Opinie o Gent Holding S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gent Holding S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gent Holding S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gent Holding S.A. w Warszawa

Jak w Gent Holding S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Basia

Nie zdarzyło mi się aby dostać pieniądze na czas, zawsze trzeba było prosić o swoje wynagrodzenie sprzed mc chociaz już czas na kolejne... zawsze trzeba było to jeszcze prezesowi wyjaśnić, bo to ze się pracuje za pieniądze za które się żyje nie wystarczyło..(usunięte przez administratora) tam cały czas było coś niezapłacone, jakieś opóźnienia i było tłumaczone ze zaraz zjedzie z pożyczki to dostaną... tylko jak nie zjechało to nie dostawało się albo zjechało i były ważniejsze rzeczy niż Twoje opłaty, rodzina, święta, urodziny, nagle wydatki... zawsze moznabylo nagle przestać odbierać telefony i udać ze ich nie ma. Na ile potrzebowali... ale publikacje w gazetach, pompa, imprezki firmowe w najdroższych miejscach, fury i mac dla wszystkich. Szkoda mi niektórych młodych rozsądnych osob które były dobre, pomocne, z serca na ręku do tematu akademików, miały duża wiedzę etc.. ze główna głowa nie doceniała ich nawet złotówka podwyżki na rzecz (usunięte przez administratora)które albo swoje wzięły i się powinely albo jeszcze tam ssa krew. Szkoda mi dziewczyny z marketingu (usunięte przez administratora) co zawsze pomagała razem z młoda z pokoju projektowego (usunięte przez administratora) - tylko tam załatwialiśmy sprawy - mam nadzieje dziewczyny ze albo w końcu podwyżka albo Was już nie ma. / ogólnie nie widziałam takiego haosu i nieodpowiedzialnego zarządzania kasa nigdzie plus masa na maksa nieudanych rekrutacji złożyło się na to co się teraz dzieje.

Beata Nowy wpis
@Basia

P.Basiu proszę o kontakt na sara105@wp.pl

Czy w Gent Holding S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Kolejny poszkodowany Nowy wpis

Ta spółka została wykreślona z listy przedsiębiorców 2 tygodnie po wpisie powyższego pytania, jakim cudem się to stało- nie wie tego nikt. Nie było żadnego ogłoszenia o upadłości czy też likwidacji. Po prostu ktoś sobie wziął i wykreślił, być może należałoby przyjrzeć się głębiej temu podmiotowi i działaniom osób, które odpowiadają za dokumenty w KRSie. Polska- kraj absurdów, gdzie uczciwi ludzie muszą użerać się z nieuczciwymi pożal się Boże przedsiębiorcami. Nic tak nie uczy ostrożności, jak "nadzianie się" i walka o swoje. A panowie "byznesmeny" bo inaczej się o nich powiedzieć nie da, tak by cenzura na to pozwalała, śmieją się w oczy i chodzą po ulicy zamiast odsiadywać kary.

pracwonik

to (usunięte przez administratora)nie wchodzcie w to bagno mają już sprawy karne na karku

@pracwonik

Dzień dobry, proszę podać nick na fb, skontaktuje się. Jestem poszkodowany, założyłem sprawę w sądzie.

Kolejny poszkodowany
@Xxx

Proszę o maila na adres: poszkodowana90@wp.pl

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gent Holding S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

@M

Jak szefostwo w Gent Holding S.A.? Spoko traktują ludzi?

Harpaganek

Buahahahahahahaha! Dobre pytanie :) Oczywiście, że dobrze, dopóki nie chcesz swoich pieniędzy za wykonaną pracę. Wówczas zaczynają się schody i na nic upominanie się, proszenie, błaganie. Ich nie rusza Twoja trudna sytuacja, w której się znajdujesz przez nich- tj. przez zaleganie z wypłatą wynagrodzeń- i nie jest to zaległość rzędu kilku dni opóźnienia, to idzie w tygodnie, miesiące, lata... Możesz jeść tapetę ze ścian i zagryzać boazerią albo kartonem, nie rusza ich to. Radzę się mocno zastanowić przed podjęciem współpracy z tymi pożal się Boże biznesmenami. No chyba, że pasjonuje Cię pracowanie za free, ale form charytatywnej działalności można szukać w innych organizacjach- z pożytkiem dla innych i swojego spokojnego sumienia, że Ty także masz z tego satysfakcję, że komuś pomogłeś. Mam nadzieję, że nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie tam pracować.

Szogun

Pracowałem kilka miesięcy, opóźnienia w wynagrodzeniach, dziecinny management i niespełnione ambicje. Szkoda zdrowia tam pracować :)

Harpagan
@Szogun

Zdrowia ale i pieniędzy, bo umowa niby jest ale kwestia odzyskania należności to już inna sprawa. Praca dla idei dla wszystkich, którzy nie oczekują wynagrodzenia a "uścisku dłoni prezesa"

Bobby
@Harpagan

Dokładnie, cały Holding to jedno wielkie nieporozumienie. Kadra managerska z bardzo wysokim mniemaniem o sobie, ale niemająca pojęcia o prowadzeniu biznesu. Pracownicy traktowani jako zło konieczne, któremu na dodatek trzeba płacić, no kto to słyszał!

Harpagan
@Bobby

Pracownicy, mam nadzieję, że tych byłych jest już zdecydowanie więcej niż obecnych, według tej "kadry" powinni pewnie jeszcze bić pokłony, że pracują w takim miejscu z takimi ludźmi jak oni. Więc już wynagrodzenie nie jest potrzebne, bo przecież człowiek naje się i opłaci rachunki a do tego spłaci ratę kredytu z samego uśmiechu zarządzających. "Żenua" w mistrzowskim wykonaniu. Wstyd!

Kolejny poszkodowany

Po mimo wielu usiłowań-kontakt z prezesem wręcz nierealny. Olewka ze strony spółki wszelkich prób uzyskania informacji. Szczerze odradzam jakiekolwiek inwestycje czy wchodzenia w umowy z tym podmiotem i jemu siostrzanymi. Bajkopisarstwo wysokich lotów- zero realizmu. Czas zejść na ziemię. Jako pracodawca nie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Uważają, że jeśli nie ma kogoś w firmie, to ten ktoś nie istnieje a tym samym kasują się zobowiązania wobec tej osoby. Media powinny się tym tworem szeroko zainteresować ku przestrzeżeniu innych- czy to potencjalnych inwestorów czy też pracowników.

Poszkodowany

Skąd wiadomo, że nie jest to podstawiony kontakt? Takie praktyki są powszechnie znane. Każdy wie gdzie powinien iść po pomoc.

Arek

Projekty nieruchomościowe są dla mnie dużym plusem. Super lokalizacje, warunki wynagrodzenia, premie i zadowoleni inwestorzy - to szanuję!

Patryk

Pracodawca dba o jakość portfela produktowego, materiały informacyjne, dokumenty oraz obsługę klienta. Fajna atmosfera i warsztaty dla pracowników. Duże doświadczenie działu projektowego i możliwość rozwoju osobistego. Serdecznie polecam pracę w katowickim oddziale :)

Dariusz
@Patryk

Wiesz może jak wygląda praca w innych oddziałach? Napisz na jakim stanowisku pracujesz i na jakich zasadach jesteś zatrudniony.

Łukasz

Praca fajna za dobre pieniądze. Działania sprzedaży wspierane przez zespół projektowy i marketingowy. Duża pomoc ze strony back office. Generalnie polecam.

Co prawda dopiero zaczynam pracę, ale z mojego punktu widzenia organizacja wygląda na prawdę profesjonalnie. Pełne wsparcie od procesu rekrutacji po moment zatrudnienia. Osoby zatrudnione w dziale projektowym z pełnym zaangażowaniem i chętni do dzielenia się swoim doświadczeniem.

Joanna

Dla mnie praca w Gent Holding to bezcenne doświadczenie zawodowe. Wspaniali ludzie, znający się na rzeczy, dobra atmosfera pracy i ogromne wsparcie dla działu sprzedażowego. Polecam dla tych, którzy chcą pracować i rozwijać się w branży nieruchomości.

WM

Pracuje w GH od ponad roku. Średnio robię minimum tego co muszę czasami zdarza się pusty miesiąc. poślizgi z wynagrodzeniem są ale rekompensuję mi to dobre stawki % , atmosfera jest dobra,

@WM

Ja pracuję praktycznie od początku i nie poznałem osoby która realizowała by plan i nie pracowała dalej w grupie... podejrzewam, że negatywne komentarze pochodzą głównie od osób które dostały kredyt zaufania, nie zrobiły nic bądź zrobiły niewiele, dostały wynagrodzenie i w podzięce opiniują obrażeni idąc do kolejnej firmy gdzie po 3-6 mcy historia się powtarza...

Alicja

Praca marzenie, w porownaniu do wszystkich innych bankow i instytucji finansowych szanuja tu pracowników.

Jarosław

Rozumiem że nie zgadzasz się z tą opinią? Jak więc Twoim zdaniem pracuje się w Gent Holding? Jestem ciekaw jaka panuje tam atmosfera, jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz na jaką pensję można liczyć na początku. Liczę że jesteś w stanie udzielić mi takich informacji, czekam na Twoją odpowiedź.

Aqvan

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Łukasz

Szczerze polecam. Najwyższe stawki rynkowe dla działu sprzedaży, zróżnicowane projekty i duże wsparcie ze strony marketingu. Bardzo dobra atmosfera pracy, która sprzyja ambitnym i profesjonalnym doradcom.

Arek

Coś więcej napiszesz ?

Zostaw merytoryczną opinię o Gent Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gent Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gent Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gent Holding S.A.?

Gent Holding S.A.
3.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Gent Holding S.A.