Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Zawiedziony

Nie wiadomo czym pryska enkapskuacja ,ale mają przynajmniej efekt w postaci premii 600 na m-c , pozostałe działy "jedna Inalfa" to chyba patologia nie zasługująca na taką kasę. Szkoda słów , mega przekręt.

@Zawiedziony

Tym samym czym Vag 1 i Vag 2 swego czasu. Tez mieli tak wypłacane premie tylko wtedy stawka była niska. 300 zł brutto było na 2 miesiące. A teraz sobie wymyślili 500 zł na miesiąc i temu tyle jej dostają.

Vw
@Zawiedziony

Psikane jest czymś takim białym (usunięte przez administratora) śmierdzi i się rozpala wszędzie. Mają premię i co wyrabiają to mają!!!!

Ficus
@Vw

Podobno to bardzo szkodliwe?ktoś coś wie?

Kaps
@Zawiedziony

Jakoś nie widziałem takiej premi od kat tam robie... jeden cos powie drugi dopowie i zaś bzdury ludzie gadają

Zapracowany od spryskiwania
@Zawiedziony

Jakie 600 zł ostatnio dostałem 800 zł netto. Zainteresowanych zapraszam!!!

@Zapracowany od spryskiwania

buaahahahaha 800pln? Hahaha to ja na twoim miejscu poszedłbym do biura i sprawdzil czy wszystko ci policzyli bo ja dostałem 970zl premii- na serio, nie kłamię. Dostałem również jak było tak gorąco Coca-cole w puszce i jednego Liona z automatu. Jest super.

Zapracowany od spryskiwania
@Fajnie-fajowo

Ja miałem okazję zrobić w gratisie loda i mało tego jeszcze dostałem Johny Walker!!!

Andrzej Rak
@Zawiedziony

Pryskają dziadostwem co jest rakotwórcze ale nikt o tym nie mówi, bo po co. Niech pracownik zdycha ;)

@Zapracowany od spryskiwania

No widzisz jaka to sprawiedliwość w tejże firmie, ty dostałeś whisky i loda, A ja colę i Liona no ale nie ma co narzekać jest super.

Zocha
@Andrzej Rak

Rakotworcze co za deb..il to wymyslil... Macie tam jednego od rakotworczych smug za samolotami jeszcze wam nie powiedzial co to jest?

Separator
@Zocha

Zocha poczytaj co pisze na butelce od primera np.. i poszukaj sobie info w necie na temat tego czym pryskają.. która chemia nie jest rakotwórcza?

Lulu

Gościu w jakim ty zakładzie robisz bo tych 500 to jeszcze nie widziałem na tym vagu widać jakiś pseudo brygadzista z ciebie

Fajnie-fajowo

Oj widze po postach ze "swiazak" to ten co kleka albo ktos z gory. Szkoda mi ciebie.

Benek
@Zawiedziony

Zastanówcie sie (usunięte przez administratora) czego chcecie...raz piszecie że enkapsulacja inna bo nic nie robi a ma 600zl premii potem że trują sie oparami za 580zl premii a dalej że za taką kasę i śmieszną premię to nikt by sie nie chciał truć na enkapsulacji. To w końcu jak tam jest?

Czupakabra
@Zawiedziony

Pryskają sylikonem rozpuszczonym z wodą, tak jest rakotwórcze, na beczkach jest napisane ze nie wolno wdychać i takie inne. Są niby te śmieszne wyciągi które częściej się zapychają niż wymieniają te filtry (powinni co tydzień albo raz na 2 tygodnie a są wymieniane co miesiąc). Ogólnie jest to środek niebezpieczny

Towarzysz
@Andrzej Rak

Błehehe... Jak wiesz, że rakotwórcze to wezwij policję mądralo ... przecież do Ciebie też doleci...

@Zapracowany od spryskiwania

Powiadasz zrobić i to gratis ciekawe komu i za co tego loda a Johny Walkerem zapiles to żeby nie pamiętać ale żeby się tym chwalić żenada

Inflacyjna w styczniu

Pracownik linii

Szyna z ekapsulacji nie mam pojęcia kto wybiera tych ludzi i jaki jest próg wymagań chyba kablowanie , podlizywanie, sprzedawanie i barak wiedzy żadna firma nie bierze pod uwagę takich umiejętności co za kraj

@Pracownik linii

Jak trudno ci sie w tym kraju zyje to wyjedz.a jak nie to wez sie za robote i przestan oczerniać ludzi bez podstawnie.

Szczęśliwy były inalfowiec
@Pracownik linii

A jaki jest próg samokrtyki? Z taką składnią, to chyba gimnazjum maksymalnie ukończone. Naucz się chłystku pisać poprawną polszczyzną, a później wylewaj żale, jak to źle jest w tym kraju. Dobrze, że takie ludzkie odpady jak ty nie dzierżą żadnych stanowisk w tej firmie, bo to dopiero świadczyło by o dramacie i rynsztokowym poziomie. Bang, knockout.

Roletki

Zapraszam na roletki tam to trzeba się uwijać, na 8 godzin z premią, na starszym nie ma 3 z przodu.

Beata
@Roletki

@Roletki rozumiem, że wciąż piszesz o pracy w Inalfa Bialezyce, tylko w jakimś innym dziale, tak? Czasem ciężko jest "połapać się" osobom nie znającym specyfiki firmy. Piszesz, że praca w tym dziale jest wymagające - jakie więc warunki powinna spełniać osoba, która będzie tam zatrudniona?

@Beata

Musisz włazic w tyłek , donosić, robic dobre wrażenie ,z tego co czytałem to starczy

nie odbyła sie

zapytanie o prace

IHR odnosnie brygardzisty Chałupniczak to klan.Na roletkach też króluje tylko nie jest brygadzistą ale duzo jej nie brakuje.Co za ironia jeszcze tak niedawno zbierała podpisy przeciwko swojej przełożonej teraz najlepsza doradczyni.Najbardziej utalentowany pracownik w sianiu intryg i plotek.Okłamana zazdrosna manipulantka kto wie moze ze swoją aparycją osiągnie swój cel.

Młodszy op

Co w rodzinie to nie zginie

VAG II

Niestety nie będę wchodził w dyskusję z tchórzem co kryje się pod anonimem, który swoją zazdrość i bycie najwidoczniej nieudacznikiem nie potrafi okazać osobiście. Jednakże zapraszam na spotkanie w poniedziałek, osobiście omówimy Twoje zażalenia i spróbuję wytłumaczyć Ci dlaczego żyjesz w błędzie, ale nie jestem wstanie dać Ci gwarancji, że cokolwiek zrozumiesz. Pozdrawiam KLAN

@VAG II

Dziękuję za zaproszenie ale ja nie prosiłem Cię do dyskusji z zażaleniami to każdy wie do kogo ma się udać. Nie obrażam Cię od nieudaczników wiec trochę szacunku proszę. Zazdroszczę tylko czego? Nie narzekam na warunki w jakich pracuje tylko nie znoszę dwulicowców co buntują innych, takich w białych rękawiczkach jestes inteligentny to wiesz o czym pisze.

Co tu dużo mówić, od kiedy nastąpiła ostatnia zmiana ma stanowisku dyrektora, wszystko zmieniło się diametralnie. Szkoda tylko, ze na gorsze...Pracuje tu juz kilka lat i kiedys dostac sie do tej firmy bylo naprawde trudno, a teraz zatrudniają kogo tylko sie da bo nikt w takiej atmosferze i za takie pieniądze nie chce tu pracować. Kiedyś na plant meetingu ktos zadał pytanie dyrektorowi czy będę podwyżki, usłyszeliśmy, ze przeciez juz byly(mial na myśli waloryzację, która wyniosła cale 40gr netto). Zwalniają sie nie tylko ludzie z produkcji, ale także kierownictwo, inżynierowie i inni pracownicy biurowi, wiec o czym to świadczy. Z kadry, która tworzyła ta firmę nie został praktycznie nikt, a ci, który zostali to niedługo tez juz ich nie będzie bo raczej nie ma osoby w tej firmie, która nie szuka nowej pracy.

