counter
5 277 180 5 1
Łukasz

Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami z webinaru na temat inwestycji w elektrownie wiatrowe, w którym uczestniczyłem. Pan Tomasz dość szczegółowo przedstawił, na czym polega uczestnictwo w realizacji inwestycji oraz ile można zarobić. Po wysłuchaniu doszedłem do wniosku, że to raczej inwestycja dla ludzi, którzy chcą bezpiecznie ulokować oszczędności na więcej niż 2% w skali roku. Dowiedziałem się, że realnie można uzyskać około 9% rocznie. Sądzę, że taka inwestycja jest korzystna przy kwocie powyżej 200 000 PLN. Po roku otrzymuje się 20 tys. zł odsetek. Po analizie stwierdziłem, że nie jest to inwestycja dla mnie z uwagi na niewielki kapitał, ale moim zdaniem świetnie sprawdza się jako inwestycja długoterminowa, która pozwala otrzymywać co roku 10% zwrotu. Propozycja inwestycji w wiatraki jest raczej dla osób, które szukają bezpieczeństwa, a nie dużego ryzyka.

Tak26Nie4
Małgorzata Nowy wpis

Świetne i przyjazne miejsce do pracy dla każdego kto jest ambitny, poszukujący wyzwań i rozwoju osobistego. Zarządzający projektami to profesjonaliści i doświadczeni przedsiębiorcy. Wytrwale z ogromną pasją prowadzą biznes, wierząc w jego długofalowy sukces.

M Nowy wpis
 Problem

Osoby poszkodowane proszę o kontakt. Prowadzę postępowanie w tej sprawie. 519 105 869

jack Nowy wpis
Kandydat
@M

Sprzedam fiata pandę. stan idealny, przebieg 50.000 km. 10.000 zł. 501 500 400.

TakNie1

Czy w Pracownia Finansowa panuje luźna atmosfera?

Joanna - Pracownia Finansowa Nowy wpis
@Pytanie

Pracownia Finansowa to przede wszystkim zespół pełnych pasji ludzi o bogatym doświadczeniu, będących ekspertami w swoich dziedzinach, którzy stale dbają o rozwój swoich kompetencji co przekłada się na budowanie trwałych relacji zarówno z partnerami biznesowymi jak i współpracownikami.

Tak2Nie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pracownia Finansowa?

@Pytanie

Podstawa wynagrodzenia w Grupie Pracownia Finansowa jest zróżnicowana - uzależniona od pełnionej funkcji, doświadczenia, umiejętności. W firmie funkcjonują także systemy premiowe oraz programy dające możliwość awansu najbardziej zaangażowanym i osiągającym liczne sukcesy współpracownikom.

Tak4Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy można w Pracownia Finansowa liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Oczywiście, praktycznie każdy dział firmy posiada dodatki w postaci systemów premiowych uzależnionych od efektów oraz osiąganych celów. Grono pracowników stale się powiększa, więc systemy motywacyjne są rozbudowywane wraz z rozwojem firmy.

Łukasz

Tak26Nie4
Ts.
@Łukasz

W inwestycji w wiatraki masz np. 9℅ ale kapitał np. 200 000.tys. tracisz i dostajesz tylko odsetki. A na lokacie masz ok. 2-2,5 ℅. i cały kapitał po lokacie odzyskujesz , teraz widzisz . Policz ile bedziesz miał po 10. Latach...

Tak10Nie2
Ryszard
@Ts.

Wszystko się zgadza, poza tym, że nic nie tracisz, bo za kapitał spółka nabywa majątek, więc jak wychodzisz za jakiś czas, to ma on jakąś wartość, mniejszą lub większą, zależy co się dzieje na rynku, ale ma. Jak masz lokatę na 10 lat i była denominacja to dostałeś odsetki i dopiero wtedy straciłeś kapitał, więc lepiej jednak mieć zabezpieczenie w realnej wartości.

Tak9Nie1
fbghjkj
@Łukasz

to super jak wpłacisz 200 000 to za 3 lata masz aż 60 000.

Tak3Nie2
Adam
@Ryszard

Panie Ryszardzie myli pan pojęcie denominacji z dewaluacją. Pisze pan że "nic się nie traci", aby później napisać że "inwestycja ma wartość większą lub mniejszą". Rozumiem więc, że pod słowami "nic się nie traci" należy odczytać "nie wszystko się traci". To odrobinę zmienia. A poza tym, w kwestii spieniężenia udziału. Nie ma giełdy, nie ma żadnej płynności w obrocie tymi udziałami na rynku. Aby spieniężyć, zleca się sprzedaż na rynku wtórnym do PF, która bardzo chętnie potrąca swoje (kolejny raz) 10% prowizyjki. Dodać trzeba, że jeśli ktoś pozbędzie się tych udziałów za wspomniane 90% kwoty nabycia, to i tak będzie bardzo szczęśliwy. Ilu latom ciułania zysków będzie odpowiadała taka utraka kapitału?

Tak1Nie2

Jakie wartości są cenione w Pracownia Finansowa?

@Pytanie

nadrzędne wartości cenione w strukturach Grupy Pracownia Finansowa opisane zostały w Kodeksie Etyki. Własny Kodeks Etyki umożliwia podnoszenie świadomości pracowników zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu, gdzie nadrzędne wartości to normy etyczne. W Pracowni Finansowej wyróżniamy w szczególności 5 głównych norm etycznych, do których należą: poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość, a także dbałość o dobre relacje. Do przestrzegania Kodeksu Etyki zobowiązani są wszyscy współpracownicy, a także członkowie zarządu, ponieważ w Pracowni Finansowej jesteśmy zgodni co do tego, że wszyscy jesteśmy sobie równi i każdemu z nas należy się taki sam szacunek.

Tak5Nie1
Magdalena

@kasia a jak często są organizowane szkolenia ?

@Magdalena

@Magdalena z przyjemnością odpowiemy na to pytanie. Szkolenia są organizowane w zależności od zapotrzebowania danego działu czy obszaru rozwoju firmy. W programie szkoleń można znaleźć zarówno szkolenia podnoszące kompetencje zespołu, jak i rozwijające umiejętności posługiwania się nowymi narzędziami usprawniającymi pracę. Organizujemy także szkolenia integracyjne i związane z podnoszeniem świadomości pracowników w zakresie problemów społecznych i ekologicznych jak np. warsztaty zero waste, co wynika z prowadzonej w Grupie Pracownia Finansowa strategii odpowiedzialnego biznesu.

Tak4Nie

Czy pracodawca Pracownia Finansowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Bartosz

A czy możesz podpowiedzieć coś o rekrutacji? Jaka atmosfera i czy warto aplikować?

@Bartosz

Dla mnie bez zarzutów. Co prawda trzeba było czekać trochę na odpowiedz, ale to pewnie dlatego, że było dużo kandydatów. Fajne biuro na Saskiej Kępie :)

Tak6Nie
Renata
@Kasia

Bardzo pozytywnie wypowiadasz się o rekrutacji. Od jak dawna jesteś pracownikiem firmy? Opowiedz nam coś więcej o obecnie panujący warunkach na Twoim stanowisku. Czy nowy pracownik może liczyć na benefity pozapłacowe jakimi są np. karty multisport bądź pakiety medyczne?

@Renata

Warunki super, zespół bardzo zgrany i zaangażowany. Jest możliwość skorzystania z programu multisport, a dodatkowo bierzemy wspólnie udział w licznych akcjach charytatywnych i ekologicznych.

Pieczka
 Rekomendacja

Całość współpracy mogę zamknąć w trzech słowach : profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie.

Tak9Nie4
Nowy

Super atmosfera pracy, otwartość, szczerość, brak ciśnienia i stresu. W takiej atmosferze aż chce się dawać z siebie więcej, więc robota idzie sprawnie. Lubię atmosferę w Pracownia Finansowa za: Otwarta i szczera komunikacja bez względu na stanowiska służbowe.

Tak16Nie1
Renata
@Nowy

Czy Pracownia Finansowa w odpowiedni sposób motywuje swoich pracowników? Pracodawcy mają szeroki wachlarz możliwości w wyborze pozapłacowych świadczeń i inicjatyw dla osób zatrudnionych w firmie. Czy stosuje ona takie rozwiązania i przyznaje Wam specjalne pakiety?

Joanna
@Renata

Mamy dostęp do programu Multisport, cyklicznie organizowane są spotkania integracyjne, a także konkursy relacyjne i motywacyjne, w których można uzyskać dodatkowe profity.

Tak4Nie

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Pracownia Finansowa. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

@Administrator

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Pracownia Finansowa zespół stale się powiększa, a aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie: https://www.pracownia-finansowa.pl/kariera/

Tak7Nie

Jak wyglądają aktualności firmy Pracownia Finansowa? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

@Administrator

Prosimy o kontakt mailowy: media@pracownia-finansowa.pl z wykazem informacji jakich Państwo potrzebują. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mądrala

Świetny pracodawca, ale praca w firmie jest dla osób ambitnych oraz zdolnych, chcących coś osiągnąć.

Tak9Nie

Adrian

Są tutaj osoby, które potwierdzą wpłaty dywidend ?

Tak1Nie1
Maryjan
@Adrian

Gdzie? Na portalu dla ludzi, którzy szukają pracy??

inwestor

Pytanie w jakiej formie prawnej oferując produkty inwestycyjne. Co to jest obligacje, akcje, certyfikaty?

@inwestor

Drogi Inwstorze, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. W trosce o poprawne wykorzystanie profilu w serwisie GoWork staramy się nie udzielać tu informacji sprzedażowych. Zapraszamy jednak na naszą stronę internetową www.pracownia-finansowa.pl i zadawania pytań za pośrednictwem formularza lub kontakt telefoniczny, przy okazji którego postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Pozdrawiamy, Zespół Pracowni Finansowej

Kamila

Znalazłam na waszej stronie internetowej w aktualnościach informacje, że poszukujecie specjalisty e-commerce. Czy oferta jest nadal aktualna?

@Kamila

Pani Kamilo, ogłoszenie niestety nie jest już aktualne. Znaleźliśmy specjalistę, który dołączył do naszego zespołu. Firma dynamiczne się rozwija więc niewykluczone, że za jakiś czas znowu pojawią się nowe oferty pracy. Proszę śledzić nasze strony! Pozdrawiamy

Iwona

@Michał chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wyglądał proces rekrutacji do firmy. Na jakie pytania należy się przygotować?

Michał
@Iwona

Uczestnicząc w rekrutacji, odpowiadałem na pytania związane z tematyką stanowiska. Nie padały pytania o marzenia czy cele w życiu. Pan Tomasz Wiśniewski okazał się bardzo konkretnym człowiek, który wie, kogo szuka. Odniosłem wrażeniem, że mam do czynienia z człowiekiem szanującym innych ludzi. Spotkanie odbyło się punktualnie, a więc nie musiałem czekać. Pan Tomasz jasno przedstawił swoje oczekiwania i miło mnie zaskoczył brakiem pytania: Dlaczego chce Pan u nas Pracować? Lub o czym Pan marzy? Będąc na innych spotkaniach, ciężko było wykazać się wiedzą, ponieważ osoby prowadzące rozmowy nie miały pojęcia o czym, mają rozmawiać i pytali o motywacje, nie określając oczekiwań. Bardzo rzadko zdarza się, aby osoba prowadząca rekrutacje była kompetentna w temacie na ten temat. Większość firm, która rekrutuje na to stanowisko w dużych czy małych firmach, nie ma pojęcia o temacie i nie wiedzą, o co pytać. Tutaj było inaczej z racji na wiedzę, jaką na temat e-commerce posiada Pan Tomasz. Zostałem zapytany, czym się zajmowałem, jeśli chodzi o projekty e-commerce oraz poproszony o podanie przykładów, oraz i wyników, jakimi to się kończyło. Padło sporo merytorycznych pytań związanych z SEO oraz SEM. W pytaniach padały dość trudne słowa, których znaczenia zna w Polsce maksymalnie kilka tysięcy osób. Zostałem również zapytany o przebieg swojej kariery. Na końcu padły pytania o moje oczekiwania finansowe oraz od kiedy mógłbym rozpocząć pracę. Po zakończeniu rozmowy zostałem poinformowany, że jeśli dojdzie do następnego spotkania, to odbędzie się w obecności prezesa firmy. Zostałem zaproszony na kolejne spotkanie, które odbyło się w sympatycznej atmosferze. Ze strony prezesa padały pytania odnośnie do poprzednich projektów oraz doświadczenia. Odpowiadając na te pytania, pomyślałem, że jest to firma, która wiele wymaga. Pan Maciej (prezes zarządu) przedstawił jasno formę zatrudnienia, która spełniła moje oczekiwania. To, co zdarza się rzadko to negocjacje, które mogłem prowadzić z Panem Maciejem oraz Tomaszem. Dzięki tej możliwości mogłem przedstawić swoje argumenty, co zostało wysłuchane. Po jakimś czasie otrzymałem wiadomość zwrotną, że zostałem zatrudniony.

Tak17Nie

Michał

Jakiś czas temu postanowiłem zmienić pracę. Poprzednia okazała się niewypałem. Z racji tego, że całe życie zajmuje się e-commerce, to postanowiłem wysłać swoją aplikację na stanowisko specjalista e-commerce. Dość szybko się odezwali i zaprosili mnie na rozmowę. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ponieważ nie spodziewałem się, że rozmową będzie tak merytoryczna. Oczywiście przeszedłem do kolejnego etapu. Po drugim spotkaniu otrzymałem odpowiedź pozytywną i zostałem zatrudniony. Pracownicy firmy to doświadczeni profesjonaliści. Praca praktycznie bezstresowa na bardzo dobrych warunkach. To, co najbardziej spodobało mi się w tej firmie to możliwość realizować własnych pomysłów. Niewiele firm pozwala pracownikom na pełną samodzielność.

Tak10Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracownia Finansowa
5/5 Na podstawie 277 ocen.