counter
5 275 174 5 1
Andrzej, łódzkie

Godny partner do robienia wspólnych interesów, polecam!

Tak10Nie

Mari

Powiem wprost - mam dosyć pracy w korpo i szukam małej firmy z rodzinną atmosferą, gdzie nie będę tylko trybikiem w wielkiej maszynie. Czy u Was znajdę możliwość wykazania się i zakres obowiązków, za które będę odpowiedzialna od A do Z? Czy zatrudniacie kobiety, czy tylko mężczyzn? Wnioskując z postów powyżej i z Waszej strony, nie zamieszczacie aktualnie ogłoszeń rekrutacyjnych, ale jednak jesteście otwarci na wartościowych kandydatów jeśli tacy się pojawią - jak się zatem wkupić? :) Jakich kompetencji aktualnie potrzebujecie?

Zespół Pracowni Finansowej
@Mari

Szanowna Mari, W naszej firmie jak najbardziej wszelkie działania są dostrzegane, ciekawe pomysły doceniane. Jesteśmy na etapie bardzo intensywnego rozwoju i każdy z osobna ma poczucie, że to, co robi, ma realny wpływ na rozwój firmy. Niewątpliwie, daje to poczucie satysfakcji :) Z sukcesów cieszymy się wspólnie, ewentualne potknięcia są omawiane i wnioski wspólnie wyciągane. Wszystko to sprawia, że tworzymy bardzo zgrany zespół. W każdej chwili jesteśmy otwarci na nowe osoby ponieważ w każdej chwili może okazać się, że akurat na tym etapie potrzebujemy kompetencji jakie posiada akurat Pani. Jeżeli jednak nie dziś, to może niebawem, ponieważ, jak już zostało wspomniane wcześniej, wciąż się rozwijamy. Zapraszamy do nadesłania CV pod adres, który znajduje się na naszej stronie www :) Z wyrazami szacunku Zespół Pracowni Finansowej

@Mari

Pani Mari, osobiście sporą część kariery zawodowej przepracowałem w korporacji i doskonale rozumiem rozterki osób, które tam pracują. U nas łatwiej niż w korpo zostać tzw. gospodarzem tematu. Odpowiedzialność jest większa, ale satysfakcja też. Jeśli ktoś chce się wykazywać i rozwijać, to w takiej firmie jak nasza ma na to większe perspektywy. Łatwiej też realizować swoje pomysły, ze względu na brak biurokracji i długiego procesu akceptacji projektów. Zatrudniamy kobiety i jest ich u nas całkiem sporo. Obecnie najbardziej oczekiwaną przez nas kompetencją jest umiejętność pozyskiwania i obsługi inwestorów.

Tak7Nie

Zespół Pracowni Finansowej

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę Wiktoria, znak jakości Przedsiębiorców, już drugi rok z rzędu! To jednak nie wszystko - kapitała uznała nas za godnego reprezentanta Konkursu, co zaowocowało nadaniem nam tytułu Ambasadora Marki Wiktoria. Po więcej informacji zapraszam do odwiedzenia naszej strony.

Tak5Nie

Greg
@Zespół Pracowni Finansowej

Gratulacje! Pracowałem w Grupie Azoty i wiem, że musieliśmy się na prawdę postarać, żeby dostać Wiktorię. To nie jest jedna z tych statuetek, ktore dostaje się za odpowiednią opłatą. Kapituła konkursowa bada wiele aspektów funkcjonowania firmy. To dobra informacja dla osób, które chcą aplikować.

Pracownia Finansowa

Am, nie - Pracownia Finansowa nie sprzedaje kredytów, tylko inwestycje w realną wartość, takie jak elektrownie wiatrowe i nieruchomości. Umożliwiamy inwestowanie w duże projekty, osobom, które nie dysponują kapitałem pozwalającym sfinansować je samodzielnie i/oraz takim, które mają środki, jednak nie dysponują czasem, lub zwyczajnie nie chcą się angażować w realizację i nadzór nad inwestycją.

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paweł

Mam znajomą, która pracuje w tej firmie i mówi, że trudno byłoby jej odejść ze względu na ludzi, którzy tam pracują i ze względu na to, że firma się bardzo szybko rozwija więc są duże perspektywy

Tak5Nie

Ciekawy cykora Michał

Maja nawet jednego fana hehe @ciekawy ;), gość ma misje wciąż pisze to samo i nie odnosi sie do tematu. Albo tam pracowałeś albo nie i nie zawracaj gitary... jak masz odwagę i piszesz prawdę to sie przedstaw, a nie z konkurencji wypisujesz bzdety za złotówki na konkretne osoby, a sam nie masz odwagi sie przedstawić? Łatwo będzie zweryfikować co mówisz @ciekawy tak samo jak to co pisze PF tylko oni sie przedstawiają a ty sie cykasz?

Krystian

@ni Nie ma szans dostać u nich pracy zaraz po studiach chyba ze wykażesz sie jednocześnie co najmniej 5 letnim doświadczeniem w inwestycjach - dzwoniłem to potwierdzić. Na pewno będę sie jeszcze starał za jakiś czas bo jestem przekonany ze wiatraki to świetny kierunek. Obojętnie co różni gamonie twierdza.

Mariusz

Jestem pod wrażeniem tej firmy. Zazwyczaj jestem człowiekiem ostrożnym w inwestowaniu pieniędzy, lecz po kilku mailach z ich strony nie sprawilo mi to żadnych zahamowań.

Paweł33

Poznałem całą ekipę podczas letniego eventu. Świetny biznes połączony z prawdziwą wartością. Cały zespół wkłada serce w to, co robi, nic dziwnego, że osiągają sukcesy.

Bas42

Przystępowałam do inwestycji w elektrownię wiatrową, kiedy Pracownia była jeszcze bardzo mała i udało mi się spotkać bezpośrednio z Panem Maciejem. To co mnie zaskoczyło i jednocześnie przekonało, to z jaką rozbrajającą szczerością powiedział on o ryzykach jakie mogą wystąpić przy budowie elektrowni i że jest to ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej. Gdyby koloryzował i zapewniał, że nic się nie może wydarzyć, to bym mu pewnie nie uwierzyła i słusznie, bo większość z tych rzeczy właśnie miała miejsce podczas realizacji naszego wiatraka, od zastopowania finansowania wiatraków przez banki do chwili wejścia nowego systemu wsparcia, po przesunięcie o pół roku wejścia w życie nowej ustawy o OZE. Mimo to wiatrak kręci i zarabia, co w mojej opinii jest mistrzostwem świata i Pracowni należy się za to medal :)

@Bas42

To ile Pani zarobiła konkretnie?

Ciekawy

Dajmy szanse @Piotr żeby dał odpowiedź. Nie trzeba na każdy mój post robić błyskawicznie odpowiedzi

PF

Pracownia Finansowa właśnie dodała do portfolio kolejny projekt wiatrowy, tym razem składający się z dwóch, 2-MW, turbin wiatrowych Vestas V90 na 105m wieżach. Wartość inwestycji przekroczyła 20 mln. zł. Elektrownie pracują w ramach spółki Ekologiczna Elektrownia Wiatrowa 15. (usunięte przez administratora)

Tomasz Wiśniewski

Panie, lub Pani shhh, Nie szukamy pracowników "z ogłoszenia". Zdarzyło nam się popełnić taki błąd i nic dobrego z tego nie wynikło. Kiedy pojawia się na horyzoncie ktoś wybitnie utalentowany i pracowity, wówczas rozmawiamy i sprawdzamy, czy pasujemy do siebie. Na Goworku jesteśmy tylko dlatego, że zaprosili nas tutaj hejterzy, z tego względu, że nie trzeba się rejestrować ani nawet podawać adresu e-mail, więc każdy może pisać co mu ślina na język przyniesie.

Tak1Nie1
@Tomasz Wiśniewski

Panie Tomaszu A nie zastanawiał sie Pan skąd ten hejt? Z reguły bierze sie z zawiści i zazdrości ale to sie szybko kończy, a może ten bierze sie z tego ze ktoś chce przed Wami ostrzec innych a najłatwiej przypiąć mu łatkę hejtera? Łatwo sie z takimi walczy podając konkrety, ja sam wielokrotnie pytałem o konkrety i nigdy ich nie otrzymałem. A gwarantuje ze nie zazdroszczę ani Pracowni ani Panu. Wiem ze za chwile pojawia sie kolejne wpisy o "zadowolonych inwestorów", "szczęśliwych pracownikow", setka osób szukających pracy u Państwa. Ale moje pytania o konkrety i tak zostaną bez odpowiedzi - kto nie wierzy niech sprawdzi

@Ciekawy

Panie Ciekawy, wielokrotnie odpowiadałem na pytania. Wygląda na to, że pytający wcale nie jest ciekawy odpowiedzi. Potencjalnych inwestorów zapraszamy do kontaktu z nami, poza tym internet aż kipi od informacji - strony www, materiały do pobrania, materiały wideo, webinary, na których każdy może zadać pytanie...

Tak1Nie1

Hejtbuster
@Ciekawy

Zdziwiłbym się, gdyby taki hejter był bardziej wytrwały w harytatywnym ostrzeganiu innych, niż w swojej zawiści. Konkrety w przypadku takich ludzi nic nie dają, bo wnioski jakie płyną z badań Instytutu Nauk Kognitywnych i Neurologicznych im. Maxa Plancka, są takie, że hejterzy mają na ogół uszkodzony mózg.

@Tomasz Wiśniewski

To Panie (usunięte przez administratora), skoro nie zauważyłem odpowiedzi to przepraszam i prosze o powtórkę odpowiedzi na pytanie, na bazie wyników jakiej spółki (nazwa, nr Krs) maja Panstwo opracowany swój biznesplan który okazuje wyniki. Krótka odpowiedz z nazwa spółki i znikam

@Ciekawy

Panie Ciekawy, obecnie możemy już bazować na wynikach spółek z naszego portfela, działających w docelowym modelu biznesowym. Jedne z tych elektrowni pracują od roku, inne od 4 lat. Jeśli ktoś jest zainteresowany inwestycją i poznaniem konkretnego case-study, to zapraszam do kontaktu z nami - podamy szczegóły.

Tak3Nie1

@Tomasz Wiśniewski

Dane sp. Z o.o. W Polsce sa jawne wiec może je Pan podać, chociaż około miesiąca temu zarzekał sie Pan ze dopiero po 2017r będziecie bazować na swoich danych. Zakładam ze pytanie było zbyt trudne bo dokładne żeby dostać odpowiedz. Tak samo jak pytanie o wykształcenie p. (usunięte przez administratora). Niech Pan nie opowiada o transparentnosci itp bo jak widać poza obietnicami konkretu od Pana uzyskać nie można. Jakby wyniki były super to chwalilby sie Pan nimi na około - jak każdy w takiej sytuacji Transparentność i uczciwość polega na odpowiadaniu nawet na trudne pytania. Eksmisjach poza obietnicami nic wiecej uzyskać od Pana nie mozna

@Ciekawy

Panie Ciekawy, miesiąc temu nie mieliśmy jeszcze w porfolio farmy, która działa od 4 lat. Teraz mamy. Dane sp. Z o.o. W Polsce są jawne wiec może Pan sobie je sprawdzić i zapraszam do złożenia CV na adres biura. Cenimy dociekliwość i dbałość o szczegóły, więc może coś z tego wyniknie, ale nic nie obiecuję.

@Tomasz Wiśniewski

Panie (usunięte przez administratora) zamknięty rok 2016 i jak wyniki? może Pan się już pochwalić twardymi danymi? czy jak zawsze pościemnia Pan? przy okazji może jakiś komentarz do tego artykułu (usunięte przez administratora)

Krzyś

Fajna firma, osiągnęła duże sukcesy jak na fakt, że istnieje dopiero od kilku lat. Tak trzymać, obserwuję firmę na facebooku i kibicuję ;)

Tomasz Wiśniewski

Pani Karino, wymagamy minimum 5 lat doświadczenie w obsłudze klienta zamożnego. Szukamy osób zafascynowanych ciągłym rozwojem osobistym, które kierują się w sprzedaży przede wszystkim dobrem klienta, szybko uczących się nowych szczegółów kolejnych projektów inwestycyjnych i wykorzystywania nowoczesnych narzędzi informatycznych. Zapraszamy do przesłania CV - Kontakt na stronie internetowej www.pracownia-finansowa.pl

Ciekawy

Ktoś się podszył pod mój nick - to tak w kwestii samochodu A wracając do tematu - jak Pan skomentuje ze RWE w swoich raportach giełdowych podaje ze pierwsze awarie turbin ( a instalują tylko nowe) maja po 4-5 latach i optymalizują koszty napraw w taki sposób ze budują duże farmy wiatrowe? Jeżeli macie Państwo kilka wiatraków obok siebie i używane turbiny to optymalizacji nie osiągniecie chyba ze macie tajna wiedzę jak to robić, ale to polecam sprzedać know-how do RWĘ za grube miliony i żyć do końca życia jako rentier Co do otarcia się o bankructwo lub bankructwa to fakt ze spółka nie upadła formalnie ale nie płaciła zobowiązań oznacza to samo ze nie generowała gotówki z biznesu, a gotówka z biznesu i jej transfer do inwestorów to u Państwa zwrot z inwestycji Co do wpisu o prokuraturze - to myśle ze to klasyczny hejt - takie zwykle pomówienie Chociaż fakt ze nikt nie chce odpowiedzieć na pytanie o wykształcenie Prezesa nie świadczy dobrze o transparentnosci firmy, zwłaszcza ze w inwestycjach wykształcenie i doświadczenie biznesowe sa bezcenne, a tu rozumiem ze Prezes wykształcenia nie ma (inaczej byłaby odpowiedz na pytanie) a doświadczenia tez nie ma bo nie chcą Państwo pokazać żadnego wyniku finansowego Co do audytu - to w przypadku wyników finansowych chodzi o opinie i raport biegłego rewidenta zrzeszonego w KIBR - jedyne miarodajne zródło opinii o wynikach finansowych - tutaj się nie zrozumieliśmy I ostatnie pytanie - skoro na rynku kapitałowym mozna kupić pieniądze (w formie obligacji np) za ok 7,5% a Wasze projekty dają 11,5% to czemu nie kupicie pieniądza w długu , potem go oddacie i macie extra 4% zysku rocznie w kieszeni? Zwłaszcza ze forma udziałowca proponowana przez nas nie oznacza zwrotu pieniędzy i gwarancji zysków, wiec ryzyko jest na inwestorze a w modelu opisanym wcześniej macie gotówkę na biznes i tylko trzeba ja oddać ale zyski sa ponadprzeciętne

Tak7Nie
@Ciekawy

My płacimy gwarancję utrzymania w ruchu. Nie obchodzą nas przestoje elektrowni dłuższe niż 11 dni w roku, bo serwis wypłaca za nie odszkodowanie w takiej wysokości jakby turbina pracowała. Farma w Barzowicach była własnością Pana Romaniszyna, nie inwestorów i była, można powiedzieć eksperymentem. Od tego czasu minęło wiele lat, setki doświadczeń i zmieniły się przepisy. Wykształcenie wyższe – skoro się nie chwali to widocznie nie ma, co do doświadczenia biznesowego to stanowczo się nie zgodzę. Nikt nie robi obecnie lepszych inwestycji w wiatraki niż Pracownia Finansowa. Ponadto doświadczenie się kupuje a my pracujemy z pionierami tego rynku w Polsce. Co Pan powie na inwestycję w fundusz nieruchomości banku BPH, który stracił ponad 99%, czy bezpieczny, pieniężny fundusz Idea TFI, będący w portfelu Aegon, który z dnia na dzień stracił 30%? Zakładam że ich prezesi mieli wyższe wykształcenie i od groma fakultetów – pomogły?. Wynik finansowy jak będzie już dostępny, to będzie jawny, bo każda nasza elektrownia to Sp. Z o.o. Elektrownie pokażą go po zakończeniu 2016 roku. Oczywiście dla inwestorów takich jak Pan to nic nie wniesie. Najpierw kiedy 5 lat temu sprzedawałem udziały w wiatrakach, to było pytanie „a czy już coś zbudowaliście” teraz, kiedy już coś zbudowaliśmy – „ile to zarabia” jak zarobi za pierwszy rok, to będzie „ale to dopiero pierwszy rok, nie wiadomo co będzie dalej” następnie będzie już za późno, bo wszystkie dostępne lokalizacje w tym kraju się skończą. My robimy biznes w oparciu o kapitał własny, nie o dług (obligacje). Jeśli ktoś chciałby nam udzielić takiego finansowania na 7,5% to zapraszamy do kontaktu.

@Tomasz Wiśniewski

Panie Tomaszu W żadnym moim poście nie kieruje się emocjami i nie robię personalnych wycieczek Proszę się nie irytować, nikt nie każe Panu odpowiadać na pytania, a jak Pan zdecydował się odpowiadać to wystarczy krótko i rzeczowo

Tak1Nie

Hipis
@Tomasz Wiśniewski

"My robimy biznes w oparciu o kapitał własny, nie o dług (obligacje). " Jaka jest relacja ceny udziału dla inwestora i dla Pracowni Finansowej ? Dobry model biznesowy ... dla PF.

obserwator OZE

Świetnie to poukładali. Nie wiem czy mieli szczęście w nieszczęściu czy takiego dobrego nosa, ale zmienili w zeszłym roku strategię i wybudowali elektrownie używane, które są o wiele tańsze i nie wymagają tak dużego udziału banku. Konkurencja budowała nowe i na ten moment to co miało być błogosławieństwem jest przekleństwem ledwo starcza na kredyt. .. Polska to dziwny kraj

Piotr

Szanowni Państwo jako inwestor w wiatraku numer 7 polecam podgląd on-line na jego pracę (oraz elektrowni 8, 11 i 12) w web-camerach tutaj: (usunięte przez administratora) drugim kwartale zacznie się najbardziej wietrzny okres w roku. Bardzo się cieszę, ze Pracownia udostępnia nam ten widok. Lubię patrzeć jak z każdym obrotem śmigła zarabiam :)

@Piotr

To ile Pan zarobił bo drugi kwartał już sie skończył? Niech sie Pan podzieli tą wiedza bo nikt inny nie chce podać twardych danych.

Ciekawy

Gdzie się jednoczyć?(usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Grzegorz

Ludzie, nie lepiej spotkać się, porozmawiać, przy kawie, wyjaśnić sobie? Ja rozumiem, że ktoś chce zainwestować i ma wątpliwości ale czy Go Work jest dobrym miejscem na takie rzeczy? Są biura, miejsca w których można się spotkać i porozmawiać w 4 oczy. Jeżeli daleko, można zadzwonić a nie negocjować na forach internetowych, stukać w klawiaturę... Takie dziwne czasy nastały ...

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Pracownia Finansowa
5/5 Na podstawie 275 ocen.