opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

HR XPERIENCE Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.1/5

Na podstawie 26 ocen z 6 miesięcy
Opinie(6094)
Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)

Opinie(6094)

Dodaj opinię
Oferty pracy(7)
Aktualności(7)
Wywiady(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Proces rekrutacji
  • .
  • Nasze projekty
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Social Media
  • .
  • Kontakt

O nas

Proces rekrutacji

Nasze projekty

Częste pytania

Social Media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Stargard
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Szczecin
  • Ustowo
  • Mierzyn
  • Ostoja
  • Rajkowo
  • Przylep
  • Warzymice
  • Bezrzecze
  • Przecław Osiedle Zielone Pole
  • Kurów
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hoppegarten - HR XPERIENCE GmbH

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Szczecin
  4. /
  5. Opinie o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o HR XPERIENCE Poland Szczecin

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 55
    • 56
    • 57
    • 58
    • 59

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    monia

    20.04.2016 11:50

    Inne

    Kasia a gdzie teraz jedziesz na jaki projekt ??
    ReviewUserIcon
    Gosia

    19.04.2016 18:24

    Inne

    Witajcie Rok temu pracowałam w tej firmie i byłam bardzo zadowolona. Właściciele otwarci i bardzo miło odwiedzali nas co jakiś czas dopytywali jak się mam pracuje i czy są jakieś kłopoty w pracy jeśli kłopoty były to była bardzo szybka reakcja ze strony firmy. Pieniądze na czas wypłacane bez oszustwa. A tym roku nie jadę sama a z narzeczonym i już nie mogę się doczekać polecam serdecznie:)
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    12.04.2016 11:30

    Inne

    Dzień Dobry, stawka godzinowa jest zawsze wypłacana niezależnie od wykonanej normy. Jednakże pracownikom, którzy nie sprostali normom magazynowym w Lübbenau, staramy się zaproponować pracę w innych miejscowościach w zależności od predyspozycji i zaangażowania. Oferujemy pracę tylko w oparciu o stawkę godzinową (nie na akord), ale przewidziane są dodatkowe premie za pracę powyżej normy. Pozdrawiamy HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    Hmmm

    05.04.2016 23:04

    Inne

    Witam, muszę skorygować wypowiedź.z tego co mi wiadomo to w Niemcach nie ma akordu a norma jest jedynie wymysłem...rozumiem że za leżenie nie płacą ale obst w lubbenau podobno na dzień dobry wywindowali.czemu??za duże premie by wyszły "terminatorom"??bo "góra" myślę by nawet tejże normy nie wykonała...:)praca ciężka to i zarobki powinny wyjść odpowiednie
    ReviewUserIcon
    ...

    05.04.2016 22:50

    Inne

    Słyszałem,że chłopcy z edeki nie podołali...Ciężko będzie team poskładać...:)lubbenau jest specyficznym miejscem;)byle godziny były i liczyć umieli to im ludzie nie będą uciekać.kaufland jak kaufland...
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.04.2016 10:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    fabic

    03.04.2016 16:50

    Inne

    Miejsca sa rozne ale firma ta sama co zatrudnia ludzi.Wiec miejsce chyba nie ma nic do rzeczy.
    ReviewUserIcon
    fabic

    03.04.2016 16:50

    Inne

    Miejsca sa rozne ale firma ta sama co zatrudnia ludzi.Wiec miejsce chyba nie ma nic do rzeczy.
    ReviewUserIcon
    ;)

    02.04.2016 12:02

    Inne

    Witam sprawa firmy została zgłoszona do odpowiednich urzędów w Niemczech:) wszystkich życzę powodzenia po kilku miesiącach współpracy z firmą:) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Lader

    02.04.2016 18:46

    Inne

    A moglbys cos blizej napisac O co chodzi.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    23.03.2016 13:26

    Inne

    Firma jak dla mnie super byłam na 2 projektach i bylo super. tylko ktoś wspomniał ze daleko są.. to prawda. szkoda ze blizej nie ma.. :) jestem w poszukiwaniu pracy i mam nadzieje ze niedlugo cos sie pojawi z tej firmy :)
    ReviewUserIcon
    zaciekawiony

    22.03.2016 13:54

    Inne

    Witam wszystkich kiedys byla oferta pracy jako komisjoner w Bremen mam pytanie czy ta praca nadal jest czy juz sie skonczyla ?
    ReviewUserIcon
    marta

    21.03.2016 19:50

    Inne

    szkoda ze duzo ofert pracy jest z praca na nocki ;/
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.03.2016 12:07

    Inne

    Powiem tak, Pracuje w HR ponad miesiac na magazynie Edeka w Marktdrewnitz czy jakoś tak. Jeśli chodzi o prace nie narzekam ani nie chwale praca jak praca trzeba pracowac, chociaż stawka mogła by być wyższa za wykonywaną czynność (ludzie no sa tam mili) no i druga rzecz dziewczyny powinny mieć niższa norme aniżeli Merzczyźni cóż jest jak jest, Ale za to już Mieszkanie i koordynator Pan Leszek 10/10 nie powiem złego słowa mieszkanie super, miłe z klimatem,Czyste, poprostu ładne. Koordynator w dechę Człowiek z każdym najmniejszym problemem nie czeka, działa/pomaga odrazu Za to PLUS
    ReviewUserIcon
    Sławek

    20.03.2016 13:30

    Inne

    Jak wyglądają stawki za prace jako komisjoner w Lubbenau oraz ceny i standard zakwaterowania i jaka jest odległość po między miejscem pracy a zakwaterowaniem?
    ReviewUserIcon
    Oferty Pracy

    19.03.2016 18:26

    Inne

    KOMISJONER (M/F) HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o. 2016-03-18 Żródło: Gowork.pl Szczecin (zachodniopomorskie) W związku z dynamicznym rozwojem, firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:   KOMISJONER (M/F) Obowiązki: ·       komisjonowanie artykułów spożywczych za pomocą skanera recznego lub metodą pick by voice (dział z artykułami suchymi – temperatu
    ReviewUserIcon
    mirek1981vp.pl

    19.03.2016 18:26

    Inne

    Na poczatku bylem na leergut i sortowalem skrzynki, to bylo na wakacje. Potem pojechalem komisjonowac i zjechalem do Polski, bo chcialem zrobic prawko, a teraz udalo mi sie znowu :) Dlatego 3 razy. Kazdy projekt jest inny. Dla mnie firma jest w porzyadku.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Social Media Sourcing Specialist (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    5000 - 5500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Operations Manager z językiem niemieckim (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    11000 - 14000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Schichtleiter - Kierownik Zmiany (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Unna

    WalletIcon

    11970 - 14280 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Koordynator ds. zakwaterowania pracowników/ Housing Assistant (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Specjalista / Specjalistka ds. rozwoju sprzedaży

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    8500 - 8500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    IT HelpDesk Technician (M/F/D)

    HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    WalletIcon

    6000 - 7500 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.03.2016 12:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    gibki

    20.04.2016 11:52

    Inne

    Widziałem ich ogłoszenie. Komentarzy na temat samej pracy, relacji na stopie pracownik szef nie znalazłem. Nie wiem też nic na temat warunków mieszkalnych. Wiem, że norma to 3.5 metra , niby 8 godzin to wszystko co znalazłem. Wie ktoś coś więcej na ten temat ? Z góry dzięki
    ReviewUserIcon
    gibki

    20.04.2016 12:09

    Inne

    Zapomniałem dodać że chodzi mi o montera mebli w Mahlsdorfer Hoppegarten pod Berlinem. Zapytam jeszcze jak procentowo mają się liferungi i montaż. Czy przypadkiem nie wydląda to tak że masz 2 montaze w tygodniu a resztę zapierdzielasz z liferungiem po 12 godzin na dobę? Pozdro
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    16.03.2016 11:29

    Inne

    Dzień Dobry, z kandydatami, którzy przeszli pomyślnie proces rekrutacji na stanowisko montera mebli kuchennych podpisujemy umowę o pracę na okres próbny 6 m-cy (zawierającą 2-tygodniowy okres szkoleniowy). Pozdrawiam HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    mirek1981vp.pl

    15.03.2016 14:44

    Inne

    Dobra koniec tych sciem :) JA jade za niedlugo z nimi. To juz bedzie 3 raz. Pasowalo mi wszystko do tej pory. Nie mialem z niczym problemow.
    ReviewUserIcon
    Olka

    15.03.2016 15:21

    Inne

    czesc ;) a gdzie jedziesz jesli mozna spytac?
    ReviewUserIcon
    rado

    15.03.2016 20:30

    Inne

    Piszesz ze koniec tych sciem O co ci z tym chodzi ? jedziesz juz trzeci raz to nie jest praca na dluzej ,czy na stale skoro piszesz ze jedziesz juz 3 raz a firma gdzies z rok jest. Mozesz cos o zarobkach , atmosferze napisac.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    10.03.2016 14:10

    Inne

    Dzień Dobry, jak już wspomniałam wcześniej, każdy pracownik, który trwa z nami w stosunku pracy zostaje zameldowany w docelowym miejscu zakwaterowania. Niekiedy jest to nieznacznie przesunięte w czasie z przyczyn organizacyjnych, niezawsze zależnych od nas np. zmiana miejsca zakwaterowania. Ograniczony obowiązek podatkowy trwa maksymalnie 6 miesięcy, co nie oznacza, że meldunek następuje dopiero po pół roku (prosimy czytać ze zrozumieniem). Zawsze staramy sie zameldować wszystkich nowych pracowników tak szybko jak jest to możliwe. Dla dobra Państwa staramy sie na początek o ograniczony obowiązek podatkowy, tak by do czasu załatwienia formalności związanych z meldunkiem nie byli Państwo rozliczani wg. klasy podatkowej 6 (najmniej korzystnej). Pozdrawiamy HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    mały

    02.06.2016 14:48

    Inne

    Pani Ewelino a jakie są warunki pracy i płacy na Edece w Berbrsdorfie
    ReviewUserIcon
    Adam

    10.03.2016 12:21

    Inne

    Ludzie jak piszecie jakieś opinie to piszcie to z głową i żeby można było to normalnie przeczytać. Z tego co widzę po ostatnich komentarzach to chyba jedna osobą, skopiowała tą samą wypowiedź na różnych "nickach". Co do meldunku to u mnie nie było żadnego problemu z zameldowaniem mnie, poprosiłem koordynatora o meldunek i pomógł mi z tym. Ale jeśli ktoś nie ma potrzeby się meldować, a może pracować do 6 miesiący i być normalnie rozliczonym z podatku, to na cholere się meldować ? Ostatnio na moje mieszkanie przyjechał chłopak, który już pierwszego dnia żądał od koordynatora, aby poszedł i mu pomógł zameldować go, ale w pracy jakoś się nie kwapił aby starać się wyrabiać normę która jest zadana. Facet który podobno miał doświadczenie w komisjonowaniu, a zachowywał się jakby pierwszy raz w życiu widział skaner. Jak został zwolniony to kto go pójdzie wymeldowac? Wg prawa niemieciego to obowiązek każdego z nas, a nie obowiązek firmy. Chociaż faktycznie firma ma to umożliwić i w miarę możliwości pomóc. Jak piszecie to piszcie o konkretnych przypadkach, a nie ja słyszałem, że Zenka kolega miał tak że.. Masakraaaa Część z ludzi na tym forum się zachowuję jakby pochodzili z rodziny królewskiej. Ja żądam meldunku, pomocy w założeniu konta, oraz najlepiej chodzenia za mnie do pracy. A co Wy oferujecie w zamian ? przychodzenie do pracy na wyjebce ? (oczywiscie nie piszę o wszystkich) Jest zadana norma i mamy to wyrabiać to nasz obowiązek, a nie jęczenie, bo ja się staram bardzo a mi nie wychodzi. Ludzie zatrudnijcie budowlańca do budowy Waszego domu, który stara się bardzo, ale czasami przeciez może mu nie wyjsc.
    ReviewUserIcon
    ???

    11.03.2016 10:20

    Inne

    Co ty z teksty wypisujesz.Z jakiej rodziny krolewskiej?O jakich to zadaniach piszesz ?Tu sie pisalo o mozliwosci zameldowania na kwaterach oferowanych dla pracownikow.Aby pracownik sie mogl zameldowac na mieszkaniu potrzebna jest zgoda firmy ktora pobiera kase za mieszkanie,i wlasciciela mieszkania.To zwyczajowa sprawa .A ty to nazywasz zadaniami ze ludzie chca kwatere z meldunkiem ,zalozyc konto. I dlaczego obrazasz ludzi.Kim ty jestes zeby ich obracac.Twoj tekst to sciema.
    ReviewUserIcon
    ktos

    10.03.2016 09:36

    Inne

    Jak tak wszystko czytam to wydaje mi sie ze jedna osoba to wszystko pisze sama ze sobą. ja pracowałam z tą firmą i wgl nic nie ma prawdy z tym co piszecie o tym meldunku. Firma jest ok tylko powinni bardziej przywiazywać uwage do zatrudniania koordynatorów bo wiekszosc jest arogancka wulgarna ...
    ReviewUserIcon
    Marta

    10.03.2016 00:40

    Inne

    Witam mam pytanie dlaczego firma nie oferuje pracownikom zakwaterowania z meldunkiem tak jak to robia inne firmy.Pracownik nie moze isc i sie zameldowac w miejscu kturym zamieszkuje podejmujac prace.Dziwne dotej pory jak podejmowalam prace w niemczech nigdy nie bylo z tym problemu.A tu ze niby zameldunek moze byc po 6 miechach.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w HR XPERIENCE Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Olo

    09.03.2016 20:50

    Inne

    A czy o godzinach pracy czy nadgodzinach w pracy ktos moze napisac I jak z wyplatami w jakich granicach mozna zarobic.Czy to wszystko swierzyzna w tej firmie i nikt nic jescze o wyplatach nie moze powiedziec ???
    ReviewUserIcon
    Pedro

    09.03.2016 15:08

    Inne

    To oferty pracy z tej firmy mijaja sie z prawda.Czyli zakwaterowanie bez meldunku. A firma zglasza pracownika do urzedu o ograniczenie obowiazku podatkowego I moze to potrwac az do 6 miesiecy. I przed uplywem tego okresu dopiero pracownik moze liczyc na mozliwosc ze sie zamelduje na zakwaterowaniu ,zalozy konto niemieckie i inne profity wynikajace z tego.W ofertach pisza ze pomagaja nawet sie zameldowac ,zalozyc konto tylko zapominaja dodac ze moze to nastapic do 6 miesiecy ha ha A ludzie mysla ze jak w kazdej porzadnej niemieckiej firmie placa za zakwaterowanie z meldunkiem i ze sa zatrudnieni tak jak w firmie niemieckiej jest norma.A tu bach bez meldunku i ze zgloszeniem w urzedzie skarbowym pracownika do ograniczonego obowiazku podatkowego.Firma ZAPOMINA NAPISAC W OFERCIE PRACY na jakich warunkach zatrudnia i jej ogloszenie brzmi standardowo jak kazdej porzadnej firmy w niemczech.Ktura zapewnia swoim pracownkom mozliwosc meldunku czy zalozenie konta.No ewentualnie moze to nastapic do 6 miesiecy.Nie pisza prawdy o tym bo nie wiele osob zatrudniajacych sie w Niemczech byloby na te praktyki chetne.Powiniscie zweryfikowac swoje ogloszenia o prace bo nie oferujecie tego co piszecie .Brzmia one jak standarowe ogloszenie z oferta pracy z mozliwoscia meldunku i nie pisze w nich ze brak meldunku moze trwac do 6 miesiecy czyli dotad az moze skonczyc sie wasz projekt i ze zglaszacie ludzi do urzedu w zwiazku z ograniczeniem obowiazku poatkowego .
    ReviewUserIcon
    Zaineresowany

    09.03.2016 14:07

    Inne

    Pani Ewelino czyli zatrudniajac pracownikuw oferujecie im zakwaterowanie bez meldunku.A w urzedzie zglaszacie pracownikuw jako tzw.pracownikuw z ograniczonym obowiazkiem podatkowym.I moze to trwac do maks 6 miesiecy. Prawdziwa porazka.Dlaczego nie informujecie przyszlych pracownikuw ze nie dajecie jak kazda normalna Niemiecka porzadna firma zakwaterowania z meldunkiem W waszych ofertach pisze ze podobno pomagacie sie meldowac i zalozyc niemieckie konto nawet ha. A zatrudniajac sie w waszej firmie nie mozna sie nawet samemu zameldowac i zalozyc sobie konta Powiniscie informowac o tym w ogloszeniu przyszlyzh i terazniejszych pracownikuw .A nie pisac w ofercie ze zatrudniacie pracownikuw jak porzadne niemieckie firmy w kturych jest norma zameldowanie pracownika czy umozliwienie mu sie zameldowania Wstyd ze nie uprzedzacie ludzi o tym.Powiniscie informowac ludzi w ofercie o tym ,jakie stosujecie praktyki z meldunkiem i podatkiem. I to by bylo uczciwie. Dobrze ze istnieja takie portale jak ten.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    08.03.2016 16:08

    Inne

    Witam, zaliczki do wszystkich projektów zostały przelane o czasie. Jedynie w projekcie Berbersdorf z przyczyn wewnętrznych doszło do opóźnienia. Sprawa już została wyjaśniona i przelewy zostały dokonane w dniu dzisiejszym. Najmocniej przepraszamy za powstałe opóźnienia i mamy nadzieję, że przelane kwoty dotrą do Państwa jak najszybciej. Pozdrawiamy HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    Marcin

    08.03.2016 13:12

    Inne

    SIema czy ktoś może mi powiedzieć co jest z zaliczkami w edeka berbersdorf ???? wnioski napisane 3 a dziś już wtorek i zaliczek nie ma o co chodzi ludzie nie maja jak do pracy dojezdzac piszcie w miare szybko o co chodzi bo znajac zycie te zaliczki będą odtrącone od wypłaty i w nastepnym miesiacu nam oddadzą ktoś normalny odpisze mi o co chodzi z góry dzięki .
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    09.03.2016 12:45

    Inne

    Panie Marcinie, zaliczki, które nie zostały przelane na wskazane konto bankowe, nie są w żadnym wypadku potrącane z miesięcznego wynagrodzenia. Pozdrawiam Hr Xperience Team
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna23

    06.03.2016 20:11

    Inne

    Witam Wszystkich ;) a mi sie podoba praca jako komisjoner z tą firmą ;) byłam pare razy jako komisjoner i nie narzekam ;) zakwaterowania są najlepsze bo max 4 osoby na mieszkaniu a nie tak jak w niektórych firmach nawalone po 10-15 osób na mieszkaniu ;/ jak komuś się nie chcę robić to wymyśla.. wiadomo. ;)
    ReviewUserIcon
    Daro

    07.03.2016 09:57

    Inne

    Dziewczna 23 cos nie na temat napislas.Komus sie chce robic.I nie chodzi tu o wymyslanie.Tylko o wiarygodnosc firmy i warunki zatrudnienia.Czy to co jest w ofercie pracy gra.Zarobki, opiekaka polskiego kordynatora,meldunek,godziny czy zapewnione.A nie czy sie komus podoba.Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    obz

    09.03.2016 10:59

    Inne

    To naprawde widac, ze pisze ktos od was z firmy, litosci. zaraz znow napiszecie, ze jedyne niezadowolone osoby to jakies 2 lenie na 10000 porzadnych pracownikow megazadowolonych z pracy u was.

    Kontakt - HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Al. Wojska Polskiego 81 70-481 Szczecin

    NIP:6131574791

    KRS:0000537754

    http://hr-xp.com/pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    rob

    06.03.2016 17:17

    Inne

    Prosze o opinie Jak z praca na magazynie ,jak z zakwaterowaniem,ile da sie zarobic jako komisjoner.Czy jest opieka polskiego kordynatora Czy zapewniaja to co pisza w ofercie.
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.03.2016 14:56

    Inne

    Lepiej wiec znalezc normalna prace w niemieckiej firmie z godzinami pracy,meldunkiem w niemczech i z profitami kture z tego wynikaja a nie byc pracownikiem drugiej kategori w tej firmie.Fakt nowa firma ale powinna spelniac to co obiecuje w ofercie pracy.
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    09.03.2016 14:37

    Inne

    To dlaczego w ofertach swoich nie uprzedzacie ze oferujecie prace z zakwaterowaniem ale bez meldunku i zglaszacie ich w urzedzie jako pracownikuw z ograniczonym obowiazkiem podatkowym. Ze pracownik nie ma mozliwosci zameldowac sie.I ze moze to trwac nawet do 6 miesiecy.Ze nie oferujecie zatrudniajac jak kazda normalna niemiecka firma zakwaterowania z meldunkiem tylko zglaszacie pracownkuw do urzedu o ograniczenie obowiazku podatkowego.Ludzie mysla ze jak w kazdej normalnej firmie niemieckiej placac za zakwaterowanie maja mozliwosc sie zameldowac ,zalozyc konto niemieckie. Ba wy nawet w ofercie piszecie ze pomagacie w tym ,no zapominacie dodac ze moze byc to mozliwe do 6 miesiecy od zatrudnienia dopiero.Wstyd skoro stosujecie takie praktyki z zakwaterowaniem bez meldunku i zglaszaniem pracownikuw do urzedu o ograniczenie obowiazku podatkowego ,powiniscie o tym uprzedzac w ofercie.Bo potencjalin pracownicy mysla ze beda zatrudnieni jak w kazdej porzadnej niemieckiej firmie z mozliwoscia meldunku,zalozeniem konta i innych profituw wynikajacych z tego.Wasze ogloszenie duzo mijaja sie z prawda bo nie piszeczie ze moze to nastapic nawet do 6 miesiecy.Firma pisze ze nawet pomaga w tym ,a okazuje sie ze uniemozliwia samemu i moze to trwac do 6 miesiecy.Wiec ogloszenia wasze to kit i mijaja sie z prawda.
    ReviewUserIcon
    aleks

    09.03.2016 20:44

    Inne

    Oj to lipa z tym zatrudnianiem w tej firmie.Czyli zameldowac moze zamelduja przed uplywem 6 miesiecy?.A tak to zglaszaja pracownika do jakiegos innego opadatkowania w niemczech bo nie oferuja pracy z zakwaterowaniem i meldunkiem w Niemczech? Myslalem ze juz nie stosuja takich wybiegow w niemczech.Bo zazwyczj w niemieckich firmach pracownik pokrywa koszty zakwaterownia i moze sie zameldowac,zalozyc konto czy rozliczyc z podatku w niemczech.O to lipa z taka praca w niemczech.Szkoda ze nie uprzedzaja o tym w swoich ofertach pracy,przyszluch pracownikow.Bo ludzie mysla ze to tak jak w innych firmach niemieckich placa za zakwaterowanie z meldunkim Kiepsko.
    ReviewUserIcon
    Adam

    05.03.2016 14:50

    Inne

    Uwaga na ta firme.Znajomy robil u nich na magazynie.Tresc oferty pracy mija sie z tym co zastaniesz na miejscu Zero opieki kordynatora Oferuja prace z zakwaterowaniam lecz bez meldunku w Niemczech .Wiec z automatu 6 klasa.Konta wiec tez nie zalozysz sobie w niemieckim banku. No jedynie niemiecka umowe daja zebys podjol prace ,reszta juz ich nie interesuje.Znajomy jak zobaczyl co i jak w tej firmie wyglada zwolnil sie po 2 tygodniach.
    ReviewUserIcon
    bolo

    26.03.2016 02:59

    Inne

    Jaro ty chyba tego postu na trzezwo nie pisales.
    ReviewUserIcon
    Kinio

    26.03.2016 13:00

    Inne

    Kolego gdzies ty w niemczech robil skoro dla ciebie zakwaterowanie z meldunkiem od firmy to cos ekstra ha To standart ktury masz w kazdej niemieckiej firmie ktura daje spanie za kture placisz.Dostajesz papier i idziesz sie meldowac itp.Z choinki sie urwales.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    02.03.2016 09:41

    Inne

    Witam, zwolnienia, o których mowa były wynikiem fałszywych deklaracji, składanych podczas procesu rekrutacji, które dotyczyly zdobytego doświadczenia i umiejetności. Powodem rozwiązania współpracy był rownież brak motywacji do pracy. Osoby, które zostały zwolnione, ale wykazały sie dużym zaangażowaniem i chęcia do pracy, będą brane pod uwage przy rekrutacji na inne projekty oferowane przez nasza firme. Z pracownikami, którzy spełnili nasze oczekiwania nawiązalismy dłuższą współpracę. Pozdrawiam HR Xperience Team
    ReviewUserIcon
    ~kilim~

    27.02.2016 17:22

    Inne

    jak chcesz "racjonalny" do pracy to do dobrze trafiłeś jak na wakacje to nad morze :-D
    ReviewUserIcon
    Bagus

    27.02.2016 17:14

    Inne

    Hahaha za twarzowe? :-D chyba za to ze liczą ze za nic nie robienie eurosy same polecą :-D. Tam twarzowek nie ma są za to wyniki :-D
    ReviewUserIcon
    Zadowolony

    26.02.2016 01:20

    Inne

    To jest oczywiste ,ze TY Mariuszku zawistniku piszesz takie głupoty.Jeszcze jeden dzień i nareszcie Cię juz nie będzie na tym magazynie HUUUUUUURA!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    ktos

    25.02.2016 19:20

    Inne

    to co tej pracy w lubbenau juz nie ma?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    18.02.2016 02:18

    Inne

    czy ktoś jedzie na magazyn do berbersdorfu w sobotę albo wniedzielę
    ReviewUserIcon
    racjonalista

    27.02.2016 15:18

    Inne

    jak firma szuka doswiadczonych komisjonerow a odwalaja takich po paru dniach to znaczy ze za twarzowe polecieli, czyli nie ma mocnych na uklady, tak jest w swiecie nie pisane zasady, zycze milego weekendu pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Oktawian

    03.08.2016 10:05

    Inne

    Wiesz co tak my jedziemy w 3 osoby tzn ja z chlopakiem i szwagierka
    ReviewUserIcon
    Jasiek

    14.02.2016 20:29

    Inne

    Ja jade do Lubbenau na 29.02 na magazyn Edeka. Prosiłbym o info, jakie pieniądze piszą że 10euro brutto, jakie warunki mieszkalne, podejście przełożonych? Czy wogóle się opłaca tam wyjazd?
    ReviewUserIcon
    janek

    14.02.2016 20:05

    Inne

    Ja pracuje u nich na Bawarii. Jest naprawde dobrze.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    13.02.2016 19:37

    Inne

    nie nie wypisują głupst firma jest ok jak się nie chce ludziom robić to tak gadają pracowałem tam i żałuję że się zwolniłem mam nadzieję że będę tam mógł wrócić mają ofertę na Bawarię może się uda Paweł P włocławek
    ReviewUserIcon
    Pedro

    11.02.2016 15:39

    Inne

    Hej, napiszcie czy warto podjąć współpracę z tym biurem. Czy postępują ok wobec pracowników, jak ich traktują, czy z wypłatami jest jak należy itp. I jak z zakwaterowaniem, czy w porządku mieszkanka (nie chodzi mi absolutnie o zamieszkanie w willi czy pałacu). A co do Lubbenau jak w tamtejszym Kauflandzie traktują teraz Polakow. Czy da się tam pracować. Wiem iż trzeba zaiwaniać ciężko i szybko i jestem na to gotów, ale czy przełożeni odnoszą się do Polaków w miarę. Dajcie informacje.
    ReviewUserIcon
    xxxx

    15.02.2016 00:20

    Inne

    kazdy mlody pojdzie na gemize 0BST - po tygodniu chorobowe murowane pozdro :)przeciez nie darza starych wyjadaczy :P
    ReviewUserIcon
    pino

    10.02.2016 21:20

    Inne

    gutek w libennu pracuje się po 10 h w sobote robisz do 12 w nocy i nie masz ykendu bo jesteś zajechany o wolnym zaponij dostaniesz kilka abruchuw na wody to ci sie odechce jeszcze gorzej jak trafisz na gemize to łzy w oczach

    Zostaw merytoryczną opinię o HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.