Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Barbara

Witam, czy to prawda, że na sprawdzaniu szyb z nagodzinami idzie wyciaganac 3600zł na ręke? Dziekuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Mikołaj
@Barbara

Prawda

@Mikołaj

Nie tylko na sprawdzaniu idzie tyle wyciągnąć. Dwie soboty i na produkcji masz to samo.

Irs
@Produkcja

Bez przesady. Po 1. Nadgodziny sa wyplacane co drugi miesiąc. Po 2. Na mlodszym operatorze musisz zrobic kilka weekendów.

@Irs

No chyba pytanie dotyczyło Również nadgodzin o ktoś nie pyta czy na młodszym czy na starszym ... Bystrzaku! Więc odpowiadam że idzie!

Johny
@Produkcja

Dwie soboty??? Cos Ci sie chyba pomyliło.

Grass
@Barbara

A wierzysz w świętego Mikołaja? Jeśli tak to lubisz bajki

@Johny

Nie. Nic mi się nie pomyliło. Tylko Dwie soboty i 3700 miałem ostatnio.

SPA
@Produkcja

Na start 3200 brutto. Dwie soboty Ci nie pomoga zeby wyjsc na 3700 netto.

polo

witam, czy aktualnie pracodawca posiada wolne wakaty, są wogóle szanse podjęcia pracy w tej firmie ?

Encapsik

Co sadzicie o nowym kierowniku encapsulacji ????

Dionizy
@Encapsik

Spoko, trzymam za niego kciuki.

Encapsik

Co sadzicie o nowym kierowniku encapsulacji ????

@Encapsik

Jak dla mnie narazie ok zobaczymy co będzie dalej.Musi się wdrożyć na nowym stanowisku.Dużo jeszcze musi się nauczyc.Wiele jeszcze przed nim

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Kowboj

Dlaczego posty,które są krytyczne do wyborów kierowników oraz samego dyrektora a chwalące p. Marciniaka są przesuwane na dół pomimo,że są najnowsze są dużo dalej niż te starsze, Tak by jak najmniejsze liczba osób mogła przeczytać? Kto nie lubi prawdy? Kto się boi prawdy?

Nostradamus
@Kowboj

Tak, a światem rządzą iluminaci i reptilianie. Spiskowe teorie dziejów. Pozdrawiam ????

@Kowboj

Na górę automatycznie "wybija się" post, który ktoś skomentuje. Zwróć więc uwagę na to, że choć sam post główny może nie być najnowszy, to ostatni komentarz pod nim już tak. Nie jest to żadną tajemnicą. Takie zarzuty, jakie piszesz, są co najmniej bezpodstawne. Pracowałeś lub pracujesz w Inalfa Bialezyce?

NicNieWiesz

Doprawdy? Zbuntował się i opuścił firmę? A może siedzi posrany ze skulonym ogonem na L4, lecząc kaca moralnego, bo dał (usunięte przez administratora) na pikniku co? (usunięte przez administratora) zatem wiesz (usunięte przez administratora)

Dycha pdff

Nie wytrzymał chłopaczek .taka jest prawda. Wiec musiał sobie jakoś radzić .dycha nie wracaj już bo nie jesteś potrzebny juz pampersowi chyba ze robić na lince a do tego to się nie nada..

Kaśka
@Dycha pdff

Widać ,że nie macie udanego życia prywatnego, że intetesujecie się cudzym. Ta z tym- ten z tamta jakby to było najważniejsze w pracy. Dobrze,że nie byłam na tym pikniku bo jeszcze za dużo bym zjadla czy wypila i przez rok byscie o tym sensacje pisali na forum pracowniczym. Żenada....

Dyszka10
@Kaśka

Dyszka nie wracaj ,nikt już CB nie potrzebuje

krzysio

Free Dycha !!! odpier.olcie sie od niego

Encapsik

Co myslicie o nowym kierowniku encapsulacji. Szybko odpowiadajcie bo zaraz admin usunie te wiadomosc. Chyba sie boja opini

Starszy
@Encapsik

Nowy Krzyśkowi do pięt nie dorasta. Zresztą większość z "czarnych koszulek" łącznie z naszym Dyrektorem mogłaby od Krzysztofa uczyć się kultury. Dla niego powiedzenie "dzień dobry" i "dziękuję" nie było żadną ujmą.

Stare czasy
@Starszy

Dokładnie. Klasy mu nie brakowało... Zresztą pokazał to w piątek. Wtajemniczenia wiedzą o czym mówię... Reszta pożal się boże kierowników może mu buty czyścić.... A w szczególności jeden... Tej z Volvo... Teraz to już coraz gorzej w tej firmie ...

skibidibi
@Encapsik

Dajcie się nowemu wykazać. Pewnie z początku będzie nadgorliwy i będzie musiał pokazać, że od czegoś tu jest ale trzeba będzie to przeboleć.

Mis cumszotek
@Starszy

Krzysiu ty o sobie tak skromnie ...

Ludzie idziecie jutro do pracy?

Gdzie można złożyć CV? Jest zapotrzebowanie na nowych pracowników? Pozdrawiam Ania

@Ania

A masz już doświadczenie w pracy w podobnej branży? Może warto zadzwonić do firmy i dopytać o wszystkie interesujące Cię kwestie związane z rekrutacją. Myślę, że zawsze warto wysłać swoje CV - a nuż do pracy w Inalfa Bialezyce będą poszukiwane akurat osoby z doświadczeniem lub kompetencjami podobnymi do Twoich.

MIREK

Czy warto złożyc CV . Ile mozna wycignac na poczatek 3000 zł .na 8 godzin.Tak słyszałem . Właśnie nie wiem czy to prawda

Szałciał
@MIREK

oj wartoooo wartooo. Tak, to prawda na operatorze dostaniesz 3000 brutto! na 8 godzin! tylko żeby dostać operatora musisz przepracować minimum 18 miesięcy na otto. Jak dobrze "wchodzisz" to możesz trochę wcześniej dostać operatora, a jeśli nie, to zależy kiedy będą przejścia po tych 18 miesiącach.

@Szałciał

Jakie 3000 na operatorze jest więcej, przestań robić innym flaki z mózgu

Szałciał
@Adam

To ile masz na operatorze? Ile wychodzisz na czysto bez premii?

@Szałciał

Niektórzy w tej firmie robią ponad lata i nie mają operatora...

Jacek
@Adam

To. W końcu ile można wyciągnąć na 8 ,godzin.

Bida
@Jacek

Na start AŻ 2000

@Jacek

17,45 zł brutto na godzinę

Helmut
@MIREK

Ktoś kto ci to powiedział to ma ladna wyobraźnię haha 3 tys dostaniesz, ale po 2 latach pracy i to brutto xd

Zainteresowana

Hej. Witam was bardzo serdecznie! Szukam pracy i mam pytanie czy aktualnie Inalfa w Białężycach przyjmuje nowych pracowników? Gdzie aplikować? Pozdrawiam

Zdziwiony
@Zainteresowana

Przeczytałaś poprzednie wpisy i nadal chcesz tu pracować? Musisz być masochistką

Wtryskarka

Pozdrawiam szefostwo firmy które robi ludzi w balona z 12 listopada zgodnie z artykułem kodeksu pracy który podaliście powinniście oddać nam ten dzień w czasie okresu rozliczeniowego lub powinniśmy pracować w ten dzień za podwójną stawkę ,a nie dawać nam w zamian wolną wigilię tak jak to sobie wymyśliliście. Wiem że uważacie nas za tępych wieśniaków niepotrafiących czytać ani myśleć ale zasmucę was potrafimy i liczę że tak jak ja inni pracownicy też nie stawią się w pracy zgodnie z prawem

Encaps

Zgadzam sie z Toba. Robia z nas idiotow ale my sie tak dajemy robic . Masakra

Kowboj
@Wtryskarka

W VW też chcieli by za ten 12 dac wolne między świętami,gdzie wiadomo,że każdy trzyma urlop na te dni. Ale związki zawodowe wkroczyły i mają wolne. Nie po to oszczędza się urlop na te dni by później dawali za to wolne. Jeśli trzeba iść do pracy 12 to za świąteczną stawkę. Nie myślcie,że jesteśmy stdem baranów. Nie żądamy wiele. Po prostu więcej szacunku dla nas i dla naszej pracy. Nie myślcie o nas jak o niemyślących trybikach w Waszej machine. Tylko tyle i aż tyle

Radca prawny
@Wtryskarka

Muszą dać JEDEN dzień wolny w zamian, ale w tym samym okresie rozliczeniowym, czyli do ostatniego dnia listopada. Nigdy w grudniu, nawet na życzenie pracownika. Prawo zakazuje takich praktyk.

Radca ANTYprawny
@Radca prawny

jak ktoś z biura to czyta to dopiero ma z nas bekę - pracujecie w firmie i nie wiecie jaki jest okres rozliczeniowy? A myślicie że dlaczego płacą nadgodziny co 2 miesiące? Bo okres rozliczeniowy to 2 miesiące - listopad i grudzień. Premie płacą co miesiąc, bo sami tego chcieliśmy,a nadgodziny tak jak okres rozliczeniowy... proponuję najpierw trochę wiedzieć a dopiero później pisać, robicie z nas pośmiewisko takimi tekstami...

Radca prawny
@Radca ANTYprawny

Głąbie antyprawny. Nie firma ustala sobie okres rozliczeniowy wg własnego widzimisię. To jasno ustala prawo. Od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Koniec, kropka.

Alojzy
@Radca prawny

W kodeksie pracy nigdzie nie jest napisane że w tym samym miesiącu. A jak nie jest napisane tzn że okres rozliczeniowy trwa do końca roku.

As

Inspekcja pracy powinna się zainteresować tym co się dzieje w tej firmie

Johnny z Arizony

Czy to prawda, ze w dzień ustawowo wolny od pracy tj. 12 listopada idziecie do pracy? Wydaje mi się ze takich absurdow nie ma nigdzie. A może trzeba to zgłosić do odpowiednich organów..?

On

Mysle ,ze lepiej bylo by zaplacic te kilka % na zwiazki co miesiac niz byc w du.pe kopanym i ponizanym caly czas.

Alojzy
@On

A na końcu i tak był byś w (usunięte przez administratora) kopany przez związki, tak jak w VW ;)

Ich
@Alojzy

Chłopie gorzej juz byc nie może. Firma, która zatrudnia prawie 1000 osób musi mieć związki zawodowe bo inaczej caly czas bede z nami robic co chcą.

Ja pracuję na linii i nie narzekam ale jeśli jest Wam źle na liniach zawsze możecie próbować i składać CV na serwis . Praca na jedna zmianę i z tego co zauważyłem luz totalny , papieros co godzinę , ploteczki z wszystkimi dookoła , czy to z pracownikami magazynu czy linii . Jest czas na wszystko i nikt nic z tym nie robi więc czemu by nie zaryzykować i spróbować ...?

Beata

@Pracownik, ciekawe, że w różnych działach w firmie praca i jej warunki wyglądają zupełnie inaczej. A Ty jesteś zainteresowany zmianą działu, w którym pracujesz w Inalfa Bialezyce? Ciekawa jestem, czy nie ma problemu z takim "przechodzeniem".

@Beata

Nie jestem zainteresowany zmianą działu ale jeśli Ty jesteś próbuj , może Ci się uda zarobić i się nie narobić ...Czyli uważasz , że to co napisałem jest nieprawdą ..??

1inalfa

Spokojnie. Pani Beata jest z go_worka do podtrzymania dyskusji na forum. Nie podniecamy sie.

Trudne sprawy

Wiadomo cos o podwyzkach?

Wtryskarka
@Trudne sprawy

Po co ci podwyżka masz przecież loterie

@Trudne sprawy

@Trudne sprawy, a czy podwyżki płac często mają miejsce w Inalfa Bialezyce? Jestem ciekawa, w jaki sposób są przyznawane i czy każdy pracownik może na nie liczyć. Jak wygląda też na przykład system premiowania - czy istnieje w ogóle coś takiego w Inalfa Bialezyce?

Furman
@Beata

SĄ TYLKO PREMIE produkcyjne w jednych działach przyznawane co dwa miesiace w innych co miesiąc niektórzy mają 200 zł a niektórzy 300-400 zł do ręki (nie mylić z brutto) w każdym razie szału nie ma innych premii brak

@Trudne sprawy

Tak, te ogromne podwyżki o których mowili na meetingu to 100zl, ale dopiero w lipcu przyszego roku, ale oczywiście zeby pokazac, ze ta podwyżka jest duzo większe dopisali to do styczniowej waloryzacji...Czy wy naprawde myślicie, ze jesteśmy tak głupi i damy sie nabrać? Kolejny raz pokazali gdzie nas maja...

Tiruriru
@123

Lepiej dostac cos niz nic... waloryzacji nie musza nam wcale wyplacac to nie jest obowiazek bo nie zarabiamy najnizszej krajowej wiec ciesz sie z tego co masz a jak nie to wyjazd do dhl czy wyzyskiwacza vw.

Człowiek
@Tiruriru

Nie musza, ale daja co roku. Takze to 8% to realnie 4%. Kiepsko.

Sebix
@Tiruriru

Heheheheh podejście typowego Janusza, po co coś zmieniać. Niech jest jak jest, dają to fajnie nie daja to szkoda. Jak nie wywalczymy to nic nie będziemy mieli, gdzie byśmy byli jakby nie było waloryzacji przy tych podwyżkach cen? Co roku wszystko drożeje. Taka wypowiedź może dać osoba która mieszka z rodzicami i nie ma dzieci, zobowiązań.

@Tiruriru

A pewnie, ze pojde gdzie indziej bo w przeciwieństwie do Ciebie to nie jest mój szczyt możliwości ;) Takich pracowników jak ty wlasnie inalfa potrzebuje gdzie ich największym sukcesem jest to, ze starcza do 10...

Tiruriru
@Sebix

A mylisz sie i to bardzo nie mieszkam juz dawno z rodzicami i mam dzieci... wiadomo ze fajnie byloby zarabiac 10tysiecy ale zejdzmy na ziemie... teraz jak zaczniemy walczyc to bedzie jeden argument chcieliscie podwyzki to macie i po temacie... a walczyc wiecej? Co wiecej zrobimy? Strajk... zaraz Bartek znajdzie sobie z 10 czy 15 osob co najglosniej beda krzyczec i wreczy wypowiedzenie... oglosimy strajk wszyscy beda na tak a jak przyjdzie co do czego to 80% i tak przyjdzie do pracy i stanie przy maszynach... roletki sie postawily obiecal im ze dostana wieksza premie i co? I udowadnia im na kazdym kroku ze nie maja premii bo sie opierd....laja i zamiast obnizyc normy, na co liczyly, Bartek podnosi ilosci. Tak to niestety wyglada w naszej kochanej analfie... ze jestesmy rabani w kakao az milo a nie mamy za bardzo ruchu.

Allah
@123

Brawo szkoda że te durnie z biura na czele z tym bartusiem nie potrafią czytać tu opini o sobie i firmie

Allah
@Tiruriru

Widzę jakiegoś dupowlaza albo pseudo biurowego najpierw poczytaj wszystkie opinie a potem mów o DHL ludzie robią bo już nie jest tak łatwo dostać się do VW ale papiery są poskladane nie martw się A za jakiś czas oczy ci się otworzą jak będzie brakowało ludzi

@Tiruriru

Strajk Włoski lub pracować według instrukcji to spowolni wydajność zakładu może wtedy góra pomyśli. Bo teoretycznie na żadnej lince nie pracuje się tak jak instrukcja to mówi bo wydłuża to czas wytworzenia jednej części o połowę. GD 2 raz tak zrobiła za Moliny. 3 dni pracowali tak jak instrukcja mówiła, aby pokazać swój sprzeciw przeciw koleżeństwu podczas rozdawania premii za okres listopad 2016 do styczeń 2017

Zawiedziony

Nie wiadomo czym pryska enkapskuacja ,ale mają przynajmniej efekt w postaci premii 600 na m-c , pozostałe działy "jedna Inalfa" to chyba patologia nie zasługująca na taką kasę. Szkoda słów , mega przekręt.

@Zawiedziony

Tym samym czym Vag 1 i Vag 2 swego czasu. Tez mieli tak wypłacane premie tylko wtedy stawka była niska. 300 zł brutto było na 2 miesiące. A teraz sobie wymyślili 500 zł na miesiąc i temu tyle jej dostają.

Vw
@Zawiedziony

Psikane jest czymś takim białym (usunięte przez administratora) śmierdzi i się rozpala wszędzie. Mają premię i co wyrabiają to mają!!!!

Ficus
@Vw

Podobno to bardzo szkodliwe?ktoś coś wie?

Kaps
@Zawiedziony

Jakoś nie widziałem takiej premi od kat tam robie... jeden cos powie drugi dopowie i zaś bzdury ludzie gadają

Zapracowany od spryskiwania
@Zawiedziony

Jakie 600 zł ostatnio dostałem 800 zł netto. Zainteresowanych zapraszam!!!

@Zapracowany od spryskiwania

buaahahahaha 800pln? Hahaha to ja na twoim miejscu poszedłbym do biura i sprawdzil czy wszystko ci policzyli bo ja dostałem 970zl premii- na serio, nie kłamię. Dostałem również jak było tak gorąco Coca-cole w puszce i jednego Liona z automatu. Jest super.

Zapracowany od spryskiwania
@Fajnie-fajowo

Ja miałem okazję zrobić w gratisie loda i mało tego jeszcze dostałem Johny Walker!!!

Andrzej Rak
@Zawiedziony

Pryskają dziadostwem co jest rakotwórcze ale nikt o tym nie mówi, bo po co. Niech pracownik zdycha ;)

@Zapracowany od spryskiwania

No widzisz jaka to sprawiedliwość w tejże firmie, ty dostałeś whisky i loda, A ja colę i Liona no ale nie ma co narzekać jest super.

Zocha
@Andrzej Rak

Rakotworcze co za deb..il to wymyslil... Macie tam jednego od rakotworczych smug za samolotami jeszcze wam nie powiedzial co to jest?

Separator
@Zocha

Zocha poczytaj co pisze na butelce od primera np.. i poszukaj sobie info w necie na temat tego czym pryskają.. która chemia nie jest rakotwórcza?

Lulu

Gościu w jakim ty zakładzie robisz bo tych 500 to jeszcze nie widziałem na tym vagu widać jakiś pseudo brygadzista z ciebie

Fajnie-fajowo

Oj widze po postach ze "swiazak" to ten co kleka albo ktos z gory. Szkoda mi ciebie.

Benek
@Zawiedziony

Zastanówcie sie (usunięte przez administratora) czego chcecie...raz piszecie że enkapsulacja inna bo nic nie robi a ma 600zl premii potem że trują sie oparami za 580zl premii a dalej że za taką kasę i śmieszną premię to nikt by sie nie chciał truć na enkapsulacji. To w końcu jak tam jest?

Czupakabra
@Zawiedziony

Pryskają sylikonem rozpuszczonym z wodą, tak jest rakotwórcze, na beczkach jest napisane ze nie wolno wdychać i takie inne. Są niby te śmieszne wyciągi które częściej się zapychają niż wymieniają te filtry (powinni co tydzień albo raz na 2 tygodnie a są wymieniane co miesiąc). Ogólnie jest to środek niebezpieczny

Towarzysz
@Andrzej Rak

Błehehe... Jak wiesz, że rakotwórcze to wezwij policję mądralo ... przecież do Ciebie też doleci...

Robol
@Zapracowany od spryskiwania

Powiadasz zrobić i to gratis ciekawe komu i za co tego loda a Johny Walkerem zapiles to żeby nie pamiętać ale żeby się tym chwalić żenada

Inflacyjna w styczniu

Pracownik linii

Szyna z ekapsulacji nie mam pojęcia kto wybiera tych ludzi i jaki jest próg wymagań chyba kablowanie , podlizywanie, sprzedawanie i barak wiedzy żadna firma nie bierze pod uwagę takich umiejętności co za kraj

Robol
@Pracownik linii

Jak trudno ci sie w tym kraju zyje to wyjedz.a jak nie to wez sie za robote i przestan oczerniać ludzi bez podstawnie.

Szczęśliwy były inalfowiec
@Pracownik linii

A jaki jest próg samokrtyki? Z taką składnią, to chyba gimnazjum maksymalnie ukończone. Naucz się chłystku pisać poprawną polszczyzną, a później wylewaj żale, jak to źle jest w tym kraju. Dobrze, że takie ludzkie odpady jak ty nie dzierżą żadnych stanowisk w tej firmie, bo to dopiero świadczyło by o dramacie i rynsztokowym poziomie. Bang, knockout.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce