opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 55
    • 56
    • 57
    • 58
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    maciek664

    27.07.2016 19:41

    Inne

    A właśnie jak jest w metzingen?
    ReviewUserIcon
    lann

    27.07.2016 17:15

    Inne

    Pracownik magazynu(m/f) , ktoś wyjeżdza Ulm (Badenia-Wirtembergia) ? prosze o opinie !! ? !!!!
    ReviewUserIcon
    ktos

    27.07.2016 16:46

    Inne

    nie polecam Metzingen
    ReviewUserIcon
    Zawiedziony

    25.07.2016 22:13

    Inne

    Nie polecam pracujesz wyrabiasz norme a nie masz zaplacone dopiero za miesiac moze wyplaca ludzi maja za nic jak sie nie podoba to sie zwolnij menadzerki slowa
    ReviewUserIcon
    Harry

    09.08.2016 00:24

    Inne

    Albo sami cie zwolnia
    ReviewUserIcon
    Lager

    25.07.2016 09:21

    Inne

    Co do samej firmy... na prawdę uczciwie podchodzą do sprawy. Ja jestem w 100 % zadowolony. Co do zarobków to w zależności od stawki i przepracowanych godzin. Oczywiście z czasem trzeba wyrabiać normę.. Ale tak jest wszędzie !!! Atmosfera jak najbardziej ok !!!! Polecam tą firmę. Dodam,że aktualnie jestem pracownikiem HR
    ReviewUserIcon
    zawiedziony

    18.08.2016 22:27

    Inne

    Uczciwie podchodzą do sprawy?- polemizował bym. 100% zadowolenia?- gratulacje, chyba jesteś nielicznym z zadowolonych Zarobki?- powiedzmy...zgadzam się, ale szalu nie ma Norma?- oczywicie że tak mówią!!!!!- tylko w jakim czasie? Atmosfera ok?- tak ale pomiędzy pracownikami Najlepiej samemu się przekonać, ale warto brać pod uwagę opinie- wielu ludzi niezadowolonych
    ReviewUserIcon
    owieczka

    24.07.2016 22:06

    Inne

    Witajcie Mam pytanie dostałem ofertę pracy komisjonowanie ogółem i zastanawiam się może jest ktoś kto tam był i mi od pisze proszę o komentarz
    ReviewUserIcon
    Mona

    25.07.2016 09:13

    Inne

    Hej. komisjonowanie ale gdzie dokładnie >?
    ReviewUserIcon
    owieczka

    26.07.2016 07:44

    Inne

    chodzi mi o metzingen
    ReviewUserIcon
    zizo22

    20.07.2016 13:02

    Inne

    Dziękuje drogiej administracji za usunięcie Mojej opinii na temat miesięcznego wynagrodzenia w NR Experience... Pozdrawiam :))
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    20.07.2016 16:17

    Inne

    Dzień Dobry, Pańska opinia została opublikowana (jak widać powyżej). Jeżeli powstały jakiekolwiek wątpliwości związane z wynagrodzeniem, prosimy o kontakt z biurem. Pozdrawiamy HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    bingo

    20.07.2016 12:40

    Inne

    Hejka może ktoś napisać jaka jest atmosfera w tych pracach co oferuje agencja bo zależy mi na dłuższym pobycie może ktoś napisać kto był już tam? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    zizo22

    20.07.2016 00:32

    Inne

    Za 150 godzin pracy w miesiącu dostałem 780 Euro wypłaty, to tak jakby mi ktoś dał w ryj! Amen.
    ReviewUserIcon
    Marko

    18.07.2016 19:37

    Inne

    Ej ludzie, a po co tutaj się dopytujecie zamiast zadzwonić do firmy i się zapytać? Jeśli ktoś już pracował za granicą przez agencje, to powinien wiedzieć, że są różne stawki, kasa za mieszkanie, normy, zmiany itp. Przecież są różne projekty! Zamiast tracić czas chyba lepiej wyjaśnić to z firmą...
    ReviewUserIcon
    nikolo86

    18.07.2016 16:33

    Inne

    Chciałbym wyjechać do pracy przy komisjonowaniu czy taka praca jest na zmiany co ile trwają zjazdy do Polski i czy mozna z dziewczyna wyjechać
    ReviewUserIcon
    pikus

    18.07.2016 16:21

    Inne

    Aha.A jak wygląda czas trwania takiego projektu bo mi zależy wyjechać do takiej pracy na dłuższy czas?
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    18.07.2016 10:26

    Inne

    Witam, zakwaterowanie zapewniamy na cały czas trwania umowy. Najcześciej jest to zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym, w mieszkaniach wynajętych przez naszą firmę, bądź pensjonatach. Odległość od miejsca pracy to od 2 do 15 km, w zależności od projektu. Zachęcam osoby zainteresowane pracą na niemieckich magazynach do wysyłania CV. W ciągu kilku dni kontaktujemy się z kandydatami i objaśniamy wszelkie wątpliwości.
    ReviewUserIcon
    shy ;)

    06.09.2016 16:52

    Inne

    hej. jedzie ktos do Mitzingen na komisjonowanie i ma wolne miejsce?
    ReviewUserIcon
    nowy11

    07.09.2016 11:13

    Inne

    moze Ja pojadę autem ale jeszcze się zastanawiam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Bolo

    17.07.2016 11:33

    Inne

    faktycznie dziwne to jest powinno byc wiecej opini sam sie dziwie
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.07.2016 18:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomek

    17.07.2016 00:28

    Inne

    Zamiast napisac jak praca,zakwaterowanie,zarobki to tu na forum w opiniach piszecie na jakie stanowiska firma przyjmuje ludzi Zamiast forum z opiniami to zrobilo sie tu forum z ofertami pracy firmy Dziwne XD
    ReviewUserIcon
    Daxon85

    16.07.2016 15:29

    Inne

    To fajnie
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.07.2016 18:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Daxon85

    16.07.2016 10:07

    Inne

    To fajnie.Ciesze sie ze masz dobre zdanie
    ReviewUserIcon
    Daxon85

    15.07.2016 16:06

    Inne

    hejka moze ktos powiedziec czy ta praca komisjoner co daje agencja w metz jest pewna?
    ReviewUserIcon
    gibki

    13.07.2016 20:14

    Inne

    Krótko...zapomnij o monterze mebli. Nie wyrobisz normy :)
    ReviewUserIcon
    BumBum

    13.07.2016 11:42

    Inne

    a jak wyglada atmosfera w tych pracach ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2016 11:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pozdrawiam

    13.07.2016 19:59

    Inne

    KRÓTKO....zapomnij nie wyrobisz normy...
    ReviewUserIcon
    Stalin

    12.07.2016 14:05

    Inne

    witam moze mi ktos odpowiedziec jakie sa warunki w tych pracach co ofruje ta agencja bo niedawno dostalem oferte pracy przy komisjonowaniu w Metz i sie zastanawiam nad tym wyjazdem i ogolnie jak wygladaja warunki zakwaterowana?
    ReviewUserIcon
    Stalin

    12.07.2016 17:48

    Inne

    To fajnie.Czyli ogolnie spoko.Jesli cos wiecej wiesz to napisz bo naprawde zalezy mi na pracy zagranica a nie chce trafic na nie wypal
    ReviewUserIcon
    Stalin

    13.07.2016 09:49

    Inne

    Czyli warto wyjechac
    ReviewUserIcon
    bolo55

    02.07.2016 23:38

    Inne

    Dajcie sobie spokój z ta agencją. Przed wyjazdem wszystko ładnie pięknie i meldunek nawet jest brany pod uwagę, a na miejscu sie okazuje że już jest nie potrzebny. Jeśli ktos pracował kiedyś w Niemczech i był gdzies zameldowany to jego steuer id zostanie zablokowany i na początek 6 klasa podatkowa... żeby ten numer był odblokowany muszą was zameldowac w miejscu gdzie mieszkacie. Mieszkania przejściowe, ciągłe przeprowadzki z kąta w kąt jedna kuchnia i łazienka na 5-10 osób. Ja spierniczam z DE i z HR po miesiącu, koordynator ma wszystko gdzieś byle byś zapierdzielał na maksa. Internet nie w każdym mieszkaniu, brakuje suszarek na uprane rzeczy, garczków, patelni itp. Wiem co mówię, przechodzilem przez to więc ostrzegam przed tą pseudo agencją...
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    04.07.2016 14:09