@12345

Idealne miejsce na Biedronkę będzie jak będziemy wracać z VW z roboty. Parking już jest ;-)

Załamany
@12345

A może to dyrektorka trzeba zmienić ?

IHR

Kto wybral chalupniczaka na brygadziste ... on się nadaje tylko do tarcia chrzanu ..

VAG
@IHR

Skoro Ciebie nie wybrali to znaczy, że Ty się nawet do tego nie nadajesz :)

Leoś
@VAG

Dokładnie, albo co gorsza ten ktoś nie wie co to jest chrzan

Ta loteria miesięczna i roczna to jakiś żart. 200 zł za miesiąc i 500 z za cały rok rozlosowane wśród 900 pracowników firmy. Dołożyliby pracownikom w dodatku do wypłaty za niechorowanie a nie takie cyrki robią. Myślą iż kogoś skuszą tym, aby nie szedł na L4

Junior

Zakładamy związki zakładowe? Kto za ?

@Junior

Już taki jeden był chętny wyleciał raz dwa

Junior

Jednego można uciszyć ale kilkanaście osób już gorzej. A poza tym to chyba jedyna możliwość bo wtedy musieli by się liczyć z pracownikami.

Zwiazkowiec
@Junior

Powiedziec jest latwo gorzej zrobic to nie jest trojka klasowa w gimnazjum... kto przygotuje ci statut takiego zwiazku? Jesli przykleisz sie do opzz czy solidarnosci to musisz im placic skladki za kazdego czlonka zwiazku, do tego musisz utrzymac funkcjonowanie zarzadu w zakladzie bo inalfa nie dolozy a charytatywnie nikt nie bedzie swojego czasu poswiecal. W VW pracownicy skladek placa 8% od kazdego tysiaca wynagrodzenia ale tam w zwiazkach jest pewnie z 5 tys ludzi, u nas zeby to wszystko zgrac i zwiazek mogl dac chociaz paczki na boze narodzenie dla dzieci skladka musialaby wyniesc cos okolo stowy na miesiac. Przy tak marnych zarobkach oddasz co miesiac komus stowe by ten mogl od czasu do czasu zadac Bartkowi malo wygodne pytanie?

Wtryskarka
@Zwiazkowiec

A po co ci jakieś paczki na święta ,wystarczy że taki związek wywalczy normalną pensję więcej bym od nich nie wymagał

Gulczas
@Wtryskarka

Więc prostszy jest strajk niż ZZ. Z resztą, tutaj jest taka mentalność, że i to by nie wypaliło.

Gulczas
@Zwiazkowiec

Tu pracuje zbyt dużo młodych osób, które po prostu nie wiedzą jak to ugryźć, ile papierologii itp. Myślenie jak nie ta praca to inna. Są spotkania kwartalne, jest możliwość zadania niewygodnych pytań to nie pamiętam by ktokolwiek prowadził jakąś sensowną rozmowę z "władzami". Pewnie wielu się boi, co jest normalne. Gabinet ziomka każdy wie gdzie jest. Pogadać w 4 oczy,a jak wywali? Jak mówię . Nie ta praca to inna. Bądźmy szczerzy. Im nie zależy na tym czy my tu będziemy. To jest robota dla "małp", wyższej filozofii tu nie ma i dlatego o podwyżkach można zapomnieć. Ale próbować rozmawiać przecież można :)

@Gulczas

Dokładnie im więcej niewygodnych i konkretnych pytań tym gorzej dla nich. Do ziomka to nie wiem czy warto iść. Pomiata ludźmi tak samo jak p.K z HR i jej yorki. Myślą ze jak dadzą premie to wszyscy będą skakać jak małpy. A później "o co im chodzi przecież mieli premie" Z tym strajkiem to dobra myśl. Jak linki stanęły by to dużo pytań tez by było od wyższych władz a wtedy już by musieli się tlumaczyc a nie udawać jaka to firma jest wspaniała jak tylko przyjeżdżają w odwiedziny .

Jestem za

Jj
@Junior

Yorki zabraly by sie do pracy a nie siedza na telefonach I obrabiaja kazdemu (usunięte przez administratora)

@Jj

bo Yorki to takie bardzo szczekliwe są ;D

On
@Zwiazkowiec

Mysle ,ze lepiej bylo by zaplacic te kilka % co miesiac niz byc w du.pe kopanym i ponizanym caly czas.

ARTUR

Witam . Ile daja na start. I po jakim czasie mozna zarobic 3 tys. Jaki jest system zmianowy

Ktoś
@ARTUR

3 zmiany. 3 tys to tylko z nadgodzinami. Na starszym operatorze nie ma się 3 tyś gołej wypłaty

Wicki

To jest oczywiście żart !!!!!! Wypłaty pozostawiają wiele do życzenia o premiach się nie wypowiem bo aż mnie zatyka jak o nich pomyśle takie marne są nie polecam !!!!!!

Wicki

To jest super firma z super zarobkami i super premiami

Radło

A gdzie jest Dycha ??

Beata

@., może jednak uda uzyskać się jakieś znaczące podwyżki wynagrodzenia? Czy były już prowadzone jakieś rozmowy w tej sprawie z Inalfa Bialezyce? Bardzo proszę osoby wypowiadające się na forum o zachowanie kultury wypowiedzi i nieobrażanie nikogo. Szanujmy się nawzajem!

Baba Jaga
@Beata

Pani Beato nie sądzę, firma nie jest zarządzana w sposób który przyniósł by dochody pozwalające na premię albo podwyżki. Nasz dyrektor bardzo młody i niedoswiadczony człowiek, jest bardzo niekulturalny mówiąc delikatnie. Potrafi w rozmowie z podwładnymi przeklinać unosić się i być napastliwym. Jego rządy zaczęły się od czterech miesięcy ciężkich roszad na stanowiskach. Pewni pracownicy na decydujących stanowiskach stracili kontrakty lub zostali przesunięci. A na ich miejsce dyrektor obsadził "swoich" ludzi, w taki sposób że przeniosło się to na atmosferę we firmie. Dlatego ciągle tu czytamy że jak chcesz awans to musisz być koleszką albo lizusem. Bo taki trend zaczął. W ostatnich tygodniach straciliśmy kilku pracowników na funkcyjnych stanowiskach, którzy albo złożyli wymowienia albo postanowili nie przedłużać zatrudnienia po upływie okresu próbnego. Często się słyszy że ludzie aktywnie szukają innej pracy, i to od ludzi którzy pracują na stanowiskach specjalisty. A zarządzenia odgórnie np w sprawach nadgodzin jasno pokazują że budżet się kończy. To wszystko powoduje że atmosfera w pracy jest niezdrowa, i że często puszczają emocje. Które są wentylowane np na takim forum.

Honzik

Dowiemy sie w pazdzierniku czy beda podwyzki ciekawe Ile miesiecy bedzie ta sama spiewka I wyroznienia haha na nastepnym mittingu dostanie babka z foodi za bez naganne wydawanie obiadu

Hmmm
@Honzik

a maja byc? Czy tylko plotki

Holland
@Hmmm

W listopadzie się dowiesz

Hmmm
@Holland

No, dowiem sie ze w styczniu bedzie podwyzka inflacyjna :-) o 1zl ;-(

@Hmmm

Na nic więcej nie można liczyć.

Jak tam po wypłacie?

Ale miałem wypłatę po dwóch latach uzyskałem 2200 masakra czuje się jak Kulczyk

Karolina M

Co było w piątek na meetingu?

Kaja

Są jakieś ciacha na vag2?

Pączki się jakieś znajda

Eni
@Kaja

Interesuje cię praca czy ciacha? Ciacha to sobie możesz szukać na półkach w sklepie! Robota czeka a koleżanka szuka przygód.

roletanka

pablo oczywiscie :D

Maciej

Kiedy maja być awanse?

Ooooo
@Maciej

Zapytaj brygadzisty on wie najlepiej kiedy zgłosić ludzi do awansu

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 22 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce