Inalfa Bialezyce

Ssij don corleone
@Hans frans frencel

Najlepsze

HR dep.

Ta korporacja zrzesza wiele osób czarnoskórych, jawne obrażanie czy skrajna nietolerancja którą tutaj prezentujesz będzie natychmiast piętnowana. W tym celu dział HR poprosił o ustalenie IP

@HR dep.

Wielkie gratulacje dla HR dep ze bardziej raza ich cytaty piosenek niz obelgi pod kierunkiem kolezanek i kolegow z ktorymi pracuja na codzien jestescie wielcy tak trzymajcie

Abc

Zawiedziony to bedzie ten co bierze ślub za nie dlugo, czasem prezent moze mu sie nie spodobac xD

Klimek

Napinaczu okupujacy sie w 5 10 15 teraz jestes taki odważny i oczerniasz bylych pracownikow na mitingu? Szkoda ze Ci braklo odwagi na spotkanie ze mna po tym jak przyszedłem do Ciebie w sprawie mobbingu ktory byl na mnie tam dokonywany. Zapewniales mnie ze to zalatwisz bo slyszales juz o tym i nie musze nawet przyprowadzac swoich swiadkow a bylo ich aż 3. No i zalatwiles zleciles zwolnienie mnie Plotce bo przecież kumple sa na pierwszym miejscu. Czy nie powinienem pierw dostac nagany za to ze ktos sie za mnie odbijal kartą? i czemu akurat sie dopatrzeliscie tego jak przyszledlem do Ciebie z moim problemem? Pozamiatane wszystko pod dywan a teraz jeszcze mnie oczerniasz i gadasz ze nie lubisz jak ktos klamie to powiedz mi jak Ty sam siebie znosisz? Moze znajdziesz odwage i zaproisz mnie z moimi swiadkamina nastepny miting sobie pogadamy razem? PS. A Tobie podszywaczu obiecuje ze jeszcze sie spotkamy nie myśl sobie półmózgu ze bedziesz taki tajny.

Compton
@Klimek

Ktoś się pod niego podszywa on mi mówił że się sam zwolnił i ze go bloagali żeby tego nie robił bo bez niego ta linia stanie

Wujek dobra rada
@Klimek

Kolego skoro padleś ofiara mobbingu to lepszym rozwiązaniem jest złożenie skargi do państwowej inspekcji pracy, a następnie napisanie pozwu o mobbing i złożenie go bezpośrednio w sądzie pracy gdzie będziesz mógł się domagać odszkodowania. Jeżeli sam nie potrafisz tego zrobić idz do adwokata, któremu nie musisz płacić z góry tylko oddajesz procent od wygranej sprawy. Czasami nie musisz byc nawet na rozprawie i adwokat walczy sam za ciebie.W dodatku skoro twierdzisz, ze masz świadków to sprawa banalnie prosta.

Ciotki klotki

Młody i piękny! W dniu TWOJEGO świata życzymy sukcesów na stanowisku i weź Ty się w końcu za tą młoda i piękna a nie z taką stara zgoszkniala baba siedzisz. Spełnienia marzeń i odwagi życzą stare ciotki z produkcji :)*

Przyjdź do mnie i zapytaj. Powiem Ci ????

Seba

Jak już to schudł. A ty głabie pròbujesz sie podpisać czyimś imieniem i nawet nie potrafisz napisać poprawie imiona . Pamiętaj nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś nic

@Seba

Norma na GoWorku... Ciekawe o którego (usunięte przez administratora)chodzi ?

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Eksi

Dobry czas na sprzatanie czyli pozbycie się ściemniaczy i pociotkow. Na pierwszy ogień proponuje największego lesera w firmie Stiwena, wielkiego metrologa z wykształceniem hmmm brak.

Steven
@Eksi

A ty (usunięte przez administratora) przedstawic się nie potrafisz jak o mnie piszesz? ???? po pierwsze... nie metrolog tylko zwykły szary operator CMM2 ???? Po drugie... nie bez wykształcenia tylko z wykształceniem zawodowym (usunięte przez administratora)???? A po trzecie... nawet METROLOG BEZ WYKSZTAŁCENIA WIE JAK SIĘ PISZE STEVEN NA PEWNO NIE PRZEZ W ty (usunięte przez administratora) ????

Steven
@Eksi

Wybacz zapomniałem zapytać a gdzie ty (usunięte przez administratora)byles jak leser steven po 80godz w tyg robił, czasami z przerwami miedzy zmiana a zmiana po 3,4 godz zamiast 11? No gdzie ??? Masz racje leser typowo do zwolnienia a ty pajac do odstrzału haha ????

Kaśka.
@Steven

Brawo !! Pierwszy który nie ukrywa się pod pseudonimem.

Na nas oszczędzają na każdym kroku a nie potrafią zainteresować się tym ile pieniędzy tracą przez delegacje do audi i wałki które tam się przewijają

Sombrero

Czyzby linia a8 chciala jakoscia "dorownac" a5? Najpierw ktos zapomina kleic uszczelki teraz sie okazuje ze cala sobote ladowali do audi drive cable od porsche.. ale humor im dopisywal bo mechanika cala sobote znow sie wydurniala. Brygadzisty nie bylo to mogli pokazac swoja prawdziwa nature noszac sie na barana bo odkurzacz do jezdzenia im zabrali...

BGC
@Sombrero

Oj widzę boli (usunięte przez administratora)tylko jestem ciekaw hmm... Właściwie dlaczego? Jak masz jakieś problemy lub zażalenia to zapraszamy, wyjaśnimy sobie. Nie wiem skąd ta zawiść?

Dymkowski

Polecam odcinek 53 Łowca Pedofilów. W roli głównej nasz RAF.. z utrzymania ruchu.

Ciekswy
@Dymkowski

A ta z Volvo też w nim gra?

Kaznodzieja
@Ciekswy

Czarna Andzel z Volvo w filmie nie gra. Ale za to grała już z kolegą Gordonem i to jak!. teraz gra z Raf.....

Lepek
@Dymkowski

Hej, wie ktoś może jak nazywa się ta piosenka co leciała pod koniec, jak zawijali tego zwyrodnialca ? Bardzo fajna :) dała trochę emocji w tym odcinku:)

Jakoś robi

Juzio

Zwolnień ciąg dalszy

@Juzio

Kto poleciał?

Rena

QAM z Volvo

Nie mam tego adresu mailowego do kontaktu z HR a sprawa jest dosc pilna i wazna moze jeszcze tu zagladaja... czy ktos bada stan trzezwosci tych pracownikow z firm zewnetrznych? Dzis na nocnej zmianie robia cos na podnosniku przy wejsciu do nowej stolowki, kiedy wychodzilismy ze stolowki przechodzilem obok jednego z pracownikow, koles z trzech metrow tak smierdzial wódka jakby caly wieczor chlal... prosze o szybka interwencje w tym temacie bo wejdzie taki naje..ny na drabine spadnie na kogos i dopiero bedzie tragedia... skoro trwa jeszcze budowa to chyba kierownik budowy powinien zadbac o takie rzeczy i trzeba podjac stanowcze kroki by takim sytuacjom przeciwdzialac. Moze w dzien jakies kontrole sa prowadzone ale na nockach nikt ich nie pilnuje to obywatele UA maja raj i moga pic ile wlezie.

@Tomek

Oni potrafili ze szafek sobie kurtki pozabierać i kikrać u siebie do wyniesienia to o czym my mówimy...

Klimas

Też pracuje z lewym i nie podoba mi się co ktoś o nim pisze, jest czasem wybuchowy ale robi swoje (usunięte przez administratora) na glasach i szybko i skutecznie

Ciekawski
@Klimas

Co do tej pani, to jak tak miedzy ludzmi sie gada, to rzeczywiscie cos w tym jest co piszesz. U lc ma jakies chody, bo wystarczy zobaczyc, jak sobie czesto gawedza i nawet jak cos spieprzy to nie ponosi konsekwencji ;) zreszta slyszalem, ze na kase tez jest łasa :D ciekawe ile za loda bierze? :D hahha

Robol

Ta firma to największa porażka w okolicy zarobki są marne, traktowanie pracownika jest straszne maja ludzi za nic no chyba że największych nieudaczników których wzięli na nową linkę jedyne co potrafią to sciemniac i unikać pracy premie to już nie wiadomo co to jest nadgodziny są dziwnie podzielone z wyplacaniem żebyś jak najwięcej stracił nie dziwię się że ludzie stąd uciekają w skrócie to kolchoz w którym nic nie osiagniesz

Kaznodzieja

Czy ktoś już był podpisać w Otto aneks do umowy na przejście na operatora? Jaką dawaja stawkę?

Ministrant
@Kaznodzieja

Tak ja podpisałem dawają 25,50 za godzinę, super

@Ministrant

Co Ty za bzdury opowiadasz. To do ręki byś wychodził 3042 zł, a operator zatrudniony przez Inalfę z premią produkcyjną bez nadgodzin max wychodzi 2800 zł...

Bur..

Dokladnie tak jest jak piszesz. Smiechu warte

Ciekswy

Oj dzieje się w inalfie dzieje.... ???? I to ile....

Mistrz

A co konkretnie?

@Ciekswy

A co się dzieje konkrety podaj

Zenek

Sprzedam pralkę Frania full manual, info w HR

Bolo

Pracuje na Volvo jakas Majorek, bo ponoć zagląda w życie prywatne kolegów i koleżanek gada nie stworzone rzeczy już poszedł list o tym co opowiada o tej młodej i o tym co poniedziałki ma wolne nie wspominając o (usunięte przez administratora)jakie ma zdanie o nim że daje mu wolne poniedziałki, a i ta co z nią chodzi wyglądają jak mama z córką.

Zibi

Dokladnie (usunięte przez administratora)to najwieksze plotkary z volvo . Interesuja sie kims innym a nie patrzą same na siebie co sie u nich dzieje .

Majka

Nie polecam tej firmy! Nie robią sobie kompletnie NIC z pracownika. Staż pracy się nie liczy. Zwalniają ludzi doświadczonych. A tylko tych co wchodzą w "..." zostawiają. Brak słów. Niby taka dobra firma się zapowiadała. Września taka była zadowolona jak powstawała ta firma. A teraz wstyd że takie rzeczy dzieją się na terenie Wrześni (okolic). Z tej firmy zrobiła się jedna wielka familia. Pracują tam tylko : Matki, żony, kochanki itp. przeciętny pracownik jest dla nich Nikim! Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie!

Patryk

Ponoc A5 znowu na 3 zmiany wróciła. I co zabrała osoby które oddała na gd3 czy pozatrudniali nowe szczury? Haha

@Patryk

Zabrała

Dr dree

Jak widzę te wszystkie wypowiedzi to breche mam, ludzie weźcie się za robotę bo jeszcze trochę to nie będzie można pierdnac bo też będzie przeszkadzać!!!!

Bolo

Jak masz coś do lewego to powiedz to prosto w oczy

Sędzia Dredd
@Bolo

Przestańcie spamować niedouczone gamonie. To nie miejsce na takie z (usunięte przez administratora)orzkie żale.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce