opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 55
    • 56
    • 57
    • 58
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pytajnik

    10.02.2016 16:50

    Inne

    A czy ktoś może jedzie własnym autem ???
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    10.02.2016 16:46

    Inne

    hej ja jade tez na ten magazyn
    ReviewUserIcon
    Pytajnik

    10.02.2016 16:07

    Inne

    Witam, jedzie ktoś może jeszcze oprócz Andi'ego na 15 II do Lubbenau?
    ReviewUserIcon
    Felicjan

    10.02.2016 10:43

    Inne

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. ul. Monte Cassino 1/13 Bylem, nie ma nr 13 ani wzmianki o HR X
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    10.02.2016 12:09

    Inne

    Witam, wejście do naszej siedziby znajduje się od strony ul. Rayskiego. Jest kilka bram z numerem 1, dlatego mógł Pan mieć kłopoty ze znalezieniem numeru 13. Przed wejściem do firmy, na budynku znajduje się również szyld. Następnym razem prosimy o kontakt, napewno pomożemy w znalezieniu właściwego wejścia. Pozdrawiam HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    Pablo

    09.02.2016 13:36

    Inne

    Hej, czy ktoś jedzie do lubbenau na 15 II ??? Dajcie znać. I jak macie informację jak tam jest na magazynie to także piszcie ???
    ReviewUserIcon
    andi

    09.02.2016 13:45

    Inne

    Czesc ja jade na 15 lutego Ale nie wiem jak tam jest Tu na forum tez nikt nic o tym nie pisze.
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna23

    08.02.2016 16:36

    Inne

    Tez jestem ciekawa o tym magazynie w Lubbenau.. ale to jest chyba praca z komunikatywnym jezykiem niemieckim.. ? czy mi sie wydaje.. ?
    ReviewUserIcon
    Odpowiedź

    08.02.2016 18:49

    Inne

    Z tego co wiem przede wszystkim dobra znajomość niemieckich liczebników i komend niemieckiego systemu pick by voice. To są główne wymagania. Gdy one są spełnione myślę iż w innych kwestiach można się porozumieć. Polecam kontakt z biurem, chyba wyjaśnią i odpowiedzą na wątpliwości?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    08.02.2016 11:00

    Inne

    Siemka, interesuje mnie oferta pracy w Lubbenau. Staram się zebrać info o agencji i wychodzi że ona sama chyba nie jest zła. Ale krążą opinie o zachowaniu niemieckich przełożonych wobec Polaków w magazynie Lubbenau. Straszne rzeczy o nich piszą. Tak więc pytam czy to prawda? Jakie są tam obecnie warunki na Kaufandzie? Czy da się pracować i jak traktuje się Polaków, którzy tam przyjeżdżają? Przę napiszcie czy warto tam pracować? Obiektywną prawdę,please.
    ReviewUserIcon
    rafik_rav

    07.02.2016 19:18

    Inne

    Tak w Lubbenau jest KAUFLAND....tak pracuje pare firm,zreszta jak zawsze.Jesli sie szanujecie to nigdy nie nie pchajcie na owoce i mroźnie i chłodnie.........najlepiej jest na dziale suchym...szkoda zdrowia !!!!!
    ReviewUserIcon
    rafik_rav

    07.02.2016 19:14

    Inne

    Jakieś 5 lat temu miałem tak jechać,przez PERSONNEL....lecz po opiniach znajomych wybrałem inny kierunek....mianowicie LIDL,praca oki,przepracowałem tam ponad dwa lata aż do momentu końca projektu.Wtedy w Lubbenau był zapieprz po 12 H za 1000 plus/minus i niewspome o traktowaniu człowieka.Jeśli ktoś chce wyjechać na komisjonowanie to polecam LIDLA bo zapłąca minimum 11 E bo mniej nie moga,pozdrawiam rafi
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2016 16:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    wiki

    07.02.2016 18:21

    Inne

    prosze o opinie praca w Lubbenau Ile godz mozna wyrobic miesiecznie ? Jak zarobki i warunki mieszkaniowe ?
    ReviewUserIcon
    rafik_rav

    06.02.2016 20:23

    Inne

    Witam,pamiętam jak firma opublikowała pierwsza ofertę pracy(było to jakiś rok temu).Wydawało się że się załapie lecz przed rozpoczęcie projektu niestety otrzymałem meila że za dużo chętnych(było chyba 50 osób potrzebnych,dokładnie już nie pamiętam).Po tym doświadczeniu zatrudniłem się przez niemiecką agencja podobną pewnie jak do każdej.Po 10 miesiącach pracy przejeła mnie już bezpośrednio Edeka. Teraz dostałem meila czy szukam pracy bo potrzeba ludzi do Lubbenau. Nikomu tam nie życze pracować-KAUFLAND Tak samo jak Netto-Berlin Pozdrawiam serdecznie rafi
    ReviewUserIcon
    Jaszko

    07.02.2016 10:16

    Inne

    Powiedz Rafik konkretnie dlaczego nie polecasz nikomu pracy w Kauflandzie ? Ciężka robota i szybkie tempo mnie nie zdziwią, ale czy są inne mankamenty, które sprawiają iż nie warto w Kauflandzie pracować? Napisz konkretnie o co chodzi.
    ReviewUserIcon
    Jaszko

    07.02.2016 10:21

    Inne

    Aha, i powiedz Rafik czy w Lubbenau jest magazyn Kaufland ?
    ReviewUserIcon
    gutek

    06.02.2016 18:24

    Inne

    Ponawiam pytanie Jak praca przez ta firme magazyn w Lubbenau Ile godzin w tyg praca Jak zarobki ? Ile mozna zarobic na czysto po odtraceniu zakwaterowania Zakwaterowanie czy ok ? Jak ktos pracuje niech cos napisze Pozdro
    ReviewUserIcon
    ???

    04.02.2016 14:28

    Inne

    Hejka. robi ktoś na magazynie w Lubbenau ? Jeśli tak to dajcie informację jak tam jest. Warto tam podjąć pracę? Jak traktuje się tam polskich pracowników, ile godzin tygodniowo i miesięcznie ? I ogólnie czy wszystko ok ? Proszę o informację.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Damian

    29.01.2016 14:10

    Inne

    Pracowałem przez jakiś czas za pośrednictwem HR Xperience a dokładnie w Metzingen.Różne krążą opinie,w większości negatywne... pod którymi się nie podpisze.Z mojej strony polecam serdecznie,jeśli masz okazje to skorzystaj,co do umowy to wszystko było realizowane bez żadnych niespodzianek (w moim przypadku).Jeśli chodzi o koordynatorów bardzo pomógł mi pan Michał,naprawde super człowiek.Polecam prace.
    ReviewUserIcon
    xxx

    15.02.2016 00:11

    Inne

    prawnik stwierdził ze wygrałbym bym kazda spawe w sadzie z taka kiczowata umowa,
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    17.02.2016 14:57

    Inne

    Witam, umowy o pracę są sporządzane zgodnie z prawem niemieckim oraz układem taryfowym IGZ. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia co do warunków umowy lub któryś z punktów budzi Pana wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem. Pozdrawiamy HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    29.01.2016 08:22

    Inne

    Dziękujemy za opinie. Wszystkie umowy o prace z HR Xperience Gmbh zostały sporządzone zgodnie z prawem niemieckim. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek zastrzeżenia co do warunków umowy lub któryś z punktów budzi Pana wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem w Szczecinie tel. (usunięte przez administratora) Pozdrawiamy HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    Zme

    28.01.2016 14:21

    Inne

    Możecie podać nr do biura w Szczecinie, nigdzie nie można znaleźć, znaleźć góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    edzio

    24.01.2016 22:14

    Inne

    HR myslicie że ludzie z perssonelu zostaną z wami to sie mylicie te umowy to są do kitu nie z nami te numery .powodzenia
    ReviewUserIcon
    jacekkk

    24.01.2016 01:06

    Inne

    Ja wlaśnie zjechałem z jednego magazynu i akurat fajnie zarobiłem, z tym, że to byla Bawaria, teraz chce pojechać do nich do Saksonii. Nie orientujecie sie ile idzie tam wyciągnąć?
    ReviewUserIcon
    mirek

    10.01.2016 13:12

    Inne

    Słyszalem, ze był taki jeden co chciał za amortyzację auta dostawać kasę. Ludzie sa porypani, przyjezdzaja do niemiec i myslą, ze góry przeniosą. Że dostana służbówkę, telefon i 20 € na godzine. Ta firma placi jak każde inne i daje premie z tego co wiem dla najlepszych. Ja tam jade od lutego i bede miał stawkę 9€, nie narzekam więc. Poza tym stawka na komisjonera 8,80 czy 8,50 to tez normalna placa.
    ReviewUserIcon
    Kris

    09.01.2016 09:37

    Inne

    Koledzy i koleżnaki, potencjalni pracownicy Hr Xpr. Nie polecam, a wiem, co mówię, bo pracowałem w niejednej agencji zatrudnienia. Wyjedźcie lepiej sobie do Holandii, tam przynajmniej płacą za wszystko, a nie tłumaczą nieustannie dlaczego za to czy za tamto nie będziemy płacili, dlaczego wypłaty przychodzą później, dlaczego nie dostaniecie w ciągu pół roku dnia wolnego etc. Pracujecie 6 dni w tygodniu i dostajecie marne 1000-1200 euro. Toż to tragedia ludzie. W Holandii macie o 1/3 więcej jeśli traficie na dobrą holenderską agencję. I przynajmniej nikt wam cały czas nie grozi sankcjami za to czy za tamto. Jednym słowem - na syfiarskim podejściu do pracownika nie zbuduje się dobrej firmy. Uwierzcie, naprawdę wiem, co mówię.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    aadek

    20.12.2015 22:02

    Inne

    zz - a gdzie jedziesz od stycznia? Bo ja też się wybieram..
    ReviewUserIcon
    zz

    20.12.2015 19:15

    Inne

    ja od stycznia jadę z żona na projekt. Wiele słyszalem złego nt.tej firmy ale dobre rzeczy też. W sumie, to jedziemy z polecenia od znajomych. raczej sie nie obawiam.
    ReviewUserIcon
    Polski Pijak :)

    18.12.2015 23:00

    Inne

    Ciekawy jestem kto piszę te pozytywy. Pracownicy albo sama księgowa zapewne ^^ A więc tak, pieniądze kilka razy nie były na czas mimo zapewnień, ani razu nie dostałem u nich dobrze wyliczonych godzin. 90% również. Za każdym razem trzeba było się wykłócać ale co najlepsze przez koordynatorów. Opiekun projektu gdzie byłem to dziewczynka która zdobyła fotel przez łóżko. Dlaczego tak twierdzę? Bo w życiu nie spotkałem się z większą niekompetencją i ignorancją. Nic nie można załatwić. Koordynatorzy zależy jak się trafi. Ogólnie nie trzeba wiedzieć nic więcej oprócz paru słów po niemiecku. Niektórzy to kompletne głąby które w ogóle nie powinny pracować z ludźmi nie mówiąc o zarządzaniu. Na rasistowskie zachowania ze strony niemców które zgłosiłem, usłyszałem: Cóż, pewne rzeczy musimy zaakceptować. Szemrana firma! Nie polecam, odradzam! (praca - komisjoner (Niemcy))
    ReviewUserIcon
    kk

    26.12.2015 01:56

    Inne

    Przeciez to widac od razu ze oczerniasz firme, bo sam jestes totalnym nieudacznikiem. Tak latwo rozpoznac kto to pisze. A wiesz dlaczego? Bo to wlasnie w tej firmie nie ma duzej fluktuacji pracownikow, ze wzgledu na to ze ludzie sa bardzo zadowoleni! Jak kogos sie zwolni, to potem tylko czekac na tego typu komentarze. Inie uzyje nazwiska bo znow usuna ten post. Zalosne. Tak jestem koordynatorem - i pozdrawiam Cie serdecznie. Jak dobrze, ze Cie na ma.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.12.2015 20:14

    Inne

    Witam Pracuję w tej firmie jako komisjoner, uważam, że firma jest w porządku dla osób które choć trochę potrafią myśleć, wielu moich znajomych nie narzeka na nic, bo warunki płacy były znane przed podjęciem pracy, wystarczy wpisać w kalkulator wynagrodzeń i wtedy wychodzi z kwoty brutto kwota netto, żadnej filozofii, a zdarzają sie takie osoby które zachowuje się tak jakby nie odrózniały brutto od netto, a potem są niezadowolone. Rozumiem, że ktoś na początku może nie mieć pieniędzy i prosi o zaliczkę, oraz rozumiem, że ktoś ma kredyt i ratę danego dnia do spłaty więc chce zaliczkę, ale jak ludzie biorą po 300 euro zaliczki w miesiącu a potem się dziwią, że tylko marne 600 euro zarobili (po odciągnięciu mieszkania, gdzie ludzie chyba też tego nie liczą, że firma jeszcze dopłaca do tego mieszkania), to ja już nie wiem czy tacy ludzie mieli w szkole, chociaż podstawy przedsiębiorczości, w większości są to ludzie którzy nie znają słowa oszczędzanie. Niestety, nigdy się nie udzielałem bo to nie moja firma, ale wkurzają mnie tacy ludzie, którzy wiecznie narzekają. Oczywiście miałem pewne problemy z wypłatą czy z pracą, ale zawsze to było wyjaśnianie, jak ktoś potrafi kulturalnie rozmawiać to da się załatwiać, a jak słysze jak ludzie za przeproszeniem "drą ryja" o najmniejsze rzeczy, to zastanawiam się, gdzie i w jakich warunkach oni się wychowywali. Pozdrawiam serdecznie, jest to moja subiektywna opinia, niech każdy rozumny wyrobi sobie swoją opinie, jakakolwiek by ona nie była.
    ReviewUserIcon
    Ue

    18.12.2015 15:08

    Inne

    Dziwne rzeczy, bo ja zawsze mam wyplate na czas i normalna na dodatek. Przciez oni nie maja prawa nic zabrac, chyba ze ktos przegina i spi dluzej w mieszkaniu(po tym jak go wywala) albo nie oddaje na koniec karty, chipow i tak dalej. To wtedy sie nie dziwie ze cos odlicza.
    ReviewUserIcon
    mona

    16.12.2015 07:18

    Inne

    Nadgodziny hehhe zalezy gdzie trafisz sa firmy niemieckie w ktorych nie nabijesz nadgodzin niestety,a co wiecej jest mniej niz 8h wiec i zarobek lichy.Obiecuja na poczatku duzo,a potem nic z tego nie wynika.

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    rr

    24.11.2015 15:57

    Inne

    A wiecie moze czy na wszystkich projektach robi sie nadgodziny? Zalezy mi na pieniadzach i najchetniej pojechalbym, tam gdzie mozna wyrobic najwiecej godzin. Mam znajoma, ktora u nich pracuje i maja baardzo duzo przepracowanych godzin ale niestety nie ma juz tam miejsca na kolejne osoby.
    ReviewUserIcon
    Arturro

    20.11.2015 13:48

    Inne

    W koncu ta agencja nazywa sie HR Experience czy HR Xperience? ja mam oferte z Hr Experience i nie wiem czy to jest ta sama agencja co HR Xperience? wyjasni ktos??
    ReviewUserIcon
    roMEK

    18.11.2015 16:52

    Inne

    A ja wlaśnie jadę z tą firmą bo mam pełno znajomych, którzy juz tam są. Dziwne, bo skarg nie slyszalem.
    ReviewUserIcon
    Konkret

    16.11.2015 09:58

    Inne

    Maja do 15 dni roboczych banku czas na wyplaty. Takie rzeczy sie zdarzają.
    ReviewUserIcon
    Slawek

    16.11.2015 09:49

    Inne

    Tak, ci co oczerniaja zawsze sa nierobami, pijakami, oszustami. Kogo wy zatrudniacie?! Prawda w oczy kole.
    ReviewUserIcon
    pp

    14.11.2015 22:55

    Inne

    Ludzie jesteście chorzy na umyslach?! Ja pracuje jako koordynator na jednym z projektów w tej firmie i zauważylem jedną ciekawą rzecz: zawsze po masowych zwolnieniach (po bijatykach, rozbojach itd) pojawiają się na tej stronie tego typu komentarze. Zal mi Was, że jedyny sposob na spędzanie wolnego czasu, to chlanie a potem bezczelne oskarżanie w internecie. Skoro nie nadajecie sie juz nawet do pracy na magazynie, to zostaly WAM rowy, choc i tak nie kazdy by podolal, bo praca za ciezka, za malo placa... a ja taki wyksztalcony jestem ... porażka na calej linii ...
    ReviewUserIcon
    zatroskana

    15.11.2015 12:30

    Inne

    Dlaczego oczerniasz Polakow? nie wszyscy sa pijakami.My ciezko zapierniczalismy caly miesiac,by w dzien wypłaty przeczytac ze niestety jej nie bedzie teraz tylko za tydzien.To jest rzetelna firma?Wy koordynatorzy bedziecie bronic bo wiele nie robicie a kase dostajecie (u nas tak jest niestety)Kazde świnstwo zrobione w firmie "oczywiscie Polacy "jakby moglo byc inaczej.Na kazdym projekcie jest inaczej,sa inni ludzie,tu pracuje duzo Polek a sorry wg Ciebie to tez same pijaczki ktore harowaly dla Niemcow i na HrXperience a teraz moze sa bez chleba,z zobowiazaniami w Polsce,glodnymi dziecmi!!!!!Ale coz prwadziwa opinia kogos boli nie wiesz w jakiej firmie a oczerniasz i wyzywasz od pijakow .
    ReviewUserIcon
    Lilka

    05.11.2015 23:39

    Inne

    Ciekawe czy to nie taka jedna Pani wypisuje co ja ostatnio zwolnili z projektu bo byla tempa zimna s.. Ona akurat miala czarne wlosy i jeb. ludzi za wszystko. Teraz sie zali w necie no nikt jej nie chce zatrudnic. Na szczescie hrxp szybko sie obudzili :D
    ReviewUserIcon
    alka

    03.11.2015 19:13

    Inne

    Mi tam sie podoba. To moja pierwsza praca.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    03.11.2015 02:24

    Inne

    Witam pracowałem 2,5 miesiąca na magazynie edeki w Niemczech ci co oczerniają tą firmę to chyba jakieś nieroby mieszkania były spoko mieszkałem w Grettstad razem z kumplem i byliśmy zadowoleni może pieniądze nie były duże ale na czas kto tam pracuje to mnie zna i wie o kogo chodzi fakt mogła być lepsza organizacja przez to się zwolniłem bo nie mogłem się dogadać w sprawie urlopu ale pewnie bym tam wrócił pozdrawiam Paweł P
    ReviewUserIcon
    anastacia

    16.10.2015 16:08

    Inne

    A jaka jest twoja ogólna opinia o firmie?
    ReviewUserIcon
    Zbysszek

    16.10.2015 14:03

    Inne

    Z tymi pokojami jest roznie ale ja zawsze mialem dosc fajne, wszystko w nich bylo co do zycia potrzebne. Na pewno zalezy czy w poblizu sa jakies fajne kwatery czy nie. Tez sie teraz wybieram do Metzingen i nie wiem. Oby bylo wszystko ok, tak jak do tej pory bylo u mnie.
    ReviewUserIcon
    Anastacia89

    14.10.2015 22:40

    Inne

    Witam A jak wyglada sprawa pokoji w Metzingen?
    ReviewUserIcon
    borsuk1977

    12.10.2015 17:52

    Inne

    witam chcę wyjechać z żoną na komisjonowanie do Metzingen. Proszę osoby pracujące w tej firmie i te które pracowały razem z HR Xperience o opinie nt.rzetelności tej firmy i warunków pracy w niej. z góry dziękuję za przedstawione opinie które pomoga nam w podjęciu decyzji o wyjezdzie
    ReviewUserIcon
    knoknv

    14.11.2015 21:49

    Inne

    uwaga; na tą firmę polak to koń do pracy o urlop trzeba prosić i do ostatniego dnia nie wiadomo czy dostaniesz czeka się ponad 2 tyg na odp kasa 5,4e na rękę co do wypłaty to dnia kiedy powinna wpłynąć kasa dostajesz e-mali że zmiana systemu i kasa będzie może 20 dnia m-ca straszą że jak popełnisz jakieś błędy i nie wyrobisz normy to nawet jak jesteś para to lecisz a druga osoba może pracować jak jest robota to trzeba dymać do 18;45 bo nie możesz robić więcej jak 10godz jak nie ma roboty to po dwóch godzinach wysyłają do domu i nie ważne ze nie zarobisz na chleb
    ReviewUserIcon
    zaciekawiony

    20.04.2016 15:32

    Inne

    a mozesz napisać jak tam bylo ? praca zmianowa? jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    onaa

    02.10.2015 13:06

    Inne

    Ja bylam juz dwa razy z ta firma. Nie mialam problemow. Ale w bremie nie zawitalam.

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.