Korek

Zmiana A czy ktoś zwrócił uwage o której schodzi na przerwe liedrka z mini ??? Z 10 min przed przerwą na pewno wychodzi bo zawsze siedzi jak królowa z porozstawianą kawką i słodkościami kazdy chciałby mieć przerwy po 20 min. A brygadzistki mają klapki na oczach udawają ze nic nie widzą!!!!! A liderka powinna się wstydzić jaki daje przykład reszcie grupie!!!!

$$$$$
@Korek

A co mają robić jak umieją tylko 30% swojego obszaru i codziennie robią te same projekty bo o innych niemają zielonego pojęcia a jeśli się od nich niewymaga to po co się przemęczać jeśli można innych wykorzystać. A miało być tak pięknie szkolenia pomoc.. itd najważniejsze to kasa... kasa????????????????

Korek
@$$$$$

Skoro osoba ktora decyduje się być liderem powinna liczyc się z tym ze musi umiec wszystkie maszyny zeby szkolić i uczyć innych a skoro nie umie to wogóle nie powinna się podejmować tej funkcji. A co do szkolenia na innych maszynach to już pretensje trzeba miec do brygadzistki to ona w tempie żółwim szkoli swoich pracowników to jest przegięcie zeby ludzie uczyli się rok lub więcej na 1 czy dwoch projektach a jak przyjdzie co do awansu to potem ci powie ze nie bo za mało się umie a kogo to ma być wina tylko i wyłącznie brygadzisty, one szkolą tylko swoich pupilków

Macius do roboty

Czy ktos z biura zwrocil uwage jak zalany jest parking? Moze czas dac najlepszemu mechanikowi z roletek wiadro i niech wylewa wode za plot... do tego sie nadaje

Maciek
@Macius do roboty

Jak jesteś taki cwany lub cwana to przyjdź i mi to powiedz

Mat
@Maciek

Ok.. :)

Małgosia

Pytanie do dyrekcji. Czy to losowanie na dodatkową nagrodę za niechorowanie to się odbyło w maju? Bo nie ma żadnego info. Czy może jest to juz zniesione?

Jaś
@Małgosia

Tak odbyło się ale papier do drukarki się skończył.

lil half dead

Wow fajnie że jesteś prawilniakiem, słuchasz se muzyczki Ale idź lepiej pomóż mamie wieszać firanki zamiast tu się uzewnetrzniac

CoPoCzym?

Co po czym?

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce