Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Dk

Ile można zarobić jakoś Inspektor Jakości?

Rollo

Podobno papmers zmusza enkapsulacje do nadgodzin??ktoś coś?

@Rollo

To nie prawda na nadgodziny chodzą ci co chcą nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin

spawacz
@Inkognito

Nie wcale nie zmusza :))), ale jak nie przyjdziesz to lata z kodeksem pracy, z którego jasno wynika że max. 8h może

Johny
@Inkognito

Tak jasne..któraś zmiana z enkapsulacjii nie zgodziła się na sobotę popołudniowke..i nagle pampers postraszył i wszyscy musieli przyjść..i to sa dobrowolne nadgodziny??

Lala
@Rollo

Każdy kto był zatrudniony na IHE lub oddelegowany ( na własne życzenie) był świadom pracy 7dni w tygodniu, nie masz chęci? Podejdź do szefa rozwiązać umowę.

Robol z ihe
@Rollo

To prawda, straszy zwolnieniem. Bardzo słaby chwyt z jego strony.

Madafacka
@Lala

Ty tak seriio? Świadomym??? O czym ty wogole piszesz? Rozumiem przyjsc i sobie dorobic ale nic wiecej bez przymusu. Nie ma czegos takiego jak obowiazkowa praca 7dni w tygodniu. To nie zgodne z prawem. A tobie malowana LaLa jak odpowiada przymusowa praca to wyp... do Pekinu tam bedziesz miala warunki jakich chcesz i do tego zdrowe obiady w postaci miski ryżu. ....co za ludzie...

Oh!
@Lala

Ja tylko jestem świadomy że sobota popłudnie jest czas na grilla i miło spedzony czas ze znajomymi i rodziną . A niedziela jest tylko i wylacznie dla dzieci. Skoro chodze na 3 zmiany nie zawsze moge z nimi spedzic czas w powszednie dni. Jak dla mnie to jest i bedzie najwazniejsze a jak ty masz inne podejscie do życia to Wyrazy szczerego żalu i współczucia. Czasami jak brakuje tych pieniążków mozna przyjsc i sobie dorobic zeby troche zreperowac swoj budżet ale to raz na jakis czas a nie non stop. Są rzeczy wazne i wazniejsze. Moze kiedys zrozumiesz albo i nie...

???
@Rollo

Do nadgodzin zmusza się wszędzie. Enkapsukacja to żaden wyjątek. Volvo, rollo czy vag wszędzie to samo. Bo niby to zgodne z kodeksem pracy, bo jak nie będziesz chodził to nie dostaniesz awansu . Wpisują na listę i nawet nie pytają czy możesz przyjść. Są osoby, które chętnie chodzą i bardzo dobrze. Ale dlaczego zmusza się tych , co nie chcą?

Inalfistowski robol
@Rollo

Zmusza. Nie chcesz przyjść jak i większość? Przyjdzie ci kieras i mówi że musisz i tyle w temacie. Jak ktoś się wyłamie to ma rozmowę na osobności. Od pół roku chodzę na każde nadgodziny i jeszcze mu w (usunięte przez administratora) źle że nie chcesz przyjść na popołudnie w sobotę. Zenada. Przychodząc na IHE musisz wiedzieć że WYNIK jest najważniejszy. Nie rodzina :)

Accuweather
@Oh!

Z takim normalnym podejściem zapomnij o pracy w IRS.

jacol

Warto isc do Inalfy. . jaka kasa na poczatek z premia.

Beata

@Głos plebsu, długo już pracujesz w Inalfa Bialezyce? Może warto na ten temat porozmawiać z odpowiednimi osobami w firmie? @ROLLO BARBI, czy takie sytuacje były zgłaszane odpowiednim osobom? Bardzo proszę o zaprzestanie pisania komentarzy nie mających bezpośredniego związku z wyrażaniem swoich merytorycznych i rzetelnych opinii na temat pracodawcy.

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Zapi.

Firma organizuje turniej super ale żeby nikogo z szefostwa nie było a później dziwią się ze ludzie odchodzą :D wyższe stołki dbają o swoje ... a nie myślą o pracownikach i o tym ze dzięki nim są na nich ....

@Zapi.

Jaki turniej ?

Głos plebsu

Nie zgadzające się wypłaty i zobojetnienie na to, faworyzowanie linii, kolesiostwo, ustawianie całych rodzin we firmie, kitowanie w sprawach premii itp, to wszystko się zbieralo i wpłynęło na to że ludzie odchodzą bo to jest problem ale włodarze i tak wola zgonic winę na sąsiada bo powstał. Nie , jakby się szanowalo operatoraw tej firmie to by nikt nie odchodzil. Kropka.

ROLLO BARBI
@Głos plebsu

zgadzam się a tobą to co się wyprawia w tej firmie to dramat ,awanse tylko dla pupilków brygadzistek ,psychiczne wyżywanie się i gnojenie ludzi ,upadlanie to codzienność ze strony brygadzistek nie tylko z zmiany C ale i A oraz B.

Zibi
@Głos plebsu

Najlepiej tak jest zegnac na sąsiada ze ludzie odchodzą z inalfy do wolswagena. Nie ma co sie dziwic za marne 2000zl nikt juz nie chce pracowac .

Burmistrz !!

Zaganiara z Daimlera do wyjebañia !

@Burmistrz !!

A konkretnie o kogo ci chodzi

M....

O kogo chodzi?

Burmistrz
@M....

I mnie pewnie bo podkręcam normę

M....
@Burmistrz !!

Wogóle nie ma sprawiedliwości!!!!!

Beata

@Anonim i @Kaps wyrażajmy opinie z poszanowaniem godności innego człowieka, nie obrażając drugiej osoby. Opinie takie jak Wasze, które zawierają bluźnierstwa, inwektywy i pomówienia są kasowane przez administratora, gdyż łamią regulamin forum.

Były
@Beata

Bo prawda razi w oczy to musi być usunięta

Vag
@Beata

W tej firmie ludzie na wyższych stanowiskach nie mają żadnej godności otwórz kobieto oczy ta firma to (usunięte przez administratora)

Zwykly pracownik

Dlaczego sandra i magda nie moga tak jak inne brygadzistki stac za swoimi ludzmi ze zmiany tylko jeszcze gnoja jak tylko potrafia? Juz nie pierwsza sytuacja ktora widac nie pracujac na tej zmianie tylko obserwujac z boku...

Ulubieniec
@Zwykly pracownik

Zgadza się wogóle nie mają szacunku do ludzi!!!! Sandra to wyżej głowę nosi niż sra!!! Gwiazda od siedmiu boleści!!!

Miras
@Ulubieniec

Haha generalnie wszyscy nosza glowe wyzej niz sraja :D

DRAG

Witam. Chciałbym się zatrudnić w inalfie jako operator maszyn. Dobre stanowisko? Jak z nadgodzinami można robić? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

safsasa
@DRAG

Pomiń ten jeden krok i nie trać czasu na Inalfę. IMHO aplikuj do VW, bo za max pół roku i tak będziesz tam chciał odejść :)

Były
@DRAG

Zatrudnisz się to pożałujesz zero przyszłości marne zarobki a żeby awansować to musisz kapowac nic nie robić a raczej nic nie umieć czyli nie polecam

@DRAG

A do tego na rozmowie kwalifikacyjnej Otto Tobie wmówi, że średnio będziesz zarabiał ponad 3000 z nadgodzinami, owszem tak będzie ale pod warunkiem że będziesz robił wszystkie soboty plus święta, a i to skasują po kilku miesiącach, bo stwierdzą, że juz się wyrabiasz to po co nadgodziny?

Maly

Ten wysoki z ATT to len i nic nie robie tylko sie przechadza po firmie

@Maly

Tak tylko mogła napisać osoba z aurate machine

Aurate machine
@Maly

Ten Wąski z ATT to ekspert w swoim fachu jest prawdziwym profesjonalistą

ARESWOJ

SYN DOSTAŁ LEPIEJ PŁATNĄ PRACĘ,NAPISAŁ WYPOWIEDZENIE,WAŻNE BO UMOWA TEŻ BYŁA NA PIŚMIE.PRACĘ KTÓRĄ SOBIE POSZUKAŁ TO PRACA NA CAŁY ETAT,A NIE NA TELEFON.O DZIWO NIKT NIE CHCĘ PRZYJĄĆ WYPOWIEDZENIA I DO TEGO STRASZĄ KARĄ FINANSOWĄ?????CO TO ZA FIRMA,LUDZIE GDZIE MY ŻYJEMY W ŚREDNIOWIECZU?????

Zbyszek
@ARESWOJ

Pewnie mowisz o CRSie nie o inalfie... tam maja jakies chore kary jak sie zostawi CRS a chce sie przejsc od razu do inalfy. Ale przeciez mial to zapisane w umowie wiedzial co podpisuje.

Kaplica

Jeszcze trochę to to będzie firma jednoosobowa inalfa ziomek system

Rzal
@Kaplica

Zeby sie nie obudzili z ręką w nocniku. Tyle osob dalo wypowiedzenie i to nie z tych młodych wilków tylko starych pracownikow ktorzy mieli jakiekolwiek pojecie o robocie. Nie mozna powiedziec ze sie wypalili poniewaz ta firma ma dopiero kilka lat. Poprostu ta firma nie pozwala sie rozwijac tylko zatrzymuje sie na pewnym etapie i koniec. Nie ma szans na podwyzki tylko jakies premie ktorych i tak w 100% sie nie dostanie.

Lol
@Rzal

Dużo osób już złożyło wypowiedzenie a równie dużo ma zamiar zrobić to w lipcu. I odchodza ludzie z dłuższym stażem. Zero szans na podwyżki. Kuszą nas premią. Ale przeciez premia to tylko dodatek do pensji. Można ją mieć albo nie. Wszyscy wiemy, że w tej firmie premię można stracić za byle co. Nikt z nas nie przychodzi do pracy bo się nudzi w domu. Tylko po to, żeby dostać pensję. A jeśli nie podniosą pensji to ludzie będą odchodzić i żadna "premia " tego nie zmieni. A pracować trzeba wszędzie; pytanie tylko : za ile?

@Lol

Dokładnie. Jeśli nie podniosą pensji to kto tu zostanie? Młodzi owszem przyjdą, ale czy długo popracuja? Firma po prostu nie szanuje starszych (stażem ) pracowników . A czasy kiedy Inalfa dobrze płaciła i do pracy tutaj było wielu chętnych dawno minęły. Pora może zacząć doceniać obecnych pracowników, a nie liczyć na nowych!? Doceniać, ale nie jakaś śmieszną premią tylko porządną pensją.

@Lol

70 osób czyli 10 % zatrudnionych osób

Bolo

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Oneinalfaa
@Bolo

Tak. Ale za 2000=2200 za caly.miesiac pracy na 3 zmiany

ANNA
@Oneinalfaa

Za ile za te pieniadze robic .Nie Dzieki

Robol ml. Op.

Ojoj jak już taK wysoko postawieni odchodzą, to musi być coś nie tak

Minetozaur
@Robol ml. Op.

A kto? Dziwicie sie?

Takija
@Robol ml. Op.

A kto taki odchodzi?

Tiruriru
@Takija

Kacha z GD3 podobno ma zniknac... takie sie sluchy pojawily... ale czy ona jest i kiedykolwiek byla wysoko postawiona? Raczej watpie

Wiem

Była, na shellu

@Tiruriru

chodzi o inżynierów nie o brygadzistów. Może i robiła, ale się nie wypiera tego jak co niektóre osoby robiące w CRS i przeszły do Inalfy i nagle zapomniały i wypierają się iż robiły w CRS.

Tiruriru

A ktory inzynierek odchodzi?

M
@Tiruriru

To na GD3 w końcu odetchną od Kaśki ;)

Pytam z ciekawosci

A czy jest w ogole jakas linia/dzial w ktorym brygadzista nie romansuje z panienkami? Bo z tego co tu piszecie to istny (usunięte przez administratora)

Hrabi
@Pytam z ciekawosci

Tak. Volvo. Tam spokojnie i bez idiotyzmów

Nickic
@Pytam z ciekawosci

Na A8 tez ok, przynajmniej bez romansow

@Nickic

zamiast do roboty to romanse w głowie

@anonymous

na każdym dziale brygadzisci romansują

oreo
@anonymous

powiedz mi..... tylko brygadzisci romansuja? produkcja nie? Inz też nie?? Oj slepcze... jeszcze dużo przed Tobą. Zajmij się praca bo oglądaniem ludzi nie dajesz rady. A swoją drogą....co za różnica czy są romanse czy nie.... ważne że target jest zrealizowany.

....
@oreo

oj slepcze ! kto jak kto ale brygadzisci powinni się mieć na baczności a nie amory im w głowie! a później mają pretensje jak ich pracownicy naśladują

Ruchacz
@....

Czy to prawda że lecisz na swoją matkę?

obserwator
@Pytam z ciekawosci

na vag-u to dopiero się dzieje jak przechodzę obok tego działu i widzę jak laseczka wchodzi w tyłek swojemu przełożonemu i jaki cyrk odstawiaja to sobie myślę czy nie przeniosę się do nich bynajmniej miał bym polew a tak muszę zasuwac

Zainteresowana
@obserwator

A o którym brygadziście mówisz jeśli można wiedzieć?

nowicjusz
@Zainteresowana

zapewne chodziło o gościa z brodą

Swiezak
@Pytam z ciekawosci

To standard kolesie bajeruja swoje podwladne a one się cieszą i uśmiechają bo liczą na to że coś dzięki temu osiągną. Wszędzie tak jest.

