Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Finansowa w Warszawa

Łukasz

Chciałbym podzielić się swoimi wrażeniami z webinaru na temat inwestycji w elektrownie wiatrowe, w którym uczestniczyłem. Pan Tomasz dość szczegółowo przedstawił, na czym polega uczestnictwo w realizacji inwestycji oraz ile można zarobić. Po wysłuchaniu doszedłem do wniosku, że to raczej inwestycja dla ludzi, którzy chcą bezpiecznie ulokować oszczędności na więcej niż 2% w skali roku. Dowiedziałem się, że realnie można uzyskać około 9% rocznie. Sądzę, że taka inwestycja jest korzystna przy kwocie powyżej 200 000 PLN. Po roku otrzymuje się 20 tys. zł odsetek. Po analizie stwierdziłem, że nie jest to inwestycja dla mnie z uwagi na niewielki kapitał, ale moim zdaniem świetnie sprawdza się jako inwestycja długoterminowa, która pozwala otrzymywać co roku 10% zwrotu. Propozycja inwestycji w wiatraki jest raczej dla osób, które szukają bezpieczeństwa, a nie dużego ryzyka.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Czy w Pracownia Finansowa zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Łukasz

Ts.
@Łukasz

W inwestycji w wiatraki masz np. 9℅ ale kapitał np. 200 000.tys. tracisz i dostajesz tylko odsetki. A na lokacie masz ok. 2-2,5 ℅. i cały kapitał po lokacie odzyskujesz , teraz widzisz . Policz ile bedziesz miał po 10. Latach...

Ryszard
@Ts.

Wszystko się zgadza, poza tym, że nic nie tracisz, bo za kapitał spółka nabywa majątek, więc jak wychodzisz za jakiś czas, to ma on jakąś wartość, mniejszą lub większą, zależy co się dzieje na rynku, ale ma. Jak masz lokatę na 10 lat i była denominacja to dostałeś odsetki i dopiero wtedy straciłeś kapitał, więc lepiej jednak mieć zabezpieczenie w realnej wartości.

fbghjkj
@Łukasz

to super jak wpłacisz 200 000 to za 3 lata masz aż 60 000.

Adam
@Ryszard

Panie Ryszardzie myli pan pojęcie denominacji z dewaluacją. Pisze pan że "nic się nie traci", aby później napisać że "inwestycja ma wartość większą lub mniejszą". Rozumiem więc, że pod słowami "nic się nie traci" należy odczytać "nie wszystko się traci". To odrobinę zmienia. A poza tym, w kwestii spieniężenia udziału. Nie ma giełdy, nie ma żadnej płynności w obrocie tymi udziałami na rynku. Aby spieniężyć, zleca się sprzedaż na rynku wtórnym do PF, która bardzo chętnie potrąca swoje (kolejny raz) 10% prowizyjki. Dodać trzeba, że jeśli ktoś pozbędzie się tych udziałów za wspomniane 90% kwoty nabycia, to i tak będzie bardzo szczęśliwy. Ilu latom ciułania zysków będzie odpowiadała taka utraka kapitału?

Aistur Nowy wpis
@Ts.

Ja swoje akcje w spółce kupiłem po około 8600 zł. za sztukę. Dzisiaj mogę je sprzedać po 11000 zł. Do tego zyski roczne. Jaki bank ci to da? Ale jest to ryzyko związane z inwestowaniem. Mnie się udało.

Pytanie Nowy wpis

Jak się pracuje z ludźmi z Pracownia Finansowa?

Joanna | Pracownia Finansowa Nowy wpis
@Pytanie

Tak jak już tutaj wspominaliśmy - współpracownicy Pracowni Finansowej to ludzie, którzy są bardzo zaangażowani w swoje zadania, wspierają nie nawzajem, motywują do działania, przez co panuje wspaniała atmosfera w poszczególnych zespołach.

Małgorzata

Świetne i przyjazne miejsce do pracy dla każdego kto jest ambitny, poszukujący wyzwań i rozwoju osobistego. Zarządzający projektami to profesjonaliści i doświadczeni przedsiębiorcy. Wytrwale z ogromną pasją prowadzą biznes, wierząc w jego długofalowy sukces.

@Małgorzata

Dziękujemy, że jesteś z nami!

logo firmy C# Developer
WESP - We Support Performance
Wyślij CV
logo firmy Technik Obiektu
Loredo Res Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Czy pracownicy w Pracownia Finansowa dogadują się między sobą?

@Pytanie

W Pracowni Finansowej panuje atmosfera zgranego zespołu, gdzie pracownicy nawzajem są dla siebie motywacją i wspierają się w dążeniu do osiągania sukcesów. To przekłada się na wyniki i satysfakcję członków poszczególnych zespołów z pracy w firmie, która jest tak bardzo otwarta na ludzi.

KP11
Kandydat

Jak wyglądają stawki wynagrodzeń ?

@KP11

Stawki wynagrodzeń uzależnione są od stanowiska, ale także od doświadczenia i kwalifikacji pracownika. W Pracowni Finansowej dokłada się wszelkich starań, aby dostępne modele wynagrodzeń oraz systemy premii były satysfakcjonujące.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pracownia Finansowa?

@Pytanie

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy z zachowaniem wymaganego bezpieczeństwa, ale jest również możliwość uczestniczenia w spotkaniu rekrutacyjnym zdalnie. Pozostawiamy tę kwestię do decyzji potencjalnemu przyszłemu pracownikowi.

Problem

jack
Kandydat

Sprzedam fiata pandę. stan idealny, przebieg 50.000 km. 10.000 zł. 501 500 400.

Czy w Pracownia Finansowa panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Pracownia Finansowa to przede wszystkim zespół pełnych pasji ludzi o bogatym doświadczeniu, będących ekspertami w swoich dziedzinach, którzy stale dbają o rozwój swoich kompetencji co przekłada się na budowanie trwałych relacji zarówno z partnerami biznesowymi jak i współpracownikami.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pracownia Finansowa?

@Pytanie

Podstawa wynagrodzenia w Grupie Pracownia Finansowa jest zróżnicowana - uzależniona od pełnionej funkcji, doświadczenia, umiejętności. W firmie funkcjonują także systemy premiowe oraz programy dające możliwość awansu najbardziej zaangażowanym i osiągającym liczne sukcesy współpracownikom.

Czy można w Pracownia Finansowa liczyć na jakieś dodatki?

@Pytanie

Oczywiście, praktycznie każdy dział firmy posiada dodatki w postaci systemów premiowych uzależnionych od efektów oraz osiąganych celów. Grono pracowników stale się powiększa, więc systemy motywacyjne są rozbudowywane wraz z rozwojem firmy.

Jakie wartości są cenione w Pracownia Finansowa?

@Pytanie

nadrzędne wartości cenione w strukturach Grupy Pracownia Finansowa opisane zostały w Kodeksie Etyki. Własny Kodeks Etyki umożliwia podnoszenie świadomości pracowników zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu, gdzie nadrzędne wartości to normy etyczne. W Pracowni Finansowej wyróżniamy w szczególności 5 głównych norm etycznych, do których należą: poszanowanie prawa, odpowiedzialność, wzajemny szacunek, jakość, a także dbałość o dobre relacje. Do przestrzegania Kodeksu Etyki zobowiązani są wszyscy współpracownicy, a także członkowie zarządu, ponieważ w Pracowni Finansowej jesteśmy zgodni co do tego, że wszyscy jesteśmy sobie równi i każdemu z nas należy się taki sam szacunek.

Magdalena

@kasia a jak często są organizowane szkolenia ?

@Magdalena

@Magdalena z przyjemnością odpowiemy na to pytanie. Szkolenia są organizowane w zależności od zapotrzebowania danego działu czy obszaru rozwoju firmy. W programie szkoleń można znaleźć zarówno szkolenia podnoszące kompetencje zespołu, jak i rozwijające umiejętności posługiwania się nowymi narzędziami usprawniającymi pracę. Organizujemy także szkolenia integracyjne i związane z podnoszeniem świadomości pracowników w zakresie problemów społecznych i ekologicznych jak np. warsztaty zero waste, co wynika z prowadzonej w Grupie Pracownia Finansowa strategii odpowiedzialnego biznesu.

Czy pracodawca Pracownia Finansowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Bartosz

A czy możesz podpowiedzieć coś o rekrutacji? Jaka atmosfera i czy warto aplikować?

@Bartosz

Dla mnie bez zarzutów. Co prawda trzeba było czekać trochę na odpowiedz, ale to pewnie dlatego, że było dużo kandydatów. Fajne biuro na Saskiej Kępie :)

Renata
@Kasia

Bardzo pozytywnie wypowiadasz się o rekrutacji. Od jak dawna jesteś pracownikiem firmy? Opowiedz nam coś więcej o obecnie panujący warunkach na Twoim stanowisku. Czy nowy pracownik może liczyć na benefity pozapłacowe jakimi są np. karty multisport bądź pakiety medyczne?

@Renata

Warunki super, zespół bardzo zgrany i zaangażowany. Jest możliwość skorzystania z programu multisport, a dodatkowo bierzemy wspólnie udział w licznych akcjach charytatywnych i ekologicznych.

Pieczka
 Rekomendacja

Całość współpracy mogę zamknąć w trzech słowach : profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie.

Nowy

Super atmosfera pracy, otwartość, szczerość, brak ciśnienia i stresu. W takiej atmosferze aż chce się dawać z siebie więcej, więc robota idzie sprawnie. Lubię atmosferę w Pracownia Finansowa za: Otwarta i szczera komunikacja bez względu na stanowiska służbowe.

Renata
@Nowy

Czy Pracownia Finansowa w odpowiedni sposób motywuje swoich pracowników? Pracodawcy mają szeroki wachlarz możliwości w wyborze pozapłacowych świadczeń i inicjatyw dla osób zatrudnionych w firmie. Czy stosuje ona takie rozwiązania i przyznaje Wam specjalne pakiety?

Joanna
@Renata

Mamy dostęp do programu Multisport, cyklicznie organizowane są spotkania integracyjne, a także konkursy relacyjne i motywacyjne, w których można uzyskać dodatkowe profity.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Pracownia Finansowa. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Zespół Pracowni Finansowej
@Administrator

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Pracownia Finansowa zespół stale się powiększa, a aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie: https://www.pracownia-finansowa.pl/kariera/

Jak wyglądają aktualności firmy Pracownia Finansowa? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

@Administrator

Prosimy o kontakt mailowy: media@pracownia-finansowa.pl z wykazem informacji jakich Państwo potrzebują. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mądrala

Świetny pracodawca, ale praca w firmie jest dla osób ambitnych oraz zdolnych, chcących coś osiągnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pracownia Finansowa?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Finansowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Finansowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownia Finansowa?

Kandydaci do pracy w Pracownia Finansowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pracownia Finansowa
4.5/5 Na podstawie 279 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.