    Inne

    Szanowny Panie, proszę o nie wprowadzanie w błąd odnośnie rzekomego blokowania przez nas Steuer ID. Numer może być blokowany wyłącznie przez niemiecki urząd finansowy, a nie przez naszą agencję! Księgowość niezwłocznie przekazuje informacje nowym pracownikom o niezgodnościach związanych z przyznaniem klasy podatkowej (pracownik musi zdawać sobie sprawę, że dopilnowanie odzyskania Steuer ID leży w jego odpowiedzialności). Naszej agencji również zależy, aby pracownicy byli rozliczani na jak najbardziej korzystnych warunkach. Mieszkanie przejściowe jest obecnie tylko na jednym projekcie (sytuacja ta potrwa max 2 tygodnie), więc uogólnianie jest niesprawiedliwe. Staramy się zapewniać kwatery o jak najlepszym standardzie, o ile jest to możliwe w danym terminie i miejscowości. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Karolina

    30.06.2016 11:31

    Inne

    Czy na ta chwile sa aktualne oferty pracy ????
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    29.06.2016 10:27

    Inne

    Drodzy Państwo, to, że na umowie każdy pracownik ma zagwarantowane 130 godzin pracy, nie oznacza, że pracuje się tylko tyle godzin! Płacimy za wszystkie wypracowane godziny. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.06.2016 15:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tomek

    27.06.2016 22:41

    Inne

    no wiesz niektorym zalezy na tym zeby byly godziny w pracy bo od tego uzalezniona jest wyplata,wiekszosc jedzie zeby zarobic a za siedzenie na kwaterze sie nie placi

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    27.06.2016 10:20

    Inne

    Szanowni Państwo, rozlokowanie pracowników na magazynie w Metzingen nie jest zależne od narodowości. Osoby zatrudnione bezpośrednio przez klienta, wykonują prace na najniższej kondygnacji. Dotyczy to zarówno Polaków, jak i Niemców i innych narodowości. Obecnie jesteśmy w trakcie opracowywania systemu premiowego dla naszych pracowników. Liczba godzin pracy jest zmienna - na projektach zdarzają się tygodnie, podczas których pracuje sie po 9-10 godzin, ale i występuje okresowe zmniejszenie liczby godzin. Informacje te są podawane w ofercie przesyłanej przed rozpoczęciem pracy. Staramy się, aby te okresy ze zmniejszoną liczbą nie trwały zbyt długo, jednakże jest to niezależne od nas, a od klienta. Odnośnie pracy w weekendy - niestety nie można wszystkim dogodzić: niektórym pracownikom zależy na wolnych weekendach, inni wolą wtedy pracować.
    ReviewUserIcon
    za 800

    25.06.2016 10:12

    Inne

    A propos Metzingen.Po o jechać całe Niemcy,jak w Erfurcie miałem te same zarobki. Rzeczywiście fatalne traktowanie ze strony niemców.Jak byście się czuli,gdy zapierdzielacie na 2 i 3 piętrze w upale,a na 1 niemry na lajcie z klimatyzacją.Za miesiąc zarobisz na czysto ok 870 euro na rękę.Bo jest mało godzin, ok 140 do 160 i 10 na Zeitkonto.Żadnych premii,czy dodatków goła stawka.Motywacji nie ma,ale komisjonować szybko Frau Simona pogania.
    ReviewUserIcon
    kirk

    25.06.2016 23:55

    Inne

    Tak jak piszesz godzin na magazynach bardzo malo ok 140-150 z czego 10 na zeitkonto wyplata wiec za ok 130 godz czyli za to co w umowie.Praca po 5-6 godzin dzienie a i dzien wolny w tyg jeszcze bo malo roboty .Dlatego sie zwolnilem bo malo godzin i jeszcze dni wolne bo reszta byla w porzadku
    ReviewUserIcon
    samson

    18.06.2016 18:43

    Inne

    A ja jestem zadowolony z wyjazdu przez ta agencję. Jestem już tutaj 2 tygodnie i pracuje przy komisjonowaniu niedaleko Boon. Warunki mieszkaniowe spoko, jest internet, pralka wyposażona kuchnia, mieszkanie czyste. Praca jest, godziny mam zapewnione. Wiadomo praca jak praca lekko nie jest ale wszędzie trzeba pracować. Pracuję 8 godzin od poniedziałku do piątku. Narazie ok.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.06.2016 21:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Frank

    18.06.2016 13:24

    Inne

    Ogloszenia o praca najczesciej wydaja sie ok ,a rzeczywistosc dopiero na miejscu .
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    15.06.2016 13:54

    Inne

    Powielające się publikacje naszych ofert pracy wynikają ze stale rosnącego zapotrzebowania na nowych kandydatów. Przy znacznej ilości pracowników rotacja jest niestety nieodzownym elementem w tej branży, uzależnionym od wielu czynników. Pozdrawiam HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    hugo

    14.06.2016 14:59

    Inne

    skandaliczne warunki ,powtarzające się ogłoszenia o pracę dodawane na bieżąco ze względu na wzmożoną rotację pracowników. Brak wstydu ze strony 'szefostwa' w stosunku do rekrutowanych osób.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    10.06.2016 10:07

    Inne

    Jak widać chociażby powyżej, negatywne, merytoryczne opinie są publikowane. Każda krytyka jest brana przez nas pod uwagę. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kicia

    09.06.2016 14:09

    Inne

    Czemu wczesniejsze negatywne opinie o firmie znikaja po jednym dniu.Cos nierzetelnie to wyglada,skoro ktos nie moze wyrazic swojej negatywnej opini a zostaja same pozytywy.
    ReviewUserIcon
    Mario38

    09.06.2016 07:58

    Inne

    TEZ CZEKAM NA NOWE PROJEKTY, BYŁEM 2 RAZY Z HR XPERIENCE I NIE MOGE NARZEKAC. WSZYSTKO BYŁO TAK JAK BYŁO MÓWIONE PRZED WYJAZDEM. POLECAM FIRME.
    ReviewUserIcon
    Katarzyna G.

    07.06.2016 16:22

    Inne

    Byłam z HR EXPERIENCE na dwóch projektach i z czystym sumieniem mogę polecić Wam tą agencję, sama też zastanawiam się nad kolejnym projektem właśnie z nimi. Co najważniejsze: agencja wypłacalna (!!), jest dobry kontakt z biurem (!) i oferują naprawdę dobre kwatery (!) - także żadne karaluchy czy sypiące się kwatery nie będą Wam spędzać snu z powiek. W razie wątpliwości czy problemów biuro nie odcina się od pracownika, wystarczy jeden telefon. Jedynie radziłabym unikać magazynu w Metz..... - trochę chora atmosfera tam panuje, na czele z niemieckimi przełożonymi... no ale to nie wina agencji. Jak było coś nie tak, to faktycznie ingerowali. Jednak mimo wszystko magazynu w miejscowości M. (stanowczo!) nie polecam, ale agencje HR EXPERIENCE 100% POLECAM !!!! :)
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    03.06.2016 09:58

    Inne

    Witam, obecnie do EDEKI w miejscowosci Berbersdorf poszukujemy pracownikow na dzial Frish. Praca na 1 zmiane (od 17.00. do 02.00.-03.00.). Stawka 8,5 euro brutto/godz.+dodatki za prace w nocy/swieta. Praca na podstawie niemieckiej umowy o prace. Zapewniamy mieszkanie. Pracownik doplaca do niego 170 EUR, pozostale koszty pokrywamy my. Jesli sa Panstwo zainteresowani, to prosze wyslac CV na adres [email protected] Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mały

    02.06.2016 14:24

    Inne

    Jak wygląda praca w Bebersdorfie na Edece
    ReviewUserIcon
    mały

    02.06.2016 14:19

    Inne

    Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na Edece w Bebersdorfie. Jakie stawki. po ile godzin, ile dni w tygodniu i jakie są relacje z przełożonymi ? Z góry dziękuję )
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.05.2016 20:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    eMati

    10.05.2016 14:48

    Inne

    No to idz tam do pracy, czy juz ci zaplacili za wychwalanie oferty, bo brakuje im tam ludzi?

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.