Hmmmhamm

Wiecie moze po co bedą budować nastepna hale? Praciez juz teraz sa braki w ludziach. Zmniejszaja ludzi na lini, normy podnoszą wzgledem ilosci osob... hmmm czy oni mysla ze tak wszyscy i caly czas beda szarpac na tylu stacjach? W gorączke? Chca podniesc premie produkcyjna? Tym chca zachecic? Przeciez tych pieniedzy tak naprawde nie ma bo jedno przewinienie lub nie wyrobienie normy i po ptokach. Powinni podstawe podniesc a nie premie bo dzisiaj ja masz jutro juz nie. Zobaczycie co bedzie w sierpniu badz wrzesniu ile osob odejdzie do VW. Ciekawe ile osob bedzie pracowac wtedy na lini. Nie mowie ze tam jest lepiej ale ludzie maja dosc pracy za marne grosze....

Litmanen
@Hmmmhamm

We VW również kokosów nie ma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A opowieści, że kolega tam robi i zarabia co miesiąc 4000 były śmieszne rok temu. Zresztą, stamtąd też ludzie uciekają, więc jaki zakład jest najlepszy we Wrześni?

@Litmanen

Lidl, biedronka, mcdonald, kfc, poczta kwiatowa, budka na zieleniaku, kiosk ruchu na warszawskiej...

@Litmanen

Ile dostales wakacyjnego? Jeszcze jakieś pytania?

@Hmmmmahmmm

Nie ma czegos takiego jak najlepszy zakład... jednemu odpowiada mikroma, drugiemu vw a trzeciemu gestamp albo krispol. Jednemu przypasi robota u prywaciarza bo nie ma zmian, drugi woli sobie pracowac jako kierowca itd. Wszystko zalezy na jakim stanowisku pracujesz w firmie. Jeden dostanie lepsza funkcje drugi gorsza. Z VW uciekają, z Inalfy uciekają, z gestampu z gonavarri uciekaja. Jak komus cos nie pasuje to ucieka i szuka czegos pod siebie zeby pasowało.... pomijajac to zobaczysz ile ludzi pojdzie do VW chociazby zobaczyc jak tam jest czy faktycznie warto czy nie warto a moze sie spodoba a moze sie uda. Tego nikt nie wie jak sie nie sprobuje. Zlych pieniedzy nie placa a co najwazniejsze sa podwyzki. A tu masz tylko st operatora i koniec podwyzek.

Swiezak
@Hmmmhamm

Pewnie zaczną zatrudniać pracowników z Ukrainy

Teresa

Czy już wiadomo jakie premie będą od czerwca?? Bo mieli podac ale tak ludzi zwodzą,że śmiech na sali.

Zbyszek
@Teresa

Premie na nowych warunkach maja obowiazywac od lipca nie od czerwca... a skoro od lipca to wyplacone beda we wrzesniu znajac zycie w sierpniu oglosza za co nam tej premii nie wyplaca.

Teresa
@Zbyszek

Premia ma być od czerwca i w sierpniu wypłacona. Ale tak jak mówisz w lipcu powiedzą dlaczego nam jej nie dadzą.

Nelson
@Teresa

Premie dadzą jednorazową ponieważ ludzie odchodzą do VW...a później znowu śmieszne wypłaty będą

Rolloniepierdollo

A ten głupek spalony przez solarke na vag 2 to co za pajac??? Krok w krok za linecoordynatorami,, a wymuszony śmiech...idź pan w ch...

....
@Rolloniepierdollo

Czy to chodzi o Dawida ze zmiany C??

Rolloniepierdollo

Nie

@....

Napewno o niego chodzi bo tylko on na vagu tak pajacuje i totalny kapus co wszystko kapuje brygadziscie więc trzeba na niego uważać.

@Inkognito

Jaki dawid, od kogo ze zmiany?

Tak

Ze zmiany C

C to zmiana Igora ?

Vag1, Vag2 mówi Ci to coś?

Chodzi o A8 zmiana C

Nikt z produkcji nie mówi vag 2 tylko A 8

Zgredjużniemakolegów

Ciezko ma chlopaczyna... jak ostatnio bylem u nich na nadgodzinach to zauwazylem ze na lince wszyscy zajmuja sie soba a zgredzik sam w telefonie grzebie... wszystkich widocznie znudzily bajeczki i dwulicowosc tego lalusia...

Ciekawy

Ile jest brutto na stanowisku brygadzisty? A jaki jest dodatek za liderowanie? Jeśli to nie tajemnica.

Suck my D
@Ciekawy

Dodatek dla liderów ma wzrosnąć do 500zl brutto tak słyszałem

HR
@Ciekawy

Brygadzista ok 10,tysiecy brutto +, operatorka na użytek własny

Przyszly brygadzista.
@HR

A mozna operatorke sobie wybrac czy jest z gory narzucona? :)

@Przyszly brygadzista.

Masz od wyboru do koloru sam musisz sobie zdecydować która sobie wybrać.Niech na gworku piszą sobie bo nie mają co robić.

@Suck my D

Ciekawe kiedy jak ciągle potrocaja za byle co.Firma szuka oszczędności

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 22 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce