Pracownia Finansowa

4.5 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Pracownia Finansowa

Joanna O.
Pracownik

Jako pracownik z ponad rocznym stażem z pełnym przekonaniem stwierdzam, że życzę każdemu takiego miejsca pracy. Firmę tworzą ludzie - począwszy od prezesów po panie sprzątające. Nasze relacje są pełne szacunku, zrozumienia, wsparcia i zaangażowania. Transparentne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, które jest zawsze na czas. Lokalizacja również zasługuje na wyróżnienie - piękna i klimatyczna Saska Kępa.

Pracodawca

@Joanna O.

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy samych sukcesów na Twojej ścieżce kariery!

Małgorzata
Pracownik

Świetne i przyjazne miejsce do pracy dla każdego kto jest ambitny, poszukujący wyzwań i rozwoju osobistego. Zarządzający projektami to profesjonaliści i doświadczeni przedsiębiorcy. Wytrwale z ogromną pasją prowadzą biznes, wierząc w jego długofalowy sukces.

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Małgorzata

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Michał

Jakiś czas temu postanowiłem zmienić pracę. Poprzednia okazała się niewypałem. Z racji tego, że całe życie zajmuje się e-commerce, to postanowiłem wysłać swoją aplikację na stanowisko specjalista e-commerce. Dość szybko się odezwali i zaprosili mnie na rozmowę. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ponieważ nie spodziewałem się, że rozmową będzie tak merytoryczna. Oczywiście przeszedłem do kolejnego etapu. Po drugim spotkaniu otrzymałem odpowiedź pozytywną i zostałem zatrudniony. Pracownicy firmy to doświadczeni profesjonaliści. Praca praktycznie bezstresowa na bardzo dobrych warunkach. To, co najbardziej spodobało mi się w tej firmie to możliwość realizować własnych pomysłów. Niewiele firm pozwala pracownikom na pełną samodzielność.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
LU Nowy wpis
Inne

Witam, na jakie stanowiska będą możliwe nabory na początku pierwszego kwartału? Czy będzie ktokolwiek potrzebny? aktualnie nie widzę na profilu LinkedIn żadnych ofert a chce się wstępnie zorientować czy na moje kwalifikacje będzie wystawiana oferta. czy któryś zespół ma być docelowo powiększany?

Nowy wpis

Pracodawca

@LU

Planowanie powiększania zespołów odbywa się przeważnie do końca roku, zatem polecamy obserwować dalej naszego Linkedina, gdzie na początku roku pojawią się ewentualne oferty.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Pracownia Finansowa?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Do podstawowych benefitów w Pracowni Finansowej zaliczają się m.in. premie uznaniowe, a także możliwość pracy zdalnej. Bierzemy pod uwagę potrzeby zespołu oraz dostosowujemy się do zmieniającego świata, w którym najcenniejszy dla współpracowników jest dodatkowy czas, który mogą spędzić z bliskimi, dlatego imprezy integracyjne organizowane są w godzinach pracy.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pracownia Finansowa?

Pracodawca

@Pytanie

Narzędzia pracy są dostosowane do pełnionej funkcji, natomiast standardowo jest to laptop i telefon. Dodatkowy sprzęt jest udostępniany w zależności od potrzeb względem realizowanych zadań.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Tomasz Wiśniewski

Pracownik firmy - Prezes

17.07.2023 01:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Pracownia Finansowa rozwiązuje problem korzystnego ulokowania nadwyżek finansowych. Próg wejścia do inwestycji z grupy INWE, do których można dołączyć we współpracy z PF, zaczyna się od około 50.000 zł. Jest to model crowdfundingowy, w którym indywidualni inwestorzy współfinansują duże projekty gospodarcze. Na ogół są to inwestycje w realną wartość, gdzie głównym zabezpieczeniem projektu są nośniki wartości, takie jak: nieruchomości, elektrownie wiatrowe, słoneczne, ale i wartości niematerialne i prawne – pozwolenia, zgody, decyzje administracyjne.

W jakim mieście Państwo działacie?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie na Saskiej Kępie. Inwestorzy z całej Polski i nie tylko, mogą zapoznać się z propozycjami inwestycyjnymi podczas regularnych webinarów. Pracownię Finansową tworzy zespół blisko 20 osób w Dziale Promocji Udziałów w Projektach, Dziale Marketingu i Biurze Obsługi Inwestora. Współpracujemy ściśle także z kilkunastoma kolejnymi osobami – w ramach holdingu – świadczącymi dla nas usługi administracyjne, prawne i księgowe, spółkami z grupy kapitałowej oraz spoza niej, realizującymi i obsługującymi projekty inwestycyjne, a także z zewnętrzną siecią promocji udziałów.

Jak wyglądały początki firmy?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Firma została założona w 2013 roku, a jej początki były bardzo skromne. Zaczęło się od zaledwie dwóch osób. Pracownię Finansową założył Maciej Musiał, obecnie prezes zarządu INWE, wraz z żoną. Po blisko roku, dołączyły kolejne trzy osoby, w tym ja. Motywacją do rozbudowy zespołu stało się wyzwanie w postaci możliwości sfinansowania dużego projektu, z którym nie poradził sobie partner zewnętrzny, pozyskując zaledwie 10% potrzebnego kapitału. Pracowni Finansowej we współpracy z inwestorami udało się sfinansować 100% inwestycji. To był pierwszy tak duży sukces firmy, potwierdzający, że rozwój PF zmierza w odpowiednim kierunku. W 2015 roku spółka wynajęła pierwsze, małe biuro na Saskiej Kępie. Praca odbywała się początkowo w przestrzeni coworkingowej.

Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Głównym powodem, dla którego zajęliśmy się inwestycjami w realną wartość, były negatywne doświadczenia z rynkiem drogich i nieprzewidywalnych instrumentów finansowych. Inwestycje z portfolio PF, w namacalne aktywa, w dodatku związane z rozwijającym się trendem transformacji energetycznej, stały się atrakcyjną alternatywą.

Jaką rolę pełni Pan w firmie?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Jestem prezesem Pracowni Finansowej – jednej z największych firm umożliwiających inwestowanie crowdfundingowe w Polsce. Odpowiadam za wszelkie działania związane z tworzeniem oraz realizacją strategii pozyskiwania kapitału dla projektów inwestycyjnych oraz zarządzaniem relacjami inwestorskimi. Ponadto, jestem certyfikowanym doradcą finansowym z międzynarodowym certyfikatem European Financial Guide. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu. Od wielu lat biorę udział w tworzeniu strategii inwestycyjnej projektów grupowych dla przedsiębiorców, uwzględniając w nich ocenę ryzyka oraz optymalną wysokość stopy zwrotu z inwestycji.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Blokada branży wiatrakowej w 2016 roku, spowodowała, że Pracownia Finansowa ostała się jako jedyna na rynku spośród podobnych firm, pozyskujących finansowanie na budowę elektrowni wiatrowych. Cała konkurencja, prędzej czy później, przestała istnieć lub zajęła się inną działalnością. Aktualnie konkurencją dla nas są wszyscy, którzy pozyskują kapitał na inwestycje od indywidualnych inwestorów, bez względu na sposób pozyskiwania.

A jak wygląda współpraca z kontrahentami?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Kontrahenci firmy, a właściwie grupy kapitałowej, to głównie partnerzy branżowi, realizujący poszczególne projekty. INWE stara się, aby byli oni jak najlepiej wyselekcjonowani, a umowy partnerskie optymalnie zabezpieczały interesy wspólników. Celem grupy, zbieżnym z interesem inwestorów, jest także zapewnienie konkurencji wewnętrznej pomiędzy poszczególnymi partnerami, aby mieli oni motywację do generowania jak najlepszych efektów – od wyboru projektu, poprzez realizację, aż po termin zakończenia i rozliczenie zysku.

Jakiego rodzaju inwestycje mają Państwo w ofercie?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Inwestycje proponowane przez Pracownię Finansową to projekty gospodarcze z różnych branż. Głównie są to elektrownie wiatrowe i słoneczne, ale także projekty deweloperskie realizowane w Warszawie, Zakopanem, Łodzi, a wkrótce także i kolejnych miastach. Dodatkową dywersyfikację zapewniają Inwestorom projekty innowacyjne, wykorzystujące trendy rynkowe, np. przenoszenia się sprzedaży do internetu.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Pracownia Finansowa jest obecnie częścią grupy INWE. W tej strukturze INWE pełni rolę audytora oraz nadzorcy nad inwestycjami portfelowymi. Ze względu na znaczny rozwój grupy w ostatnich latach, w holdingu zostało wydzielone także Centrum Usług, odpowiadające za obsługę administracyjną oraz prawną. Pracownia Finansowa funkcjonuje pod INWE, obok Centrum Usług, odpowiadając za pozyskanie finansowania i obsługę Inwestorów. Tutaj wydzieliliśmy zespoły: Biura Obsługi Inwestora, Investment Managerów oraz PR i Marketing, świadcząc, tym samym, usługi na najwyższym poziomie.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Ponieważ obsługujemy coraz większą liczbę inwestorów, zawsze jesteśmy otwarci na aplikacje do zespołu Investment Managerów oraz do Biura Obsługi Inwestora. Nawiązujemy współpracę z osobami, które będą umiały poprowadzić inwestorów przez cały proces inwestycyjny – zaczynając od zapoznania z możliwościami i ofertą Pracowni Finansowej, przechodząc przez kwestie formalne – pozostając w stałym kontakcie z inwestorami podczas realizacji projektów, raportowaniu itp. Obsługa inwestorów na najwyższym poziomie stanowi dla nas kwestię priorytetową, dlatego poszukujemy osób, które posiadają wysoki poziom wrażliwości emocjonalnej oraz miały już doświadczenie w obsłudze osób zamożnych w branży finansowej.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Proces rekrutacji jest przeważnie dwuetapowy. Pierwszy etap to analiza otrzymanych aplikacji i rozmowa telefoniczna lub on-line z wybranymi kandydatami. Za ten etap odpowiada Manager zespołu, w którym zwiększane jest zatrudnienie, weryfikując czy profil kandydata jest zbieżny z kompetencjami, jakie są poszukiwane w zespole. To także moment, w którym jesteśmy do dyspozycji kandydata, odpowiadamy na wszystkie dodatkowe pytania, dotyczące stanowiska, charakteru pracy, czy samej firmy. Osoby, które przejdą pozytywnie ten etap rekrutacji, zapraszane są do drugiego etapu – spotkania w biurze. W spotkaniu uczestniczą Manager zespołu oraz Dyrektor Zarządzający. Jeśli podczas tego spotkania obie strony potwierdzą chęć współpracy, to przechodzimy do formalności.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Wdrożenie nowego pracownika rozpoczyna się od zapoznania z zespołem, stanowiskiem pracy oraz zasadami panującymi w biurze. Pierwsze dni to wprowadzenie do systemu elektronicznego oraz szkolenia w obecności przełożonego lub ewentualnie wykwalifikowanych członków zespołu. Poszczególne zespoły pracują w wydzielonych przestrzeniach, gdzie każda nowa osoba może liczyć na wsparcie współpracowników, nie tylko podczas procesu rekrutacji, ale również później, w trakcie codziennej pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

W Pracowni Finansowej inwestujemy w relacje ze współpracownikami. Wiemy, że firmę tworzą przede wszystkim ludzie, a ich rozwój i zaangażowanie są miarą wspólnego sukcesu. Dlatego wspieramy ich pasje, dofinansowujemy szkolenia, organizujemy eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, aby tym samym, wspierać rozwój pracowników oraz zadbać o dobre samopoczucie naszego zespołu. Pracownia Finansowa prowadzi również system współpracy z pozostałymi spółkami holdingu, dzięki czemu współpracownicy mają możliwość awansu w ramach struktur grupy kapitałowej.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Tomasz Wiśniewskiikona wywiad

Pracownia Finansowa realizuje obecnie rozwój sieci zewnętrznej, jednak tak jak wcześniej wspomniałem, otwarta jest również rekrutacja wewnętrzna na Investment Menagerów. Jesteśmy gotowi na obsługiwanie coraz większej liczby inwestorów zagranicznych, chcących lokować nadwyżki w konkretnych projektach biznesowych na rozwijającym się rynku. Przy systematycznej liczbie inwestorów i projektów inwestycyjnych, zatrudnienie rośnie systematycznie, a obecnie cała grupa kapitałowa rozwija system informatyczny, który pozwoli obsłużyć tak dużą złożoność materii. Nadal, nieprzerwanie, planujemy inwestować w narzędzia informatyczne, pozwalające automatyzować zarówno procesy dołączania do inwestycji, jak i obsługi inwestorów.Joanna O.
Pracownik

Jako pracownik z ponad rocznym stażem z pełnym przekonaniem stwierdzam, że życzę każdemu takiego miejsca pracy. Firmę tworzą ludzie - począwszy od prezesów po panie sprzątające. Nasze relacje są pełne szacunku, zrozumienia, wsparcia i zaangażowania. Transparentne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, które jest zawsze na czas. Lokalizacja również zasługuje na wyróżnienie - piękna i klimatyczna Saska Kępa.

Pracodawca

@Joanna O.

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy samych sukcesów na Twojej ścieżce kariery!

Ewelina
Inne

Widziałam, że szukali kogoś na stanowisko Manager Sprzedaży Private Banking. Wpadłam na ogłoszenie w sieci i teraz jestem ciekawa, jakiej wysokości jest pensja stała i czy do tego dochodzi jakiś procent, prowizja od wyników lub realizacji celów?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Ewelina

W ramach aktualnych ofert pracy w Pracowni Finansowej można aplikować na stanowisko Investment Manager. Odpowiedzi na pytania dotyczące warunków można uzyskać na stronie www.pracownia-finansowa.pl w zakładce Kariera.

Ewelina
Inne
@Joanna | Pracownia Finansowa

Dziękuję. Ile osób obecnie pełni funkcje na tym stanowisku i ile wynosi średni staż pracy? Jaka jest perspektywa na dalszą karierę i co można powiedzieć o zarobkach?

Pracodawca

@Ewelina

Zachęcamy do aplikowania, a podczas ewentualnego spotkania rekrutacyjnego odpowiemy na wszystkie pytania.

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wsparcie w Pracownia Finansowa mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Pracodawca

@Pytanie

Pierwsza zasada Kodeksu Etyki Pracowni Finansowej to POSZANOWANIE PRAWA. Przestrzegane są prawa wszystkich współpracowników, a kobiety w ciąży mogą liczyć na szereg udogodnień, takich jak m.in. elastyczne godziny pracy czy praca zdalna.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Pracownia Finansowa? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

W Pracowni Finansowej kwestia nadgodzin praktycznie nie istnieje, a zespół realizuje projekty w ustalonym czasie. Jeśli ewentualnie zdarzą się nadgodziny to istnieje możliwość odbioru w dogodnym terminie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pracownia Finansowa występują paczki/bony świąteczne?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

Pracownia Finansowa posiada politykę prezentową, która została opisana w Kodeksie Etyki.

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Pracownia Finansowa?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

Warunki zatrudnienia zależą od stanowiska. Zawsze są dokładnie określone w umowie, która zawiera m.in. czas trwania, warunki finansowe, zakres obowiązków.

Wojciech
Inne
@Joanna | Pracownia Finansowa

A trzeba mieć duże doświadczenie żeby aplikować i zostać przyjętym? Jak oceniasz szanse kogoś kto chciałby nauczyć się tu zawodu np. na płatnym stażu. Jest taka możliwość?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Wojciech

Aplikując na oferty pracy trzeba mieć doświadczenie zgodne z wymaganiami opisanymi dla danego stanowiska. Aktualnie firma nie prowadzi żadnego programu dla stażystów.

Pracownik
Pracownik
@Wojciech

Teraz nie.

Dorota
Inne
@Joanna | Pracownia Finansowa

A praktykantów przyjmujecie w każdej chwili? Czy też musicie mieć jakiś specjalny program dla praktykantów, tak jak dla stażystów?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Dorota

Pracownia Finansowa nie prowadzi rekrutacji dla praktykantów, natomiast prowadzi akcję edukacyjną Akademia Inwestowania, gdzie wszyscy mogą uzyskać praktyczną wiedzę na temat inwestowania oraz poznać ekspertów. Szczegóły tutaj: https://www.pracownia-finansowa.pl/akademia-inwestowania-pf/

Halina
Inne

Kros wspomniał, ze pracownicy motywują siebie nawzajem do pracy :) w jaki sposób?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Halina

W Pracowni Finansowej działamy zespołowo i najważniejsi są dla nas współpracownicy na każdym szczeblu - to oni tworzą firmę i są miarą jej sukcesów.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Pracownia Finansowa?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

Tak jak już tutaj wspominaliśmy - współpracownicy Pracowni Finansowej to ludzie, którzy są bardzo zaangażowani w swoje zadania, wspierają nie nawzajem, motywują do działania, przez co panuje wspaniała atmosfera w poszczególnych zespołach.

Małgorzata
Pracownik

Świetne i przyjazne miejsce do pracy dla każdego kto jest ambitny, poszukujący wyzwań i rozwoju osobistego. Zarządzający projektami to profesjonaliści i doświadczeni przedsiębiorcy. Wytrwale z ogromną pasją prowadzą biznes, wierząc w jego długofalowy sukces.

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Małgorzata

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Pracownia Finansowa dogadują się między sobą?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

W Pracowni Finansowej panuje atmosfera zgranego zespołu, gdzie pracownicy nawzajem są dla siebie motywacją i wspierają się w dążeniu do osiągania sukcesów. To przekłada się na wyniki i satysfakcję członków poszczególnych zespołów z pracy w firmie, która jest tak bardzo otwarta na ludzi.

KP11
Kandydat
 Pytanie

Jak wyglądają stawki wynagrodzeń ?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@KP11

Stawki wynagrodzeń uzależnione są od stanowiska, ale także od doświadczenia i kwalifikacji pracownika. W Pracowni Finansowej dokłada się wszelkich starań, aby dostępne modele wynagrodzeń oraz systemy premii były satysfakcjonujące.

Pytanie
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pracownia Finansowa?

Joanna | Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy z zachowaniem wymaganego bezpieczeństwa, ale jest również możliwość uczestniczenia w spotkaniu rekrutacyjnym zdalnie. Pozostawiamy tę kwestię do decyzji potencjalnemu przyszłemu pracownikowi.

Pytanie
 Pytanie

Czy w Pracownia Finansowa panuje luźna atmosfera?

Joanna - Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

Pracownia Finansowa to przede wszystkim zespół pełnych pasji ludzi o bogatym doświadczeniu, będących ekspertami w swoich dziedzinach, którzy stale dbają o rozwój swoich kompetencji co przekłada się na budowanie trwałych relacji zarówno z partnerami biznesowymi jak i współpracownikami.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pracownia Finansowa?

Joanna - Pracownia Finansowa
Pracownik
@Pytanie

Podstawa wynagrodzenia w Grupie Pracownia Finansowa jest zróżnicowana - uzależniona od pełnionej funkcji, doświadczenia, umiejętności. W firmie funkcjonują także systemy premiowe oraz programy dające możliwość awansu najbardziej zaangażowanym i osiągającym liczne sukcesy współpracownikom.

Pytanie
 Pytanie

Czy można w Pracownia Finansowa liczyć na jakieś dodatki?

Joanna - Pracownia Finansowa
@Pytanie

Oczywiście, praktycznie każdy dział firmy posiada dodatki w postaci systemów premiowych uzależnionych od efektów oraz osiąganych celów. Grono pracowników stale się powiększa, więc systemy motywacyjne są rozbudowywane wraz z rozwojem firmy.

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Pracownia Finansowa?

Joanna - Pracownia Finansowa
@Pytanie

nadrzędne wartości cenione w strukturach Grupy Pracownia Finansowa opisane zostały w Kodeksie Etyki. Własny Kodeks Etyki umożliwia podnoszenie świadomości pracowników zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu, gdzie nadrzędne wartości to normy etyczne. W Pracowni Finansowej wyróżniamy w szczególności 5 głównych norm etycznych, do których należą: poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość, a także dbałość o dobre relacje. Do przestrzegania Kodeksu Etyki zobowiązani są wszyscy współpracownicy, a także członkowie zarządu, ponieważ w Pracowni Finansowej jesteśmy zgodni co do tego, że wszyscy jesteśmy sobie równi i każdemu z nas należy się taki sam szacunek.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Pracownia Finansowa?

    Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Finansowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Finansowa?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownia Finansowa?

    Kandydaci do pracy w Pracownia Finansowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracownia Finansowa
Przejdź do nowych opinii