Inalfa Bialezyce

Opinie o Inalfa Bialezyce

Wspominał tutaj ktoś o dojeździe autobusem, od razu chciałabym nawiązać do tego i spytać, czy oferują jakiś transport dla pracowników? Czy wszystko we własnym zakresie? Bardzo proszę, żeby ktoś napisał, jak wie.

@Karolina

Jest transport z Miłosławia do Białężyc, Z Gniezna do Białężyc i ze Słupcy do Białężyc.

Jakub

Dla mnie bomba. Nurtuje mnie jednak, że pisano tu różnie o zarobkach. Jedna osoba, że najniższą krajową dają nowym, druga osoba, że dokładają do tego 100 zł więcej. To, ile w końcu tu płacą i czy prawdziwie tu podano, że premia dopiero od drugiego miesiąca pracy?

@Jakub

Do ręki 15,75 czyli 2646 zł

Darek

Za te pieniądze Ludzie pracują .Najniższą jest 2709. Do ręki.A ty jakieś brednie piszesz.Nie wierzę że za te pieniądze ktoś tam pracuje

I to jest podstawa, dobrze rozumiem? To jeszcze chciałabym wiedzieć, czy można liczyć na coś poza tym, czy na tym koniec. Jakieś benefity daje pracodawca?

Transport jest tylko że nie dla wszystkich ci co nie mają możliwości jazdy autobusem powinni mieć jakiś zwrot pieniędzy za dojazd

Jolanta

Widziałam ofertę pracy dla operatora maszyn. Zastanawiam się czy jest możliwe zatrudnienie bezpośrednio w firmie czy jedynie przez agencję która wystawia takie oferty? Pisze tam też, że praca jest zmianowa - może ktoś dać znać ile jest tych zmian? Nocna też jest? Dajcie proszę znać bo mój chłopak zastanawia się nad aplikacją

Szef
@Jolanta

Zależnie od działu 2 albo 3 zmiany, zatrudnienie przez agencje

Informator
@Jolanta

Praca przez agencję max 15 miesięcy, później przejście na inalfe, a ilosc zmian jest zależna od tego jak duże są zamowienia.

Anonimowy

No dokładnie w tej firmie tak jest jak ktoś ma plecy i jest na L4 miesiącami to nie jest skontrolowany ,a już inaczej sprawa wygląda jak ktoś ma L4 przez tydzień to zaraz ma kontrole...

Aleksandra

Możesz coś więcej napisać? Ile teraz się zarabia skoro więcej jak najniższa? W ogóle to na jakiej umowie jest praca? Można liczyć na umowę o pracę tutaj?

Zibi
@Aleksandra

Witam . 3700brutto na start .

Bogusia

To wszystko czy sama podstawa na początek? Nie wspomniał nikt o benefitach ani nic. Z czasem nie dają podwyżek jak człowiek nabiera wprawy w pracy?

nie odbyła sie

zapytanie o prace

Czy w Inalfa Bialezyce możliwa jest praca na podstawie B2B?

Aleksandra

A takie długie weekendy to są jakoś dodatkowo płatne? Można wtedy więcej zarobić? Co w przypadku urlopu? Bez problemu udzielają czy jednak nie ma takiej możliwości?

Cv

Na jakie stanowiska rekrutuje obecnie Agencja Pracy?

@Cv

A mają cokolwiek aktualnego? Nie jestem właśnie pewna, czy często coś wystawiają, chętnie się dowiem. Czy jest jakaś praca dla kobiet, mało obciążająca fizycznie?

Odp
@Cv

Z tego co mi wiadomo roletki ,enkapsulacja na te działy trwa rekrutacja?

Halina
@Odp

I na tych działach rzeczywiście zatrudniają kobiety? Wiesz może jaka jest wtedy stawka i czy da radę coś negocjować po paru miesiącach? Mężczyźni mają trochę cięższe obowiązki?

Sebi

Na czym polega i jak wygląda praca w firmie inalfa? To linka i monotonia 8h czy inaczej?

now
@Sebi

No właśnie dołączam się do pytania na jakie linki są przyjęcia czy wogole są, i czy istnieją jeszcze inne stanowiska ?

Kk

Jakie są teraz linie dachowe?

Xyz

Jakie sa mozliwe zarobki na produkcji?

Bonifacy

Czy starszy operator ma na umowie chociaż te 4600 brutto?

@Bonifacy

Brutto 4690 zł. Netto wychodzi 3300 zł potem dochodzi premia produkcyjna i kwartalna . Z premią produkcyjną maks to jest 3600 zł.

Damian

Jak płacą 4 tys wyjdę na 8 godzin

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Inalfa Bialezyce?

Aleksandra

A jakieś premie albo nadgodziny można do tej najniższej wypracować? A może jakie zimne benefity firma daje? Daj znać, wybieram się z CV

Janka

Pytanie do dyrekcji. Czy możecie przemyśleć jeszcze raz nasze godziny pracy i powrocić do 5-13, 13-21, 21-5? To co sie na parkingu dzieje przed 14 to jazda bez trzymanki. Było dobrze nie tylko z parkowaniem ale omijało sie wszystkie korki, w szatniach luz. Więc może warto przemysleć. Chodzac o godzine wcześniej był to strzał w 10. Ja rozumiem że autobusy, ale chyba można tak zorganizować,że magą jeździć wcześniej nie koniecznie na 6

@Janka

Dobrze pisze polać mu !!! Na rannej zmianie to jest tragedia żeby stać już na rondzie i czekać aż wszyscy wjadą to jakaś porażka…. Nie przemyślane to wgl ale co się spodziewać jak góra patrzy tylko na siebie

Ktoś tam
@Janka

Zawsze możesz chodzić na pieszo do pracy albo jeździć rowerem. Możesz zawsze w kilka osób jechać samochodem zamiast osobno wtedy więcej miejsca na parkingu będzie.

Produkcyjny
@Ktoś tam

Powiedz to biurowym, bo tam każdy musi jeździć swoim leasingowym solo

Janka
@Ktoś tam

Powiedz to wszystkim z biura. Oni przyjezdzaja na jedną godzinę, jest tam sporo pracujacych gdyby przyjeżdzali autobusem, lub jak radzisz pieszo byłyby miejsca dla każdego. Jak mniemam sporo tam pracujących jest z Wrześni więc daleko nie mają. Na produkcji jest sporo dojezdających i to nie 5 czy 8 km. Nie w każde miejsce dojeżdża autobus więc swoje rady skieruj nie ludu pracującego. Zresztą jakbyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś,że nie tylko o miejsce na parkingu chodzi. Ale również o omijanie sprych korków na Wrześni o 13 na ulicach miemal pusto o 14 niezły kocioł, w sztaniach więcej miejsca teraz ścisk. Nie rozumiem,że jak coś super funkcjonowało i było sprawdzone to została podjęta decyzja, która zamiast ułatwić sporo utrudniła.

Jak dzieci w przedszkolu co 5 minut zmiana zdania

Biurowy
@Janka

Od kiedy to biuro ma możliwość jazdy autobusem? Chętnie będę jezdził autobusem jak tylko będzie taka opcja. Leasingowane auta? Chyba tylko dyrektorzy, w reszcie przypadków to produkcja jezdzi lepszymi autami niż biuro... Złotousty pompuje wszystko w produkcję, biuro zostaje jak zwykle bez podwyżek z zarobkami na poziomie starszego operatora. Znajdź jakikolwiek benefit, który Złotousty dał biurowym do tej pory. Nie dostajemy premi kwartalnej, premii produkcyjnej a pracę zabieramy do domu...

Kaka
@Biurowy

Już znajduje jaki benefit jest np. owocowy czwartek :) Zawsze możesz zrezygnować i iść na produkcje pracować. A do domu nie zabierzesz pracy tylko ból pleców lub wkur.. Myśle, że nie na miejscu jest porównywać Twojego wynagrodzenia do tych co robią na produkcji bo i tak masz dużo więcej..

Jesi
@Kaka

Praca na 3 zmiany ..super sprawa i pracujące weekendy nawet w niedzielę zapraszamy na produkcję jak macie w tym biurze tak żle.

Zenek
@Janka

Poczekajcie aż otworzą tunele trochę to upłynni ruch wokół VW i Inalfy. Wstawanie na 5 to(usunięte przez administratora)pomysł, musisz położyć się spać o 19 żeby być w miarę wysypanym kiedy wstajesz przed 4. Nie każdy ma do pracy 5 min jazdy. A przypominam że o zmianie godzin decydowała ankieta przeprowadzona wśród pracowników i to my wybieraliśmy godziny.

Sylwia
@Janka

Hmmm a dlaczego typu pytania tu padają na forum? No bo skoro to pytanie do dyrekcji, to może warto wprost do nich je zaadresować? Jest tu w firmie jakaś ścieżka, procedura, sposób, aby zgłaszać swoje pomysły, uwagi, nieprawidłowości etc.? Jakaś droga elektroniczna albo tradycyjna skrzynka na anonimowe karteczki? Jest coś takiego?

ile na start dla nowego pracownika? i czy oplaca sie wgl marnowac czas na rozmowe ? chcialbym wiedziec

Najniższa krajowa + 100 zł

Darek

Idź źle nie jest zawsze można spróbować

Zofia

witam czy to będzie aktualne teraz z nowym rokiem, że ta stówka po podwyżkach zostanie zachowana? były wzmianki o premiach, kiedy konkretnie można już na taką się załapać?

Anon
@Zofia

Nie wiemy ile będziemy zarabiać od przyszłego roku także nie liczyłbym na zbyt wiele. Co do premii to po miesiącu pracy zaczyna przysługiwać

@Zofia

tyle ile (usunięte przez administratora) dają bo musza dać tyle ile najniższa krajowa, a czy ta stówa więcej będzie to kto wie

Anka
@Darek

Jak złożyć aplikację elektronicznie? zależy mi

Ta stówa to w ramach jakiejś premii? Nie jestem pewna, jak to tam wszystko funkcjonuje, dlatego pytam. Poza tym są jakieś dodatki jeszcze?

Siema

Prośba do dyrekcji żeby porządnie przyjżala się na wszystkie działy kto i jak pracuje wszyscy do wszystkich pretensje.Ciszcie się że macie pracę.A nie jeden na drugiego psioczy.

Darek

Ile płacą na początek w tej Firmie .

@Darek

Masz 2 posty niżej

Wiktoria

Widzę, że najniższa + 100 zł. A są generalnie możliwości podbicia stawki nadgodzinami? Jeśli tak, to ile za nie płacą?

@Wiktoria

50 % w tygodniu i 100 % w weekend, ale kokosów to nie ma

Zofia

nie? a sumarycznie ktoś przedstawi jakiś pozytywny scenariusz wraz z liczbą godzin i nadgodzin? ile ludzie max wyciągają?

Bartosz

Inalfa sama w sobie nie jest zła ani pracownicy. Może poza wazeliną która się zdarzy i donosi każdą pierdołe brygadzistą. Zaś jest potem jak jest. Każdy chcę pracować w miłej atmosferze. Dlaczego dział roletki mają najgorszą opinie? No właśnie. Brygadzistki (może nie wszystkie) które psychicznie wykańczają pracowników? Które dzielą ludzi na tych dobrych i złych. Opinię o pracownikach mają wyssane z palca. Może czas się zwolnić i iść park zamiatać a nie swoje wykończenie zawodowe przenosić na pracowników, którzy uczciwie pracują angażują się lub pracowali i dawali z siebie wszystko co mogli. Wiem że to będzie usunięte. Bo po co zostawić negatywną odpowiedź. Jeśli ktoś się nie dowie z tej strony jak jest na tym dziale to się dowiedzą jak się tam zatrudnią. Ostatnio dużo usłyszałem co się tam odwala od znajomych i jak potraktowała pewna osoba moją kuzynkę. To jest karygodne. Więc nie mogłem przejść obok tego obojętnie i nie skomentować tego w tym oto miejscu. I możecie sobie usuwać ja i tak to będę pisał. A jeśli będzie potrzeba to napiszę to jeszcze gdzie indziej. Sajo nara.

Bartosz

Abc

Kiedy meeting dla zmiany nocnej? Dyrekcja znowu zapomniała, że w tej firmie są 3 zmiany?

@Abc

Dyrektor poprawianie nie potrafi wymówić działów we firmie a co dopiero pamiętać ile ma zmian.

Peka

Co tam na mitingu ciekawego było? Pytam tutaj, bo dyrektor uważa,że ci co na nocce pracują nie muszą dostąpić zaszczytu spotkania z nim. Więc możemy liczyć na Was kochani

@Peka

5 % i jednorazowe 1500 zł. Firma kpina i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Inalfa Bialezyce - Września

• Jak się pracuje w Inalfa Bialezyce?

Zobacz opinie na temat firmy Inalfa Bialezyce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 175.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inalfa Bialezyce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 142, z czego 21 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 62 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inalfa Bialezyce?

Kandydaci do pracy w Inalfa Bialezyce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inalfa Bialezyce