Opinie o Pracownia Finansowa

Magdalena

@kasia a jak często są organizowane szkolenia ?

Joanna - Pracownia Finansowa
@Magdalena

@Magdalena z przyjemnością odpowiemy na to pytanie. Szkolenia są organizowane w zależności od zapotrzebowania danego działu czy obszaru rozwoju firmy. W programie szkoleń można znaleźć zarówno szkolenia podnoszące kompetencje zespołu, jak i rozwijające umiejętności posługiwania się nowymi narzędziami usprawniającymi pracę. Organizujemy także szkolenia integracyjne i związane z podnoszeniem świadomości pracowników w zakresie problemów społecznych i ekologicznych jak np. warsztaty zero waste, co wynika z prowadzonej w Grupie Pracownia Finansowa strategii odpowiedzialnego biznesu.

Czy pracodawca Pracownia Finansowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Bartosz

A czy możesz podpowiedzieć coś o rekrutacji? Jaka atmosfera i czy warto aplikować?

@Bartosz

Dla mnie bez zarzutów. Co prawda trzeba było czekać trochę na odpowiedz, ale to pewnie dlatego, że było dużo kandydatów. Fajne biuro na Saskiej Kępie :)

Renata
@Kasia

Bardzo pozytywnie wypowiadasz się o rekrutacji. Od jak dawna jesteś pracownikiem firmy? Opowiedz nam coś więcej o obecnie panujący warunkach na Twoim stanowisku. Czy nowy pracownik może liczyć na benefity pozapłacowe jakimi są np. karty multisport bądź pakiety medyczne?

@Renata

Warunki super, zespół bardzo zgrany i zaangażowany. Jest możliwość skorzystania z programu multisport, a dodatkowo bierzemy wspólnie udział w licznych akcjach charytatywnych i ekologicznych.

Pieczka

Całość współpracy mogę zamknąć w trzech słowach : profesjonalizm, kompetencja i zaangażowanie.

Super atmosfera pracy, otwartość, szczerość, brak ciśnienia i stresu. W takiej atmosferze aż chce się dawać z siebie więcej, więc robota idzie sprawnie. Lubię atmosferę w Pracownia Finansowa za: Otwarta i szczera komunikacja bez względu na stanowiska służbowe.

Renata
@Nowy

Czy Pracownia Finansowa w odpowiedni sposób motywuje swoich pracowników? Pracodawcy mają szeroki wachlarz możliwości w wyborze pozapłacowych świadczeń i inicjatyw dla osób zatrudnionych w firmie. Czy stosuje ona takie rozwiązania i przyznaje Wam specjalne pakiety?

Joanna
@Renata

Mamy dostęp do programu Multisport, cyklicznie organizowane są spotkania integracyjne, a także konkursy relacyjne i motywacyjne, w których można uzyskać dodatkowe profity.

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Pracownia Finansowa. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Zespół Pracowni Finansowej

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Pracownia Finansowa zespół stale się powiększa, a aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie: https://www.pracownia-finansowa.pl/kariera/

Jak wyglądają aktualności firmy Pracownia Finansowa? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

Pracownia Finansowa

Prosimy o kontakt mailowy: media@pracownia-finansowa.pl z wykazem informacji jakich Państwo potrzebują. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mądrala

Świetny pracodawca, ale praca w firmie jest dla osób ambitnych oraz zdolnych, chcących coś osiągnąć.

Kamila

Znalazłam na waszej stronie internetowej w aktualnościach informacje, że poszukujecie specjalisty e-commerce. Czy oferta jest nadal aktualna?

@Kamila

Pani Kamilo, ogłoszenie niestety nie jest już aktualne. Znaleźliśmy specjalistę, który dołączył do naszego zespołu. Firma dynamiczne się rozwija więc niewykluczone, że za jakiś czas znowu pojawią się nowe oferty pracy. Proszę śledzić nasze strony! Pozdrawiamy

Iwona

@Michał chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wyglądał proces rekrutacji do firmy. Na jakie pytania należy się przygotować?

@Iwona

Uczestnicząc w rekrutacji, odpowiadałem na pytania związane z tematyką stanowiska. Nie padały pytania o marzenia czy cele w życiu. Pan Tomasz Wiśniewski okazał się bardzo konkretnym człowiek, który wie, kogo szuka. Odniosłem wrażeniem, że mam do czynienia z człowiekiem szanującym innych ludzi. Spotkanie odbyło się punktualnie, a więc nie musiałem czekać. Pan Tomasz jasno przedstawił swoje oczekiwania i miło mnie zaskoczył brakiem pytania: Dlaczego chce Pan u nas Pracować? Lub o czym Pan marzy? Będąc na innych spotkaniach, ciężko było wykazać się wiedzą, ponieważ osoby prowadzące rozmowy nie miały pojęcia o czym, mają rozmawiać i pytali o motywacje, nie określając oczekiwań. Bardzo rzadko zdarza się, aby osoba prowadząca rekrutacje była kompetentna w temacie na ten temat. Większość firm, która rekrutuje na to stanowisko w dużych czy małych firmach, nie ma pojęcia o temacie i nie wiedzą, o co pytać. Tutaj było inaczej z racji na wiedzę, jaką na temat e-commerce posiada Pan Tomasz. Zostałem zapytany, czym się zajmowałem, jeśli chodzi o projekty e-commerce oraz poproszony o podanie przykładów, oraz i wyników, jakimi to się kończyło. Padło sporo merytorycznych pytań związanych z SEO oraz SEM. W pytaniach padały dość trudne słowa, których znaczenia zna w Polsce maksymalnie kilka tysięcy osób. Zostałem również zapytany o przebieg swojej kariery. Na końcu padły pytania o moje oczekiwania finansowe oraz od kiedy mógłbym rozpocząć pracę. Po zakończeniu rozmowy zostałem poinformowany, że jeśli dojdzie do następnego spotkania, to odbędzie się w obecności prezesa firmy. Zostałem zaproszony na kolejne spotkanie, które odbyło się w sympatycznej atmosferze. Ze strony prezesa padały pytania odnośnie do poprzednich projektów oraz doświadczenia. Odpowiadając na te pytania, pomyślałem, że jest to firma, która wiele wymaga. Pan Maciej (prezes zarządu) przedstawił jasno formę zatrudnienia, która spełniła moje oczekiwania. To, co zdarza się rzadko to negocjacje, które mogłem prowadzić z Panem Maciejem oraz Tomaszem. Dzięki tej możliwości mogłem przedstawić swoje argumenty, co zostało wysłuchane. Po jakimś czasie otrzymałem wiadomość zwrotną, że zostałem zatrudniony.

Jakiś czas temu postanowiłem zmienić pracę. Poprzednia okazała się niewypałem. Z racji tego, że całe życie zajmuje się e-commerce, to postanowiłem wysłać swoją aplikację na stanowisko specjalista e-commerce. Dość szybko się odezwali i zaprosili mnie na rozmowę. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, ponieważ nie spodziewałem się, że rozmową będzie tak merytoryczna. Oczywiście przeszedłem do kolejnego etapu. Po drugim spotkaniu otrzymałem odpowiedź pozytywną i zostałem zatrudniony. Pracownicy firmy to doświadczeni profesjonaliści. Praca praktycznie bezstresowa na bardzo dobrych warunkach. To, co najbardziej spodobało mi się w tej firmie to możliwość realizować własnych pomysłów. Niewiele firm pozwala pracownikom na pełną samodzielność.

Marcin T.

Witam, natknąłem się na linkedin na ogłoszenie o pracę na stanowisku specjalisty e-commerce i zastanawiam się nad podesłaniem CV. Czy ktoś słyszał coś na temat warunków pracy w firmie? zarobki ? atmosfera? Grzebałem trochę w sieci, ale udało mi się znaleźć jedynie pojedyncze opinie z zeszłego roku, więc zastanawiam czy nadal są aktualne. Będę wdzięczny za wszelkie inf.

Andrzej, łódzkie

Godny partner do robienia wspólnych interesów, polecam!

ax

ok, w takim razie skoro sie udzalaj niektorzy z biura to powiedzcie, jakie kwalifikacje musi posiadac osoba ubiegajaca sie na stanwosika pracy do firmy? czego wymagacie od kandydatow?

Min

No i bardzo miło mi to słyszeć, znam tę nagrodę, naprawdę jest wielka

Am

Dokładnie, ludzie to są pierwsi zupełnie do narzekania, ale żeby powiedzieć o co im tak dokładnie, tak naprawdę, tak bez ściemy chodzi - to nie ma nikogo, a właśnie słabo, bo przeciez przydałoby się wiedzieć cokolwiek więcej, cokolwiek co rozwieje wątpliwości

Mari

Powiem wprost - mam dosyć pracy w korpo i szukam małej firmy z rodzinną atmosferą, gdzie nie będę tylko trybikiem w wielkiej maszynie. Czy u Was znajdę możliwość wykazania się i zakres obowiązków, za które będę odpowiedzialna od A do Z? Czy zatrudniacie kobiety, czy tylko mężczyzn? Wnioskując z postów powyżej i z Waszej strony, nie zamieszczacie aktualnie ogłoszeń rekrutacyjnych, ale jednak jesteście otwarci na wartościowych kandydatów jeśli tacy się pojawią - jak się zatem wkupić? :) Jakich kompetencji aktualnie potrzebujecie?

@Mari

Szanowna Mari, W naszej firmie jak najbardziej wszelkie działania są dostrzegane, ciekawe pomysły doceniane. Jesteśmy na etapie bardzo intensywnego rozwoju i każdy z osobna ma poczucie, że to, co robi, ma realny wpływ na rozwój firmy. Niewątpliwie, daje to poczucie satysfakcji :) Z sukcesów cieszymy się wspólnie, ewentualne potknięcia są omawiane i wnioski wspólnie wyciągane. Wszystko to sprawia, że tworzymy bardzo zgrany zespół. W każdej chwili jesteśmy otwarci na nowe osoby ponieważ w każdej chwili może okazać się, że akurat na tym etapie potrzebujemy kompetencji jakie posiada akurat Pani. Jeżeli jednak nie dziś, to może niebawem, ponieważ, jak już zostało wspomniane wcześniej, wciąż się rozwijamy. Zapraszamy do nadesłania CV pod adres, który znajduje się na naszej stronie www :) Z wyrazami szacunku Zespół Pracowni Finansowej

Tomasz Wiśniewski
@Mari

Pani Mari, osobiście sporą część kariery zawodowej przepracowałem w korporacji i doskonale rozumiem rozterki osób, które tam pracują. U nas łatwiej niż w korpo zostać tzw. gospodarzem tematu. Odpowiedzialność jest większa, ale satysfakcja też. Jeśli ktoś chce się wykazywać i rozwijać, to w takiej firmie jak nasza ma na to większe perspektywy. Łatwiej też realizować swoje pomysły, ze względu na brak biurokracji i długiego procesu akceptacji projektów. Zatrudniamy kobiety i jest ich u nas całkiem sporo. Obecnie najbardziej oczekiwaną przez nas kompetencją jest umiejętność pozyskiwania i obsługi inwestorów.

Am

O, to bardzo miło że dostaliście taką nagrodę i warto o tym mówić, i to jeszcze jeśli chodzi o drugi rok z rzędu bo to już jest naprawdę wielkie osiągnięcie, ja bardzo gratuluję i ze swojej strony będe powtarzał dalej

Zespół Pracowni Finansowej

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy nagrodę Wiktoria, znak jakości Przedsiębiorców, już drugi rok z rzędu! To jednak nie wszystko - kapitała uznała nas za godnego reprezentanta Konkursu, co zaowocowało nadaniem nam tytułu Ambasadora Marki Wiktoria. Po więcej informacji zapraszam do odwiedzenia naszej strony.

Greg
@Zespół Pracowni Finansowej

Gratulacje! Pracowałem w Grupie Azoty i wiem, że musieliśmy się na prawdę postarać, żeby dostać Wiktorię. To nie jest jedna z tych statuetek, ktore dostaje się za odpowiednią opłatą. Kapituła konkursowa bada wiele aspektów funkcjonowania firmy. To dobra informacja dla osób, które chcą aplikować.

wio

DObrze, że relacje między pracownikami są całkiem niezłe, to od razu umila zatrudnienie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Finansowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Pracownia Finansowa?

Zobacz opinie na temat firmy Pracownia Finansowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pracownia Finansowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pracownia Finansowa?

Kandydaci do pracy w Pracownia Finansowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.